Keresés

Részletes keresés

illatos-fű Creative Commons License 2014.10.14 0 0 18076

Gyakorolni fogom amit leirtal. Aztan egy het mulva elmondlm mit gondolok. Egyenlere a futas marad mert oromot okoz nekem.

Előzmény: ghepard (18071)
illatos-fű Creative Commons License 2014.10.14 0 0 18075

Nekem is egtek a szemeim. Annyira hogy mar inkabb kivajtam volna. Az arcom is egett es piros volt. De most mar nem. Tobb mint hat honapja nem fordult elo. A gyogygomba nagyon jo volt ra. Nekem az allam es az orrom hegye be volt kemenyedve es pirosodva. Ez a gyogygombatol negy nap alatt rendbe jott.

Előzmény: Rita2222 (18072)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.14 0 0 18074

Köszönöm a bizalmat. Nekem másféle tüneteim voltak. A leletedhez képest nekem még a p100 volt pozitív, így nálam az afzelii kijött, és a tüneteim ahhoz mérten specifikusak. Nálam is úgy fogalmazott, hogy a tüneteimet okozhatja borrelia (azonban nem biztos). De most javulni látszok.

Egyéb tüneteidről így munka közben most nehéz többet írnom, látom, hogy a gyógyszered neked is a Tetralysal. Azzal volt akkor problémád? Hány nap után hagytad abba?

Előzmény: sziti50 (18065)
ghepard Creative Commons License 2014.10.14 0 0 18073

Majd fokozatosan rájöhetsz, hogyan a leghatásosabb és a legkevesebb energiát igénylő. Én például emiatt is (meg hasonló más mozgások, szemre, fülre, gyomorra, belekre direkt stb) az utóbbi 10-11 évben (most 62 vagyok) kb 15mm-t nőttem, nem hittem el, de vagy 10-szer is megmértem magam, hátha tévedtem, de nem tévedtem....... Azt mondják, időskorára az embernek ritkulnak a csontjai és az ember mintha menne össze - hát én valahogy nem össze megyek eddig......

Előzmény: illatos-fű (18064)
Rita2222 Creative Commons License 2014.10.14 0 0 18072
Szia Sziti!olvasom,hogy neked is van szem égésed,ez nekem is van,igaz nekem száraz a szemem de nem azzal függ össze mert ez jön megy.
es az arcom is ég megint megőrülök..a szem es homlokrész.izzik.ez lehet siman rosacea?de olyan fura hogy ezek mind együtt indultak.egy sima rosaceatol nincs agyi ködr es stb tünetei az embern
Előzmény: sziti50 (18065)
ghepard Creative Commons License 2014.10.14 0 0 18071

Nincs mit, szerintem kevesebb ráfordított energiával többet lehet elérni, mint mondjuk erőlködéssel, futással, stb. Olyan és hasonó gyors pici mozgásokkal csak pici energiát veszítünk, de úgy is legalább annyit mozog a test, mint a futásnál vagy súlyzásnál stb - így nem is annyi kaja, meg pia,,,,,,,

Előzmény: illatos-fű (18060)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.14 0 0 18070

Azért nekem is nehéz volt leállítani magam, kellett hozzá a doktornő, és a férjem szigora is. Na meg ott volt a 2 gyerekem, akik miatt muszáj volt. Szerintem annak a legrosszabb aki otthon van, és nem tud ebből kiszabadulni. Azért fontos  a mozgás, bármilyen formája, még ha nehezünkre esik is, és a sok gyógynövény, vitamin, non-toxikus anyag, ami az immunrendszert erősíti.

Előzmény: illatos-fű (18068)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.14 0 0 18069

Erről van szó...

Előzmény: Törölt nick (18067)
illatos-fű Creative Commons License 2014.10.14 0 0 18068

Ez igy van annal akinek eros a feje. Csak ha a borrelia megtamadta a fejet es az gyenge, akkor egy fafejunek hiaba irogatunk barmit is, mett sajnos nem jut el a tudataig. Minden reszvetem a fafejueke. A tragedia abban rejlik hogy magunknak kell rajonni mi bajunk es hogyan kaszalodjunk ki belole, amikor pont keptelenek vagyunk ra. 

Ugy hogy mindenki legyen turelmes onmagaval es a masikkal szemben.

 

Előzmény: Törölt nick (18067)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.14 0 0 18067

Leírok valamit nektek, hátha más is okul belőle. A hétvégén írtam nektek, hogy bitang rosszul vagyok, rángásaim voltak, fájt a tenyerem talpam, be volt merevedve a nyakaml bal fele stb. Felhívtam Esztó doktornőt, és jól leszidott, hogy szedjem össze magam, vegyek be magnéziumot, az ízületekre Algoflex izom, ízület tablettát, és B vitamin komplexet, és ne a betegséggel foglalkozzam. És képzeljétek el, hogy hatott. Ahogy írtam, napoztam, szaunáztam, és elengedtem kicsit ezt a betegségtudatot, és bejött.

Előtte héten pedig volt egy kutya szar napom, amikor szédültem mint a ringispíl, hányingerem volt, és csak bámultam bambán a számokat, használhatatlan voltam, azt hittem ez már mindig így lesz. Tegnap is jól voltam, hasogatott még az ízületem néhány helyen, de megpróbáltam teljesen elengedni, nem foglalkozni vele. Szóval sokminden fejben dől el.

 

Nagyon magas lett egyébként a helicobakter pylori gyomortesztem, így arra kaptam 2 féle antibiotikumot, azt mától szedem. Így még jobban vagyok, a helicos fuladásom is elmaradt.

 

 

illatos-fű Creative Commons License 2014.10.14 0 0 18066

Nekem jo volt a gyogygomba.

Előzmény: sziti50 (18065)
sziti50 Creative Commons License 2014.10.14 0 0 18065

Köszönöm a megértésedet és a tanácsaidat meg a biztatásotokat, közben újabb dolgokat is tudtam meg a prosztatával kapcsolatban. A Chlorellát szedem,Spirulinát, Koriandert, Feketeköménymag olajat, Máriatövismag olajat. Meg Protexint.

Azt mondja Esztó dr.-nő, ha nem kezelem, megkezdődik a leépülés, feledékenység, elbutulás, elfelejtem a nevem, stb.

 

Nemtudoknicknevet-nek lentere szkennelem a leletemet, nem titkos az:

 

 

A többieknek egy cikket:

 

Leo Galland

 

A rejtett járvány,Lyme-kór

Ha nem kezelik időben és megfelelően, a Lyme képes krónikus betegséget okozni, mely súlyos fájdalom, bénító fáradtság, csökkent életminőség , és neurológiai problémák, mint például a csökkent memória és koncentráció képében jelenhet meg.

A legtöbb esetben a Lyme-kór által okozott Borrelia burgdorferi nevű baktérium (Bb) a bűnös, amelyet a kullancsok hordoznak testükben. A Bb alkalmas lehet más patogén organizmusok szállítására, mint Anaplasma (más típusú baktériumok) vagy Babesia (a vér útján terjedő parazita).

Minden ilyen organizmus okozhat különálló mintázatot a betegségben, így a Lyme-kór az egyik legbonyolultabb, többrétegű fertőző betegség. A Lyme-kór tünetei annyira sokfélék, hogy már az úgynevezett "nagy utánzó"-ként aposztrofálják.

Tankönyvek azt írják, hogy a Lyme-kór könnyen kezelhető. Három hét antibiotikum, mint a doxiciklin és te meggyógyulsz.

Mégis sokan, akiket kezeltek így Lyme-kórra, a tüneteik továbbra is fennállnak azok után hogy az antibiotikum kúra befejeződött. A Johns Hopkins Egyetemen megállapították, hogy hat hónap elteltével Lyme kezeltek  36 százaléka  számolt be újonnan kialakuló fáradtságról, 20 százalék számolt be kiterjedt fájdalomról, és 45 százalék küzdött ismeretlen nehézségekkel. Ezek a rejtélyes, kezelés utáni tünetek szignifikáns mértékben károsítják az élet működését. 

Nagy vita övezi az okát ezeknek a krónikus tüneteknek. A  betegek kezelésekor a Lyme-kórnak  és krónikus tüneteknek többféle megoldási területe lehet. Ezek közé tartoznak:

Co-fertőzés. 
A kullancsok elterjedésével a Lyme kór továbbíthat más bakteriális vagy parazitás fertőzéseket, amelyek megkövetelik a saját speciális kezeléseket. A Bb kezelése  önmagában nem elegendő,  készíteni kell egy kúraszerű megoldást.

Bakteriális kitartás.
Lyme baktériumok fejlődésük során menekülési utat találnak az antibiotikumok elől, és így elkerülik az immunrendszert. Különleges intézkedésekre lehet szükség   a perzisztáló fertőzés leküzdéséhez.

Auto-immun károsodás.
Lyme kiválthatja azt a reakciót, hogy az  immunrendszer megtámadja a test saját szöveteit, akkor is, ha a fertőzés eltűnt. Az  immunrendszer helyreállítása kritikus lehet a gyógyulás szempontjából. Ez különösen akkor igaz, ha a Lyme-kór károsítja az idegrendszert, de ezelőfordulhat Lyme arthritis esetén is.

Antibiotikum mellékhatásai. Lyme-kór kezelésére szánt antibiotikumoknak lehetnek nem szándékolt következményei. Élesztő elszaporodása egy jól ismert következménye az antibiotikumok adásának. Egy kisebb tanulmány  megállapította, hogy szinte a betegek háromnegyede  tartós kezelés után  tünetmentessé vált  az anti-élesztő gyógyszer flukonazol használata során.

Erős antibiotikumok is károsíthatják testünk sejtjeit a mitokondrium által, ami a test fő energia utánpótlásában játszik szerepet és ami fáradtságot, izomgyengeséget vagy agyi zavarokat okoz. Táplálkozási kezelésekkel, melyek védik a mitokondriumokat lehet  visszatérni az egészségesebb élethez..

Központi szenzibilizáció , érzékennyé válás az agyműködés  fájdalom termelő testrészeire, amelyek valójában nem sérültek. Gyógyulás várható az agy  gyógyszeres kezelésével, táplálkozási terápiákkal vagy az elme-test terápiákkal.

 

Előzmény: Törölt nick (18055)
illatos-fű Creative Commons License 2014.10.14 0 0 18064

Jo volt! Ezt holnap is megcsnalom.

Előzmény: ghepard (18054)
illatos-fű Creative Commons License 2014.10.14 0 0 18063

Jo adni es jo kevesel beerni.

Előzmény: ghepard (18059)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.14 0 0 18062

A chlorella algát szeded?

Előzmény: sziti50 (18051)
illatos-fű Creative Commons License 2014.10.14 0 0 18061

Meregtelenites?

A pusztitas es a meregtelenites harmoniaja lenyeges.

Előzmény: sziti50 (18051)
illatos-fű Creative Commons License 2014.10.14 0 0 18060

Koszonom!

Előzmény: ghepard (18054)
ghepard Creative Commons License 2014.10.14 0 0 18059

Hát igen, ha van, akkor adhatsz is, nekem nincs annyi. De meg vagyok elégedve, mert nagyon jól érzem magam és beérem kevéssel is. Nem az a bopldog, akinek a legtöbb van, hanem az akinek a legkevesebb is elég. Ez valami régi kínai vagy milyen bölcsesség.....

Előzmény: illatos-fű (18050)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.14 0 0 18058

Kedves Sziti! Visszaolvastalak, elméletileg nemsokára mész Esztó drnőhöz. Melyik AB-t szedted? Esetleg tud majd írni másikat. Nálam sem igazolható szerológiailag a lyme, bár...a sima Elisa vérvételen IgG 5,66 ott, ahol 6 a referencia. Drnő erre is azt mondta, hogy pár tizedesjegy választ csak el a pozitív teszttől. Wb-n volt egy-két plusz érték, de az összeredmény ott is negatív volt. Nem ez volt a mérvadó, hanem a tüneteim utaltak nagyon egyértelműen lyme-re. Ennek tükrében ez a nem pozitív, ámde lyme-ra gyanús két lelet inkább a fertőzöttség felé billentette a mérleget.

Én most jól vagyok. azt nem tudom, hogy meddig, de már ezt is egész biztosan az AB-vel értem el, mert nem segített úgy igazán semmi, max. ideig-óráig, ez viszont igen. Úgyhogy én is arra biztatnálak, hogy találj egy jobban tolerálható AB-t, tapasztald ki, neked melyik a megfelelő, és azt szedd minél előbb - s a javulás is meglesz akkor minél hamarabb. Mielőbbi jobbulást kívánok!

Előzmény: sziti50 (18052)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.14 0 0 18057

Vagyis nincsenek tünetei,mint ahogy nekem sem. Teljes gyógyulásról,akkor lehetne  nyilatkozni,ha negatív lenne a leletünk,de a tudomány jelenlegi állása szerint ez nem lehetséges.

Előzmény: sziti50 (18052)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.14 0 0 18056

Én sem a klasszikus értelembe vett gyógyulásról beszélek, inkább tünetmentesség. Az viszont lehet egész hosszú időszak is, beszéltem egy sráccal, aki négy év után esett vissza. A négy év alatt sokat sportolt, teljes értékű életet tudott élni. Hogy most hogy van, azt nem tudom, de egy újabb kúrát lenyomott a  nyáron, mert valami megint előjött neki.

Előzmény: sziti50 (18052)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.14 0 0 18055

Szerintem nagy hibát követsz el. Mondtam,hogy ez nem sétagalopp. Szörnyű dolgokon kell keresztülmenned,amíg eléred a tünetmentességet.

Rám a családom ki akarta hívni a mentőt,olyan szarul voltam,de nem hagytam. Tudtam,hogy erősebb vagyok nála és az a fájdalom,amit érzek,az a borrelia haláltusája. Ne haragudj,de már nem emlékszem,hogy melyik nemhez tartozol,de a vizelet elakadásból azt gondolom,hogy férfi vagy. Szinte minden lymeos férfinek előbb utóbb prosztata gyulladása lesz. A borrelia kifurkálja a bélfalat,ami szivárgóvá válik. Ez állandóan felülfertőzi a prosztatát. Az AB szedés mindenképpen tünet felerősödéssel jár és ez vonatkozik a prosztata duzzanatra is. Természetes,ami történik veled. Szedd a prosztamol unot,vagy ha nagyobb a baj,akkor írass fel alfablokkolót,hogy tudj vizelni és szedd tovább az AB-t!

Előzmény: sziti50 (18051)
ghepard Creative Commons License 2014.10.14 0 0 18054

Kb másfél hónapja irogatok egy sráccal, aki felkeresett mailban. Na az is fagyosszent, de már nagy örömömre jól halad. Olyan alapossággal kérdezget, hogy csak nézek. Sok minden nem megy, csak tényleg egy kis gyakorlással. Mert annak könnyen lkell mennie. Egy mozgásfele, amit most írok. Gondolom a kezeidet tudod mozgatni egy kicsit. Na és fekve a leghatékonyabb lehet, mert akkor még annyi energia se fogy, mintha állnál. Feküdj le hátra nyugodtan, lábak egy kicsit egymástól, kezeket hajlíts be könyöknél úgy, hogy az ökleidtől a könyöködig kb 45 fokos szöget zárjanak a felsőkaroddal. Tehát kb a vállaid felett lesznek az ökleid. Na most próbáld mozgatni a kezeidet, de valôahogy úgy, hogy a mozgás mintha a vállból jönne, csak kicsi kilengésekkel előre (kevesebb, mint cent, vagy lehet 2-3 centi is - minél kisebb annál gyorsabbat tudsz majd), hátra. Vagy egy kicsit  fejjebb lejjebb, mindkét kéz egyszerre megy fel le, előre hátra. Ennek olyan lazának kell lennie, hogy szabályosan fog lélegeztetni gyorsan ki/be, tehát a rekeszizmod meg a gyomrod is emelkedni, visszasüllyedni fog. A lábaid is mozogni fogna fel le, vagyis az ágyon előre hátra és az egész test is lötyögni fog, ettől felmelegszel, de a pulzusod egy cseppet se fog emelkedni - perssze ha már fog menni, elsőre biztos görcsölcsi fogsz és nagyon fogod akarni a mozgást, de annak magától kell mennie. Lehet úgy is. hogy az egyik kéz előre a másik meg pont hátra megy, vagyis csak az ökölre koncentrálj, hogy az megy csak, a többi úgy megy tehetetlenségében utána. Rá kell érezni a lökéshullámokra, tehát pont akkor adj impulzust, mikor a test is visszapattan, így szibte egy idő után mintha magától is menne. Ezt megteszed 10-12 mp erejéig. Aztán fogod a két kezed és ráteszed a combjaidra, ameddig elérsz, szétnyitod az ujjaidat és mindegyik lágyan nyomja a combodat. Most rögtön mozgasd előre hátra, tehát ez is mintha a válladból jönne és első mozgás a lábujjaid felé irányul, majd rögtön vissza, pár miliméter, vagy kb centi csak. Ennek is gyorsan és könnyen kell mennie és pár mp után szinte forróságot fogsz érezni még a talpaidban is, érezni fogod, hogyan járja át a vér az összes porcikádat. Ez tehát csak egy a sok közül, nem egyszerű, de magadért tennéd, én ezeket TV nézés közben szokom csinálni. Persze van még jópár részlet ebben, de kezdetnek talán érted, hogy hogyan is lehetne ezt a mozgást praktizálni. Ha csak ezt csinálnád gyakran, például ülve és állva is lehet, de az még nehezebb  - egy idő után nem fog kelleni annyira sem feöltöznöd, mint szokásod......

Előzmény: illatos-fű (18046)
Memphi Creative Commons License 2014.10.14 0 0 18053

Ő is beteg volt? Ezt nem is tudtam!

Előzmény: sziti50 (18052)
sziti50 Creative Commons License 2014.10.14 0 0 18052

Ja, és majdnem elfelejtettem. Kérdeztem Esztó doktornőt, őszintén mondja meg kigyógyult-e a Lyme-ból, de erre csak azt mondta, köszönöm jól vagyok. Vagyis???

sziti50 Creative Commons License 2014.10.14 0 0 18051

Marobert! Elismerem, gyáva vagyok, de te mit tennél ha az AB kezdete után borzalmas idegfájdalmaid,szédülésed, hányingered,székrekedésed lenne, majd elakad a vizeleted hiába nyomod, igaz hajnalban már jött valami, aztán másnap megjavult. Feladtam, így sokkal jobban vagyok.Igaz van arcidegfájdalom meg derékfájdalom le a térdig, de még mindig jobb, mint az AB. 

Nincs valami megoldásod hányingerre, szédülésre, idegfájdalomra, hogy legalább kicsit csökkenjen?

Előzmény: Törölt nick (18039)
illatos-fű Creative Commons License 2014.10.14 0 0 18050

Penz.

Szivesebben adok ki penzt egy jo masszazsra,  mint mondjuk negy doboz cigire. 

Minden csak viszonyitas kerdese.

Egyebkent a penz akkor jon ha van mozgas, olyan ez mint az errendszer kell hogy atjarhato legyen a csatorna. Ha valaki nagyon fel kiadni a penzt, akkor vagy nem is megy hozza vagy gorcsosen felhalmozza, de semmi oromet nem leli benne. 

Nem gondolod?

Előzmény: ghepard (18049)
ghepard Creative Commons License 2014.10.14 0 0 18049

Perszehogy nem újkeletű, a hangtechnikák mondjuk 5000 évesek is lehetnek. Mondjuk nehéz volt elhinnem, hogy amiket írnak ezekről igazak e - de csináltam ezekre drasztikus kisérleteket és aztán már elhittem. Hét órán át képes voltam minden egyes kifúvásnál a végletekig (tehát ameddig van bennem levegő) hangot kiadni (mindenfélét) és így gyalogoltam, bicajoztam  - majd másik héten hang nélkül. Hát a különbség igencsak meglepő volt, nem mondom embert próbáló kisérlet volt, de kinyitotta a szemimet..... Az utóbbi években már inkább hangok nélküli észrevehetetlen technikákat próbálgatok.....

 

Na a masszás az jó, perszehogy, a másik ad energiát, mint ahogy írod is. Na így megintcsak nem tanulod meg a sajátodat használni és még fizetsz is érte......

Előzmény: illatos-fű (18045)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.14 0 0 18048

Amúgy egyetértek veled, tényleg kell eggyel több, mint ami indokolt, mert nemcsak elpusztítani kell őket, hanem még véletlenül se tudjon újrafejlődni, mert a fő gond az, hogy sokaknál valahogy újra ki tud fejlődni, mert mégsem lett 100%-ban kiirtva.

Előzmény: Törölt nick (18047)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.14 0 0 18047

Nekem is meglesz így egyben majdnem kettő, mert ha a Tini lemegy, az 46 nap gyógyszer, és utána jön az 56 napos. De a háziorvosom meg még azt is mondta, hogy fél évig is kéne szedni, hogy érjen valamit. Ehhez viszonyítva nekem ez a száz nap még nem is olyan sok :) Arra gondoltam, hogy nekem sem lehet olyan régi a fertőzés még, lehet, hogy tényleg tavalyi, ahogy gondoltam. Előtte nem nagyon voltak rosszulléteim, minden csak tavaly óta jelentkezik. S ha így van, még akár meg is gyógyulhatok :)

Persze azért nyugtával dicsérem a napot, fel-fel fog ez még lángolni, a lényeg az, hogy talán nem tud úgy kifejlődni, mert folyamatosan kapja a gyógyszert.

Előzmény: Törölt nick (18039)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!