Keresés

Részletes keresés

Arthur Philip Dent Creative Commons License 2016.07.26 0 0 1085

Te is tudod, hogy sok mindenre mondják, hogy az "előszoba" Aztán van, aki minden előszobába járkálás nélkül a hálóban köt ki, mások meg sosem jutnak beljebb. De, hogy miért? nOs ezt nem lehet még tudni. Tudtommal.

Előzmény: Törölt nick (1082)
Arthur Philip Dent Creative Commons License 2016.07.26 0 0 1084

Bocs, de elég félreérthetően fogalmaztál.  Nagyon sok minden nem változik rosszindulatuvá. nekem pl. mellemből (kissebbítő műtétem volt, előtte mammográfia ultrahang, ahol semmit nem láttak) vett ki a doki egy daganatot, amire azt írták, hogy rák megelőző állapot volt. Dokim azt mondta, hogy lehet,hogy soha az életben nem lépte volna át a saját határát, (tehát soha nem lett volna belőle rák) lehet, hogy már másnap. Ezt nem lehet tudni előre. viszont olyan helyen volt, hogy csak műtét közben lehetett észrevenni.

Vagy, most a gyomromban van olyan szövetátalakulás, ami miatt évente kell menni tükrözésre, mert akár át is alakulhat, meg van polip is De lehet,hogy sosem fog.

Férjemnek 4 polipot vettek ki a vastagbélből...ki tudja mi lehetett volna...semmi vagy egy szörnyeteg...A lényeg: az, hogy valamiből mi lett volna, ha...sosem tudjuk meg. És az okát sem.

Előzmény: James B. (1081)
Törölt nick Creative Commons License 2016.07.26 0 0 1082

én egy hólyag papillomára gondolok, ami a rosszindulatu daganat előszobája.. hamar lehet belőle rossz,és mint egy szemölcs tejed.. szóval.. lehet rossz volt a fogalmazás, értsünk előbb, kérdezzünk, és ne misztifikáljunk....

Előzmény: Arthur Philip Dent (1080)
Arthur Philip Dent Creative Commons License 2016.07.26 0 0 1080

Hát, lehet, hogy nem tudok magyarul,de most is azt írod, hogy valamelyik terméknek tudjátok be, hogy a daganatok nem rosszindulatúak, hanem jóindulatúak voltak. teérted is ezt írta. már ne is haragudj, de ez tényleg elég nagy baromságnak hangzik. Rosszindulatú daganatok nem válnak jóindulatúvá. Akkor az mindig is az volt. Vagy arra gondolsz, hogy jóindulatúak voltak, de azt várta az orvos, hogy elfajulnak és a szer miatt nem fajultak el, tehát az gátolta meg a rákká válását? Hát nekem ez is meredek. mert az  még csak-csak, hogy elmúlik egy daganat...

Előzmény: James B. (1078)
Törölt nick Creative Commons License 2016.07.26 0 0 1079

Nos!!! Elszabadultak az indulatok és a vádaskodások!!! A "házalással" vigyázzunk, mert hitelrontás, főleg ha semmit nem akart neked eladni!!!!!!! Szóval lejjebb az agarakkal, ha mérges vagy, ne máson.. illetve.. nyilván a betegség keserűvé tesz mindenkit..de attól hogy vkinek véleménye van még nem biztos hogy rosszat akar..ha saját választásod van, akkor saját magad utána olvashatsz elhiszed vagy sem.. de nem hazudtolunk..senkit..téged sem..egy fórumon próbálunk semlegesek lenni.. nem reklámozom a szakvizsgám, de azt hiszem elég sokat tudok a daganatokról..szóval nyugi..és inkább védd a saját álláspontod, intelligensen vitatkozz, vagy nyomj egy offot, de felelőtlenül ne rágalmazz sehol sem, mert abból baj lesz...lehet.. további szépet mindenkinek..

Előzmény: teerted (1077)
teerted Creative Commons License 2016.07.26 -2 0 1077

Szevasztok,

 

Nekem nem leukémiám van hanem tüdőrákom, de gondoltam benézek hozzátok, ugyanis láttam, hogy egy topikismerősom nálatok is házal. Látom, nem túl sok eredménnyel. :)))

 

James B. és a hozzá hasonlók - szvsz - két csoportba sorolhatók: okosak és ostobák. Az előbbiek időben észreveszik, hogy lebuktak és gyorsan el is tűnnek. Természetesen más topikokban és fórumokon megint feltűnnek.

 

James B. topiktársunknak fantasztikus csodaszere van: jóindulatúvá változtatja a rosszindulatú daganatot. Nekem ezzel a bevezető szöveggel próbálta beadni a sárkányfüvét (természetesen, privát levélben):

 

" Szüleim már majdnem 5 éve, én 3,5 éve fogyasztom. Azt is a terméknek tudjuk be, hogy az összes daganat jóindulatú lett."

 

.ETNA. Creative Commons License 2016.07.23 0 0 1076

Fiúk, a kakaskodást rendezzétek le a placcon ... inkább arról írjon már valaki, ha tud, hogy egy CLL-esnél, az iszonyat magas fehérvérsejt szám miatt adott gyógyszeres kemó, ha jól reagált rá - mondhatni, az orvos számára is meglepő módon: extrán jól, akkor kb. ez mennyi időre tudja "megregulázni" a fehérvérsejteket. A férjem kezelőorvosa szerint ez változó, 3-6 év stb.  Van valakinek ezzel kapcsolatban saját, személyes tapasztalata? Köszi

.ETNA. Creative Commons License 2016.07.23 0 0 1075

Na bakker, ez most bukta ...

Előzmény: James B. (1062)
Alvin3 Creative Commons License 2016.07.22 0 0 1074

vissza a témához

 

Törölt nick Creative Commons License 2016.07.22 0 0 1072

Természetesen nem vagyok Borai Pál...Borai Pál kitalált név.

 

Mellesleg akit érdekel, vagy nem tudja, hogy miről van szó, akkor nagyon szívesen beteszem a linket, ahol az írásaim találhatóak. Senkit ne tévesszen meg, de ott pont éppen Schoffan néven írok, de ez nagyon is mellékes. Részemről ezzel itt vége, mivel valóban nem vagyok leukémiás - az már túl sok lenne a jóból!

 

https://hu.pokerstrategy.com/forum/thread.php?threadid=1637

Előzmény: James B. (1069)
Törölt nick Creative Commons License 2016.07.21 -1 0 1070

Sziasztok.. Érdekes ez a topic.. Építő jellegűt nem nagyon olvasok.. Kritikát sokat.. De se eleje se vége..Kövezzetek meg, de egy fórumnak nem az a célja, hogy tapasztalatokat osszatok meg??? Nagyon izgi a sok arcnélküli észosztó, a megmondó de egyben röhejes és hiteltelen is..

Ashlyn78 Creative Commons License 2016.07.21 0 0 1068

Szimplán gyomorforgató. 

Furcsa, hogy szerinted itt mindenki érdekes, csak te vagy a jó és tökéletes. 

Fenyvesic felé a beszólásodat pedig hadd ne minősítsem... 

Előzmény: James B. (1067)
Ashlyn78 Creative Commons License 2016.07.21 0 0 1066

Szerintem vissza vehetnél egy csöppet a stílusodból.

Előzmény: James B. (1065)
Törölt nick Creative Commons License 2016.07.21 0 0 1064

Az van fönn kiírva, hogy " Leukémia "!

Szóval eltolhatnád a biciklit....

Előzmény: James B. (1063)
m.é.k.2014 Creative Commons License 2016.07.19 0 0 1061

Huh! ez félelmetes! akkor vagy ismer máshonnan, vagy feltérképezte a többéves fórumos életutadat, hogy tudja, ki az, aki pár ironikus szóval simán lesöpörte a porondról. De biztosan elárulja majd...

Előzmény: Törölt nick (1060)
Törölt nick Creative Commons License 2016.07.19 0 0 1060
Előzmény: m.é.k.2014 (1059)
m.é.k.2014 Creative Commons License 2016.07.19 0 1 1059

Á, szerintem az 51219-es megszólalásodra harapott rá. Ilyen az, amikor MLM-es agymosáson esik át egy eleve buldogharapásos úthenger.  (Ez direkt volt.) Egy olyan, aki nem bír veszíteni... Ha kidobnak az ajtón... ez a filozófia.  Nem ismerni se istent, se embert... Egy volt kolléganőmön láttam, mivé képes ez a szisztéma torzítani még egy gyárilag jobbfajta delikvenst is. Megindulnak a csapán a vérszagra árkon-bokron át, mint a véreb...

Előzmény: Törölt nick (1057)
.ETNA. Creative Commons License 2016.07.19 0 0 1058

Részemről a fáklyás menet ... :-)

Előzmény: James B. (1052)
Törölt nick Creative Commons License 2016.07.19 0 0 1057

Már csak megkérdezem: Te hol olvastad a novelláim, mert tudomásom szerint a neten egy helyen található meg....??

Előzmény: James B. (1054)
m.é.k.2014 Creative Commons License 2016.07.18 0 0 1055

Az MLM-es képzés csodája! Sose add fel!

Előzmény: James B. (1054)
Törölt nick Creative Commons License 2016.07.18 0 0 1053

A pikkelysömörtől kezdve, a leukémián át a Candidáig mindenben otthon vagy! Sokoldalú, mint a bűvös kocka - gratulálok! :))

Előzmény: James B. (1052)
.ETNA. Creative Commons License 2016.07.18 0 0 1051

S mert naaaagyon rendes vagyok, rákerestem Neked, íme, akár topikot is indíthatsz, spec. én maximálisan támogatom, ha valaki segíteni szeretne másokon egy nála már bevált módszer, szer stb. ismertetésével!

 

http://forum.index.hu/Topic/showTopicList?t=9122904

Előzmény: James B. (1048)
.ETNA. Creative Commons License 2016.07.18 0 0 1050

Az, ahogy ... = Ez, ahogy ...

Előzmény: .ETNA. (1049)
.ETNA. Creative Commons License 2016.07.18 0 1 1049

Értem, bár nem vagyok nagy híve a szarkazmusnak! Írtam, olvashattad: nem tudom mit írt ... csak a válaszból következtettem vissza reklámra. A természetes szerekről is lehet írni, csak ahogy korábban már az admin ELMESÉLTE (nem, nem csak nekem, mindenkinek szólt), arra van EGY KÜLÖN TOPIK, így oda, bármikor, nyugodtan írhatsz, s akit ez a vonal is érdekel, bármilyen betegsége is van, nyugodtan olvashatja, tanácsot kérhet Tőled vagy attól, aki javasolta stb.

 

Az, ahogy bizonyára olvastad Te is az oldal tetején: EGÉSZSÉGÜGYI FÓRUMOK kategóriába tartozó topik. Ez van, a szabályokat nem én hozom, csak szeretek hozzájuk alkalmazkodni, feltéve, hogy látom értelmét, okát, látok benne logikát stb., stb., stb. :-D

 

 

Előzmény: James B. (1048)
.ETNA. Creative Commons License 2016.07.17 0 1 1047

Valóban nem láttam a korábbi hozzászólásod (addigra már kitörölték, ami nyilván NEM VÉLETLEN .. mert azért az admin nem egy elvetemült kápós), de nem is törtem ki. Továbbra sem értem, hogy ha valakinek pl. orvosi egyetemi tanulmánya stb. miatt szüksége van egy ilyen felmérésre, azt hogy lehet párhuzamba állítani azzal, hogy ajánlottál valamit x embernek, akinek ez segített. Az ilyen felméréseket nem azért végzik általában, mert a nyomorát akarják valakinek "tanulmányozni", hanem pl. mert kötelező a suliban stb.

 

Rendes Tőled, hogy segítettél, bár továbbra is érdekesnek tartom, hogy ha nem vagy orvos, nem vagy leukémiás, nem vagy természetgyógyász, vagy nem vagy valamelyik szer forgalmazójának alkalmazottja, hogyan jutottál egy olyan szer ismeretének a birtokába, amivel segíteni tudtál, ráadásul hatásosan. Tudom, nem az én dolgom ... O.K. rendben :-)

 

Csak tudod, addig, amíg a férjem nem lett CLL-es, a leghalványabb segédfogalmam sem volt arról, hogy egyáltalán létezik ilyen betegség, azt pedig plááááne nem tudtam, hogy hogyan (mivel) lehetne egy ilyen betegséggel küzdő ember laboreredményein, vérképén, életminőségén javítani. Így már bocsánat, de engedtessék meg nekem, hogy ebben az esetben magamból induljak ki ... és merjek már joggal feltételezni egy "lazánál" valamivel komolyabb kis összefüggést, egy szerinted hatásos szer és a leukémia topikba írt hozzászólásod között (reklám). Köszi

Előzmény: BondiB (1042)
BondiB Creative Commons License 2016.07.03 -3 0 1046

Írjál inkább novellákat veszekedés helyett! :)

Előzmény: Törölt nick (1045)
Törölt nick Creative Commons License 2016.06.29 0 0 1045

Jó szemed van, azt meg kell hagyni....

Előzmény: BondiB (1044)
BondiB Creative Commons License 2016.06.29 -3 0 1044

Találgatásból gyenge vagy! De az eddigi stílusod alapján nem hiszem, hogy téged kellene győzködnöm bármiről is :(

Előzmény: Törölt nick (1043)
Törölt nick Creative Commons License 2016.06.29 0 1 1043

Hagy találgassak, miben utazol, mert rejtélyes vagy, mint a kutyaszar télen!

 

1. C vitamin infúzió? 2. B17? 3. Cannabis olaj?

 

Mivel most ezek a menő drága szarok, gondolom ezek valamelyikében vagy érdekelt...Már régen nem kellene itt lenned, hanem egy aránylag kis alapterületű vegyes használatú helyiségben!

Előzmény: BondiB (1042)
BondiB Creative Commons License 2016.06.29 -3 0 1042

Etna! nem kell kitörnöd, ez nem az a hely! Örülök, hogy neked vicces! Kár, hogy nem látod az eredeti hozzászólást, mert az az volt, hogy egy hölgy azt kérte, hogy jelentkezzenek nála leukémiások, mert az életüket szeretné tanulmányozni! Erre én neki -és nem másnak- annyit írtam, hogy én pedig az életüket jobbá tenni, mint pl. a főnököm apósának, akinek ajánlottam valamit és 2 hónap alatt elérte, hogy tünetmentes lett és az értékei alapján már a harmadik kemo után befejezhették volna, de a protokoll szerinti 6-ot megkapta.... Tehát semmit nem reklámoztam, csupán a nőnek írtam,  mert ugye valakinek az életét jobbá tenni az kicsit nemesebb feladat, mint a nyomorát tanulmányozni!!??  Tehát rohadtul nem reklámoztam semmit, tehát ezek után had álljon már feljebb! A másik topicban sem én dicsőítettem egy terméket, hanem pont, hogy más..és abból alakult ki a beszélgetés, olvasd el! Annak meg mi köze az itteni írásomhoz, hogy jól megy-e vagy sem, hatásos-e vagy sem? A hatásosságra max annyi, hogy ha hatásos, akkor az ember minden fórumot kihasznál, hogy minél több emberrel megismertesse!

Előzmény: .ETNA. (1041)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!