Keresés

Részletes keresés

G Kriszti Creative Commons License 2015.07.07 0 0 2769

ezeket a tüneteket amiket felsoroltál nekem is megvoltak, vannak. Mindel voltam orvosnál. Helyetted is :) . Sok pénzt ott hagytam és sok orvos látott.

Előzmény: Viharsziget (2767)
G Kriszti Creative Commons License 2015.07.07 0 0 2768

Minden betegségtöl félek de legjobban a gyógyithatatlanoktól.Nem részletezem. :( Eddig is féltem de nem ennyire és nem így. Figyelem én is magam.  Nem tudom hány éves vagy. De ha nő vagy akkor a menstruácio előtt , alatt erősödnek a tünetek.

Előzmény: Viharsziget (2767)
Viharsziget Creative Commons License 2015.07.07 0 0 2767

Azt elfelejtettem kérdezni, hogy Te milyen betegségektől félsz? A tünetek miatt alakult ki ez benned vagy eddig is ilyen voltál?? Mert én előtte is ráparáztam mindenre, most ez az elvonás csak felerősítette bennem ezt az egészet, nagyon figyelem a testi tuneteimet!

Viharsziget Creative Commons License 2015.07.07 0 0 2766

Köszönöm Zsiráf! Neked is kitartás!!

Hát receptet szerezni nem nehéz, főleg, hogyha 

mindenkinek hazudsz, annyira kell ez a sz.r! 😣

Remèlem lassan minden jobb lesz, mert igy nem

birom élni az életem! 😣

 

G Kriszti Creative Commons License 2015.07.07 0 0 2765

Kitartás Viharsziget. Mindannyian úgy gondoljuk butaság volt elkezdeni szedni. Kitisztulsz lassan és jó lesz. Egyre többen jönnek le róla látják hogy nem jó dolog. Recept nélkül meg tudtad venni? Jó hogy leraktad. :)

Előzmény: Viharsziget (2764)
Viharsziget Creative Commons License 2015.07.07 0 0 2764

Hát elèg durva dolgok ezek, soha nem gondoltam volna,

hogy ilyen dolgokon kell, hogy át menjek!

nagyon buta voltam, hogy rászoktam, ráadásul úgy, hogy nekem soha fel sem írták!!

Egyszer kipróbáltam, és idáig jutottam... 😔

G Kriszti Creative Commons License 2015.07.06 0 1 2763

Tükrös dolog nekem is volt. Hamar elmúlt.

Előzmény: Viharsziget (2762)
Viharsziget Creative Commons License 2015.07.06 0 1 2762

Köszönöm a linket, ezt olvasgatom Én is!

A fizikai tünetek nagyon zavarnak, viszont nekem is vannak még a fejemben hibák!!

Belenézek a tükörbe, es mintha nem en lennék, nézek es mintha nem en néznék!( máshogy 

nem birom megfogalmazni! 😔

sajnálom, hogy te is még ettől szenvedsz, tudom mik ezek... 😒

G Kriszti Creative Commons License 2015.07.06 0 0 2761

http://nyugtato.gportal.hu/

 Bal felső sarokba vannak a könyvek.

Előzmény: G Kriszti (2760)
G Kriszti Creative Commons License 2015.07.06 0 0 2760

Sajnos vannak tüneteim. a fizikai sokat enyhült , elhanyagolható. Nekem a fejembe van gond a gondolatokkal.De ez egyéni. Van aki gond nélkül elhagyja ezt a drogot.Lehet te gyorsabban tisztulsz mint én. Ez nem mérvadó hogy én hogy vagyok.

Előzmény: Viharsziget (2759)
Viharsziget Creative Commons License 2015.07.06 0 0 2759

Amit a neten találtam, egy pár fejezetet!!

ha nem olvastam volna utána, már nem is tudom hol lennék, mert annyira rá voltam parázva, hogy mi baja a fejemnek! Most már igy tudom, hogy a megvonás is gyors volt... És kegyetlen! 😣

a szorongásomra is ràjátszott ez az egész felelem!!!

főleg, hogy még látàsomban is vannak tünetek! 

Te előrébb vagy mint Én és még neked is megvannak a tuneteid??? 😔

G Kriszti Creative Commons License 2015.07.06 0 0 2758

Elhúzódó tünetek. Gyorsan lejöttél róla. Nekem 5 és fél hónapig tartott. Most 5 hónapja vagyok tiszta.Kitartás!!! Tisztulsz biztos enyhülnek a tünetek idővel.

Előzmény: G Kriszti (2757)
G Kriszti Creative Commons License 2015.07.06 0 0 2757

Ezek a TÜNETEK MIND MEGVANNAK NEKEM IS. BETEGSÉGTÖL VALÓ FÉLELEM AZ A LEGROSSZABB.Olvastad az Asthon könyvet?

Előzmény: Viharsziget (2756)
Viharsziget Creative Commons License 2015.07.06 0 0 2756

Jaaaj, szia Zsiráf!

Nagyon örülök, hogy megtaláltalak!

Ma van 11 hete, hogy leraktam a benzot, 6 es fél hétig voltam kórházban, 4 hét

alatt szedtek le róla, mar eleve elvonási tünetekkel feküdtem be, úgyhogy mar jo

pár hónapja szenvedés az életem!

Az akut elvonás is szörnyű volt, de azt hiszem ez az itthoni fizikai felépülés a poklok

pokla! (4-5 évig szedtem, napi 5-6 mg-ot)

Teljesen padlóra tesznek ezek a tünetek, komolyan amíg nem olvastam a fórumot, meg

voltam győződve, hogy komoly betegségem van, még azért sokszor ma napig ezt gondolom!

Ez a fejszorítás, fejnyomás, nyakfájdalom, szédülés, fejzizegés( vagy mi ez)... nagyon ijesztő tunetek!

Eddig senkivel nem tudtam erről beszélni, a kórházban sem volt igazából senki aki ilyen cipőben járt volna! Az orvosok is elég furán voltak, vissza gondolva nem is érdekelte őket, hogy milyen tüneteim vannak, csak unták az állandó nyavalygásomat! 

Körülöttem meg mindenki elvárja, hogy szedjen össze magam, mikor el sem tudják képzelni, hogy belül 

mit érzek!!

Nagyon nehéz ez az egész, de remélem , hogy ezek még mindig elhúzódó tunetek, nem valami nagy betegség!

Te jobban vagy már? Szorongás meg van még??? Hidd el tudom milyen iszonyat, begorcsolt gyomorral, nyakkal szorongani! 

Nagyon köszönöm, hogy megtalàltalak.... Annyira boldogság most ez Nekem!!!!

😘

G Kriszti Creative Commons License 2015.07.06 0 0 2755

szia Viharsziget. Zsiráf vagyok. :) Irj , kérdezz ha tudok válaszolok de lehet más is fog irni.

Előzmény: Viharsziget (2754)
Viharsziget Creative Commons License 2015.07.05 0 0 2754

Szia Zsiráf!

A másik fórumon olvasgatlak Téged, (ott Zsiráf a neved) de oda nem tudok regisztrálni, remélem ide is feljársz...és tudunk beszélni! 

Ha magadra ismersz kérlek írj!!!

Viharsziget Creative Commons License 2015.07.05 0 0 2753

Zsiráf hol vagy????? :(

Ezelvoltam:-) Creative Commons License 2015.06.17 0 0 2752

Jobb esetben a gyszerek megoldanak egy problémát teljesen v részben, és csinálnak másik néhányat.......

Előzmény: Törölt nick (2751)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.16 0 0 2751

Én nem hiszek a gyógyszerekben. De mindenki abban hisz amiben akar. A nagy probléma sztem az, hogy vannak olyan orvosok, sőt pszichiáterek is, akik még azt sem fogadják el, hogy van lélek, így azt sem hogy létezik olyan probléma, ami lelki eredetű, és nem agyi. És még ezzel sem lenne probléma, mert higgyen, amit akar, csak az ilyen ne gyógyítson, sztem. Amikor valaki felkeres egy orvost, pszichiátert, valszeg kétségbe van esve, nem tudja mi van vele, ott ül vele szemben egy fehérköppenyes DR isten, aki megmondja neki - mert 15 -20 perc alatt képes rá...-  hogy már pedig ez agyi rendellenesség, és hogy micsoda, és akkor szedje ezt a gyógyszert. És egy átlag ember, aki nagyon szarul van, bízik az orvosban, hogy igen ezt és kell szednem, és jól leszek, és ha ő azt mondja, akkor az biztos úgy van. nem fog utána olvasgatni, hogy de mi meg mégis hogy van, nem fog mélyebbre menni,  a kórházakban pedig nincsenek alternatív tájékoztatások, nincsen vagy szinte alig ingyenes pszichoterápia. És meg lehet nézni pár pszichiátriát hogy néz ki, és van ami nem pénz kérdése, és nem is a ráfordítható időé... 

Nem általánosítok, tudom, hogy nem minden pszichiáter ilyen, de sztem az tény, hogy a pszichés betegség kezelésében Magyarországon a gyógyszerek vannak az első helyen, és nem a pszichoterápia. Nagyon röviden. sztem. 

Ezelvoltam:-) Creative Commons License 2015.06.16 0 0 2750

webshop

Előzmény: Ezelvoltam:-) (2749)
Ezelvoltam:-) Creative Commons License 2015.06.16 0 0 2749

Persze megvehetem egy külföldi websop-ban,jóval drágábban......

Előzmény: Ezelvoltam:-) (2748)
Ezelvoltam:-) Creative Commons License 2015.06.16 0 0 2748

Ezeket mindenki láthatja, de próbálj rendelni.........Én télre akartam berendelni,hátha még jobban járok vele, mint az orbáncfűvel.

Nem igazán szeretem,mikor mondvacsinált indokokkal korlátoznak a jogaimban...............

Előzmény: Antisystem (2745)
Antisystem Creative Commons License 2015.06.16 0 0 2747

Persze, az összes kórházi osztályra és ambulanciára igaz - nem csak pszichiátria, nem csak Magyarország - hogy a betegre fordítható idő és a gyógyszerfogyasztás fordítottan arányos, minél kevesebb az előző, annál több az utóbbi. Ez az úgynevezett polipragmázia, ha az orvosnak nincs lehetősége vagy ideje rendesen kivizsgálni a beteget, akkor jön az, hogy a tünetek alapján felír 3-4-5 félét egyszerre, "valamelyik csak használ" - alapon... ez egy 10 éves belgyógyászati szakcikk a témáról:

http://www.elitmed.hu/upload/pdf/a_polipragmazia_csapdajaban-578.pdf

 

ÜdV

 

ps: a betegeknek meg azt kellene megérteni, hogy a szélsőséges álláspontok egyike sem jó, a gyógyszer nem pótolja az életmód-váltást, az életmód-váltás sem a gyógyszert, tehát ugyanúgy tévúton jár, aki mindent megoldó csodaszerekben reménykedik, mint aki szélsőségesen gyógyszer-ellenes. És ez megint távolról sem csak pszichiátria és magyar EÜ... 

 

Előzmény: cyanne (2746)
cyanne Creative Commons License 2015.06.16 0 0 2746

ma kicsit indulatosabb vagyok, úh kivételesen még ezt is megengedem magamnak:

 

elmennek a zemberek a zorvoshoz, h most azonnal adjanak nekik vmi csodaszert, csak ne kelljen küzdeni meg terápiázni meg életet megváltoztatni, hát nekem arra nincs időm és mosni és főzni kell meg amúgyis, és akkor kapnak vmi drogot, és utána nyafognak, h jaj megmérgezett a gyógyszerlobbi, jaj nem bírok leszokni sohamár, de a fent említett életmegoldással továbbra sincsenek sehol, sőt ha lehetséges, még messzebb, mint az egész előtt voltak.

 

és akkor a zorvos, amelyik még nem emigrált, és óránként 10 beteget hallgat meg (amíg még hall), naná, h felírja a benzót (is), mert mégis mi mást csinálna, ha semmi másra nincs idő.

 

és még:

 

aki tényleg beteg, az szépen szedi a gyógyszereit mukkanás nélkül, uis (mint már többször megbeszéltük itt is) van az az állapot, amikor az ember nem vitatkozik, hanem az életéért segítségért könyörög. és az ilyen esetben a benzó nagyonis használ, pont erre van kitalálva. de ez az állapot nem lehet permanens ugyebár.

 

aki meg nem beteg, csak éppen rosszul van, az meg megoldást keres, mindenfelé, és aki keres, az előbb-utóbb talál is.

 

csak hát a megoldáskeresés az sokkal nehezebb dolog, ráadásul sokkal több benne az én (feladatom, felelősségem, dolgom, fáradságom

stb.), mint az ő (hibájuk, bűnük stb.)

 

akinek nem inge!

Előzmény: Antisystem (2745)
Antisystem Creative Commons License 2015.06.16 0 0 2745

...így születnek az összeesküvés-elméletek:)))

http://shop.builder.hu/5-htp-a3076

pl:

http://gymstore.hu/termek/now_-_5-htp_-_50_mg_-_5-hydroxytryptophan_-_30_kapszula_nd.html

http://www.elitebodyshop.hu/ter2030/Now_Foods-5-_HTP_100mg_60_Vcaps_60_kapszula

 

ÜdV

 

ps: tudod, ezen tudok röhögni, amikor keresztesháború kezdődik a "természetes" meg a "mesterséges" szerek gyártói között... tudod, ha a gyűszűvirág levelét szedi valaki az ejjdetermészetes, ha már az abból készülő kis fehér digoxin-tablettát az már fujjgonoszgyógyszeriparlobby... az teljesen huszadlagos, hogy kb ugyanaz, csak az utóbbi tisztább, pontosabb, és hosszabban eltartható formula... az orbáncfű meg persze, hogy hat, lévén MAO bénitó...

http://www.egeszsegtukor.hu/gyogynoveny-lexikon/orbancfu.html

de tudod, majd ha azt is előállítják kis fehér tablettában, az is fujjgonoszgyógyszerlobby lesz:)

Előzmény: Ezelvoltam:-) (2743)
Ezelvoltam:-) Creative Commons License 2015.06.16 0 0 2744

betíltatta, helyesebben

Előzmény: Ezelvoltam:-) (2743)
Ezelvoltam:-) Creative Commons License 2015.06.16 0 0 2743

Ja és most hiába is keresed,mert épp betiltotta gyszerlobbi...............................................

Előzmény: colanut (2739)
Ezelvoltam:-) Creative Commons License 2015.06.16 0 0 2742

Ez eleve azért kicsit el van ám tulozva........Tömeges mértékben hol lehet látni elvonástól félőrült embereket korházi körülmények között. Ugyan már,hisz a dokik szerint 2-3 hét alatt kiürül a szervezetből,attól kezdve amit sokan átélnek,az a pokol nem is létezik.........Erről nem is írnék többet, mert félek nagyon elragadtatom magam ...... :-)

Előzmény: fobenfabanorvossag (2736)
Ezelvoltam:-) Creative Commons License 2015.06.16 0 0 2741

Azért írom h állítólag, mert saját tapasztalatom csak az orbáncfűvel van, az tényleg működik ( nálam)

Előzmény: Ezelvoltam:-) (2740)
Ezelvoltam:-) Creative Commons License 2015.06.16 0 0 2740

Állítólag jó depire.......Csak ennyi

Előzmény: colanut (2739)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!