Keresés

Részletes keresés

moncsa03 Creative Commons License 2009.09.18 0 0 13249
Na, én is ezt a táblát láttam elsuhanva. Igazából egy olyan "Murici" feliratút vártam volna, tudod olyan útbaigazítót:))de az nem volt, így nyugtáztam, hogy annál a táblánál kellett volna megindulni lefelé.
Előzmény: szervezkedő (13244)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.18 0 0 13248

Elég párás az idő, azért nem látunk! :)

 

Előzmény: nohab (13247)
nohab Creative Commons License 2009.09.18 0 0 13247
Sziasztok, wifi terén meglepően sokat javult itt a helyzet, én most Prcanjban ülök a szállásunk teraszán és 1-2 nyitott hálót mindig elkap a gép. Igaz, hogy csak 0-1 pálcikásak, de most is rajta lógok vagy 40 perce, megy gond nélkül. Kotor óvárosában lépten-nyomon lehet találni nyitott hálókat, onnan szerintem lehet ip-telefonálni is, innen azért nem sanszos ilyen térerővel...
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.17 0 0 13246

Murici

 

Előzmény: moncsa03 (13243)
jisell Creative Commons License 2009.09.17 0 0 13245
Nos végre én is ide érek hogy jelentkezzek hogy itt vagyok mi méd mindig dolgozunk orosz bajtársak még mindig vannak.
Az idő elég vicces mert egyik nap a fürdőrucit cipeled másik nap gumicsizma divatot űzöl.
A hétvége után jósolják hogy stabilizálódik az idő és folytatódik a vénasszonyok nyara :-)))
Szerveszkedő e mailt megkaptad
szervezkedő Creative Commons License 2009.09.17 0 0 13244

Mi ezt a táblát láttuk tavaly!

 

Illetve láttam egy fényképet és addig kanyargóztunk az úton amíg oda nem értünk!

De idén nyáron olyan lusták voltunk, hogy 2 hónap alatt nem jutottunk el  kirándulni sehová.

A strand melletti étterem állítólag nagyon kicsi árakon dolgozik, de személyesen nem voltam bent!

Előzmény: moncsa03 (13243)
moncsa03 Creative Commons License 2009.09.17 0 0 13243

Mi köbejártuk a hegyet a tó mellett, sajnos Murici sztem nem volt kitáblázva, úgyhogy túlmentünk, csak a hegy oldalába láttam egy táblát amin talán valami étteremet reklámoztak Murici-ben, valszeg ott kellett volna lefelé mennünk elég sokat... na mindegy, mire észbekaptunk már sokat kellett menni, hogy találjuk 3 kocsinak megfordulásra alkalmas területet, úgyhogy valahol teljesen máshol sikerült ebédelnünk és fürdenünk a tóban. Háát az út egy kicsit tényleg meredek volt egyes részeken, bár ha nem száguldozik az ember, mint az én Drágám, akkor nem félelmetes. Viszont volt köztünk tériszonyos Ő nagyon szenvedett ettől az úttól.

Ja és ott is vettem jó házibort, kint ült a bácsi és Ő árulta.

szervezkedő Creative Commons License 2009.09.17 0 0 13242
Előzmény: chocho (13239)
szervezkedő Creative Commons License 2009.09.17 0 0 13241

Szerintem most eléggé rossz idő van a tengerparton a nyaralókra és az antennaszerelőkre is, de ze pillanatok alatt megváltozhat!

 

(Hízik a gránátalma essen az eső minden héten most már!!!!)

Előzmény: chocho (13239)
vargamarcs Creative Commons License 2009.09.17 0 0 13240

jó időre esély megvan:-)

Budva 1-5 nap

Előzmény: chocho (13239)
chocho Creative Commons License 2009.09.17 0 0 13239

Sziasztok!

 

Mi holnap indulunk Budvára.remélem még jó időnk lesz.Miután hazajöttem én is megpróbálok ide feltenni 1-2 jobban sikerüt képet.

Nem tudtok valami oldalt ami az ottani időjárás-előrejelzést illeti?

Köszi!

potika Creative Commons License 2009.09.17 0 0 13238
A koordináta jó volt, de nálam nem volt GPS. Előre megnéztem a Google-on, hogy merre kell menni. Nem volt gond, rendesen ki volt táblázva. Néztem én is azt az utat Barból a hegyen át, de nem mertük bevállalni, inkább az alagúton mentünk. Visszafelé Virpazar előtt vettünk domaci rakijat, csak erős idegzetűeknek ajánlom, a pofám lezsibbadt tőle, de amúgy finom :-).
Előzmény: szervezkedő (13235)
baffalolev Creative Commons License 2009.09.17 0 0 13237
Sziasztok

Nem vészes a dolog csak 60-70 km úgy menni, hogy se korlát se széllesség na az már gáz volt olyan rész nem túlzok de legalább 200-300 m szakadék és még csak egy 40 cm korlát sem, hogy figyelmeztessen hé répa mész lefelé az útról ja és persze ,hogy a sóderszállító a busz a traktor a tehén meg minden jött szembe.
De hozzáteszem nagyon nagyon szép volt érdemes körbejárni. Ne félj gyorshajtásért nem kapsz büntit.

A képek amiket kiraktam az a szezon utáni táncos lányé.
Előzmény: szervezkedő (13235)
4picces4 Creative Commons License 2009.09.17 0 0 13236
Sziasztok!
Volt-e valaki a Tolnatours utazási iroda "Körutazás a Balkán-félszigeten,üdülés Montenegróban " címen hirdetett útján?
Aki volt, sziveskedjék röviden megírni tapasztalatát és jótanácsait!
Előre is köszönöm.
szervezkedő Creative Commons License 2009.09.17 0 0 13235

A képet látva tényleg odataláltatok!

A koordináta egyébként jó volt? Mert bevallom arra lusta voltam hogy gps-t bekapcsolva csavarogja a könyéken közben jegyzetelgessek mindent, hanem egy unalmas estén a google earth-on megnéztem ami látszik és felírtam a számokat!

 

Nekem ezen a részen nem villogott a beszarás jelző, de Murici után Baffalolev szerint vannak olyan részek ahol emelkedhet az adrenalin!

 

Októberbn már nincs tömeg és ha az idő is alkalmas lesz a kirándulgatásra lehet hogy megnézzük azt az utat Barból Muricibe, de a hegyet nem a tengerparton kerülve!

:-)

Előzmény: potika (13230)
szervezkedő Creative Commons License 2009.09.17 0 0 13234

Levi!

Ennek a sorozatnak az utolsó legdiszrétebb, legrázoooomoltabb darabját küldeném a tisztelt olvtársak irányába!

 

Már csak az a kérdés, hogy "gyongyp" az apró kis rózsaszín vagy a lepedőnyi fehér bugyi gazdáját látta az erékylen vonaglani???

 

 

baffalolev Creative Commons License 2009.09.16 0 0 13233
kotor
baffalolev Creative Commons License 2009.09.16 0 0 13232
Sutomore sutomore


Zoli szerinted?
potika Creative Commons License 2009.09.15 0 0 13231
Béna ez a fórummotor, nem akartam duplázni.
potika Creative Commons License 2009.09.15 0 0 13230
Sziasztok !

Szombaton értünk haza, egy kis élménybeszámoló.

Mohácsról indultunk Udvar - Osijek - Zenica - Sarajevo - Foca - Niksić - Podgorica - Petrovac útvonalon, 11,5 órát mentünk. Szállást keresni nem kellett idén, a szállás keresett meg minket. Még le se állítottam az autót, már lecsaptak ránk, kiváló apartmant kaptunk 450 euróért, 14 éjszakára, az 32/éj. Két erkély, kilátás a tengerre, légkondi, nagyon rendben volt.

Múlt szombaton jött egy kis rossz idő meg egy nagy szél, ez kitartott hétfőig, de különben az idő is jó volt.

Szerencsére nem volt már akkora zsúfoltság a strandokon. Végigjártunk jópárat : Petrovac helyi (ez nem jó), Petrovac Lučice (ez OK), Buljarica, Žanjic, Drobni Pijesak (a legjobb) Peražica do (ez is tetszett), Sutumore nagystrand, Jaz. Szervezkedőnek köszönjük a Murići strand koordinátáit, idén elmentünk a Skadari tóhoz is egy napra. Én nem szoktam megijedni a szerpentinektől, de itt néha azért aggódtam :-). Virpazartól 18 km, de ez egy óráig tartott. A tó viszont csodás, ennyi halat és egyéb élőlényt vízben még nem láttam. Kár, hogy sok a szemét.

Ettünk egy csomó helyi kaját, a végén már pljeskavica és čevap mérgezésem lett :-) Az árak kicsit megint emelkedtek, de még mindig megfizethetőek.

Két kép, az első Murići, a másik a leskovački mućkalica (nagyon finom !)




murici

lesko
potika Creative Commons License 2009.09.15 0 0 13229
Sziasztok !

Szombaton értünk haza, egy kis élménybeszámoló.

Mohácsról indultunk Udvar - Osijek - Zenica - Sarajevo - Foca - Niksić - Podgorica - Petrovac útvonalon, 11,5 órát mentünk. Szállást keresni nem kellett idén, a szállás keresett meg minket. Még le se állítottam az autót, már lecsaptak ránk, kiváló apartmant kaptunk 450 euróért, 14 éjszakára, az 32/éj. Két erkély, kilátás a tengerre, légkondi, nagyon rendben volt.

Múlt szombaton jött egy kis rossz idő meg egy nagy szél, ez kitartott hétfőig, de különben az idő is jó volt.

Szerencsére nem volt már akkora zsúfoltság a strandokon. Végigjártunk jópárat : Petrovac helyi (ez nem jó), Petrovac Lučice (ez OK), Buljarica, Žanjic, Drobni Pijesak (a legjobb) Peražica do (ez is tetszett), Sutumore nagystrand, Jaz. Szervezkedőnek köszönjük a Murići strand koordinátáit, idén elmentünk a Skadari tóhoz is egy napra. Én nem szoktam megijedni a szerpentinektől, de itt néha azért aggódtam :-). Virpazartól 18 km, de ez egy óráig tartott. A tó viszont csodás, ennyi halat és egyéb élőlényt vízben még nem láttam. Kár, hogy sok a szemét.

Ettünk egy csomó helyi kaját, a végén már pljeskavica és čevap mérgezésem lett :-) Az árak kicsit megint emelkedtek, de még mindig megfizethetőek.

Két kép, az első Murići, a másik a leskovački mućkalica (nagyon finom !)




murici

lesko
reddevil35 Creative Commons License 2009.09.15 0 0 13228

 

Lehetséges.Fejleszthetne az Index.

 

Tőlem jöhet.

Csak nehogy a fletó dervistáncát linkeld be (szeteyvel) 18+ korhatár jelöléssel.:-)))

Előzmény: szervezkedő (13226)
szervezkedő Creative Commons License 2009.09.15 0 0 13227
hozzá hasonló= hozzám hasonló

:-)
szervezkedő Creative Commons License 2009.09.15 0 0 13226
Kaptam egy pár napja készült képet amin a "seggrázós sutomorei erkély" látható szezonon kívül, békeidőben nappal!
A kép alkalmas a jóízlés és a nyugalom megzavarására, ezért nem tudom be szabad e ide tennem, vagy a hozzá hasonló férfi "állatok" részéről van e rá igény?
(A kép készítésének időpontában a (hímnemű) fotográfust a (nőnemű) párja kérdőre vont, mit és miért fényképezget ilyeneket! De kimentette magát hogy nekem lesz!)
szervezkedő Creative Commons License 2009.09.15 0 0 13225
Igen!
Kicsit elcsúszott, rosszul kattintottam!
Az index nem azért rossz mert itthonról vagy külföldről nyitod meg, hanem szerintem azért mert esténként egy halom ember lóg rajta amit nem bír a redszer!
Előzmény: reddevil35 (13215)
Amari bp Creative Commons License 2009.09.14 0 0 13224
Hát írj, hátha 2 nap múlva megérkezik:) Addig is belibbelézek ágyba, nem tudok jobbat, na pá-pá:)
Előzmény: halacs (13222)
Amari bp Creative Commons License 2009.09.14 0 0 13223
Hogy mi feléjük a népzene, na az sem derült ki:)
Előzmény: Amari bp (13221)
halacs Creative Commons License 2009.09.14 0 0 13222
Helyes, ne hagyd magad belesüppedni.

Pocsékul megy ez a fórum, pedig most lenne egy kis időm írni. :-(
Előzmény: Amari bp (13213)
Amari bp Creative Commons License 2009.09.14 0 0 13221
Eeeeeeeeeeeee, őőőőőőőőőőőőőő, szóval táncok, néztem tv-t, és semmi kolo, semmi recefice-durr-durr, szépen libbengetés ide-oda, hmm, hmm, nahát.....
halacs Creative Commons License 2009.09.14 0 0 13220
Írtam. :-)
Előzmény: moncsa03 (13211)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!