Keresés

Részletes keresés

halacs Creative Commons License 2009.09.09 0 0 13190
Udv mindenkinek kedvenc varosunkbol, Herceg Novibol. Itt minden ugyanolyan szep, mint volt, de sajnos holnap indulunk tovabb.
Amari bp Creative Commons License 2009.09.09 0 0 13189
:o))))))))) na kár, hogy nem voltál ott tolmácsnak!
Előzmény: szervezkedő (13188)
szervezkedő Creative Commons License 2009.09.09 0 0 13188

Azt hittem sokkal nyitottabb vagy a világ irányába, hiszen a tavasszal még filóztál egy albérleten vagy ilyesmin, neeeeeeem???????????

 

A bácsi valószínűleg azt mondta hogy van egy kis háza a tengerparton. Kicsi a ház, de közel a tenger, lehet bármikor PANCSOLNI. Ő már öreg és macerás mindig lejárni busszal Podgoricából, de sekinek sem tudja eladni, pedig pici EURO-ért adná. De megmutatja neked (mert látta külföldi) vagy. Ha neked sincs EURO-d, akkor legfeljebb PANCSOLSZ egyet.

Előzmény: Amari bp (13181)
szervezkedő Creative Commons License 2009.09.09 0 0 13187

"Te ilyenkor mit csinálnál, megkérdeznéd hogy hogy hívják azt a lányt ott az erkélyen, aki rázza a seggét?"

Hogy mit csináltam volna? Videóztam volna ezerrel vagy mutattam volna felé egy pohár italt és intettem volna felé hogy jöjjön le. Kérdés hogy te mit szerettél volna?

 

Nekem ilyen "seggrázós" élményben nem volt még részem, mint családapa, ritkán lazulok az éjszakában.

A hivatalos ügyek intézése során voltak hasonló élményeim, ahol egy "cicimutogatós" nénivel kellett kezdeni valamit. Annak ellenére hogy akkor még valahol 7-8 szavas szerb szókinccsel rendelkeztem, felírta egy papírra az irodai telefonszámát, amit a következő napi találkozás után visszakért és megadta a mobilját. Kérte hogy ne tolmáccsal menjek, mert ő biztos benne hogy megértjük egymást.

 

 

Előzmény: gyongyp (13175)
Amari bp Creative Commons License 2009.09.07 0 0 13186
Amari bp Creative Commons License 2009.09.07 0 0 13185
Ühüm, bár nem vagyok már egy kislány:o)))))))))
Előzmény: gyongyp (13183)
Amari bp Creative Commons License 2009.09.07 0 0 13184
Fogom Puskin barátnője kezét[image2right]Podgorica, Moraca partjánNa van ott élet:)
gyongyp Creative Commons License 2009.09.07 0 0 13183
Elképzeltem egy párbeszédet:

- Kislány, szeretnél velem fürdeni?
- Ne, ne...
- Euróért? Euró??
- Noo... nooo....
- Ej, ej...

:D
Előzmény: Amari bp (13181)
gyongyp Creative Commons License 2009.09.07 0 0 13182
Az autó a sziklán nem semmi... Hát onnan tuti nem lopják el... :D
Előzmény: Amari bp (13179)
Amari bp Creative Commons License 2009.09.07 0 0 13181
Hát kérem szép az élet, én nem zummoltam, csak ültem Podgorica buszállomáson, és jött egy egy bácsika, mellém ült, mondott ezt azt, fürdés, meg euró, én meg kevés nyelvtudásommal, csak, no, meg ne válaszoltam :) Mondta is, hogy ej-ej, csak ezt tudom, hogy no, meg ne:))))
Előzmény: gyongyp (13180)
gyongyp Creative Commons License 2009.09.07 0 0 13180
Akkor jött oda amikor elkezdtem kamerázni a közelebbi erkélyen táncoló csajszit, csak egyszer rázummolni tudtam, már jött is. Azért nem látod mert sötét a kép, sőt a csajszi bőre is sötét volt
Előzmény: Amari bp (13178)
Amari bp Creative Commons License 2009.09.07 0 0 13179
kilátás földszintrőlSutomore, és a szamárrightitt a végpiacon
Amari bp Creative Commons License 2009.09.07 0 0 13178
Szerintem sem volt ott semmi olyan , mit nem lehetett volna kamerázni.
Előzmény: gyongyp (13175)
gyongyp Creative Commons License 2009.09.07 0 0 13177
Júliusban Krakkóban voltam, hát ott egy percig sem volt olyan érzésem hogy talán most nem kéne kamerázni, sőt, sokszor aki látta hogy rajta lesz a videón integetett, voltak ott amerikaiak, ők meg bohóckodtak is, befogták a lencsét meg ilyenek...
gyongyp Creative Commons License 2009.09.07 0 0 13176
Utána jobbára úgy videóztam esténként hogy a kezembe lógattam a kamerát, aminek az eredménye az hogy... sok-sok női hátsó lett megörökítve, de ezeket persze nem mutogatom családi körben mert aztán magyarázkodhatok...
:D
Előzmény: gyongyp (13175)
gyongyp Creative Commons License 2009.09.07 0 0 13175
Annyira azért ne vedd szó szerint amit írtam, ne olyan szitut képzelj el hogy három magas fekete hosszú hajú testőrnő jön felém kíváncsian én meg fejvesztve elmenekülök előlük :-D
Arról nem is beszélve hogy nem Ria Ria Hungária pólóban szoktam lófrálni, rámnézésre lehetek akár angol, német, lengyel stb...

A videó végén látszik hogy megindul felém egy újatlan pólós fazon, de akkor még nem vettem őt észre, csak amikor közvetlen mögém ált és nézte hogy mit csinálok, egy szót sem szólt. Ekkor hajtottam lefelé a kamerát és úgy csináltam mintha nem is kameráznék hanem elkeztem bütykülni a kamera menüit. A fickó elment, de ekkor egy fiú és egy lány állt mögém és nézték hogy mit csinálok. Az újatlan pólós fickó visszajött, nyakában egy zöld kistáskával, elém ált és felém fordította a táskát. Talán a táskában kis kamera volt és felvett engem, legalábbis én erre gondoltam. Szóval állok a kamerával és nyomkodom a gombokat, hárman körbevesznek és néznek szótlanul... Te ilyenkor mit csinálnál, megkérdeznéd hogy hogy hívják azt a lányt ott az erkélyen, aki rázza a seggét? :D

Szépen elsétáltam, de kellemetlen volt nagyon mert úgy éreztem olyat vettem fel amit nem kéne. Sajnos a videó nem adja vissza, nagyon sötét is lett, de azért nagy élmény volt...

Egyébként nem sok embert láttam este kamerázni - konkrétan egyet sem, talán azért voltam zavarban, ha más is videózgat és látom hogy hagyják akkor nem izgatom magam...
Előzmény: szervezkedő (13174)
szervezkedő Creative Commons License 2009.09.07 0 0 13174
Úgy gondolom hogy ha elmegyünk egy idegen országba, akkor illik olyan magatartást tanúsítani ami kapcsán se hazánkban, se az adott országban nem kell szégyenkeznünk. Hiszen az utca népe egy kicsit a mi viselkedésün alapján alkot képet pl a magyarokról! Ez nem csak akkor igaz ha Montenegróra kirándulunk hanem bárhol a világban.

Ezért kicsit elszomorodva olvasom a soraidat:

"...sztriptíztáncosok lógtak ki az erkélyről... hát ott megijedtem amikor jöttek felém..."
A videót megnéztem, de igazából nem látom kitől is ijedtél meg!
Ha van olyan képed vagy videód, akin látszódnak a célszemélyek akkor tedd már fel! Én a magam részéről feláldozom magam azért hogy a montenegrói lányokban ne az a kép maradjon a magyar pasikról hogy ijedősek!!!!!!!!!
:-)
:-)
:-)
Előzmény: gyongyp (13170)
szervezkedő Creative Commons License 2009.09.07 0 0 13173
"De zavarba ejtően jó volt a szállásom..."

Ha a szállásadód nem ellenzi, akkor szerintem ez megérdemelne egy kis reklámot!!!! Hol is volt a szállásod? Miért is volt jó hogy magyar volt a szállásadód?
(Én természetesen tudom, de írj már erről egy picit, mert ha én szajkózom akkor az nem tűnik objektív hozzászólásnak!)

"Sutomore-Bar környéke nem tünt annyira izgalmasnak..."

Ha izgalomra vágysz akkor semmiről sem késtél le, legfeljebb jól rápihentél a hónapvégi pesti rendezvényekre!


"ott feküdt egy tehén, vagy bika..." "...Szószerint féltem:(..."
Hogy tehén vagy bika volt, annak csak egy másik marha számára van jelentősége.
De mitől féltél? Hogy egy haramtos rózsabimbónak néz és megesz?
Szerintem ez a FEKETE tehén/bika csak azért tápászkodott fel mert jobban meg szerette volna nézni, hogy mind csodálkozik ez a FEHÉR nő!
Előzmény: Amari bp (13166)
vargamarcs Creative Commons License 2009.09.06 0 0 13172
Üdv itthon.-)))
Előzmény: Amari bp (13169)
Amari bp Creative Commons License 2009.09.06 0 0 13171

Ulcinj egy izgalmas kis helység, akár látni való, akár pénzt költeni való, ki mit szeret:)  Szélsőséges, láthatod a nyomort, meg a luxust is. Ugyanez, ha átmész Albániába. Albániának, szerintem, nem érdekes részét láttam, lehet lentebb van Tiranától. Sokat buszoztam, de semmi érdekes:(

Előzmény: Amari bp (13169)
gyongyp Creative Commons License 2009.09.06 0 0 13170
Teszem fel a videókat folyamatosan, örülök hogy sokan megnéztétek az eddigieket! :-)

Az első Sutomore piacán készült. A zöldséges lány csak úgy vonzotta a vevőket, nem is tudom miért... :D

http://www.youtube.com/watch?v=5qATIeg2V34

----------------------
Sutomore korzója napközben,...

http://www.youtube.com/watch?v=-y1eAuXYDxg

----------------------
... és a korzó este. Na, este nem szívesen kameráztam mert éreztem hogy sokaknak nem tetszik.
Főleg a Malibu előtt, ahol sztriptíztáncosok lógtak ki az erkélyről... hát ott megijedtem amikor jöttek felém (gondoltam nem minden napi látvány hogy egy épület utcára néző erkélyéről hölgyek táncolnak, de utána villámgyorsan elhúztam a csíkot)

http://www.youtube.com/watch?v=KnLRiR0K6ws

----------------------
Óriáspalacsinta készítése - nyám - nyám!

http://www.youtube.com/watch?v=KUxTwnZ3OnY

----------------------
A szállás erkélyéről, este... Jött minden irányból a helyi dizsi:

http://www.youtube.com/watch?v=At1_JO23xNA
http://www.youtube.com/watch?v=OSd3GR7FDPQ

Amari bp Creative Commons License 2009.09.06 0 0 13169
Mit mondjak még??? Vágjon mindenki montenegrónak, ki nem túl kényes, nézze a hegyeket, azok engem mindig lenyügőznek, meg az apró szöszenetek:)
Előzmény: Amari bp (13168)
Amari bp Creative Commons License 2009.09.06 0 0 13168

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁá, egy vicces történet, bár én kétségbe estem akkor, komolyan:(

Szóval egy busz lerakott, hogy VelikaPlazs, én láttam, hogy Cocobana vagy mi a szösz, elindultam, és 1szer csak ott feküdt egy tehén, vagy bika, de olyan fekete volt, és ahogy közeledtem, felállt, én meg úgy visszafordultam, mint a pinyt:)

Szószerint féltem:(

Előzmény: Amari bp (13167)
Amari bp Creative Commons License 2009.09.06 0 0 13167

Gyalogoltam sokat is, meg buszoztam sokat is, elmentem Podogricába is,Útikönyv azt mondja nem nagy szám, de mégis megakartam nézni fővárost:) 1szer muszáj:)

Meg StariBar, SztariGrad, mikor elegünk van a napból, csak úgy bóklászni.

Néha viccesen néztem  ki esernyővel, majd váltok napernyőre, nekem az volt fontos, hogy ne tüzzön rám 1000-rel:)

Előzmény: Amari bp (13166)
Amari bp Creative Commons License 2009.09.06 0 0 13166

Nem késett, rendben jött, határokon csak úgy átslisszantunk, kár, hogy nem fogtam egy kis cigaretta csempészetbe.hehehe.   Mázlim volt visssza, Budván felszálltunk, vagy 5-en, én elfoglaltam leghátsó ülést azt az 5- öst, és kinyúltam. Volán járata nyújtotta még azt az élményt, hogy este körbejárta Kotori öblöt, az esti fények.  + még telihold is volt, hegyek sejtelmes fényben.

Hát, ő elég gyorsan elment a két hét, még annak ellenére is, hogy Sutomore-Bar környéke nem tünt annyira izgalmasnak mint kOTORI ÖBÖL, de volt egy kis strand, ahol szivesen időztem, persze nagy kavicsok azok voltak, inkább bekúsztam, és lebegtem. És volt egy  büfés fiú ki kicsit értett magyarul, ittam egy Niksickót, és már ingyen volt napernyő. Én akartam, de mondta, Neked nem kell:) De zavarba ejtően jó volt  a szállásom, ittam reggelente dió pálinkát, Szemérmetlenül felfaltam amit elém adtak, Ez nem volt benne az árban, csak úgy adódott. Én mondtam, hogy nem kell semmi, de................Nah, azért megbeszéltük, hogy is kell a sült paszujt csinálni, mert az kedvencem lett. Kis cserép tálakban árulják, ahol a rostijt is, szóval sütve, hagyma-paprika-paradicsommal.

Előzmény: szervezkedő (13165)
szervezkedő Creative Commons License 2009.09.06 0 0 13165
Azt hittük hogy késik a busz, mert már gőzünk se volt hol vagy. Nem cifrázom: MESÉLJ!
Előzmény: Amari bp (13164)
Amari bp Creative Commons License 2009.09.06 0 0 13164
 Na, kako szte???
Dalmatinski Podrum Creative Commons License 2009.09.06 0 0 13163

 

Ne is mondd, annak idején egyik barátom rendszeresen csónakmesterként múlatta a nyarat Balatonfüreden, bizony számtalan esetben szembesültünk olyan mérvű meggondolatlansággal, amitől égnek állt az ember haja. Egyszerűen mindig akadnak olyanok, akik nem hajlandók tudomásul venni, hogy a természet erőivel szemben nincs esélyük a fegyelmezetleneknek. Míg valaki saját bőrét viszi vásárra, mondhatnók, szíve joga, de amikor másokét is kockára teszi, az már igencsak nagy sötétségre vall. Aztán meg jön a sírás-rívás, hogy ki gondolta volna ...

 

Íme, ez a makedóniai tragédia is. Szinte hihetetlen, hogy partközelben ilyen gyorsan következzen be, és hogy ilyen nagy számú áldozatot vonjon magával.

Ez bármely hazai folyónkon, tavunkon előfordulhatna, a különbség csak annyi, hogy a közlekedési tárca illetékes vezetője valószínűsíthetően nem lenne hasonló módon következetes.

 

 

Előzmény: gyongyp (13153)
Hümi Creative Commons License 2009.09.06 0 0 13162
Talán jobb lenne ha árnyékba húzódnál...vagy egy kicsit kevesebb LOZOVAČA-t innál...:)
Előzmény: baffalolev (13161)
baffalolev Creative Commons License 2009.09.06 0 0 13161
Ti tudtátok ?


Chuck Norris nem hord karórát. Ő dönti el, mennyi az idő.

Chuck Norris ökle az egyetlen, ami a royal flush-t is üti.

Az ember bal heréje nagyobb mint a jobb. Chuck Norris mindegyik heréje nagyobb mint a többi.


Ráérek a tenger ringatózik süt a nap hideg a csapolt sör így hát lesz még 1-2 .

Előzmény: szervezkedő (13159)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!