Keresés

Részletes keresés

andra's Creative Commons License 2005.05.30 0 0 7
Köszönöm!
Viszont Cservenka utcát csak a XXI. kerületben találtam (http://map2.index.hu/) . Merre kellene lennie?

Agroforg-ot találtam (X. ker., nagykereskedés, elsősorban fűnyírók), holnap lehet, hogy felhívom.
Előzmény: bohókása (6)
bohókása Creative Commons License 2005.05.30 0 0 6
Én a xv.kerületben vettem tavaly a Cservenka utcában.A cég neve talán Agroforg és ott van a régi Agroker mellet .Egy darabot is adtak el.
Előzmény: andra's (5)
andra's Creative Commons License 2005.05.29 0 0 5
Én is keresek ilyen tárcsát, tud valaki konkrét helyet (Budapest v. környéke), ahol be tudom szerezni? Előre is köszönöm!
Dittka Creative Commons License 2004.08.25 0 0 4

Kedves shankie!

www.koczoker.hu

Itt megnézheted a boronatárcsát. Én telefonáltam is.Egy kedves hölggyel beszéltem,aki felhomályosított,hogy 1 db-ot nem szoktak értékesíteni,csak viszonteladóknak sokat,de ha felhívom mielőtt odamegyek, kivételt tesz. Közben kaptam Erdélyből,így nem került rá sor. Próbáld meg azért.

Üdv: Dittka

Előzmény: shankie (1)
stefiadri Creative Commons License 2004.08.05 0 0 3

Bizony ez boronatárcsa! Nekem van, a férjem mezőgazdaságban dolgozik.....:-)

Szóval két tárcsából tök jó sötőt csinált. Az alsó tárcsa a tűztér, használjuk fával is és gázrózsával is. A közepébe tényleg isteni krumplit lehet sütni, persze a husikról nem is beszélve!!!! Amúgy szoktam még gyenge spárgatököt, cukkinit, padlizsánt is sütni, sőt sárgarépát vékonyra vágva!!! Ja, legutóbb zöldpaprikát is!

Szívesen fogadok sütési tippeket hozzá!

Előzmény: isziri (0)
gomaster2 Creative Commons License 2004.06.29 0 0 2

Szia,

 

Egy ismerősöm Bp.-en vett ilyet.

Mátyásföldön v. Sashalmon v. egy bolt ott vette kb 5-10 eFtért.

 

Majd megkérdem tőle hol volt a bolt pontosan...

 

Bye

 

Csaba

 

Ps. akit érdekel a cím emilezzen ide lucullus@aramszu.net

Előzmény: shankie (1)
shankie Creative Commons License 2004.06.09 0 0 1
Köszi a választ, most már csak azt nem sejtem, hogy Budapesten hol van ilyen bolt (lehet hogy sehol?). Sajna vidékre nem tudok lemenni érte. Azért köszi még1x
Előzmény: isziri (0)
isziri Creative Commons License 2004.06.08 0 0 0
Helló!
Boronatárcsának hívják, amit keresel. Valamilyen mezőgazdasági gép-alkatrész boltban lehet kapni. Egy baj van vele, hogy a közepén lyuk van, (itt van felfogatva a boronára) azt egy hozzáértőnek be kell hegeszteni. Ha sikerül ilyet szerezned, nem fogod megbánni, nagyon fini husikat lehet benne sütni. Mi leginkább tarját szoktunk, a közepében pedig, ahová lefolyik a hússzaft+zsír, ott héjában főtt, négybe vágott krumplit szoktunk átsütni.
Sok sikert hozzá!
Előzmény: shankie (-)
shankie Creative Commons License 2004.06.08 0 0 topiknyitó
Egy ilyen http://kep.tar.hu/bera/index.phtml?aid=27538967&pid=2889202&beginnum=48 eszközre lenne szükségem a kerti sütéshez /kb. 50-70 cm/.
Ha tudja valaki, hogy hol juthatnék hozzá, kérem írja meg.
Köszönöm

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!