Keresés

Részletes keresés

Jokeva Creative Commons License 2014.03.21 0 0 57950

Helyes-helyes :) Jaj alig várom!

Előzmény: szegedi_lány (57948)
Jokeva Creative Commons License 2014.03.21 0 0 57949

Nagy szám lenne :D Nem bánnám, elhiheted :)

Előzmény: ncsk (57946)
szegedi_lány Creative Commons License 2014.03.21 0 0 57948

Rendben, jelentkezem. Nem mondtam hogy nem, csak lehet hogy nem pont reggel.

Ha + a teszt, akkor valszeg egymás nyakába fogunk ugrálni, meg páromat ismerve a nőgyógyászhoz akar majd rohanni, hogy most akkor elutazhatunk e, és írjon fel progipótlót stb.

Ha meg negatív,akkor meg sürgetni fog, hogy haladjak a pakolással, mert így is késésben vagyunk, induljunk már! :)

Előzmény: Jokeva (57944)
szegedi_lány Creative Commons License 2014.03.21 0 0 57947

Azt én is nagyon bírnám! :)

NCSK, jó ötlet, a pozitiív gondolkodás csodákra képes, én drukkolok!

Előzmény: ncsk (57946)
ncsk Creative Commons License 2014.03.21 0 0 57946

Na már azt hittem valami hírre jövök :) Mondjuk a magasabb hő is hír.

 

Az én hőm 36,5-36,6 között cikázik, így még sokminden nem látható.

 

Azért bírnám, ha Jokeva egyszer csak így maradna és sutba dobhatná a "tuti nem vagyok terhes" szöveget :)

Előzmény: szegedi_lány (57943)
Jokeva Creative Commons License 2014.03.21 0 0 57945

:)

Előzmény: Deiss (57942)
Jokeva Creative Commons License 2014.03.21 0 0 57944

Na b+

Ha nincs eredmény ma, akkor mindenképp jelentkezz szombat reggel, ne hagyj minket egész hétvégén izgulni!!! :)

Előzmény: szegedi_lány (57943)
szegedi_lány Creative Commons License 2014.03.21 0 0 57943

kértem hcg-t is.

akkor még bíztam benne hogy ma lesz eredmény. Utána mondta az asszisztens hogy 2 nap szokott lenni, így inkább sanszos a hétfői eredmény.

Előzmény: Jokeva (57941)
Deiss Creative Commons License 2014.03.21 0 0 57942

Köszönöm diák társam:) Már most kívánok neked és mindenkinek csodálatos hétvégét ilyen szép napsütéses idő mellett! :) Holnap az egészséges életmód szellemében túrázni megyek a gyerekeimmel :) Testmozgás+ D-vitamin :)

Előzmény: szegedi_lány (57940)
Jokeva Creative Commons License 2014.03.21 0 0 57941

Szegedi lány, és ha megjön a progi eredmény, akkor miért nem tesztelsz...? Vagy hcg-t is kértél?
Egyszerű, reggel indulás előtt bejelentkezel és kész! :)))

 

Deiss, helyes! Ez azért nagyon megnyugtató.
Diagrammod jópofa, nem is figyeltem hogy ilyet is csinál a ciklus.hu Bár én legutóbb már nem vezettem oda a hőimet, eddig mind a két helyre írtam, de pár hete oda már nem.

 

Youlcsi, ennyire dögrováson vagy? Hát nem adtak dokik valami bogyót, hogy javulj meg?

szegedi_lány Creative Commons License 2014.03.21 0 0 57940

Köszi a drukkokat, neked pedig látványos javulást kívánok! Várjuk a görbéket! Elemezni szerintem a többiek fognak, én is csak tanulom még a dolgot. ;)

Előzmény: Deiss (57932)
Deiss Creative Commons License 2014.03.21 0 0 57939

Deiss Creative Commons License 2014.03.21 0 0 57938

Valamiért nem akarja feltötleni a diagrammom :(

Szerdán megyek 17:15-re dokihoz,azt mondta,hogy addigra ott lesz nála az inzulin és hormon eredmény és akkor ad gyógyszert,ami rendbe hoz és simán lesz baba.Így jöttem el a rendelőből.

Előzmény: Jokeva (57936)
szegedi_lány Creative Commons License 2014.03.21 0 0 57937

Rossz a megérzés, nem teszteltem. Holnap reggel fogok, ha ma nem jön meg a laboreredmény.

Igyekszem majd bejelentkezni, de tervek szerint én vezetek, így nem tudom mikor.

 

Hő változatlan, 37 fok.

 

Előzmény: Jokeva (57931)
Jokeva Creative Commons License 2014.03.21 0 0 57936

Tehát érik pete, de nem reped meg a tüsző, és így visszamarad cisztának...? Lehet. Hát abból nem lesz baba :( No majd most!

Mikor mondanak ítéletet, mikortól mehet a bogyó?

Előzmény: Deiss (57934)
Jokeva Creative Commons License 2014.03.21 0 0 57935

Helyes! Milyen öröm lesz, mikor látszik a pozitív változás majd rajta! :)

Előzmény: Deiss (57934)
Deiss Creative Commons License 2014.03.21 0 0 57934

:))

Rendben,akkor holnap elkezdem! :)Úgy gondolom,hogy peteérésem nekem szokott lenni,legalábbis a doki szavaiból ezt szűrtem le,csak a ciszta magában tartja.UH alapján olyasmiket mondott,hogy megnyúltak és vékonyak.Azért a ciklus diagrammom megmutatom.:)

Előzmény: Jokeva (57933)
Jokeva Creative Commons License 2014.03.21 0 0 57933

Nem-nem, te nem keresni kifogás, te mérni hő holnaptól! :))))

Legalább belejössz rendesen, mire szeded a gyógyszert. Nekem anno metformin nélkül is volt ciklusom is, sőt peteérésem is (hőgörbe szerint). Úgyhogy hajrá!

Persze hogy segítünk kiértékelni!

Előzmény: Deiss (57932)
Deiss Creative Commons License 2014.03.21 0 0 57932

Sziasztok lányok!

 

Tegnap beregisztráltam példátokat látva én is arra az oldalra,ahol lehet ilyen grafikonokat csinálni.:)Egyenlőre csak az elmúlt 2év ciklusát vittem fel,de majd én is elkezdem mérni a hőmet és vezetem.Azért majd,mert gondolom addig nem sok értelme lenne,amíg nem kezdem a gyógyszer szedését.Látom,hogy ti nagyon tudjátok már,hogy mi számít jónak,meg mi nem.Szeretném megkérdezni,hogy amíg bele nem jövök,segítenétek nekem a kiértékelésben? :)

Olvaslak folyamatosan titeket és nagyon izgatott és kíváncsi vagyok,hogy szegedi_lánynak milyen lesz a tesztje! :) Remélem hamarosan olvashatom! Csuriban az ujjam :)

Jokeva Creative Commons License 2014.03.21 0 0 57931

Én is inkább a mozgásra tenném a hangsúlyt, de úgy hidd el, hogy az elhatározás megvan, de egyszerűen nem jutok el odáig, hogy mozogjak is. Hulla fáradt vagyok mire hazaérek, otthon még ezer és egy tennivaló, fiaimmal való foglalkozás, kert, akármi, és mire oda jutnék, hogy van egy kis időm, akkor már semmi másra nem vágyok, csak fürdeni, nemhogy még leizzadni pluszban... :)))

 

Mai hőd hogy áll? Miért van olyan érzésem, hogy teszteltél ma?

 

Én hőm:

 

 

Tulképp megint gyönyörű O.o

Előzmény: szegedi_lány (57929)
Jokeva Creative Commons License 2014.03.21 0 0 57930

Köszönjük :)

Előzmény: **Barbi** (57928)
szegedi_lány Creative Commons License 2014.03.20 0 0 57929

Érdekes ez, de ha mostanában nem jelentkezett a fájdalom, akkor javulhat a helyzet. Lehet érdemes lenne valami helyi kezelés-bioptron lámpa vagy hasonló gyulladáscsökkentésként. És persze hajrá mozgás, itt a a tavasz, lehet futni, kirándulni, brigázni, vagy csak  nyitott ablaknál tekerni a szobabringát, ahogy én teszem;) 

Előzmény: Jokeva (57927)
**Barbi** Creative Commons License 2014.03.20 0 0 57928

Sziasztok!

 

Blogot írok a PCOSről, hisz sajnos engem is érint már közel 13 éve. Rengeteg tapasztalatom van, tippem, trükköm, ha szeretnél olvasni, és tanácsra van szükséged várlak sok sok szeretettel. A címe: egypcosnaplojabol.blog.hu

 

Köszönöm :)

Jokeva Creative Commons License 2014.03.20 0 0 57927

Úgy egy éve (vagy kettő, nem tudom) minden peteéréskor olyan fájdalmaim vannak, hogy nem tudok kiegyenesedni. Cataflam algopirinnel kézenfogva sem használ... Második fájós napra belázasodok. Kb 4 nap alatt múlik el ez az állapot.

Kivizsgálások semmit nem mutattak, nődoki javaslata az volt, hogyhát akkor pakoljuk ki, kedves Jokeva... Mondtam hogy kösz nem. Neten kutakodtam, és rábukkantam erre a lehetőségre. Úgyhogy csak gyanítom, de a vizsgálatok nem mutatták ki... Ahogy megreped a tüsző, a gyulladt folyadék eláraszt odabent mindent, ettől fáj, és ettől lázasodok be. Aztán ahogy szép lassan felszívódik, elmúlnak a tünetek is.

Jó két éve próbálkozunk harmadik babával, és persze nem jön, hát gyanítom hogy ez játszik közre, hiszen a ciklusom amúgy tankönyvi - mint ahogy látjuk is ugye. Bár tény, hogy néhány ciklus óta nem fájok (szerintem a minimális testmozgás segített csökkenteni a testzsírt, ezáltal a gyulladást), de pl barnázok középidőben, amit ez előtt nem volt, csak mióta ezek a fájások vannak.

Mondjuk a múltkori ciklusom annyira szép volt, hogy reménykedtem is :) Most nem reménykedek, logikusan nézem.

Előzmény: szegedi_lány (57926)
szegedi_lány Creative Commons License 2014.03.20 0 0 57926

Hát, lehet hogy ez az az eset, amikor kimondottan káros, hogy tisztában vagy a folyamatokkal! (én azt sem tudtam,hogy van tüszőfolyadék, nemhogy azt, hogy az még be is gyulladhat! ) Hogy lehet ilyesmit diagnosztizálni? Nem akarok beleszólni, de lehet hogy pont azért nem sikerül, mert lebeszéled magad róla...

 

 

Én is fázós vagyok, de ez most inkább az az eset, hogy a bőröm forróbb, mint általában szokott.

Előzmény: Jokeva (57924)
Jokeva Creative Commons License 2014.03.20 0 0 57925

Zsizsazsu, mi történt, mi lett a sztori vége? Hol tartasz most?

Előzmény: zsizsazsu (57838)
Jokeva Creative Commons License 2014.03.20 0 0 57924

Tuti nem :( Őszinte leszek, nem azért mert nem kaptuk el (bár nem is kaptuk el, ez tény), hanem valószínűleg gyulladt a pete körüli tüszőfolyadékom (saját diagnózis). Ez károsítja a petét sajna... hiába érik meg, hiába reped meg, akár az időzítés is lehetne tökéletes, nem tud megfoganni baba belőle :(

 

Igen érzem. Én mindig "meleg" vagyok (ha-ha-ha), télen is egy szál félhosszú ujjú ruhában flangálok a kigombolt kabát alatt, mínusz 20 fokig jó vagyok. A mostani 18-20 fokban már filózok hogy szoknyát kéne húzni, de tartok tőle hogy a kollégáim elvitetnek a bolondok házába. Mindenesetre a fűtést már lekapcsoltattam az irodában.

Kis faluban lakunk (10 éve), és az itt lakók a mai napig sem szokták meg, hogy ilyen időben már rövidujjúban mászkálok, nemcsak én, hanem a gyerekeim meg a zuram is... Magyarországon mindenki fázós O.o

Előzmény: szegedi_lány (57923)
szegedi_lány Creative Commons License 2014.03.20 0 0 57923

Szép magas ez, tényleg. Tuti nem sikerülhetett?

 

Kérdés: ilyen magas napi hőmérséklettel te napközben is érzed, hogy magasabb az alaphőmérsékleted? Nem vagyok lázas, de érzem, hogy melegebb vagyok, és a párom  is megerősítette. Fura érzés, ezért kérdezem.

 

Előzmény: Jokeva (57922)
Jokeva Creative Commons License 2014.03.20 0 0 57922

És az eredményt természetesen felrakod ide is, függetlenül a csíkok számától, igaz? :))) Tesztmániások vagyunk ám!

 

Íme enyim görbe, lassan rólam mintázzák a tankönyveket :))

 

Előzmény: szegedi_lány (57921)
szegedi_lány Creative Commons License 2014.03.20 0 0 57921

Ha holnap nem lesz laboreredmény,akkor szombat reggel lövök.

Addig viszont Te is lőhetnél egy görbét!;) Olyan duofázisosat...:-D

Előzmény: Jokeva (57917)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!