Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009.05.10 0 0 1643
Persze,hogy nem mondják ezek el, én sem mondanám. Sajnálom,hogy így történt, keress másik csajt,van bőven:) Sok szerencsét!
Előzmény: Törölt nick (1640)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.08 0 0 1642

Hát erre nem írhatjuk,hogy szívesen máskor is:(

Előzmény: Törölt nick (1640)
EON Creative Commons License 2009.05.08 0 0 1641
Szia,


Jól értem, hogy szinte biztos voltál a megcsalásban, valamelyest nyomozgattál is, de semmi elképzelésed nem volt arról, mit teszel/mi lesz majd ha kiderül?

Öszintén, megérte a nyomozás?
Előzmény: Törölt nick (1640)


Törölt nick Creative Commons License 2009.05.08 0 0 1640
Sziasztok !

A ti tanácsaitokból okulva, fényt derítettem az igazságra. Sajnos jó volt a megérzésem.
Hogy hűek legyünk a topik címéhez, én rájöttem, hogy megcsal a feleségem.

Most az van amire nem vagyok felkészülve, amiről nem lehet írni, nem is akarok.

Csak ennyit szerettem volna mondani, köszönöm mindenkinek!

Törőlt_nick Creative Commons License 2009.05.07 0 0 1639
tisztelt kérdezők úgy tűnuk elhalálozott. RIP.
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.06 0 0 1638
Amúgy is elgondolkozik:) Mindenki elgondolkozik egy ilyen előtt. (Legalábbis az érzelmileg érettebbje)
Előzmény: Törölt nick (1637)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.06 0 0 1637

ÜDv:)

Amiket írtál az tipikus megcsalás:-(Valószínű,hogy a neten  ismerkedett meg vele,hiszen írtad,hogy napközben otthon van,és ki tudja mit csinál,mikor Te  dolgozol.

Először lehet csak egy ártatlan játéknak indult,chatelés a gyerkőc alvásideje alatt,msn stb.valószínű ezért takarít amikor Te is otthon vagy,mert nem jut rá napközben elég idő a virtuális lovag miatt,aki már meglehet testett is öltött,egy új ismeretlen barátnő személyében.

Ha vágja a gépet,akkor nem biztos,hogy rájössz milyen oldalakat látogat,nincsennek naplózva a beszélgetések,a gép nem jegyzi meg az e-mai jelszókat stb.A telefont meg kidumálja,és ami a lényeg rosszul teszed fel a kérdést.Illetve nem is kell kérdezned.

Ki kell jelentened,hogy TUDOD,lelkileg kötődik valakihez,és ha így folytatja elveszít benneteket egy kis virtuális flört miat,ami már lehet,hogy átlépet a testiségbe,de hidd el ez használni fog.

El fog gondolkozni,ki és mi az ami fontoss neki.

Ez az Én tanácsom.Nem vagyok szakpszichológus,csak egy Nő...

 

Előzmény: Törölt nick (1616)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.05 0 0 1636
Egyébként meg minek rájönni? Nem hulla mindegy? Volt az asszonynak 1-2 orgazmusa,ezt sajnálja az ember tőle?
Nyilván nem az érzelmi megcsalásról beszélek azért folytogatni lehet
,meg nemis arról,hogy 50en megdugtak egy nőt és annak így vagy úgy de híre ment. Az 51ediken meg mindenki röhög,hogy nem tudja kit dug.
Előzmény: Törölt nick (1635)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.05 0 0 1635
Volt egy olyan csajom aki 1 évig csalta az élettársát (velem) mire eljött tőle. Azért mondom nem nagy kunszt a megcsalás kif bénának kell lenni hogy rájöjjenek
A másik meg, hogy le kell tagatni aztán kész,-vagy csak simán sunnyogni, nem is kell hazudni- egy szerelmes,reménykedő úgyis azt látja amit szeretne.

Azért választok alapvetően becsületes, érzelmileg kincsekkel bőven megáldott lányokat, mert azko tudják mit jelent ha nagyon megbántanak valakit, és remélhetőleg magukat sem verik át,ahogy engem sem.


Szerintem egy megcsalást meg nem kell azonnal elmondani ha megtörténik, csak egy megfontolt komoly döntés után kell,ha már biztos a nő (vagy persze férfi) a dolgában,és tudja,hogy ez nem csak egy kaland volt. Senkitől sem várható,hogy egy farokkal élje le az életét (nyilván az a legjobb ha sikerül urrá lenni a megpróbáltatásokon,de szvsz 99%nak nem).
Nem börtön ez.
Előzmény: Törölt nick (1630)
Törőlt_nick Creative Commons License 2009.05.05 0 0 1634
Számítógépen is sumákolnak szerinted egymással? Na mert ekkor egy keylogger öt perc alatt megmondja majd neked a tutit. Kérdés hogy ki ért jobban a géphez.
Előzmény: Törölt nick (1616)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.05 0 0 1632
halál? nagyon drámai vagy, sokkal roszab egy szar kapcsolat mint a válás!
Előzmény: Törölt nick (1631)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.05 0 0 1630
aki állt már a másik oldalon / megcsaló volt / az jobban átlátja szerintem a dolgokat:(
Előzmény: Törölt nick (1629)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.05 0 0 1629
Én még nem csaltam meg senkit, engem sem csaltak meg (legalábbis normális értelemben,féltékeny az emár volta,elég vicces dolog)
Mondom az ilyet sosem lehet tudni. Mi volt vagy mi van vagy volt 2 ember közt harmadik nem tudhatja.
Előzmény: Törölt nick (1623)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.05 0 0 1628
Nekem is mennem kell ,halihó!

Előzmény: Törölt nick (1627)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.05 0 0 1627
Mennem kell !

Köszönöm az eddigi hozzászólásokat, ha van kedvetek holnap 9:30-tól továbbdumálhatjuk.



t.
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.05 0 0 1626
prózai volt a lebukás! véletlenül éjszakára nem kapcsoltam ki a telómat és a szeretőm / mivel másnap reggelre beszéltünk meg egy randit / még idejében akart értesíteni hogy közbejött valami neki és ne menjek / gondolta ki van kapcsolva a mobilom, és majd reggel ha bekapcsolom akkor meglátom az üzijét / küldött egy sms-t amit a párom olvasott el mert én már aludtam........
Előzmény: Törölt nick (1625)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.05 0 0 1625
És ha nem vagyok indiszkrét megkérdezhetném hogyan buktál le ?

Legnagyobb félelmem, hogy kijön egy idegen férfi házából, és rajtakapom, de azt mondja csak egy könyvet hozott vissza, vagy valami ilyesmi.

Mert 1000000:1 az esélye de mivan ha mégis igazat mond, mert a szívem mindig azt mondja az nem történhet meg, csakhát eszem is van, na az nem ezt mondja.
Előzmény: Törölt nick (1621)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.05 0 0 1624
ja és a WC-re magával vitt telefon minek viszi magával? ott is lelki életet él a barátnőjével?? ugye nem veszed be ezt a maszlagot!!!
Előzmény: Törölt nick (1620)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.05 0 0 1623
Ha megcsal akkor nincs döntése !

Ha már nem szeret, elengedem !


Itt mindenki biztos benne, hogy ezen jelek alapján megcsalnak ?
Lelkem mélyén olyan hozzászólásokat is várok, hogy, nem az nem azt jelenti, biztos ezért vagy azért, vagy jajj én nő vagyok és tudom szoktunk SMS-ben lelkizni, napi 50-ben.


szóval jelentkező?





Előzmény: Törölt nick (1619)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.05 0 0 1622
Nalátod. Ha magamból indulok ki ,vagy Othellóból tán még meg is fojtod.
Előzmény: Törölt nick (1618)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.05 0 0 1621
én a kapcsolat végén kb fél évig csaltam az exemet, de én nagyon rosszul hazudok, ő meg egy okos férfi és ezért hamar lebuktam!

kimenő bejövő sms törlése, nem létező barátnők nem létező számokkal, ugyanmár! ordít erről a sztoriról a megcsalás! nyisd ki a szemed végre!
Előzmény: Törölt nick (1620)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.05 0 0 1620
Nem, nem lehetek biztos benne, mert ha biztos lennék benne akkor..... nem tudom leírni, de akkor itt lenne a világvége.


Szóval remélem érthető a problémám !


De nagyon kíváncsi vagyok a Te nézőpontodra, mit hogy csináltál, milyen jeleket hagytál, hogy jobban ismerjem a jeleket.
Előzmény: Törölt nick (1617)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.05 0 0 1619
1, ha meg is csal várd meg hogyan dönt, az ő döntése.
2, hiába,ha ő meg nem ,vagy már nem.

A lényeg,hogy ne örlődjél,próbálj meg bízni benne. Ha másban nem ,abban,hogy saját életére nézve jól dönt! Ha tényleg szereted akkor hagyni kell elmenni is ha úgy érzi,had legyen boldog.
Előzmény: Törölt nick (1616)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.05 0 0 1618
Mint írtam, szeretem !

Ha megcsalt volna simán, megkérdezem, bevalja, megtudtam volna bocsátani, és megkérdezem miért és megváltozom.

De ha igaz, és 4 hónapja hülyét csinál belőlem.......
Na erre a kérdésre magam sem tudom a választ, de az bizto elhagynám, és soha nem tudnék megbocsátani neki.
Előzmény: Törölt nick (1611)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.05 0 0 1617
egyértelmű szerintem biztos lehetsz benne hogy megcsal, pontosan ezeket csináltam én is csak az én exem nem volt annyira naív hogy elhigyje!
Előzmény: Törölt nick (1616)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.05 0 0 1616

Szóval akkor a gyanúm alapjai:

elsőnek a megérzés, otthon vagyunk hármasba, és Ő mégis leül a számítógép elé amikor velünk is lehetne, akkor takarít, amit megtehetne hétköznap is mert otthon van, szóval a megérzés, de tudom ez eddig semmi.

A megérzés után lebukik, hogy egy adott napon nem volt otthon mikor azt mondta.
Rákérdezés, egy barátnőjénél volt, megbeszélni a komoly problémáit, és Ő kérte ne mondja el nekem (hihető).

a következő havi telefonszámlán az sms-ek meghússzorozódtak az átlaghoz képest, ráadásul olyan szolgáltató felé ahol nincs komoly ismeretsége.
Rákérdezés : egy barátnő, csak van egy másik telefonja , és nem mentette el azt a számot, csak mindig válaszol. (kérdezem én hihető e lelki problémákat sms-ben kibeszélni ?)

az apróbbak:
mostanában a wc-re is telefonnal jár
kimenő bejövő SMS-ek nincsenek a telefonjába
műköröm szoli kozmetikus besűrüsödött.
elmegy egy barátnőjéhez, és nyolc óra múlva jön haza


Tanácsokra:
1: sosem vádaskodtam, mindig azt mondtam neki itt vannak ezek a jelek, és reménykedtem, hogy ad egy frappáns választ.

2:A világon mindennél jobban szeretem


zol
Előzmény: Törölt nick (1610)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.05 0 0 1615
:)
Előzmény: Törölt nick (1614)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.05 0 0 1614
mármint úgy értettem hogy "jó tanács" idézőjelben
Előzmény: Törölt nick (1613)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.05 0 0 1613
...vagy milyét.
Előzmény: Törölt nick (1612)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.05 0 0 1612
jó tanács! dugd a homokba a fejed..........
Előzmény: Törölt nick (1608)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!