Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009.08.27 0 0 5400
Azt mondta, szerinte teljesen életszerűtlen, hogy valaki 200 kilométerrről autózott volna oda gyilkolászni. Szerinte sokkal inkább egy 20-30 km sugarú körben kellene keresni a tetteseket. Persze ő valószínűleg még csak nem is hallott mondjuk Katz Katalinról...
Előzmény: Nagulnov (5209)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.27 0 0 5399
"hidd el, hogy szívesebben látnám szép, daliás legénynek, de ha egyszer valóban a pöfeteghez hasonlít, akkor nem írhatom azt, hogy nádszál. Fiatalnak fiatal."

nem lehetne csak egyszerűen embert írnod?

én joggal írom Neked, mert kereshetsz tőlem olyat, hogy akármikor is ellésnek írnák szülést bármely bőrszínnel kapcsolatban.

És kereshetsz olyat, hogy bármely cigányt a pöfeteg szóhoz hasonlóval illettem volna.

"nehezedre esne elfogadni, hogy van EGY fehér pöfeteg? Ennyire sért?"

az, hogy egy embert jelzőkkel illetsz ismeretlenül a háta mögött ?

igen, zavar.

Előzmény: mamicska (5396)
mamicska Creative Commons License 2009.08.27 0 0 5398
szar és kevesen vannak
( a besorolása már nem is építésvezető, hanem területi főmérnök:))
Előzmény: Törölt nick (5389)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.27 0 0 5397
Kész szerencse, hogy csak a cigányok agresszívak és bűnöznek, mi lenne ha még a magyarok között is lenne ilyen, el sem tudnám képzelni!
Előzmény: Törölt nick (5391)
mamicska Creative Commons License 2009.08.27 0 0 5396

ebben nem segíthetünk rajtad meggyőzéssel

ne segítsetek nekünk - hogy én is a fejedelmi többest használjam...

Te nem egyszerűen fehér embernek, építésvezetőnek, hanem " fehér pöfetegnek " akarod látni!

hidd el, hogy szívesebben látnám szép, daliás legénynek, de ha egyszer valóban a pöfeteghez hasonlít, akkor nem írhatom azt, hogy nádszál. Fiatalnak fiatal.


na ugye, hogy mennyire finnyásan fogadod azt, ha egy nem cigányról csak annyit írok hogy pöfeteg? Amikor a cigánygyerekek születését csak ellésként emlegetik, az helyénvaló...hát tudod, furcsák az emberek.

 

( nem írhatnám u.ezt a kertészek főnökéről, mert ő bizony a szemetet is szedi, ha kell)

 

nehezedre esne elfogadni, hogy van EGY fehér pöfeteg? Ennyire sért?

Előzmény: Törölt nick (5393)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.27 0 0 5395
Te tényleg beteg vagy. :(
Előzmény: Dr.K.H.G (5016)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.27 0 0 5394
Profi az összefoglalásod és kérdésfeltevéseid is!
Előzmény: pesties (5328)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.27 0 0 5393
ebbe ne menjünk bele, mert mindenféle főnök van.

olyan is, aki elvből nem fog lemenni az árokba lapátolni,vagy azért, mert teszem azt egy gerincsérve agy építésvezetői munkára elég, de lapátolásra nem ( én meg ilyet ismerek), valamint van olyan is, hogy egyes munkásokkal kellő távolságot kell tartani, mert különben kezelhetetlenek lesznek. ez meg saját tapasztalat.

arról van szó Mamicska, hogy neked egyszerűen nem szimpatikus az az ember, és akár van kalap a fején, akár nincs, Te nem egyszerűen fehér embernek, építésvezetőnek, hanem " fehér pöfetegnek " akarod látni!

ebben nem segíthetünk rajtad meggyőzéssel, hát így jártunk. Az a szerencsétlen építésvezető meg emberi mivoltjában lett sértve, és nem tudja megvédeni magát, mert Te itt ismeretlenül sérted meg.
Előzmény: mamicska (5388)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.27 0 0 5392
Mór.
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.27 0 0 5391
a bilincs szóra figyeltél?
nem kényszerzubbonyban volt.

előtte le akarta fejelni a rendőrt.....


és segélyt mondtam volna? márhogy ők több munkanélküli segélyt kapnak?
Előzmény: mamicska (5387)
nemezis 2 Creative Commons License 2009.08.27 0 0 5390
Dicséretes dolog, valóban így gondolom, de aligha kötelező....
Előzmény: mamicska (5388)
mamicska Creative Commons License 2009.08.27 0 0 5388
csak - csak kihozod belőlem az állatot:)

közvetlen hozzátartozóm építésvezető - nem piti munkákon, ő akadt ki ezen, mert ha neki nem éppen a műszereket kell kezelni vagy az ezerféle papírt töltögetni - akkor beáll lapátolni vagy ami éppen adódik - 2 diplomával.
Előzmény: nemezis 2 (5386)
mamicska Creative Commons License 2009.08.27 0 0 5387
kórházi példákkal nem érdemes előjönni, mert épp elég szerencsétlent láttam, akinek a belgyógyászati problémáin kívül nyaktól fölfelé is sok baja volt és igen agressziven tudtak viselkedni:(
a magabiztosságnak semmi köze az ordenáré kiabáláshoz - pont ellenkezőleg

a rendőrség és bíróság ítéleteit nem én irányítom, de gondolom, hogy neked sincs sok közöd hozzá. Ha valami nem tetszik, akkor náluk reklamálj. Bizos kapsz valami magyarázatot.

kedvesem, azok nem segélyek - tessék utánanézni...
ajánlom a minisztérium honlapját
Előzmény: Törölt nick (5377)
nemezis 2 Creative Commons License 2009.08.27 0 0 5386

Mamicska, kedves!

Legalább néha kapd már le a szemellenződet.

Lehet, hogy ő tudja elolvasni az írást, esetleg még a tervrajzot is átlátja....

Előzmény: mamicska (5385)
mamicska Creative Commons License 2009.08.27 0 0 5385
Nyilván nem azért van ott mert "fehér" - hanem mert megvannak a papírjai a munkaköréhez.

milyen papírok kellenek a semmittevéshez? Nehogy kimaradjak valami jóból!
Albert Flóri is imádott csípőre tett kézzel ácsorogni a pályán, de ő azért időnként gólt is rúgott.
Előzmény: Nagulnov (5352)
Lazi Creative Commons License 2009.08.27 0 0 5383
Kuorékolva Orbáneuro mikor?
Előzmény: Törölt nick (5381)
horex Creative Commons License 2009.08.27 0 0 5379

És hányféle "srácok" voltak már a magyar történelemben...

by horex

Előzmény: cren (5366)
horex Creative Commons License 2009.08.27 0 0 5378

Telefon ugyben azért a kuruc is téved rendesen

Ha igaz amiket a rendőrség állit és profik voltak, hogy hagyhattak nyomokat?

 

Értem persze, távirányitással nem kuldhettek robotokat a cigányokhoz, meg levegóben nem lebeghettek, de IMEI azonositásrol biztos hallottak, azokat meg már "kissrácok" is átirogatják állitolag

 

Meglátjuk mi lesz az egészböl

by horex

 

Előzmény: lopikula (5347)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.27 0 0 5377
mamicska.


én nem gondolom, hogy az a 24 éves cigány, akit a minap láttam a kórházban hátrabilincselt kézzel, teli torokból ordítozván, hogy sz.pja le a b.dös k..va ápolónő, mert csak kétszer kapott vizet, amikor inni kért, harmadszor nem adott neki a r.hadt ringyója, az például a rendszerváltás áldozata lett volna!

hanem egyfajta magabiztosságot éreztem benne, hogy mit képzelünk mi magyarok, neki jogai vannak itten kérem, és őt nem lehet diszkriminálni!


és itt élsz Te? Te nem látod, hogy Zushi bilincsben védekezik, a késelő cigány meg ki van engedve és szabadlábon védekezhet?


a cigányoknak segélyek járnak? ugyanazok, mint a magyarnak?

nem külön pénzzel ösztökélik a cigányt, hogy egyáltalán elmenjen az iskoláig?
Nem nekik lett kitalálva a valóban sokkal szolidárisabb megélhetési bűnözés szó?
Előzmény: mamicska (5288)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.27 0 0 5376
nem üldözik el.

ismerjük a csicskák sorsát.

de nem lógna itt a monitor előtt az hétszentség
Előzmény: Törölt nick (5280)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.27 0 0 5375
nos, jó legyen Neked igazad.

írjuk körül a problémát, és meglátjuk, Te hova lyukadsz ki:

adott egy népcsoport, aki saját bevallása szerint is más vérmérsékletű, kultúrájú nép, amely alapjaiban, ösztöneiben benne van a sok-sok gyerek vállalása.
Eddig el kell jutnod neked is, hiszen mindezt maga a népcsoport vallja magáról, és követeli ki ennek tiszteletben tartását.
stimm?

menjünk tovább: ezt a népet ugyanúgy sújtja a már évtizedek óta tartó munkanélküliség, és " vérmérsékleténél, kultúrájánál fogva jóval kevesebb esélye van szakmát, munkát szerezni, mint a többi állampolgárnak.

eddig igazat írtam?

akkor ebből következik, hogy segélyből él, ami bizony kevés ( és nem térek ki arra, hogy a segély hol landol, hiszen szerintem enélkül is elég infót tudok nyújtani számodra a következtetéshez), és tobzódnak a problémák, mert sok-sok éhes száj lesz a ház körül, a maguk által beismert szülői ösztönök miatt!

és ezek a szülői ösztönök megszólalnak akkor is, amikor a sok felvállalt (????) gyereket etetni, ruházni iskolába járatni(????) kell!

No ilyenkor jön az, hogy mivel pénz, munka nincs, szerezni kell!! Pénzt, élelmet, ruhát, tüzelőt!

És ennek milyen módját tudod, valamint minek nevezed?????

ha adsz rá választ, meg leszek győzve!

Előzmény: független már foglalt (5278)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.27 0 0 5374
ettől nem viccesek a hozzászólásaim.


aki reménykedik valamiben a béke érdekében az vicces?


fogd már fel jóember, nem kimosni akarom a bűnösöket, hanem reménykedek, és a kettő között óriási különbségnek kellene lenni még elvakult fejjel is.

amúgy honnan tudjuk a DNS és híváslista infókat?

a hiteles rendőrségtől?

és még csak nem is gondolom, hogy hiteltelennek kell lenniük, merthogy a dezinformációt elfogadom egy olyan nyomozati szakaszban, amikor még nincs meg mindenki, illetve elképzelhető még az is, hogy a pénzért nyomták fel egymást és esetleg nincs is mindenki elkapva....

szóval lehet, hogy számodra vicces vagyok, háááát....elképzelem milyen szitukon röhögcsélhetsz az életben.............
Előzmény: Törölt nick (5260)
cren Creative Commons License 2009.08.27 0 0 5373
A te elszólásodról van szó, nem a képedről. Azon csak a bőr vastag.
Előzmény: Törölt nick (5371)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.27 0 0 5370
Ki a pöcsöm ne rettegne?
Előzmény: Törölt nick (5369)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.27 0 0 5368
Igyekszem!
A Judapest.hu-t is kicseréltem a kedvencekben a Kurucra.
Érzem ám, hogy menni fog nekem ez a Hazaffyság!
Előzmény: Törölt nick (5365)
brekege Creative Commons License 2009.08.27 0 0 5367

próbáj meg infókat gyűjteni, várj türelmesen és idővel választ kasz a kérdéseidre.

 

Nem a kérdésekkel van a baj, hanem a türelmetlenséggel, főleg ha azok cdsk akot tetszennek, ha a fejedben levő válassszal megegyeznének. (prekoncepcio)

Előzmény: Törölt nick (5363)
cren Creative Commons License 2009.08.27 0 0 5366
"a debreceni srácok"

Freud bácsi csóválja a fejét...

Előzmény: Törölt nick (5363)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.27 0 0 5364
Ugye?
Tudom ám, hogy ebben az országban vagy a cigányok követnek el bűncselekményeket, vagy fizetett moszadosok, magyarok (legfőképp hazaffy magyarok) sosem.
Előzmény: Törölt nick (5361)
Nagulnov Creative Commons License 2009.08.27 0 0 5362
Mondjuk a legnagyobb gond hogy a nagyszülők/érintettek - és a t.sz.györgyi cigányok nem bíznak a rendőrségben. Mórt emlegetnek meg mindenféle "összeesküvés" elméletet.

Ez egyrészt növeli a félelmüket - másrészt meg megalapozza a jogukat az önbíráskodásra.

http://212.92.28.75/kossuth/MP3/3-Sze/Sze-K17.m3u
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.27 0 0 5360

nem csak azért, mert utolsó házak voltak?  Lehet eltévesztették a falut.

 

lehet, hogy a megyét is? lehet, hogy az országot is... :) 

Előzmény: brekege (5342)
cren Creative Commons License 2009.08.27 0 0 5358
Csak hogy egy kicsit elszakadhasson a fantáziád a gyilkosok fogadatlan prókátoraitól: civilruhások napokig figyelték őket a szórakozóhelyen (a DNS-mintákat is ott szerezték meg), így nyugodtan juthattak arra a következtetésre, hogy ott tudják őket a legegyszerűbben elfogni, és nem lesz módjuk és idejük az elrejtett fegyverek előszedésére és használatára.
Előzmény: Törölt nick (5353)
brekege Creative Commons License 2009.08.27 0 0 5357

Egy olvtársi jótanács.

 

Minden ujságírói szösszenetet - függetlenül a lap címétől - úgy kell kezelni, mint egy szöveges matematikai feladatot. Ki kell emelni belőle a tényeket, információkat, a többit figyelmen kivül hagyni -az a megzavarást segíti csak elő - és utána lehet neked összeraknod az egyenletet. magyarul: akkor már te érelmezed, rakod logikailag és tényszerűen össze a begyüjtött infőkat.

És még ezek után érdemes egy másik -ellenkező előjelű - űjsáággal megtenned.

 

Igy van esélyed arra, hogy a legkevésbé tudjanak manipulálni.

 

rossz hírem van: a manipulálást nem lehet meguszni, mert nem minden információnak kerülünk birtokába és mert sok minden van, amihez nem értünk.

(azoknak mondjuk megint utána lehet olvasni több helyről.

 

Belátom macerás, munkás, időigényes a saját vélemény kialakítása.

 

 

Előzmény: Törölt nick (5351)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.27 0 0 5356
"Mond, milyen tettest fogadnál el hitelesnek?"

Ismerve egyesek elvárásait : uzsorás cigányok, moszados kémek, kormány fizetett bérgyilkosai (mondjuk itt nem éri a külön kategória, mert nyilvávaló, hogy a kormány emberei a moszados kémekhez tartoznak).
Előzmény: futobab (5354)
futobab Creative Commons License 2009.08.27 0 0 5354
Ezt mi alapján vezetted le? Eleve nem értem, miért gondolod, hogy a rendörség munkáját a nyilvánosságra hozott információk alapján fel lehet mérni, nagy baj is lenne!

A gyilkosságok megtörténtek, az ellenkezőjét még ti sem tagdjátok, akkor pedig tettes is volt. Mond, milyen tettest fogadnál el hitelesnek?
Előzmény: Törölt nick (5351)
Nagulnov Creative Commons License 2009.08.27 0 0 5352
"életem, a pasi valóban egy hófehér bőrű pöfeteg, a nap sem fogta meg - miért írnám azt, hogy lebarnult magyar gyerek?
és áll az árok szélén, az árnyékban, csípőre tett kézzel - ennyi a dolga"


Biztos nem szimpatikus/elhiszem - de nem lehet hogy azért álldogállhat/szerinted meg látszólag munka nélkül - mert nem maradt ki hatodikban a suliból mert a csaja meg 12 évesen szült?
Nyilván nem azért van ott mert "fehér" - hanem mert megvannak a papírjai a munkaköréhez.

Előzmény: mamicska (5304)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5350
Engem ezért fizetnek.
Ha nem tetszik ne válaszolj, te nácirasszista!
Előzmény: Törölt nick (5348)
DR.YES Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5349
Egy olyan írás színvonaláról, mely pl. kifogásolja, hogy az NNI vezetője nem jelentette be az elfogás időpontját a sajtóban, nincs mit mondani.
Egyesek tényleg ezt a tömény szart lapátolják be a fejükbe? Egészen elképesztő!
Előzmény: Törölt nick (5337)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5346
Ok, mindjárt hívom a közvetlen vonalon.
Nyugodtan emlékeztethetsz, majd megadom a mailom, az a biztos.
Előzmény: Törölt nick (5344)
brekege Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5345
csak kis segítségnyújtásként. Sokáig, mint láttad nem birtam.
Előzmény: Törölt nick (5343)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5344

Persze, várok.

Közben néha emlékeztetlek a kérdésre, nem baj?

Előzmény: Törölt nick (5340)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5343
Te belementél?
Tök felesleges volt.
Előzmény: brekege (5341)
brekege Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5342
nem csak azért, mert utolsó házak voltak?  Lehet eltévesztették a falut.
Előzmény: Törölt nick (5339)
brekege Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5341

"A cigányok ellen elkövetett gyilkosságsorozat, illetve a gyanúsítottak letartóztatása kapcsán jó néhány kérdés merült fel, amelyre eddig a rendõrség sajtótájékoztatója ellenére sem kaphatott választ az érdeklõdõ. 

 

Nem is kell mindenre választ kapni, nincs lezárva a nyomozati szakasz. Ez a mondat csak szimpla hangulatkeltésnek és a  bizalmatlanság elhintésére jó

 

„És még hálásak lehetünk, hogy nem Morvai Krisztinára "bizonyították" rá”

 

Teljesen ironikus mondat lévén szintén csak arra jó, hogy hangulatilag felsapnolja az olvasót.

 

 

„A történéseket vizsgálva két körben érdemes feleleveníteni az eddig megismert tényeket: az elsõ támadásoktól a letartóztatásig terjedõ idõszakot, illetve a gyanúsítottak letartóztatását, annak körülményeit és az ismertetett bizonyítékokat.  

A rendõrség által szerényen csak sikertörténetnek nevezett nyomozás során, egészen az utolsó gyilkosságot követõ hetekig mindenki számára nyilvánvaló volt, hogy a rendõrség sötétben tapogatódzik, gyakorlatilag semmilyen nyomuk nincs.”

 

Miért is lett volna nyilvánvaló, hogy csak sötétben tapogatóznak? Mert nem doboltak ki mindent a köznek? Hülyeség amit az újságíró állít, nincs bizonyítéka csak dobálódzik a szavakkal..

 

 

Jó, ennyi unom, nem megyek tovább, a többivel már te is bírni fogsz.

Előzmény: Törölt nick (5337)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5340
Még egyeztetnem kell Rózsamisivel ebben a kérdésben.
Később is jó lesz a válasz?
Előzmény: Törölt nick (5339)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5339
inkább mondd el logikusan, miért sorolta a rendőrség Tarnabodot a cigányok elleni bcs-sorozatba, amikor ott nem-cigány házakat ért támadás... de utu-tól ne várj segítséget, neki ebben a kínos kérdésben nincs véleménye...
Előzmény: Törölt nick (5335)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5338
Nem fogom elemezni.
De nézzük a jó oldalát annak, hogy semmi kedvem részekre bontatni a cikket és végtelen és értelmetlen vitákba bonyolódni kuruc seggszopókkal - ezt veheted sikernek is, meséld be magadnak, hogy nem tudok olyan részletet mutatni ami vitatható.
Mindkettőnknek jobb lesz.:)
Előzmény: Törölt nick (5337)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5336
Magamon csodálkoznék a leginkább, ha a náci kuruc cikkjei el tudnának gondolkoztatni.:)
Előzmény: pesties (5332)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5335
Nem.
Csak az első pár fasz mondat után automatikusan odanéztem és láss csodát -igazam is lett.
Csúsztatások és hazugságok, logikai tévedések : Kuruc! :)
Előzmény: Törölt nick (5334)
pesties Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5332
Olvastad és Te is elgondolkodtál?
Előzmény: Törölt nick (5329)
független már foglalt Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5330
ok, de a képen nem ő van. szerintem.
Előzmény: Törölt nick (5324)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5329
Jajj, a kurutty!
Előzmény: pesties (5328)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5326
Neki csak rózsadombi rasszistázó liberálisok léteznek.
Előzmény: Törölt nick (5320)
kuttykuritty Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5325
Abból bőszen kivették a részüket a színesen öltöző, bőszoknyás magyar asszonyok.
Előzmény: független már foglalt (5282)
független már foglalt Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5323
'98 ban vált ki a tag a zenekarból. ez 2004-es kép.
Előzmény: Törölt nick (5302)
mamicska Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5322
nálad már éjszaka van - nyaktól fölfelé
foglalkozz a topik témájával - a gyilkosokkal, jó?

a többihez ott a cigányozós topikik valamelyike, tárt karokkal várnak derék magyar hazaffy
Előzmény: Törölt nick (5313)
független már foglalt Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5319
szokatlan egy jobboldalitól, mi?
Előzmény: Törölt nick (5292)
mos Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5316

én a szadeszos Aliznak válaszoltam, és nem a topic tárgyával összefüggésben.

 

azoknak, akik a Rózsadombról nagy pofával kioktatják Mari nénit, hogy mekkora rasszista ott Borsodban, miközben a kisujjukat nem mozdították azért, hogy enyhítsék a feszültséget, sőt.

itt a topicban is előkerült ez a tipus, és most kéjjel rasszistamagyarozik, rasszistaMagyarországozik, politikai célra használva fel a gyilkosságokat.

Előzmény: mamicska (5311)
molar Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5315

 

Hun volt az a DNS ?

Aztán a SIM kártya nélküli kikapcsolt mobiltelefon?

 

Tudományos válaszok fellelhetők valahol?

 

Mi van a fegyverekkel? Azokról egyrekevesebb a szó.

 

Törölt nick Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5312
Természetesen a gonosz zsidókról van szó.
Előzmény: Törölt nick (5308)
mamicska Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5311
hát életem, a tyúkokkal megint te jöttél elő:)
miközben a topik a gyilkosokról szól
Előzmény: mos (5306)
brekege Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5309

hivhatjuk hangulatkeltésnek, de néha nem árt emlékezni .

mamicska Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5307
miféle munkára voltak képesek? Olyanra, amilyenre nem cigány már nem is jelentkezett.
de ennek a topiknak nem témája a cigányhelyzet - igaz?
Nem kellene a témáról ilyen lazán lepattani, bármennyire kellemetlen.
Előzmény: Törölt nick (5297)
mos Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5306

ne hazudozz, senki nem tett egyenlőségjelet.

 

 

Előzmény: mamicska (5293)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5305
akkor biztosan a mellkasán van, és nem is neki, hanem a másiknak... csakhogy ez nem bizonyíték a gyilkosságokra.
Előzmény: Törölt nick (5298)
mamicska Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5304
életem, a pasi valóban egy hófehér bőrű pöfeteg, a nap sem fogta meg - miért írnám azt, hogy lebarnult magyar gyerek?
és áll az árok szélén, az árnyékban, csípőre tett kézzel - ennyi a dolga

téged az igazság ne provokáljon:)
Előzmény: Törölt nick (5299)
független már foglalt Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5303
ha ez haszon.... de elfogadható érvelés. ugye így mondunk ellent a szoclib vezetésnek.
csak épp több kárt okozunk. tovább élezük a feszültséget magyarok és magyar cigányok között.
a "baloldal" felelőssége vitathatatlan., azon nincs mit rugózni.
Előzmény: Törölt nick (5291)
molar Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5300

 

Lesz ebből még Mór III, Mór IV is.

A nagy kasszasikerre való tekintettel.

 

Előzmény: Törölt nick (5253)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5299
>> fehér pöffeteg munkavezető

Kedves mamicska, Neked ez tényleg a véleményed, vagy nettó provokálsz?
Előzmény: mamicska (5293)
molar Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5295

 

:-)

 

DNS a fűben

Előzmény: Törölt nick (5284)
nemezis 2 Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5294

No, eddig tartott az úri modor......

Nem vagyok meglepve. Sikoltoztok, de nem tesztek semmit, aztán, ha valaki számonkéri durvultok....

Előzmény: cren (5289)
mamicska Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5293
a helyedben nem tennék egyenlőségjelet a tyúklopás és a sorozatgyilkosság közé

nem kis részrehajlást mutat

üzenem a nyóckerből, ahol napok óta csak cigányokat látok lapátolni, miközben a fehér pöffeteg munkavezető csipejére már rárohad az ökle a nagy semmittevésben
Előzmény: mos (5197)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5292
15 millióan?? Kibújt a nemzeti oldalad a zsákruhából?
Előzmény: független már foglalt (5290)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5291

a kérdésre. mi a haszna?

 

elsősorban a nyomásgyakorlás a politikai vezetésre, az ellentábor mozgósítása, másodsorban nyomásgyakorlás a túlzottan politikavezérelt rendőrségre.

(Ami csak akkor lenne kifogásolható, ha a vezetés nem hagyta volna elharapózni a problémát. De hagyta!)

Előzmény: független már foglalt (5287)
független már foglalt Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5290
pedig azt írta ki a tapló boltosa....
szerintem meg ne. még pofán találom b@szni....
majd ha lesz olyan bűnözési mód, amit mind a 15 millióan rendszeresen megteszünk, akkor talán. addig nem kéne...
Előzmény: mos (5286)
cren Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5289
"Elmész a picsába öcsém." - írta neked Alice - teljes joggal. Csatlakozom hozzá.
Előzmény: nemezis 2 (5285)
mamicska Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5288
vedd már le a szemellenződet, mert irtózatos butaságokat írsz

az éremnek két oldala van: az általad megnevezett rasszizmus a sok éven át belénk fojtott vélemény...

ki fojtott itt bárkibe bármilyen véleményt? Senki.
kismillió helyen közölheted a véleményedet, látod, hogy csontrablónak is sikerült és a többi brigantinak is - még itt a fórumon is találsz bőven válogatottan undorító szövegeket.

és ott kezdődött emlékeim szerint a kis hógolyó, amiből aztán lavina lett, hogy néhány cigány kivonult nyugatra, leülni egy térre, hogy őnekik menekülniük kell innen, mert hányattatott sorsuk van!

megcsalnak az emlékeid drága mindenttudó, a baj a 89-90-es nagy elbocsátásoknál kezdődött, amikor millió m.hely szünt meg. A nem cigányok még valahogy visszakecmeregtek ilyen - olyan munkahelyekre, de a cigányokat már nem vették fel. Azóta eltelt 20 év és semmi nem változott.

a cigányoknak azok a segélyek járnak, mint a hasonló sorban lévő nem cigányoknak - ezt nevezed pozitív diszkriminációnak?

gondolkodj és próbálj tárgyilagos maradni főleg ebben a topikban, ami 6 meggyilkolt cigányról szól és a szép kékszemű gyilkosaikról...
Előzmény: Törölt nick (5255)
független már foglalt Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5287
ehhez kellene ez a szánalmas fogalom? na neeeeee.....
aki ezen bűnügyek között nem tud különbséget tenni, az szimlán hülye.

a kérdésre. mi a haszna?
Előzmény: Törölt nick (5284)
mos Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5286

hát, Ausztriában sem a magyarok loptak...

amúgy meg, ha van olyan jellemző bűnözési mód, amely magyarokra jellemző, akkor nevezzék felőlem magyarbűnözésnek.

 

 

Előzmény: független már foglalt (5282)
nemezis 2 Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5285

Csak számodra vitatott. Szerintem érthető.

Láthattad, Alice tudja miről van szó.

Te meg nem.

Előzmény: cren (5283)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5284

rendőrként a bűnözőket kell rács mögé dugnia, a bőrszinekkel nem kell foglalkoznia, az nem jáccik...
dehogynem, ha egyszer jáccik... Nem szeretnék olyan rendőrséget, amelyik a milliárdos csődbűntettek elkövetőit főleg a putrisoron keresi, a bicikli-, uborka- és tyúktolvajokat, valamint az előbbi tárgyakat tulajdonló öregasszony agyonverőit pedig főképp a bankszékházakban. Aztán egyiket se lelik... (Bár jó úton vagyunk errefelé...)

 

...hogy egy etnikumot kötsz negatív fogalomhoz, sugallod, hogy a cigányok bűnözők...

Dehogyis, csakis te torzítod sugallattá a kifejezést.

Előzmény: független már foglalt (5278)
cren Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5283
Ezügyben a saját vitatott hsz-ed tanulmányozását ajánlom, különösen annak az utolsó sorát.
Előzmény: nemezis 2 (5279)
független már foglalt Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5282
pár osztrák szerint meg "magyarbűnözés" volt/van
hogy tetszik?
Előzmény: Törölt nick (5281)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5281
Pedig de.
Előzmény: független már foglalt (5278)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5280
Én még mérlegelem, hogy befogadjam-e Alice-t, a nagy - és felesleges - mosókonyhámba, miután a három tarnabodi befogadottja elüldözi a saját házából. (Galgagyörk jeligére...) 
Előzmény: cren (5275)
nemezis 2 Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5279

Tévedésben vagy.

Nem felelősségrevonás, csak megjegyzés. A hűdesegítőkészvagyok attitüdre vonatkozik. (Meg az előítéletességre)

Előzmény: cren (5275)
független már foglalt Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5278
pedig nem. bűnözés van. egy ilyen gyomorforgató fogalommal együgyü butácska pógárok előtt lehet jó színben tündökölni. másra nem jó.
aki meg attól élvez el, hogy egy főrendőr is ilyenekről hablatyol, hát őszintén sajnálom.
Pásztor Albert mennyen politikusnak, tud olyat mondani amit az arra érzékeny fülü nép hallani akar. rendőrként a bűnözőket kell rács mögé dugnia, a bőrszinekkel nem kell foglalkoznia, az nem jáccik...

hát kérlek az, hogy egy etnikumot kötsz negatív fogalomhoz, sugallod, hogy a cigányok bűnözők. kiválóan alkalmas megalapozni azokat a bizonyos előítéleteket.
tudom, hogy érted.
a kifejezés káros. a hasznán gondolkodtál már?
Előzmény: Törölt nick (5256)
nemezis 2 Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5277

:-)

Attól, hogy ők elhúznak, Te nem gyógyulsz ki a gyűlöletből......

Előzmény: totanhamon (5273)
elölrül Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5276
Van. A keresztneve Pákó.
Előzmény: meghallhatom (5156)
cren Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5275
Ez bárkinek szólhat.

És ha valaki ma felajánlja a segítségét, mi jogon kérdezed, hogy miért nem ajánlotta fel tegnap?
Előzmény: nemezis 2 (5267)
totanhamon Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5273
Elhúznak a büdös picsába.Oda ahová valók.nagy hazafiak.ettől lesz hazafi?ez nem hazafi.ez beteg.
Előzmény: nemezis 2 (5270)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5272

Hiváslisták, DNS nyomok azonosak no és vádlira tetovált horogkereszt.

 

Lássuk konkrétan azokat a bizonyítékokat!

egyelőre ugyanis csak egy dolog bizonyos: a rendőrség már a letartóztatás előtt hazudott... 

Előzmény: Törölt nick (5269)
nemezis 2 Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5270
Mintha kissé ingerült lennél.
Előzmény: totanhamon (5268)
totanhamon Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5268

A debreceni Nagytemlomos lovagoknak üzenem,hogy ne felejtsék majd fölvenni a csíkos pizsamát,természetesen piros fehér csík legyen a kis pizsón.És azért még a biztonság kedvéért tegyenk maguk mellé 2-3 árpád sávos zászlót.Remélem szép álmuk lesz.Ezzel kívánok ezeknek az áldott jó embereknek nyugodalmas szép éjszakát.hogy rohadjanak meg

nemezis 2 Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5267
  • "Ezt először magadtól kérdezd meg, és ha igen a válasz, akkor se dicsekedj vele, mert nyilván nem azért tetted, ha tetted, hogy büszkélkedj vele..."

Okos. Nincs jó válasz.

Ellenben inkább annak címezd, aki farizeus  (Lukács, 18) módon ajánlkozik, de tenni?????

Mit is?

 

Előzmény: cren (5262)
Nagulnov Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5266
"(Ezennel jelentem, hogy a házam nyitva áll az üldözöttek részére alkalomadtán.)"

De az ne a három tarnabodi cigány legyen akiket fotón láttál és akiket ismeretlenül de a fotó alapján - nem szeretnél szomszédnak.:)

Majd kiválogatod az üldözötteket is - akit meg nem szeretnél azt fogadja be más ugye. Szomszédnak vagy üldözöttnek...
Előzmény: AliceCsodaországban01 (5240)
AliceCsodaországban01 Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5264
Elmész a picsába öcsém. Annak a kisfiúnak meg a családjának felajánlottak egy ilyen-olyan házat. Szerencsére (kritikus helyzetben) nem kivégezni akarják őket.

És az, hogy egy idegbajos picsa nem bír elviselni egy hipermozgásos szomszéd gyereket, annak semmi köze a rasszizmushoz, az a tolerancia teljes hiánya, és a színtiszta önzés.

Majd ha neked lesz ilyen gyereked (vagy unokád) meglátod. MIkor én születtem, azt se tudtam, mi az allergia. Mikor a kisebbik lányom született és 8 hónapos korára allergiás lett, akkor tudtam meg mi az (meg az akkori orvostudomány is éppen barátkozott vele). Ma már MINDEN 3. GYEREK allergiás.

Most vagyunk abban a fázisban, hogy még nem akarják tudomásul venni, hogy mennyi is a részképesésg-zavaros gyerek, meg mennyi is a részlegesen autista, és a hipermozgásos.

De majd megtudod öcsém később. Mondjuk 10 év mulva...
Előzmény: nemezis 2 (5257)
nemezis 2 Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5263

 

Alice ajánlotta fel!

 

Ha olvasnál is, akkor feltűnt volna, hogy magam idéztem nem sokkal elébb, a Bibliát....Éppen a farizeus történetét idéztem.......(Lukács, 18) :-)

Előzmény: cren (5262)
cren Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5262
Ezt először magadtól kérdezd meg, és ha igen a válasz, akkor se dicsekedj vele, mert nyilván nem azért tetted, ha tetted, hogy büszkélkedj vele. (Ajánlom a Biblia tanulmányozását.)
Előzmény: nemezis 2 (5257)
nemezis 2 Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5259
más= már
Előzmény: nemezis 2 (5257)
cren Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5258
Az eddigi 'munkásságod' alapján nyilvánvaló.
Előzmény: Nagulnov (5254)
nemezis 2 Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5257
  • "(Ezennel jelentem, hogy a házam nyitva áll az üldözöttek részére alkalomadtán.)

Nemes gesztus, de más ott van a hiperaktív kisfiú, akit kilakoltattak, nem?

 

ténylegesen felajánlottad már valakinek a konkrét segítségedet?

Előzmény: AliceCsodaországban01 (5240)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5256

...a bűnözés elen lehet tüntetni, "cigánybűnözés" ellen, már verbális rasszizmus...

 

pedig létezik "cigánybűnözés" - olyan bűnözési formák és/vagy jellemzők együttese, ami a cigányságon belül szignifikánsan nagyobb arányú, mint más etnikumoknál. Más bcs kategóriák pedig kevésbé jellemzőek rájuk... de mondhatnám pásztoralberti egyszerűséggel is... Ugyan mi ezen a verbális rasszizmus??

Előzmény: független már foglalt (5246)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5255
melléharapsz, mint pitbull a sötétben nővérkém:-)

talán olvass tőlem egy kicsit, hogy megvilágosodj: tartok a jobbik országromboló hatásától.

De az éremnek két oldala van: az általad megnevezett rasszizmus a sok éven át belénk fojtott vélemény, amikor látjuk a cigányok által nap, mint nap elkövetett dolgokat, valamint tapasztaljuk, hogy teszik a lovat alájuk.
Ha már az elején nem kettős mércével mérnének, ha bátran odacsaptak volna minden bűnözőnek egyenlően, ma nem itt tartanánk, és a jobbiknak / gárdának létjogosultsága nem lenne!

tudod a szőnyeg alá söpört sz@r ömlik most a fejünkre.

és ott kezdődött emlékeim szerint a kis hógolyó, amiből aztán lavina lett, hogy néhány cigány kivonult nyugatra, leülni egy térre, hogy őnekik menekülniük kell innen, mert hányattatott sorsuk van!
Aztán meg lettünk ejnye-bejnyézve, és a politikusaink sietve igyekeztek a cigányoknak mindenféle pozitív diszkriminációval a kedvükre tenni, hogy nehogy szó érje a ház elejét! Hátul meg dől a latrina!
Előzmény: AliceCsodaországban01 (5240)
Nagulnov Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5254
"te viszont azt reméled, hogy úgy alakul"

Persze hát te már csak tudod hogy én mit remélek. Rólatok szokott is hamar leesni a PC álarc.
Előzmény: cren (5247)
totanhamon Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5252

Nagyon szeretnék gratulálni a ma esti showműsorhoz is,azoknak az embereknek akik ma este is jól lerájatták Debrecent,és mint minden este ma is kiálltak a debreceni Kossuth szobor elé,és nyíltan zsidóztak,cigányoztak.Gratulálok!!!!Gratulálok a annak a F@sznak aki nyomta ott kihangosítva a csicska dumát,gratulálok azoknak akik ezt végighallgatták,és nem utólsó sorban a város vezetőinek akik ezeknek ezt megengedik.Remélem holnap is kinnt lesznek,és remélem azután is.Bravó.nagy karrier!!!!!

libelula Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5249
Sőt, azt mondta, a fia tudta kik lőttek, próbálta elmondani, de már nem tudta:((
Előzmény: Nagulnov (5225)
cren Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5247
Azért van egy aprócska különbség, a Hírszerző szerzője azt reméli, hogy nem úgy alakul ez az eset, mint a móri ügy, te viszont azt reméled, hogy úgy alakul.
Előzmény: Nagulnov (5242)
független már foglalt Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5246
pedig én úgy érzem verbálisan nagy.
sokan nem rejtik véka alá a véleményüket.
pl a kiskunlacházi tüntetés is szánalmas volt. polgármesteri főlhívásra.... igen nagy tapló a faszi....! a bűnözés elen lehet tüntetni, "cigánybűnözés" ellen, már verbális rasszizmus.
a nácizás ugyanakkora ökörség. elengedem a fülem melett.
az előítélet? magam nevében csak annyit: sokkal több fehér magyar bacott át eddig, mint cigány.
Előzmény: Törölt nick (5221)
Nagulnov Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5245
"Mit látott az utóbbi hónapokban a már vastagon előítéletes, de még nem fajgyűlölő vidéki kisember? Azt, hogy mikor cigányokat gyilkolnak, arról bőven ír a nemzetközi sajtó, a tettesek üldözésére nyomozócsoportok jönnek létre.

Emberünknek mindezzel önmagában nem lenne baja. Hézag ott csúszik a képbe, mikor őt (vagy hozzátartozóit) sújtja az áldozatait bőrszínsemleges, politikamentes alapon válogató gettó- vagy lumpenbűnözés. Brutális rablás, diszkóbeli késelés, sorozatos (és gyakran durva erőszakkal kivitelezett) terménylopás révén. Olyankor azt tapasztalja, az őt gyötrő köztörvényes erőszak nem olyan érdekes, "trendi" a médiának, mint a rasszista agresszió, a Magyarok Nyilai.

Nyomozócsoport sem alakul a rettegett faluvégi vagy lakótelepi bandák felkutatására. (Vagy ha igen, nagyon jól titkolják.) Hősünk lassacskán azon kapta magát: örül, mikor sötétruhás legények vonulgatnak falujában. Rendőrnek jobban örülne, de az nem jön. Ha igen, akkor csak felveszi a jegyzőkönyvet, aztán porzik vissza a megyeszékhelyre. Vegyük már észre: országunk keleti végein lassacskán polgárháborús állapotok uralkodnak. Immáron nemcsak a többség alakít félkatonai rendfenntartó milíciákat, de a kisebbség is.

A rettegés heteiben egyes cigányok önbíráskodó brigádokat hoztak létre, melyek autókat tartóztattak fel és "igazoltattak". Csak egy újabb véres incidens kell, plusz szikra a lőporos hordóba, amin ülünk. S olyan detonáció jön, amihez képest a mostani romahalál-sorozat, valamint Olaszliszka, a Cozma-gyilkosság halk puffanásoknak tűnnek majd. Magyarország pedig CNN-krónikák véres lábjegyzetévé degradálódik."
Előzmény: Nagulnov (5242)
libelula Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5244
Sőt, azt mondta, hogy a fia tudta, kik lőttek, próbálta elmondani, csak már nem tudta.
Előzmény: Nagulnov (5209)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5243
nem, az a gyerekem, aki nem tanul olyan jól, mint a másik, nem fog annyit kapni, mint a szorgosabb.

mert akkor a szorgosabb mi a fenének görnyedjen a könyvei fölött, ha röhögve is lehet?
a másik meg hülye lenne tanulni, ha így is úgy is megkap mindent?

kaja: azt kell enni, amire futja.

meg aztán a gyerekem, róla gondoskodnom kell valóban. de felnőtt emberekről beszélsz, akinek az igényeit kellene kiszolgálnunk?

ha már itt tartunk: a magyar nem tud annyi gyereket vállalni, mert gondosan mérlegeli, hogy mennyiből tudja eltartani, taníttatni, és munka mellett, adózás után hogyan tudd felelősséget vállalni.

A cigányokra is ugyanennek kellene vonatkozni neeeem?

hogy úgy vállaljanak gyereket, ahogy a maguk erejéből telik.
nem az adófizetők terhére nem?
Előzmény: cren (5227)
Nagulnov Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5242
Jájjj már a hírszerzőn is Móroznak.:) Hol tart a számláló?:)

http://www.hirszerzo.hu/cikk.retteges_es_reform.120685.html

"Evidens, hogy a megkönnyebbült fellélegzést követő legelső reakció a bűnüldözőknek címzett gratulálás. Jó, hogy elfogták a feltételezett romagyilkosokat. Ahhoz mérve, hogy szabadlábon maradva a tettesek netán újabb polgártársaink életét veszik el, a dolog mindenképp jelentős fegyvertény.
Továbbá csendben reménykedünk: nem itt üt be újra a móri forgatókönyv."


AliceCsodaországban01 Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5240
Lófaszt húgom.

Ezzel csak elmismásoljuk azt, hogy VAN rasszizmus, méghozzá nagyon szépen és kereken. Most még csak cigánygyűlölet, irtsuk ki mindet akkor nem lesz bűnözés, de ettől már csak icike picike lépés az, hogy az ország gazdasági romlását egy az egybe a zsidókra kenjük, mint ahogyan ez már egyszer meg is történt. Sőt már alakul... de az se vigasztalóbb, ha a cigányokat hajtjuk ajd a Dunába. Nekem nem.

(Ezennel jelentem, hogy a házam nyitva áll az üldözöttek részére alkalomadtán.)

A cigány magyar ellentétben pedig teccik nem teccik a mostani ellenzék a fő felbujtó, ha kiskegyed eddig nem nézte az echo tv.t a hírtv-t, nem olvasta a manem-et meg a demogagratát, arról én nem tehetek, hogy ennyire vak.

Tessen csak a jobbikra szavazni, és majd meglátja kiskegyed, hogy mivel is jár ez.
Előzmény: Törölt nick (5235)
Nagulnov Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5236
Hö! Hát te ajánlottad.:)
Előzmény: Törölt nick (5226)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5235
drukkolni én speciel drukkolok

nem azért, hogy megússzák a bűnösök, és imádkozok, hogy ne a most elfogottak legyenek azok!

Igenis azt szeretném, ha teszem azt uzsorások lennének a háttérben.

mert akkor az elejét venné a további magyar- cigány helyzet végsőkig menő elmérgesedésének.

mert ha ezekről derül ki, hogy valóban ők voltak, akkor még jobban elszabadul a pokol cigány és nem cigány között!

Alice ezt nevezi úgy, hogy azzal, hogy ezeknek az ártatlanságában bízunk, az egyet jelent azzal, hogy igazi mélymagyarként a halálát kívánnánk a cigányoknak kivétel nélkül.: így szó szerint:

"De ezeknél sokkal jobban gyűlölöm a sok mélymagyart, akik ki akarnák őket IRTANI legszivesebben KIVÉTEL NÉLKÜL. Márpediog ez a sok deli vitéz, akinek ti most drukkoltok, hogy jajj csak nehogy ők legyneek a bűnösök, ezt teszi!!!!"


és nem látja, hogy ha ezek ártatlanságát szeretnénk, azzal pont békére vágyunk-e két nép között.
Előzmény: Nagulnov (5191)
Levike Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5234
na az nagyon franko lesz, mivel nincs se hadseregunk, se semmink, csak a meztelen valagunk meg a korrupt ontomjenezo tolvaj szemetlada vezetoink, akik nem latnak a sokemeletes hazaiknal meg a bahamai nyaralasuknal tovabb.
Előzmény: Törölt nick (5210)
nemezis 2 Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5233

Sajnos a kormányos keze odaragadt a kormányhoz, és nemigen akarja elengedni..

És, ahogy látható, még mindig sokan visszatartják azokat, akik ki akarták hajítani...

Elvannak, mint a befőtt a verbális háborúban és kórusban harsogják túl az ilyen és hasonló figyelmeztetéseket.

Előzmény: brekege (5223)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5232
Ebből is látszik, hogy magyarok és cigányok ugyanolyan buták.:)
Előzmény: Nagulnov (5225)
AliceCsodaországban01 Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5231
Lehet, nem tagadom. De míg a Kádár rendszer amaga embertelen bedaráló és fallangszter jelelgével MINDENKIT munkára kötelezett (emlékezünk csak a KMK törvényre= közveszélyes munkakerülés), addig a cigánysággal igenis jót tett.

Mert először is: akarva akaratlan rendszerre szoktatta őket: fel kell kelni adott időpontban, és munkába menni. A munkahelyen azért VALAMICSKÉT még teljesíteni is kellett. A munkáért fizetés járt, méghozzá nagyjából átlagfizetés, sőt, a az építőiparban, bányákban stb dolgoztak, még több. A Kádár rendszerben pont ugyanúgy öltözött egy cigány kisdiák az általánosban mint a gádzsó. A cigány kisgyerekek azt látták maguk előtt, hogy apa elmegy munkába meg anya is ( vagy ha nem, akkor anya gyesen van, de apa akkor is elmegy munkába mondjuk hétfő hajnalban és péntek délután hazajön), és egyáltalán az vésődött beléjük (az oktatás hatására is, hisz akkor az volt a módi, hogy mindenki annyit ér amennyit tanul, és NEM ANNYIT amennyit mutat, ami a mostani feeling!!!!)

Erre jött a nagy rendszerváltás, és a már-már asszmilálódó cigányságot tökéletesen hazavágta. A mostani 20 évesek már úgy nőttek fel, hogy EMLÉKKÉPÜK SINCSEN ARRÓL, hogy apa munkába megy... nem tudom ki az, aki érti mire gondolok... ez TÁRSADALMI probléma.
Előzmény: én12 (5195)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5230

akkor már sejtem :)

Az lesz, hogy a két főbűnös kizárólag tarnabodon nem járt. Ott ját viszont a két mellékszereplő, de kizárólag gyakorlatozás végett. (és eszerint a nyolc közül egy esetben négyen voltak együtt). Aztán a két főbűnös letolta a másik kettőt, hogy nem cigány házakra lődöztek Tarnabodon. Még hangfelvétel is lesz a vitáról...:)

Előzmény: Törölt nick (5222)
Levike Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5229
na az nagyon franko lesz, mivel nincs se hadseregunk, se semmink, csak a meztelen valagunk meg a korrupt ontomjenezo tolvaj szemetlada vezetoink, akik nem latnak a sokemeletes hazaiknal meg a bahamai nyaralasuknal tovabb.
Előzmény: Törölt nick (5210)
Nagulnov Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5228
Bocs itt van.

http://212.92.28.75/kossuth/MP3/3-Sze/Sze-K17.m3u
Előzmény: Nagulnov (5225)
cren Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5227

És mindenkinek egyenlő esélye legyen dolgozni, és azonos munkáért azonos bér járjon, ugye?

 

Mert sajnos ma fehér és fehér között sincs ez így.

 

Ha neked két gyermeked van és az egyik rosszabbul tanul, akkor se foglalkozol vele többet ugye? És ha az egyik nem szereti a spenótot, akkor az maradjon éhen, ha az van vacsorára? Pontosan az járjon mindkettőnek, mindenben? Mint a kommunizmusban?

 

Bonyolult dolog ez az együttélés, különféle érdekek összeegyeztetése. Vannak, akik ezt annyira nem bírják, hogy a sörétes puskában, a másféle emberek kiirtásában keresik a megoldást.

Előzmény: Törölt nick (5218)
Nagulnov Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5225
Na meghallgattam a t.sz.györgyi riportot.

Nem hiszik el a cigányok/és az érintett család hogy ezek a gyilkosok/csak ennyien vannak/a fizetésükből miből lett volna pénz paripa fegyver/hogy nem volt megbízójuk/ hogy ilyen messziről ilyen helyismerettel rendelkeztek volna/ és Mór.

Mintha ezt a topicot olvastam volna amikor hallgattam őket.:) Csak őket ezekért a kételyekért nem nácizta le senki.
brekege Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5223

Azt a kormányost ki kell hajítani akenuból, aki ilyent mond.

 

Szerintem csakis rajtunk állampolgárokon múlik, hog ymennyire hagyjuk magunkat megvezetni.

Főleg annak a korosztálynak -én is ide tartozom -kéne nagyon észnél lenni, aki már egyszer megtanulta a saját bőrén, milyen az, ha manipulálják az embert.

 

a fiatalok nyilván ezzel még nincsenek tisztában.

Előzmény: nemezis 2 (5212)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5221

...verbálisan ölég nagy a rasszizmus...

 

Francokat. A torzítás nagy, a Na Ci! Na Ci! kiáltozás...

Az előítélet, az valóban jelentős... csakhogy az meg nem alaptalan.

Előzmény: független már foglalt (5187)
Csutorás Pista Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5217
Nem tudom, hogy ő hogy gondolja, de én úgy, hogy az élni tudó 95% ne kapjon ilyesmit. Csak a rendkívül csórók.
Előzmény: cren (5214)
Csutorás Pista Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5216
Az ügyvédet ne hibáztasd, ő írta a blogot. De a magyar igazságszolgáltatás - nulla.
Előzmény: Törölt nick (5121)
Baresi Boriska Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5215

nem mindenki tudja, hogy teged csak bottal lehet piszkalni...

mar csak a joizles okan is...

Előzmény: Törölt nick (5205)
cren Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5214
Úgy gondolod, hogy mindenféle segély, családi pótlék, szoc. támogatás szűnjön meg? vagy csak a cigányok ne kapjanak, a fehérek igen?
Előzmény: Törölt nick (5211)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5213

E...gyébként csak arra utaltam volna, hogy a indíték szempontjából nem a valós tények, hanem az elkövetők (akár téves vagy őrült) gondolatmenete a mérvadóak

 

annyira nem lehettek őrültek, még rasszistaként sem, hogy egy cigány többségű faluban szertelődözik, molotovozzák a nem-cigány házakat...

És vajon mi a rendőrség indítéka, hogy tarnabodot a kilenctagú listára erőltette?

Előzmény: Kecske Mét (5178)
nemezis 2 Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5212

Persze, igazad van. Ezt kellene.

Csak nagyon nehéz, ha közben azt hallom: húzzatok, húzzatok, szemét nácirasszistamélymagyarok.....

 

Előzmény: brekege (5206)
Nagulnov Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5209
Most mondja a másik nagypapa hogy ő nem hiszi el hogy ezek a gyilkosok. Nem látja bennük a fia gyilkosát.
Sorol egy csomó települést ahonnan jöhettek.
V.szeg úgy gondolja hogy kiszúrták volna ha egy tök idegen ilyen alapos terepszemlét tartott volna.

Talán ő nem "drukkol" a debrecenieknek ugye?
cren Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5208
"Én a jelen világban inkább cigány lennék, mert következmény nélkül fenyegethetek, verhetek bárkit, lophatok bármit, hisz úgy is a magyar "parasztra" verik rá az egészet."

Mielőtt a tettek mezejére lépnél, egyeztess a többi nyilasnickkel, mert szerintük a börtönök cigányokkal vannak tele.

Előzmény: Törölt nick (5200)
brekege Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5206

Én azt hiszem ma harmadszor irom le:

 

Fel kéne ébredni és nem egymás ellen harcolni, mert abból tutira csak vesztesége lesz az országnak.

 

Valakiknek ez tök jól jön. Muszáj nekünk valakik után mennünk? Nem lehetne a saját józan eszünk után? Nem lehetne már rájönni, hogy a kenuban evezhetünk uyan kétfelé -akár háromfelé is és egy darabig arra megyünk, amerre az erősebb evez, de aztán az erős is elfárad egyszer és akkor hátraarc. Sehova sem jutunk el.

Előzmény: Törölt nick (5192)
független már foglalt Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5204
gyanusítottakra írta, kérdés mire értette :)
de ez még nem igazán rasszizmus.
az olyan lehet, mikor xy-t nem tart embernek az etnikuma miatt...
Előzmény: Nagulnov (5163)
Nagulnov Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5201
"Annyiban vitatkoznék, hogy már nem annyira biztos, hogy ha lenne munkájuk, szívesen dolgoznának.
Eléggé elszokott a roma társadalom a munkától. Az azért talán nem véletlen, hogy a "nem roma" munkáltatók nem igazán lelkesednek a roma munkavállalókért.
A kitartás és a megbízhatóság nem tartozik a legfőbb erényeik közé."

Na megint leesett egy PC álarc.:)
Előzmény: István007 (5175)
meghallhatom Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5198
"Annyiban vitatkoznék, hogy már nem annyira biztos, hogy ha lenne munkájuk, szívesen dolgoznának."

A mar szot nyugodtan kihagyhattad volna.

En meg az atkosban hordtam fel ciganyokat Csanybol egy nagy epitöipari ceghez dolgozni.Mit gondolsz melyik nap volt az amikor tele volt a busz egyetlen nap?
Előzmény: István007 (5175)
mos Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5197

na igen, az ilyen Alice-félék miatt lett 2,16%-os az SZDSZ

(ma már még kevesebb...)

 

élnek a "rasszista" budai elitnegyedekben, romát max a Gundelben látnak, mint cigányzenészt, de azért nagyon frankón tudnak rasszistázni mindenkit vidéken.

 

igaz, én sem élek Olaszliszkán, de azért nem oktatom ki nagy arccal Mari nénit pölö Borsodban, amikor panaszkodik, hogy Jauzsika már megint elvitta a tyúkjait.

 

és akit felháborít ez az egészen elképesztő pofátlanságuk és cinizmusok, arra meg azt mondják, h helyesli a gyilkosságat.

hát nem, nem erről van szó Alicka, hanem a Ti struccpolitikátokról. broaf.

 

spooler Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5196
"a csoportnak tulajdonított negatív tulajdonságokkal ő is rendelkezik"
.
miért is tulajdonítanak a csoportnak negatív tulajdonságokat?
Előzmény: Törölt nick (5176)
én12 Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5195
Az a Kádár-korszakban való munkájuk se volt éppen istrángszaggatás. Okoztak is elég sok gondot nekem is, mert jó néhány fizikai dolgozóm volt közülük.
Az jellemző volt, ha már megvolt az adott hónapban az a szükséges minimális munkanap, hogy a csp meglegyen, köddé váltak a következő hó elsejéig. Meg fizetésnap után (és az előlegfizetés nap után is) szintén ki-ki maradoztak. Összefoglalva: igen nehéz volt a munkaszervezés a rendszertelen megjelenésük miatt.
De ha munkára megjelentek, többnyire nem volt gond velük.
Előzmény: AliceCsodaországban01 (5169)
brekege Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5194

Azért ez ennél szerintem bonyolultabb és nem csak a romákról és nem csak a megszokásról szól.

 

Adott egy család, ahol sem a mama sem a papa nem dolgozik már évek óta. Egész nap otthon vannak, legfeljebb múlatják az időt valamivel.

a gyerekek minden reggel arra ébredenk, kelnek, hogy anyu és apu nem megy sehova nincs rendszeres munkája. Ő ebben nől fel. nem megszokja, hanem ez lesz számára a köveendő modell, mert ebben "szocializálódik" És ha esetleg ez több generációt is érint, ember legyen a tlpán, aki ezt az ördögi kört megszakítja.

 

 

Előzmény: István007 (5175)
DR.YES Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5193
Köszöntse nagy taps a 1000. mórozót!:)
A Kis Károly-ozók húzzanak bele, 127-nél tartanak!
Előzmény: én12 (5174)
Nagulnov Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5191
"akinek ti most drukkoltok"

Drukkolást nem nagyon láttam max. olyanokat akiknek a hangok azt mondták hogy itt drukkolnak - és emiatt leverik magukat a földre.

Majd meglátjuk hogy tényleg ők voltak e - és hogy nem kell e majd kiengedni mint a három tarnabodit.

Sajnos a cigányok addig tovább fognak félni.

Előzmény: AliceCsodaországban01 (5169)
RontóPál Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5190
persze... lehet úgy Mo-on ócsó sörétes lőszer vagy 5-6 fajta...
És akkor is a legfontosabb, h akkor és ott voltak-e.
Előzmény: Törölt nick (5151)
István007 Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5189
Azért egy "mélymagyart" nem csak a cigányokhoz való viszonya miatt lehet gyűlölni...
Bár lehet, hogy te sem állsz messze eme embertípustól, az Alice-i értékrend szerint.
(És ezzel nem őt akarom bántani.)
Előzmény: Törölt nick (5183)
bözse64 Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5188
ÉN azt mondom ne általánositsunk!az én szembe lévő szomszédom is cigány. 26 éve lakunk szomszédságba,de soha semmi baj nem volt még velük. becsülettel dolgoznak,és normális módon élnek. vagy nagyon sok olyan él itt akik vegyes házasságoban élnek,és tisztességesen élnek. én most nem védeni akarom őket,de hát itt ez van.
Előzmény: Nagulnov (5168)
független már foglalt Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5187
attól függ, mit értesz alatta. verbálisan ölég nagy a rasszizmus. fizkailag még kicsi, de lehetnek még anomáliák. ha tényleg ezek voltak, könnyen lehet, hogy a fajgyülölet motiválta őket.
van az a lőpor ami a rendőrök ruhájáról kerül a gyanusítottra. állítólag.
Előzmény: Törölt nick (5161)
nemezis 2 Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5186
...." Az elbizakodottaknak, akik meg voltak róla győződve, hogy igazak, s a többieket megvetették, ezt a példabeszédet mondta: 10"Két ember fölment a templomba imádkozni, az egyik farizeus volt, a másik vámos. 11A farizeus odaállt előre, és így imádkozott magában: Isten, hálát adok neked, hogy nem vagyok olyan, mint a többi ember, rabló, igazságtalan, házasságtörő, mint ez a vámos is12Kétszer böjtölök hetenként, mindenemből tizedet adok. - 13A vámos megállt hátul, szemét sem merte fölemelni az égre, inkább a mellét verte és könyörgött: Isten, irgalmazz nekem, bűnösnek! - 14Mondom nektek, hogy ez megigazultan ment haza, az nem. Aki magát felmagasztalja, az megaláztatik, aki megalázza magát, az felmagasztaltatik." (Lukács 18)
Előzmény: AliceCsodaországban01 (5169)
István007 Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5184
Nem a munkaerő-piacon, ember!
Úgy általában, a roma-kérdéssel kapcsolatban, mert iszonyúan elmérgesedett a helyzet, már-már háborús a szitu.
Előzmény: Törölt nick (5177)
meghallhatom Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5182
"Ha kell tudnak ők dolgozni. Ha adnak nekik munkát"

Ezt honnan tudod?Hanyszor adtal nekik munkat?
Előzmény: AliceCsodaországban01 (5169)
Kecske Mét Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5181
Hát ez az. Tömeggyilkos módon készülünk az NH1H vírusok kiirtására. Mert előítélettel feltételezzük, hogy ők is fertőzni fognak.
Előzmény: Törölt nick (5176)
brekege Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5179

Alice a gyúlölet bármilyen gondolkodásu, származású ember ellen fordul meglehetősen csúnya dolog.

 

a gyűlölet érzelem, méghozzá  negaiv érzelem. a negativ érzelem indulatokat szít és az indulatok sajna egy öngerjesztő folyamatot inditanak be.

 

És amugy: a kinézet semit nem jelent.

Nézhet ki valaki három ajtós szekrénynek, lehet, hogy három napig ki sem birod olvasni a bőrét, lehet, hogy közösségben feltünösködve viselkedik....és mindemelett lehet vajszíve  (legfeljebb buta, mint molylepke lobotómia után)

Előzmény: AliceCsodaországban01 (5169)
Kecske Mét Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5178
Még az is lehet.

Egyébként csak arra utaltam volna, hogy a indíték szempontjából nem a valós tények, hanem az elkövetők (akár téves vagy őrült) gondolatmenete a mérvadóak.
Előzmény: Törölt nick (5150)
István007 Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5175
Annyiban vitatkoznék, hogy már nem annyira biztos, hogy ha lenne munkájuk, szívesen dolgoznának.
Eléggé elszokott a roma társadalom a munkától. Az azért talán nem véletlen, hogy a "nem roma" munkáltatók nem igazán lelkesednek a roma munkavállalókért.
A kitartás és a megbízhatóság nem tartozik a legfőbb erényeik közé.
E témában már írtam egy csomót. Az biztos, hogy mielőbb tenni kéne valamit, mert nagy a baj.
Előzmény: AliceCsodaországban01 (5169)
én12 Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5174
Móri ügyben is csak a harmadik körben sikerült (remélhetőleg) az igazi tetteseket oda juttatni, ahova valók azért, ami a bankban történt.
Előzmény: AliceCsodaországban01 (5152)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5173
"De ezeknél sokkal jobban gyűlölöm a sok mélymagyart, akik ki akarnák őket IRTANI legszivesebben KIVÉTEL NÉLKÜL. Márpediog ez a sok deli vitéz, akinek ti most drukkoltok, hogy jajj csak nehogy ők legyneek a bűnösök, ezt teszi!!!!"

Te Alice!

Az, hogy drukkolnak, hogy nehogy bebizonyosodjon, hogy ők voltak az szerinted egyenlő azzal, hogy a bűnösöket felmentenék a bűnük alól?????


hajjaj, nagy a gubanc.
Előzmény: AliceCsodaországban01 (5169)
István007 Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5170
Már megint ez a fránya fogadás!
Rohadt nagy mázlista vagy, vagy sokat tudsz?
Előzmény: Törölt nick (5167)
AliceCsodaországban01 Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5169
Nem, rasszista nem vagyok. Előítéleteim vannak, az igaz. Amikor meglátok 3 kigyúrt tetovált cigányt azon örvendezni, hogy kiengedték őket (képen), és összevetem ezt azzal, amit az akkori topicban a viselkedésükről leírtak, no meg azzal, hogy azért is tartották őket fogva, mert addig a faluban nyugalom van, akkor azt mondom: jó, hogy ebben a kérdésben ártatlanok voltak, de én akkor se látnám őket szívesen szomszédként.

De ezeknél sokkal jobban gyűlölöm a sok mélymagyart, akik ki akarnák őket IRTANI legszivesebben KIVÉTEL NÉLKÜL. Márpediog ez a sok deli vitéz, akinek ti most drukkoltok, hogy jajj csak nehogy ők legyneek a bűnösök, ezt teszi!!!!

TUdom, hogy sok a probléma. Tudom, hogy nehéz a megoldás. De azt is tudom, hogy a Kádár rendszerben - míg mindenkinek volt munkája és fix keresete - ez nem volt!!! Ha kell tudnak ők dolgozni. Ha adnak nekik munkát.
Előzmény: Nagulnov (5158)
Nagulnov Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5168
Nem tudom mi a baja azzal a három legénnyel hogy nem akarja őket szomszédnak. Most derült ki hogy ártatlanok - ráadásul csak úgy képről megállapítani hogy jajj csak mellém ne költözzön - ejj ejj.

Bezzeg az sok csúnya rasszista akik itt irogatnak.:)
Előzmény: Törölt nick (5162)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5167
szevasz. Ma már nyertem eleget, van időm bosszantani a ballib kartácsokat.
Előzmény: István007 (5155)
brekege Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5166

vagy védték a romkat

vagy munkát adtak romáknak

vagy összevesztek valamelyik agyalágyulttal

vagy simán pechjük volt

 

vagy köze nincs egyikhez sem, egész más ok áll mögötte.

 

tudunkvalamit az érintettekről? Én semmit.

Előzmény: Kecske Mét (5148)
Nagulnov Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5163
Persze hogy van. AliceCs: "Jajj úgy sajnálom szegény cigányokat - persze azt nem szeretném ha a szomszédaim lennének."
Előzmény: független már foglalt (5154)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5162
Alice se rasszista, csak előítéletes... (amikor nem veszi észre magán).
Előzmény: Nagulnov (5158)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5161
az a kérdés, mekkora a rasszizmus. Egy kicsi rasszizmuska biztosan van. Persze, az is lehet, hogy nem is rasszizmus, hanem csak arra hasonlító valami. Ahogyan létezik erősen lőporszerű nem-lőpor...
Előzmény: független már foglalt (5154)
La tulipe noire Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5160
Balla Irma fia hasonló eset igaz még nem mentették föl de már kiengedték...Sőt valaki 8 évet ült mikor rájöttek mégsem ő a tettes, de annyira megviselte hogy fölakasztotta magát...
Előzmény: AliceCsodaországban01 (5152)
Lazi Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5159
Igazi szakértő rendőrség? Abból lesz gyanusított aki alkalmasabb?
Előzmény: Törölt nick (5144)
Nagulnov Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5158
"Nem mintha a szomszédaimnak kívánnám ezt a 3 tarnabodi kiengedett gyanúsítottat - de ez egy másik kérdés."

"Rasszizmus persze nincsen ebbe az országban naná."

Te sem vagy az mi?:)
Előzmény: AliceCsodaországban01 (5152)
meghallhatom Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5156
"A Tánczos Gábor ügy kivételével fehér gádzsóról ilyen sztorit még nem is hallottam."

Balla gyerek peldaul.Van fekete gadzso is??
Előzmény: AliceCsodaországban01 (5152)
István007 Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5155
Szevasz ohlulu, üdvözöllek ebben az érdekfeszítő topicban. Kicsit emlékeztetsz az öcsémre, ő sem engedi bő lére a mondandóját soha, épp ezért nem is mindig sikerül pontosan megállapítanom a szándékát.
Előzmény: Törölt nick (5133)
független már foglalt Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5154
ki mondta, hogy nincs rasszizmus?
Előzmény: AliceCsodaországban01 (5152)
Nagulnov Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5153
Majd pont egy telefonos kérdezőbiztosnak fogják elmondani hogy kire szavaznak. Ezer fős mintán. Ugyan.
Előzmény: Törölt nick (5116)
AliceCsodaországban01 Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5152
Nem szeretnék cigány lenni ebben az országban.

Nem mintha a szomszédaimnak kívánnám ezt a 3 tarnabodi kiengedett gyanúsítottat - de ez egy másik kérdés.
Viszont, az, hogy kapásból őket tartóztatják le, és egy évig ülnek gyilkosság vádjával, mert a falu ab ovo őket gyanúsítja, holott SPEC. EBBEN AZ ESETBEN nem azok , azért az nem semmi. A Tánczos Gábor ügy kivételével fehér gádzsóról ilyen sztorit még nem is hallottam.

(Az, hogy garázdaság, lopás stb esetében a Sztojka fívérek sárosak avagy sem, más káposzta, meg az is, hogy ugyan az ilyen vétkeikért miért em kapják meg rögtön a megérdemelt büntetést?)

Rasszizmus persze nincsen ebbe az országban naná.
Előzmény: Törölt nick (5144)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5150

Ahá... :)

Tiszalökön is azt hihették, bár ott "legalább" cigány környezetben élt szegény Kóka Jenő.

Akkor már csak egy kis ugrás:

ezek szerint az is lehetséges, 9-ből nem kétszer, hanem hétszer tévesztettek... amikor cigány házakra, cigányokra lőttek... 

Előzmény: Kecske Mét (5148)
Kecske Mét Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5148
Azt hitték cigányokra lőnek.
Előzmény: Törölt nick (5147)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5147
de ha K-ék lőttek tarnabodon, hogy áll majd meg a rasszista indíték?
Előzmény: Törölt nick (5144)
meghallhatom Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5146
Es mit mert a többi felmeresßSzonda Tarki Median??
Előzmény: Törölt nick (5116)
RontóPál Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5143
Nem mindegy? Nekem is volt lőpor a kezemen, ruhámon, mivel úgy 15 éve teljesen illegálisan eldurrantottam egy vadászpuskát, de embert nem öltem, csak egy céltáblát szilánkoztam szanaszéjjel.
Előzmény: Lazi (5138)
brekege Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5142
Nem akarnád ezt a hülye provokálást befejezni?
Előzmény: Törölt nick (5140)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5141
nemsokára rosszabb lesz neked is :)
Előzmény: Törölt nick (5134)
molar Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5139

 

He he, a választások előtt még 1 %-on tartották.

Aztán jött az igazi közvéleménykutás, a választás.

 

Na, azóta is vakarják a seggüket a károgók, meg az antifák.

 

Előzmény: Törölt nick (5116)
Lazi Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5138
Szóval, hogy kerül lőpor a kezükre és a ruházatukra?
Előzmény: RontóPál (5135)
brekege Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5136

Ezek a molotovosok tutira nem romák voltak. Vagy 5 évesek.

 

ha ők indulatból tesznek valamit, akkor nem érik be ennyivel.

RontóPál Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5135
Ha kiderült volna, h akkor ott voltak, akkor nem hinném, h kiengedik őket. A Be. sajátságos eljárás, az előzetes ügyében a bíró nem vizsgálhatja a gyanú alaposságát, csak az előzetes feltételeit, ha az ügyészség szerint alapos a gyanú, akkor az, kész.
Előzmény: Lazi (5131)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5133
reagált egy baller fórumtárs off-jára.
Előzmény: István007 (5128)
Lazi Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5131
Az 1. pont sajnos igaz.

De a 2. ??? 11 hónapig nem derült ki, hogy ott sem voltak?
Egyébként tényleg érdekelne a lőpornyom , mert az ugye mégsem bodza!
Előzmény: RontóPál (5124)
brekege Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5129

Tényleg ennyire rohadt nehéz megérteni, hogy semmire nem megyünk, ha a saját nemzetünk ellen áskálódunk???? Hogy mszp, meg jobbik, meg fidesz hol áll?

Ki nem szarja le, mikor arról van szó, hogy szemmel láthatóan esik szét a nemzet egysége? Sokkal jobban,  mint eddig bármikor!

 

Harangokat ideje félreverni és felébredni.

István007 Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5128
Ez hogy jön ide?
Ha kicsi a szocik támogatottsága, akkor nem gyilkosok a gyilkosok, vagy mi van??
Előzmény: nemezis 2 (5119)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5127
ezzel az erővel a közgazdászok is rég elégethették volna a diplomájukat... egy nagy máglyát rakva...
Előzmény: Törölt nick (5121)
RontóPál Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5126
hogy a bánatban lehet lesittelni itt bárkit, és hónapokig ott tartani, fomális elővezetés, meghallgatás után, érdemleges vád, vagy oppozíció nélkül?

Eccer voltam az 1ik bíróságon ahol 1 9 hónapja előzetesben ülő cigány várta, h hazaengedjék ú, h volt mobil alibije, és a sértett sem őt vádolta...
Előzmény: Törölt nick (5110)
RontóPál Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5124
Általában egy emberöléshez a következők tartoznak:

1. áldozat
2. halál időpontja körüli ott tartózkodás az elkövető részéről.

Namost, a 2. pont 2 db feltételére nem elegendő a lőpornyom, s h van vagy nincs puskám.
Előzmény: Lazi (5101)
nemezis 2 Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5119
 10 százalék alatt az MSZP
Előzmény: Törölt nick (5116)
nemezis 2 Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5118

Éreztem én! Tudtam, hogy van benned valami jó is!

A zokni legalább......

Előzmény: Törölt nick (5111)
Csutorás Pista Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5117
Még nincs vége.
Előzmény: Törölt nick (5116)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5116

Csökent a jobbik népszerűsége.

 

Beérett a neonáci vetés.

brekege Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5115
egy hijján húsz...
Előzmény: Törölt nick (5111)
Csutorás Pista Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5114
"A tarnabodi ügyben (is) eljáró rendőröknek sikerült egy olyan szakértői véleményt összegründolni, amely szerint a gyanúsítottak kezein, illetőleg ruházatán – nem lőpor, mint ahogy a rendőrség állította, hanem: lőporhoz hasonló összetételű elemi anyagmaradványok találhatók."

http://proszektura.blog.hu/2009/08/25/szabadlabon_a_tarnabodiak
Előzmény: Lazi (5101)
Csutorás Pista Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5112
Egy rendőr bármikor tud krealni egy hamis tanút.
Előzmény: Törölt nick (5110)
Csutorás Pista Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5109
Előzmény: Törölt nick (5108)
nemezis 2 Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5105

Mit offolsz itt.

Menjél a Kósás topicba..

Előzmény: István007 (5102)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!