Keresés

Részletes keresés

Nausea Creative Commons License 2002.02.08 0 0 321
Tényleg, a szövegírók közül kimaradt Molics, Zotya, Patakyattis, és Dopeman is.
Előzmény: AmethanA (303)
BahnScorper Creative Commons License 2002.02.08 0 0 320
Sosem lehet elég korán kezdeni. A Btk-ból eredő nehézségek meg az első egy évben nem jelentkeznek, ha a lány is 13 éves, akkor utána sem... :-PPPP
Előzmény: rozsoma1 (319)
rozsoma1 Creative Commons License 2002.02.08 0 0 319
Olyan gonoszak vagytok: nem is hiszem el, hogy nem ti irtátok be.:-)))))
"Szevasztok! 13 éves rocker fiú vagyok. Olyan 11-13 év közötti lányt keresek, aki nem riad vissza a komolyabb kapcsolattól.Nincs zenei kikötés"
A nyúl Creative Commons License 2002.02.06 0 0 318
malac zoli
Előzmény: diesel()diablo (316)
Toth Andras Creative Commons License 2002.02.06 0 0 317
...mivel egy kepen nem fernetek el...
Előzmény: Nausea (315)
diesel()diablo Creative Commons License 2002.02.06 0 0 316
esetelg molics zolival?
Előzmény: Nausea (315)
Nausea Creative Commons License 2002.02.06 0 0 315
Esetleg Molics Zsoli lecsapolt zsírszöveteivel?
Előzmény: diesel()diablo (314)
diesel()diablo Creative Commons License 2002.02.06 0 0 314
vagy a dobos letrimmelt fanszőreivel
Előzmény: Nausea (313)
Nausea Creative Commons License 2002.02.06 0 0 313
A Depressziós képeket én is beküldeném...Sőt! Már azt is, ha dobos anyukájával fotóztatnám le magamat.
Előzmény: diesel()diablo (312)
diesel()diablo Creative Commons License 2002.02.06 0 0 312
és sztárfotórovatban a depresszió zenekar, mint sztár?
mert végülis a convoy is volt benne, de ők a biohazarddal, meg valamelyik kyuss-taggal
Előzmény: Nausea (311)
Nausea Creative Commons License 2002.02.06 0 0 311
Engem is eszméletlenül le tud hangolni hogy a sztárfotó rovatban állandóan ott vicsorog Rikkkki Pöcs basszusvirtuóz.
Azért vannak mosolyra fakasztó képek is. Emlékszem egy fényképre, amin valami bőregér lefotóztatta magát Akela Főnökkel, aki Bart Simpsonos pólóban, fürdőnaciban, és egy boroskannával a kezében hunyorgott feltehetően szénjózan állapotban:)
Előzmény: AmethanA (306)
Toth Andras Creative Commons License 2002.02.06 0 0 310
Ugorjatok a kibaszott egbe!
Előzmény: A nyúl (307)
speedy-gee Creative Commons License 2002.02.06 0 0 309
kár, hogy kb 5 éve nem olvastam hammert, jöhetnék ide is fikázni. :((
Előzmény: diesel()diablo (308)
diesel()diablo Creative Commons License 2002.02.06 0 0 308
tes'vérdaltes'vérdal
Előzmény: A nyúl (307)
A nyúl Creative Commons License 2002.02.05 0 0 307
mocsok rasszista

farkas zotya az egyetlen igaz ember a magyar metálmezőnyben! szarrá zúzzuk a mocskot!

Előzmény: Süvi (305)
AmethanA Creative Commons License 2002.02.05 0 0 306
Na igen. Azt sem hiszem el, (még ha látom is), hogy a sztárfotók között az utóbbi időben állandóan jelen vannak a Junkies és 14 éves rajongói. Röhejes, na.
De ne szomorkodjunk, ott van nekünk a SMN-rovat.:))))
Előzmény: Süvi (305)
Süvi Creative Commons License 2002.02.05 0 0 305
Szerintem az is eléggé kétértelműre sikeredett, amokor a Sztárfotóban ott áll Zotya az Ektomorfból, mellette egy halálosan lepukkant kolléga, képaláírás valami ilyesmi: "...Azért Zotya is büszke lehet, hogy ilyen rajongói vannak..." (Nem kellenek a lerasszistázó beszólások, de ugy értitek, mire gondolok...? Aki látta a képet, érti...)
Toth Andras Creative Commons License 2002.02.05 0 0 304
Ezen nincs mit csodalkozni. Angolul ugye nem tudunk, maradnak a magyarok. :(
Paksi Endre arul el a legtobbet innen :))
O az egyetlen Rulez Arc :))

Kezdem azt hinni, hogy valaki poenbol irja ezeket a TCS koncerten TCS-t enekeltunk TCS poloban es kannasbort ittunk, meg ragasztot szivtunk. Ha magadra ismersz irj. Cim a szerk-ben :))

Előzmény: AmethanA (303)
AmethanA Creative Commons License 2002.02.04 0 0 303
Nnnnnnna ez aztán mindent elárul a magyar átlag "zenehallgatókról":
2001 kedvenc szövegírói:
1. Lukács Laci
2. PAKSI ENDRE
3. Barbaró Attila
Ez botrány!!!! Amúgy sajnos nem csak a SMN rovaton lehet nagyokat röhögni, a tartalom 90%-a röhejes. De ugye ez kell a népnek.
AmethanA Creative Commons License 2002.02.04 0 0 302
Amúgy a "Wigi" nekem is tetszett:)))
A "Nőt akarok!" kezdetű is megható...
Előzmény: AmethanA (301)
AmethanA Creative Commons License 2002.02.04 0 0 301
Hahó!
Én is találtam egy gyöngyszemet a legutóbbi MHH-ban:
"20 éves hosszú szőke hajú gitáros Rómeó keresi Júliáját, akivel eljátszhatná a sziv dalát"
Hát nem gyönyörű???:))))
Sírni tudnék a boldogságtól, ha ilyeneket írnának nekem...
Nausea Creative Commons License 2002.02.04 0 0 300
Az is jó, hogy:
"Keresem azt a fekete hosszú hajú srácot, aki ott volt Junkies koncerten a Rádayban, és a Wigiben(...) A Rádayban az ajtóban állt, a Wigiben (!) a pultnál ivott. Ha magadra ismersz, kérlek hívj.
Zeusz Creative Commons License 2002.02.02 0 0 299
Ezen énis demekkorát sírtam.:)))))))
Előzmény: Alternative Thor (298)
Toth Andras Creative Commons License 2002.01.25 0 0 297
Minek? Nezzetek meg a 100. Hammert! Esztikevel azon ugykodunk, hogy kinagyitjuk es kirakjuk a probateremben a falva, mintegy allando humorforrast uzemeltetve :)
Voltak meg mas jok is, de ez a legjobb, amit eddig olvastam :))
Előzmény: krist (295)
A nyúl Creative Commons License 2002.01.18 0 0 296
vissza akarod csinálni a szüzességét? :]
Előzmény: krist (295)
krist Creative Commons License 2002.01.18 0 0 295
Ezt még én is bevettem. Mi a címe? :-)))
Előzmény: Toth Andras (293)
Espé Creative Commons License 2002.01.18 0 0 294
Biztos úgy gondolta, hogy valahogy visszacsinálják a szüzességét, azt megnézném azért.
Előzmény: Toth Andras (293)
Toth Andras Creative Commons License 2002.01.18 0 0 293
Lepunnyadt a topik. Sajnos sietek, ezert csak egy trefara maradt ido, a 100. hammerbol:
Varom olyan lanyok leveleit, akik az eletben valamilyen formaban nagyot csalodva maganyosan egyedul maradtak. Lelepett a sracod, a haverok is elhagytak. Magad maradtal, nem torodik veled senki. Neha mar mindenkit gyulolsz, ki rad mer nezni. Amikor ugy erezzuk, eletunk kitepett virag (!!!). Ketelyek hullamzo tengeren usznak a nagy semmi fele. Majd szirmai elhervadva lehullanak, es azutan a felcsillano remennyel ujra viragoznak.
Kitaszitottak hercegnoje, szobadban bombol a Metal zene.
Amit olvasol en irtam neked a kitaszitottak szines romantikaval elo hercege.
Metal Hammert olvasva a csillogoan tukrozodo (!!!) hirdetesek kozott engem is megtalalsz.
Felloban az erzes, fut mint a tuz.
Tizenhat vagy es reg nem szuz (!!!)
Megtanitott az elet, hogyan kell nevetni.
Hogyan kell szeretni, sirni es gyulolni.
Ha ebbe a kategoriaba tartozol, irj. Es hidd el, ketten megoldjuk a problemat. ...

:)))))) ZSENIALIS BAZZEG!

A nyúl Creative Commons License 2002.01.10 0 0 292
ezek abszolúte neked való picsák andriskám. fogadok bőszen leveleket körmöltél egész hétvégén, te tormented soul...
Előzmény: Toth Andras (291)
Toth Andras Creative Commons License 2002.01.10 0 0 291
Itt az ido, eljott a perc, hogy a tetlenseg telet felvaltsa a tettek tavasza.
Mar reg irtunk ebbe a topikba, de (es itt jon a nagy DE) megtalaltam magamnak az angol hemmort is ES (es itt jon a...) abba' is van trefa.
Angol SMN-bol:
Female (19) blasphemous girl looking for spiky haired, pierced tattoed/goth guys aged 17-25. I'm into CC, My Ruin, Slipknot, MM, Hole, Godhead, JOJ, Spineshank, SOAD, piercing, tattoos, general kinkiness, pyromania, sex, drugs and alcohol plus hardcore partying. Open minded, down to earth, negative creeps in the London/Surrey are much appreciated. Photo and sexiness = 100% guaranteed reply
Write: Blasphemous bitch, 92 Poplar Court, Gap Rd, Wimbledon, London SW198JW

:)) Erre mondjak azt, hogy buta picsa. :) Teljesen kesz! Gondoltam bent hagyom a cimet, hatha megtetszik valakinek :)

Bi-sex, gothic femme (16) seeks other tormented souls [...] I also love art, The Crow, black eyeliner and all things cheap and tacky:))

Gay goth girl (16) into Placebo (!), Marylin Manson, etc.[...]

Bi female (19) loves Tairrie B, Deftones, Taproot, lipstick and nail polish. Looking for mates etc.

Honnan jon az a fassag, hogy minden masodik goth csaj leszbi? Nem azert, de... Meg a zenekarom regi basszere is leszbi volt (es goth is)... Mikor jonnek ra, hogy nevetseges dolgokkal nem lehet lazadni? :))

Es egy ujabb gyongyeszem, avagy nem a kulso szamit:
I'm going to be starting a new school [...] Schools never let you wear clothes with any writing or slogans on, we can't wear baggy trousers or black lipstick or anything that makes us metalheads (!!!) who we are to stand out from the crowd. (!!!)

Jez'! Ennyi hulye embert! Tipikus alljunk be a sorba, es valljunk egyenisegge... ANNYIRA GAAAZ!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!