Keresés

Részletes keresés

verschnitzerbmw Creative Commons License 2008.09.19 0 0 309
Én edzésen tudtam meg az edzés társamtól, ő mondta, hogy az anyukája hallotta a hangos bemondóban. Hát furán néztem rá, nállunk a 9 kerben bármi féle aprobb dologra készűltek, villany/gáz/viz elzárás mindig küldtek értesítőt róla.
Előzmény: Péter az állat (306)
Péter az állat Creative Commons License 2008.09.18 0 0 307
...és ha gázosokat látsz közeledni, akkor a ravaszt is. :-)
Előzmény: Törölt nick (299)
Péter az állat Creative Commons License 2008.09.18 0 0 306
"a 3 hónap alatt nem mondta senki, mi meg nem tudtuk"

Az hagyján. Nekünk azt sem mondta meg senki, hogy nem lesz gáz. Gondolom, minek is az, majdcsak rájön a paraszt, hogy fázik. Legalábbis bizonyára megterhelő dolog lehet a számla mellé egy darab papírt befűzni, néhány soros szöveggel, hogy bunkócskám, ekkor, és ekkor nem lesz gáz, úgyhogy ha melegvízre vágysz, akkor előző nap tegyél be egy fazék melegvizet a mélyhűtőbe, mint az egyszeri szöszi.
Rém izgi mikor a félig kész pörkölt alól fogy ki a gáz, hogy a: akkor most mit együnk, b: mit kezdjek a félig kész étellel, c: mindezt úgy hogy még a sötétedés kezdete előtt valami fát, meg gyújtóst is vadásszon az ember gyereke, hogy estére egy kis kánikulát csiholhasson a kandallóba, hogy legyen egy kis fürdővíz, meg hulladékba egy kis meleg.
Milyen szerencse, hogy mikor a számlát kell küldeni, egyből meglelik a címünket! Igaz az is csak fél siker, mert eddig a két év alatt nem nagyon küldtek olyat ami rendben lett volna. :-(
Előzmény: verschnitzerbmw (304)
verschnitzerbmw Creative Commons License 2008.09.18 0 0 304

Nem hülyeség, meg jó dolog, csak a 3 hónap alatt nem mondta senki, mi meg nem tudtuk.

Dehát erre valók a kedves dunavarsányi fórum társak, akik segítenek :-)

Előzmény: Törölt nick (303)
verschnitzerbmw Creative Commons License 2008.09.18 0 0 302
Én is nagyon köszönöm az infót, én sem tudtam, és már kezdett nagyon hideg lenni a házban.
Előzmény: Törölt nick (299)
LianaDv Creative Commons License 2008.09.18 0 0 300

Köszönöm! épp ezt csináltam - szomszéd tanácsára - és már melegek a radiátorok! De mindenképp köszönöm a gyors segítséget! Legközelebb már rutinosabbak leszünk.

 

Más: láttátok, hogy kedvenc kereszteződésünknél (esetleg leendő körforgalomnál?!) Aldi is épül (a Lidl mellett). tesco-aldi-lidl 3 szög alakul...

Előzmény: Törölt nick (299)
LianaDv Creative Commons License 2008.09.18 0 0 298

Este negyed 9, nálunk még nincs gáz. A klímával fűtünk, mikróban főzünk, hidegvízzel fürdünk - és kint 10 fok van... de legalább az utat lezárták, ahogy itt korábban beharangoztam :-) Mi lehet szebb dolog ez végeknél?! :-)

verschnitzerbmw Creative Commons License 2008.09.18 0 0 297

Elösszőr én is majdnem megjártam, már a szemközti sávban voltam kanyarodva mikor észrevettem a táblát :-)

 

És tényleg nincs sor  a kolánál, meg is lepődtem ma hajnalban.

Előzmény: tom71 (296)
tom71 Creative Commons License 2008.09.17 0 0 296
Igen, és a táblák ellenére is sokan megpróbáltak bekanyarodni... :)))

Viszont két napja nincs sor a kolánál.... és a Hungária is járható ....
Előzmény: verschnitzerbmw (295)
verschnitzerbmw Creative Commons License 2008.09.17 0 0 295
Ma lezárták és elkezdték csinálni! :-)
Előzmény: verschnitzerbmw (237)
verschnitzerbmw Creative Commons License 2008.09.08 0 0 294

Ma nem te jöttél velem szemben szigethalmon? ezüst e46 csak az angel eye égett.

 

De vírúlt a fejem, hazajövet mikor megláttam, hogy elkezdték csinálni a főút aszfaltját :-)

Előzmény: brazil_8 (282)
tom71 Creative Commons License 2008.09.06 0 0 293
Itt új lakó... de az 51-est már 8 éve használom.... Dömsödröl jöttünk ide....
Előzmény: brazil_8 (292)
brazil_8 Creative Commons License 2008.09.06 0 0 292
Igazad van ma már egyértelműen látszik a dolog, meg elkezdtek dolgozni a munkagépek is. Ebből is látszik, hogy új lakók nyitottabb szemmel járnak mint mi :res
Előzmény: tom71 (291)
tom71 Creative Commons License 2008.09.04 0 0 291
Nézd meg, a cola gyár mellett legalább másfél-sávnyi szélesítés, innen 1 sáv, és ha megnézed a kicsi leszúrt karókat, akkor láthatod merre lesz az út széle.

De ne üssetek agyon, ha nem így lesz... lehet hogy csak a remény szólt belőlem... :DD
Előzmény: brazil_8 (290)
brazil_8 Creative Commons License 2008.09.04 0 0 290

Üdv itt.

Nekem nem tünt fel semmi a lámpánál reggel, de míg élünk remélünk ;)

Előzmény: tom71 (285)
tom71 Creative Commons License 2008.09.04 0 0 288
Üdv.

Az út új vonalát kijelölő jelzőkarókból.... vagy csinálnak még 2-3 sávot, vagy tényleg körforgó lesz... Azonkívül, a Harasztiból jövőket nem fogja kiszolgálni az egy darab egyenesen a Tesco felé menő sáv...
Előzmény: Törölt nick (287)
verschnitzerbmw Creative Commons License 2008.09.03 0 0 286

Itt egy videó, rajta a gumiföst és egyéb móka :-)

 

http://www.youtube.com/watch?v=R5E4KUEWHlQ

tom71 Creative Commons License 2008.09.03 0 0 285
Hali

Üdv mindenkinek. Már egy hete varsányi lakos vagyok.... :)

Ma hazafele úgy vettem ki, hogy a lámpa helyén körforgalom lesz...
verschnitzerbmw Creative Commons License 2008.09.03 0 0 284

Jó volt a tali, bár nekem kicsit túl sok volt a fiatal osztrák suhanc gyerek.

Azért volt mit nézni, mind kocsit/nőt egyaránt! :-))

 

http://www.carsandgirls.hu/cars_and_girls.php?mod=gallery&GalleryID=375&m=4

Előzmény: brazil_8 (282)
brazil_8 Creative Commons License 2008.09.02 0 0 282
Jól. Reggel ~7:25 körül jártam arra, akkor még nem tünt fel nekem semmi, az asszony ~20-25 perccel késöbb ment ott, amiko beszéltünk és akkor kérdezte, hogy láttam-e? Mondom mit, hát az autót az árokban. Szerinte egy Honda volt.

Ezek szerint haza értél Sopronból, jó volt?
Előzmény: verschnitzerbmw (281)
verschnitzerbmw Creative Commons License 2008.09.01 0 0 281
Jól láttam ma, hogy valaki beszállt a kocsijával a dzsundzsásba az 51-esről nyíló úton?
Péter az állat Creative Commons License 2008.08.30 0 0 279
Szép is lenne, ha egy felüljárót úgy terveznének, hogy nem bírná ki hogy telerakják sóderes dömperekkel.
Mellesleg, ha a másik oldalára is tesznek egy körforgalmat, és jól is tervezik meg, akkor a felüljárón soha nem lenne dugó.
Előzmény: Törölt nick (278)
Péter az állat Creative Commons License 2008.08.29 0 0 277
" szomszédom teljes kertjét leburkolta tescoparkolóhullámkővel :-("

Viszont így nem kell, hogy a fűnyírással bajlódjon. :-)
Előzmény: LianaSoroksár (272)
Péter az állat Creative Commons License 2008.08.29 0 0 276
"Öreg" varsányiként nem érzem feleslegesnek azt a baleseti góc táblát sem, "

Jogos, mert pl remekül pihenhetnek rajta a madarak.
Másra nem nagyon jó. Szvsz az az agyhalott aki az új 51-est létrehozta, megspórolhatott volna egy pár gyertyát a hozzátartozóknak, ha ezek helyett a halál kereszteződések helyett körforgalmakat tervez.
Előzmény: LianaSoroksár (272)
Péter az állat Creative Commons License 2008.08.29 0 0 275
Olyan vagyok, mint a szomorú Calambó. Az egyik szemem sír, a másik meg üveg.

A rossz, hogy ezexerint jó egy hónapig offroadolhatunk a Bugyi út irányába (viszont így legalább elkerüljük reggelenként a haraszti lámpát), viszont tökl jó, hogy végre megcsinálják azt az utat. Remélem nem csak kiszélesítik, hanem újra is burkolják! A kivitelezőről sajnos nem vagyok nagy véleménnyel. Nem azért mert akkora penge vagyok útépítésben, hanem mert valami nagyon tré útfelújítás kapcsán, ahol a szakasz végére tengeri beteg lett az utas, (Talán kerepesi út, az Örs, és a Fogarasi között?) maradt meg az emlékezetemben a nevük.
Remélem ezúttal jobban sikerül!

És ha még a haraszti lámpát is megoldaná valahogy a közútkezelő, mondjuk egy adag dinamittal, akkor a boldogságom is teljes lenne. :-)
Előzmény: LianaSoroksár (274)
LianaSoroksár Creative Commons License 2008.08.29 0 0 274
Szélessége 6 méterről 7-7,5 méterre nő. Teljes útlezárás lesz. Várhatóan szeptember és október hónapban. Az 51-es út Nagyvarsány felől lesz megközelíthető. Kivitelező: MOTA ENGIL Zrt.
Előzmény: Péter az állat (273)
Péter az állat Creative Commons License 2008.08.29 0 0 273
"A bekötőút felújításáról olvashattok az augusztusi D.v-i Naplóban. Nem lesz 1szerű dolgunk szeptember-októberben,"

Tekintve, hogy a szomszéd településen élünk, erről lehetne egy kicsit többet! (még ha tőszavakkal is)
Előzmény: LianaSoroksár (272)
LianaSoroksár Creative Commons License 2008.08.29 0 0 272

Sziasztok!

 

A bekötőút felújításáról olvashattok az augusztusi D.v-i Naplóban. Nem lesz 1szerű dolgunk szeptember-októberben, de utána talán senkienk sem kell a szemközti sávban "repülnie".

 

"Öreg" varsányiként nem érzem feleslegesnek azt a baleseti góc táblát sem, és Vasút sor végén lévő tükröt sem. Bárcsak sokan belenéznének... Vagy abba, vagy esetleg egy másik tükörbe :-)

 

TESCO lassan felépül. Mikor nyit?! Ugye így még kevesebb autó akar majd szeretett lámpás kereszteződésünkön átjutni.

 

1ébként nekem már itthon is kezd TESCO-fílingem lenni: szomszédom teljes kertjét leburkolta tescoparkolóhullámkővel :-(

 

Jaaaaa és nem utolsósorban én is köszöntöm az újonnan érkezőket! (Így legalább már nem én vagyok a kopasz :-) Boldogságos d.v-i életet és biztonságos közlekedést kívánok az új lakosoknak! Mi még mindig nagyon szeretünk itt, pedig már vagy harmadéve itt élünk ;-)

 

 

verschnitzerbmw Creative Commons License 2008.08.27 0 0 271

Ő lenne az illető, neki kell integetni, villogni kézzel-lábbal jelezni :-))

 

 

Előzmény: brazil_8 (269)
brazil_8 Creative Commons License 2008.08.27 0 0 270
Jó oldal, a videoba csak belenézni tudtam a munkahelyen, de nekünk "őslakosoknak" is lesz benne érdekesség, majd otthon végig nézem.
Előzmény: verschnitzerbmw (266)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!