Keresés

Részletes keresés

Valaki??? Creative Commons License 2011.04.08 0 0 5060
Előzmény: Szepike27 (5059)
Szepike27 Creative Commons License 2011.04.08 0 0 5059

Szia!

Szeretnék veled priviben beszélni ha lehet!?

Ha igen küldj egy mailt!Köszönöm.

 

Előzmény: Valaki??? (5057)
Szepike27 Creative Commons License 2011.04.08 0 0 5058

Sziasztok!

Köszönöm szépen a tanácsokat és tippeket!

Szép napot mindenkinek!!!



Valaki??? Creative Commons License 2011.04.08 0 0 5057

Szia

Köszi amit irtál.

Én azt tanácsolnám vegyél magadnak közepes méretüt és a vastagságot probáld ki mit birsz.

És zselatinos hajlitható legyen mert nekem van és nagyon jó.Van  másik is és az nagyon kemény és nem izgi.

 

Előzmény: Szepike27 (5055)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.08 0 0 5056

 

 

http://www.exkluzivshop.hu/felcsatolhato-penisz_page2.html

 

itt találsz 5000-40 000 ig

de az olcsó az szar.inkább válassz középkategóriát

10000 ft-ért már vannak jók.

8 ért

http://www.exkluzivshop.hu/felcsatolhato-penisz.html

bal oldalon felülröl a 4. az még talán-csak-csak..

de jobb 1x többet rászánni..mert aztán ha szart veszel csak nyeklik-nyaklikés átmegy a kezdeti izgalom egy

szánalmas próbálkozásba..ami nem úgy fog elsülni..(és most nem a farkadra gondoltam.);-))

Előzmény: Szepike27 (5054)
Szepike27 Creative Commons License 2011.04.07 0 0 5055

Szia!

Van benne igazság amit leírtál!Sok pasi valóban így van ezzel.De hidd el nagyon nehéz megtalálni azt a párt akivel a szex is jó és a párkapcsolat is jól működik!Nehéz de nem lehetetlen!!!!!Nekem szerencsére sikerült!Nem volt könnyű,de összejött!Ezt kívánom neked is,és mindenkinek akinek hasonló gondja van!Szerintem a szex csak úgy jó,ha szeretettel,szerelemmel is párosul.

Előzmény: Valaki??? (5052)
Szepike27 Creative Commons License 2011.04.07 0 0 5054

Sziasztok!

Üdvözlöm az összes fórumozó tagot!

Már régóta látogatója vagyok ennek a fórumnak ,és sok dolgot olvastam itt amiből tanulhattam, és a szexnek eme formája iránti érdeklődésemnek gátlásait legyőztem.

Én nagyon szeretek franciázni a párommal,szeretem kényeztetni.Egyszer kicsit lejjebb tévedt a nyelvem,az tetszett neki,majd az ujjímmal kezdtem izgatni hátulról.Nem tapasztaltam nagy ellenállást ezért gondoltam készen áll rá,hogy betegyem neki hátulról.

Betettem,de sajnos fájt neki.Ilyet még nem csináltam,nem volt tapasztalatom benne,hogyan lehetne jobb neki)!Mindenesetre hagyta hogy befejezzem a dolgom" !

Utánna azt mondta,:neki nem volt jó mert fájt,de velem szivesen megtenné!

A következő alkalomkor franciával kezdtük,utánna kinyalta a seggemet is.(bocsánat hogy ezt így leírom,remélem senkit nem sért!)Nyalás közben megujjazott,elsőnek egy,kicsit később kettő,majd három ujjal.Én nagyon élveztem,ő pedig azt élvezte ahogy tágulok.

Ezt így játszottuk pár alkalommal.Eggyik nap miközben így játszottunk egymással elővette a kis vibrátorját és azzal kezdett dugni.Ez eggyikőnknek sem volt olyan jó mint az előzőek,ekkor kitalálta,vegyünk egy felcsatolhatóst és azzal dug meg.Ennek én nagyon örülök és már alig várom hogy meglegyen.De sajnos tapasztalat híján nem tudom milyet vegyünk,mert sok pénzünk nincs,de nagyokat szeretnénk élvezni!!!Ezügyben szeretném kérni a tanácsotokat?amit előre is köszönök!Bocsánat hogy ilyen hosszu lett a hozzászólásom,de szerintem csak így lehet teljesen átérezni és megérteni mit szeretnék!

Mindenkinek szép napot és nagy élvezéseket kívánok!

Valaki??? Creative Commons License 2011.04.06 0 0 5052

Sziasztok

Vannak nők mint én is aki benne van minden jóban csak az a baj a férfiak a plázacicáktól várják el amit szeretnének.

Pedig a tapasztalt érett mint én 45 nálunk nincs tabu.

A plázacica kivül dekorativ de bellül fapina.

Tapasztalatból tudom és gondolom igy.

Senkit nemszeretnék megbántani de ezek a tények.

Savas70 Creative Commons License 2011.04.06 0 0 5051

Kedves LeatherLady!

 

Már sok hozzászólásodat olvastam, de valahogy nem tudlak elképzelni a mindennapi életben. Tudom, hogy a világunk túl szkeptikus, magamban is utálom ezt a tulajdonságot, de amikor a Te soraidat olvasom, akkor mindig az jut eszembe: na, ne, ilyen nincs! Ilyen idealizmus, amely belőled ragyog, ilyenfajta perverzióval nem párosulhat. Nem és nem!

 

Méghogy életünk párja, akivel MINDENT meg lehet beszélni, hol létezik ilyen? Méghogy: "én már nem tudnék olyan párkapcsolatban élni, ahol pl a strapon, az anális játékok, nem tartoznak a mindennapi szexuális élethez", hát, hol létezik ilyen?     

Előzmény: LeatherLady (5047)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.06 0 0 5048

A hozzászólásod elején a párkapcsolat lényegét ragadtad meg, igen ennek ilyennek kellene lenni és nem csak szexuális téren, de ott, alapvetően.

A férfiak az ismert közhely szerint a nőkben gyermekeik anyját, a konyhában jó és szorgalmas asszonyt keresnek. Ámde szerintem az ágyban igenis perverz, gátlástalan de gyengédségre is képes fúriákat keresünk.  Én már rég lájkoltalak, hogy evvel a divatos szóval éljek.

Előzmény: LeatherLady (5047)
LeatherLady Creative Commons License 2011.04.06 0 0 5047

Ideális esetben életünk párja az, akivel mindent, és bármilyen formában megbeszélünk. Főképp szexuális téren, még ha csak fantáziálgatás szintján is. Lehet, hogy az a másikat nem izgatja olyan formában, de közösen keresnek egy olyan formát, ahol a férfi (vagy a nő) kiéli azt, amire vágyik, és közben azt a másik is élvezi, részt vesz a párja élvezetében. Ennek valahol olyan alapvetőnek kellene lennie. Nehezebb dió, de valahol annak is, hogy a párunk élvezetét élvezni tudjuk. Hogy a hatás, amit kiváltunk felspanol, hogy a lelkesedése lelkesít, tök mindegy, a perverzitás mennyire messze áll tőlünk. Nyilván, az senkinek sem élvezetes, ha egy nő magára kényszeríti, hogy oké, megdugja a férjét, és effektíve csak elviseli az egészet procedúrát, de hiszem, hogy meg lehet találni a módját mindennek, hogy izgató legyen mindkét félnek.

Emberfüggő, hogy mennyire tud jó lenni egy szeretkezés (mindegy, mi van benne) egy vadidegennel, aki nincs, és/vagy 100%-ig nem is tud tekintettel lenni a másik vágyaira, hisz honnan a fenéből ismerhetné a partnere vágyait behatóan, vagy első alkalommal a rezdülésekből, hogy tudná eldönteni, hogy az most jó vagy fáj-e?!

De hát nyilván, valahol el kell kezdeni pl az ismerkedést is. Én már nem tudnék olyan párkapcsolatban élni, ahol pl a strapon, az anális játékok, nem tartoznak a mindennapi szexuális élethez. Viszont speciális vágyakkal nehéz ismerkedni, de ezt már fejtegettem máshol is. A férfiak valahogy hajlamosak a perverz nőket ledegradálni szeretői státuszra, mert "abban jók, arra valók", kielégítik a vágyaikat, de párnak mégis valamiféle szüzies, szilárd erkölcsű nebáncsvirágot képzelnek el.

Előzmény: Törölt nick (5045)
LeatherLady Creative Commons License 2011.04.05 0 0 5044

Éji nasi

 

 

aliszultan Creative Commons License 2011.03.31 0 0 5043

No Comment!!!

Előzmény: anonimer (5039)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.30 0 0 5042

mondjuk én pár éve irtam itt egy csajnak emailbe..

és össze is jött a dolog..de nem hirdetés utján volt..

Rawo Creative Commons License 2011.03.30 0 0 5041

Én sem értettem sosem ezeket. Vajon volt valaha is olyan, aki egy ilyen hirdertésre válaszolt?  (A kép remek.)

Előzmény: LeatherLady (5038)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.29 0 0 5040

 

...ez hihetetlen...

hát nagy az isten állatkertje az biztos..

anonimer Creative Commons License 2011.03.29 0 0 5039

Sziasztok! Tudom nem társkereső, de azért próba szerencse elvén megpróbálnám..

Évek óta izgat a dolog, most 22 éves vagyok (tanulok). Szivesen kipróbálnám a dolgot egy olyan lánnyal ,akivel több is kialakulhat mint egy egyszeri találkozás, nem feltétlenül hagyományos kapcsolatra gondolok, de akár az is elképzelhető. Igazából kicsit beleuntam a hagyományos felállásba, ezért is gondoltam erre, sajnos eddig egy barátnőm sem lelkesedett az ötletért, sőt.. Nem szeretnék itt unatni senkit sem a dologgal, ha megismernél egy viszonylag értelmes, őszinte normálisan kinéző srácot kérlek írj egy e-mailt. ;)

LeatherLady Creative Commons License 2011.03.29 0 0 5038

Én személyszerint rühhelem az ilyen terjedelmű és tartalmű "hirdetéseket", nem csak ebben, bármilyen hasonló témában:

 

   "Bp, 30as, 180/84 pasi keres pervi hölgyet kellemes időtöltésre! Írjatok, írjatok!!!!"

 

...és árja a rajongói, szívhez szóló leveleket! Mint a régi, újságban feladott egy soros hirdetések. :)

Ennél még átlag esetben is több kell egy nő figyelmének felkeltésére, nem hogy ilyen témában!

 

Uraim, uraim, kapják már össze magukat! :)

 

rock&roll Creative Commons License 2011.03.29 0 0 5037

Magadhoz képest finom voltál és úriember.

Amúgy teljesen igazad van.

Előzmény: aliszultan (5036)
aliszultan Creative Commons License 2011.03.29 0 0 5036

:D:D:D

Előzmény: rock&roll (5035)
rock&roll Creative Commons License 2011.03.29 0 0 5035

De türelmetlen vagy! 3 óra alatt senki nem akadt a horgodra?

De miért is akadt volna csalit nem tűztél rá! 

Tegyél csalit a horogra dobd be szépen és várj türelmesen.

 

Előzmény: Straponboy01 (5033)
aliszultan Creative Commons License 2011.03.28 0 0 5034

OFF

 

 

"Nick:Straponboy01

Bemutatkozás:Egy magas, helyes, sportos pasi vagyok!"" + félanalfabéta!!!

 

 


Csak írsz, de nem olvasol!

 

Töröltetsd a modikkal a feleslegeket!


ON

Előzmény: Straponboy01 (5029)
Straponboy01 Creative Commons License 2011.03.28 0 0 5033

Hölgyeim? :)

Straponboy01 Creative Commons License 2011.03.28 0 0 5032

email címem:  straponboy01@gmail.com

 

 

Straponboy01 Creative Commons License 2011.03.28 0 0 5031

Hölgyeim? :) Valaki? :)

Straponboy01 Creative Commons License 2011.03.28 0 0 5030

Hölgyeim?? :)

Straponboy01 Creative Commons License 2011.03.28 0 0 5029

Hölgyeim!


Vannak itt strapon-ban jártas, vagy strapon-t kipróbálni szerető hölgyek???

Szívesen ismerkednék.

Én egy magas, sportos, igényes pasi vagyok!

 

Hölgyeim?

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.24 0 0 5028

Implantátum fotó egy orvosi folyóiratból?

 

:-)

Előzmény: aliszultan (5027)
aliszultan Creative Commons License 2011.03.24 0 0 5027

aliszultan Creative Commons License 2011.03.22 0 0 5026

OFF

 

Olvasd már el leglább a 5024. hsz-t!

 

Wazze!

 

ON

Előzmény: miskolciff (5025)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!