Keresés

Részletes keresés

gyurmy40 Creative Commons License 2015.07.14 0 0 2793

sziasztok! Én 8 éve szedek xanaxot most 3 éve már csak frontint. Elöször napi 3x 0.25 most már csak 1 vagy 2 alkalommal 0.25-öt azt is inkább elalvás elött és amikor felkelek. ne szokjatok rá teljesen tönkrement az életem.3 Éve kezdödött hasi fájdalommal. Mindent megnéztek rajtam azt mondták egézséges vagyok és valószinűleg pszhimoszomatikus vagy mifene fájdalom. Ez azt jelenti ha valami kicsi kis izgalom ér vagy stressz amit a normális emberi szervezet simán lereagál nekem a hasam .gyomrom megfájdul. Most 2 hete úgy vezetek és dolgozom hogy kinok kinját állom ki hasi és gyomorfájdalmakkal,mert minden kicsi stessz rámegy. Kaptam egy gyomorhurutot is amivel most kezelnek és kaptam rá ppi savcsökkentőt ami szerintem kilövi a frontint mert rettentően nyugtataln vagyok és hasi fájdalmakat is felerősiti mivel az emésztés a sokéves frontin szedés miatt teljesen lelassult és elégtelen lett.  Ezek a gyógyszerek lassan szétszednek belülről és ha nem kapsz be többet belőle és nem szedálod le magad akkor marad a fájdalom nekem. Ha hazamegyek bekapom azt a felet egyet és pihenek mert akkor nem érzem hogy fáj. Igy élek most. Ördögi kör mert ha nem szedem a frontint   akkor a gyomorhurut fekéllyé válhat vagy daganattá mivel még idegesebb lennék és nyugtalanabb ,ha szedem vagy töbebt szedek akkor meg egy emberi roncs leszek a végén. Igy is az vagyok most mert a fájdalmak néha elviselhetetlenek.  Most ott tartok hogy várom elmúljon valahogy a gyomorgyulladásom és közben persze elmegyek egy lélekgyógyászhoz hogy mi az amivel a hétköznapjaim elviselhetőbbek lehetnének és hogyan tudnék ebből kilábalni. Már az is nagyon dolog lenne ha nem fájnának a beleim vagy a hasam. 

G Kriszti Creative Commons License 2015.07.14 0 0 2792

Irhatok email. :) Kell egy cim. :)

Előzmény: Viharsziget (2790)
cyanne Creative Commons License 2015.07.14 0 0 2791

na pont ezért annyira addiktív a benzó: szétáradó nyugalom.

Előzmény: DAttis (2789)
Viharsziget Creative Commons License 2015.07.14 0 0 2790

Szia Zsiráf!

Köszönöm, hogy mindig válaszolsz, es nyugtatsz!

Te viszont nem nagyon írsz magadról.. 😟 pedig szivesen

venném, ha nincs kedved megértem, ha gondolod emailt 

is írhatsz,engem nagyon erdekel a Te hogyléted is!

😉😘

DAttis Creative Commons License 2015.07.14 0 0 2789

Én is hasonló összetételű készítményt szedek (már vagy 3 hónapja nem vettem be Frontint, talán 1 alkalommal 4-5 hete).
De ez a készítmény "sz...t" se ér nem érzem semmi hatását ha este lefekvés előtt beveszem.

Viszont jó lenne (már rég volt) hogy érezzem azt a nyugodt érzést (szétáradó nyugalom - én ezt éreztem) amit a Frontin kezdetekben adott.
Vagy ahogy haveromnak hétvégén mondtam valami leszedálna a sok nyugtalan nap után 

Előzmény: Antisystem (2787)
cyanne Creative Commons License 2015.07.14 0 0 2788

:) van, aki a (túlzott) koffeinbeviteltől is elalszik, pl. én:)

egyébként enyhébb (el)alvászavarra azért jók lehetnek ezek. nekem ez pl. bevált (csak nem alszom tőle olyan jól, fáradtan ébredek):

http://www.apoteka.hu/Idegrendszer-koncentracio/Nyugtatok-altatok/NeuroRelax-kapszula-30db-Dr.-Chen.html

 

az én orvosom nagyon ellenzi az altatókat (meg a benzót is), és kis dózisú antipszichotikumot vagy altató mellékhatású antidepresszánst írt fel erre nekem, amikor még probléma volt ez, mert azokhoz nem lehet hozzászokni. (aki az alufóliáról meg a cévitaminról is fél év alatt jön le, arra ez nem vonatkozik, bocsánat.)

Előzmény: Antisystem (2787)
Antisystem Creative Commons License 2015.07.13 0 0 2787

Mit tartalmaz a Sedacur forte?
- A készítmény hatóanyagai: 75 mg macskagyökér száraz kivonat, 45 mg citromfűlevél száraz kivonat, 23 mg komlótoboz száraz kivonat bevont tablettánként.

Aki ettől alszik, az akár egy csésze feketétől is aludna, ha altatónak gondolná...

 

ÜdV

Előzmény: gombóc63 (2786)
gombóc63 Creative Commons License 2015.07.13 0 0 2786

No de akkor mi a megoldás az alvászavarra? Átalvási problémám van, Sedacur forte és társai mint halottnak a csók. Minden orvos tudja, hogy az altatóra rá lehet szokni, villámgyorsan, viszont nem aludni rettentő káros. Ez az ördögi kör.

Kaptam altatót a neurológusomtól, annyit mondott vegyem be 2-3 napon át, hogy kicsit kipihenjem magam. Jó....és utána? Mert hogy kezdődik minden elölről.

Előzmény: cyanne (2785)
cyanne Creative Commons License 2015.07.13 0 0 2785

nem mindenki, bár valóban én is találkoztam ezzel a jelenséggel, de az illető pszichiátert teljesen hidegen is hagyta, hogy rászokom-e (a stilnoxra, xanaxszal).

viszont léteznek olyan orvosok is, akik figyelembe veszik, hogy ne legyen még egy baja az illetőnek a meglévőek mellé (nevezetesen a függőség).

Előzmény: gombóc63 (2784)
gombóc63 Creative Commons License 2015.07.13 0 0 2784

Hát sajnos tévedsz, altatót írnak fel alvászavarra. Legfeljebb megpróbálják kerülni a régieket, de az újabbakhoz is hozzá lehet szokni.

Előzmény: cyanne (2782)
G Kriszti Creative Commons License 2015.07.13 0 0 2783

Szia Viharsziget. Nekem is volt szédülés. Elfog múlni.Nekem nem nagyon jön már vissza.

Előzmény: Viharsziget (2781)
cyanne Creative Commons License 2015.07.13 0 0 2782

így van. ezért is nem altatót írnak már fel alvásra (se nem benzót). de én nem értek ehhez, kérdezze meg mindenki az orvosától. mindenesetre benzót csak nagyon limitált ideig érdemes alvásra használni (akárcsak altatót).

Előzmény: gombóc63 (2780)
Viharsziget Creative Commons License 2015.07.13 0 0 2781

Szia Zsiráf!

mi újság, hogy vagy???

neked volt tartós szédülésed, ha igen elmúlt már?

nekem az elvonásnál kezdődött es a mai napig tart, van hogy enyhébb, de nagyon zavaró!

😔😔

elfog ez múlni valaha???

gombóc63 Creative Commons License 2015.07.12 0 0 2780

Mint minden altató.

Előzmény: cyanne (2779)
cyanne Creative Commons License 2015.07.12 0 0 2779

Vanni van, csak függőséget okoz.

Előzmény: Antisystem (2778)
Antisystem Creative Commons License 2015.07.12 0 0 2778

De, altató hatása is van... ld nitrazepam (Eunochtin), flunitrazepam (Rohypnol) stb...

 

ÜdV

Előzmény: cyanne (2777)
cyanne Creative Commons License 2015.07.12 0 0 2777

A benzo nem altató! Mondtad az orvosnak, hogy mire kell?

Előzmény: Handi71 (2776)
Handi71 Creative Commons License 2015.07.12 0 0 2776

Sziasztok! Régen nem jártam itt.Mert elég sok dolog történt.Én ugyebár Cymbaltát szedek, és Rivotrilt kellene,de egyáltalán nem bírtam szedni.Olyan hülye voltam tőle ,hogy szinte már nem bírtam gondolkodni sem.Pedig 0,5 mg szedtem este .Kértem,hogy adjanak mást az alvásomra és most kaptam Frontint ,néha este beveszek egyet ,alszom egy jót,bár sajnos nagyon keveset .Az alvásom teljesen felborult :-( Majd gondoltam," én már jól vagyok nem kell gyógyszer" és nem szedtem a Cymbaltát.Egy két napig egész jó volt...majd jöttek fura tünetek ,gondolom elvonási tünetek lehettek- így vissza kellett állnom ,így elmúltak a tünetek.

Csak az alvásommal kellene kezdebi valamit..mert lassan vallatni lehetne ettől a sok nem alvástól.

 Szép napot Mindenkinek!

 

G Kriszti Creative Commons License 2015.07.09 0 0 2775

Szia Viharsziget.Nekem is vannak jobb és rosszabb napjaim.Nincs más betegséged szinte biztos. Én is igy élem meg az elvonási tüneteket.

Előzmény: Viharsziget (2774)
Viharsziget Creative Commons License 2015.07.09 0 0 2774

Szia Zsiráf!

Az antidepis részt majd elolvasom, csak még nem akarom magam ezzel is sokkolni..☺️

Veled mi újság, hogy vagy? Te hogy állsz az "ablakokkal"?

Én úgy vettem észre, hogy vannak jobb napjaim, de akkor sem tűnik el az összes tünet, csak kicsit könnyebb!! Nem tudom ez "normális-e??!!

Akut elvonáskor voltak olyan ablakaim, mikor pl. Egy egész délelőttre elmúlt az összes tünet es minden tiszta volt, de mióta teljesen 0 a benzo azóta még nem volt olyan ... 😔

kezdek fèlni, hogy mi lesz ha ezek nem múlnak el... Remélem nincs agydaganatom... Néha ugy erzem belebolondulok ebbe az egészben... 😔

G Kriszti Creative Commons License 2015.07.07 0 0 2773

Asthon ir az antidepiröl ,olvasd el.én azt nem szedtem. lassan gyere le róla.

Előzmény: Viharsziget (2772)
Viharsziget Creative Commons License 2015.07.07 0 0 2772

Igen nagyon megijesztettek, egyszerűen nem tudtam mi történik velem! 

észrevettem, hogy a kávé nem tesz jót, azt már régóta nem iszom, viszont a cukrot nem birom megállni, nagyon kívánom az édességet!

remélem te is jobban leszel hamarosan! 

Jaa, es a kórházban Tritticora állítottak, igy egy 2/3-ot szedek esténként( antidepresszáns)

de ha nem eroskodok, akkor reggel délben este tomtek volna belém az orvosok!

...es meg nekem erről is le kell jönnöm, mar előre hányok tőle!

de ugy döntöttem, hogy max addig szedem, míg helyre nem jovok egy kicsit, utána ezt is leteszem, persze lassabban!

G Kriszti Creative Commons License 2015.07.07 0 0 2771

Idővel enyhülni fognak a tünetek.Gondolom megilyesztettek a korházba.Sajnos nincsenek tisztában a gyogyszermegvonással.A kávé ,cukor erősíti az elvonási tüneteket.

Előzmény: Viharsziget (2770)
Viharsziget Creative Commons License 2015.07.07 0 0 2770

32 éves vagyok, nő. Menstruáció előtt úgy felerősödtek múlt hónapban a tüneteim, hogy megijedtem attól is nagyon, kb. 1 hét múlva megint esedékes.... Es már megint érzem! Jobban szédülök, szorongok, 

feszülnek az izmaim! 1 hete kezdtem el megint dolgozni, eddig nem voltam ra képes, de még most meg kell magam erőltetni, pedig itthon dolgozok, ulőmunkát végzek, mégis nagy türelem kell!

én is nagyon felek a betegségektől, csak en orvoshoz menni is félek!

sokszor ez jár a fejemben egész álló nap, hogy mi bajom van, es ez tonkretesz!

valoszinü, legalábbis nagyon remélem, hogy semmi bajunk, csak elvonás még mindig!!!!!

gondolhatod, mikor a kórházban azt mondta a főorvosasszony, hogy ezek nem lehetnek mar elvonási tunetek(1 hét után), máshova feküdjek be ezekkel a panaszokkal....!

nincsenek tisztában a gyogyszermegvonassal...

G Kriszti Creative Commons License 2015.07.07 0 0 2769

ezeket a tüneteket amiket felsoroltál nekem is megvoltak, vannak. Mindel voltam orvosnál. Helyetted is :) . Sok pénzt ott hagytam és sok orvos látott.

Előzmény: Viharsziget (2767)
G Kriszti Creative Commons License 2015.07.07 0 0 2768

Minden betegségtöl félek de legjobban a gyógyithatatlanoktól.Nem részletezem. :( Eddig is féltem de nem ennyire és nem így. Figyelem én is magam.  Nem tudom hány éves vagy. De ha nő vagy akkor a menstruácio előtt , alatt erősödnek a tünetek.

Előzmény: Viharsziget (2767)
Viharsziget Creative Commons License 2015.07.07 0 0 2767

Azt elfelejtettem kérdezni, hogy Te milyen betegségektől félsz? A tünetek miatt alakult ki ez benned vagy eddig is ilyen voltál?? Mert én előtte is ráparáztam mindenre, most ez az elvonás csak felerősítette bennem ezt az egészet, nagyon figyelem a testi tuneteimet!

Viharsziget Creative Commons License 2015.07.07 0 0 2766

Köszönöm Zsiráf! Neked is kitartás!!

Hát receptet szerezni nem nehéz, főleg, hogyha 

mindenkinek hazudsz, annyira kell ez a sz.r! 😣

Remèlem lassan minden jobb lesz, mert igy nem

birom élni az életem! 😣

 

G Kriszti Creative Commons License 2015.07.07 0 0 2765

Kitartás Viharsziget. Mindannyian úgy gondoljuk butaság volt elkezdeni szedni. Kitisztulsz lassan és jó lesz. Egyre többen jönnek le róla látják hogy nem jó dolog. Recept nélkül meg tudtad venni? Jó hogy leraktad. :)

Előzmény: Viharsziget (2764)
Viharsziget Creative Commons License 2015.07.07 0 0 2764

Hát elèg durva dolgok ezek, soha nem gondoltam volna,

hogy ilyen dolgokon kell, hogy át menjek!

nagyon buta voltam, hogy rászoktam, ráadásul úgy, hogy nekem soha fel sem írták!!

Egyszer kipróbáltam, és idáig jutottam... 😔

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!