Keresés

Részletes keresés

tcs969 Creative Commons License 2009.03.10 0 0 266
Sziasztok!
Czuczai Laci, a szalki naturisták képviselője kért meg, hogy tegyem fel a listára a köv infókat:
2009.03.30-án, hétfőn 17.00 - 21.00-ig naturista szaunázási és fürdési lehetőség lesz Ballószögön, az Aranykor Wellnes fürdőben. A belépődíj: 3000 Ft.
Ha esetleg bármi kérdés lenne, hívjátok nyugodtan Czuczai Lacit: 06-70- 776 32 68.

ui.: tavaly év vége felé volt már kezdeményezés a hétfőnkénti naturista fürdőzésre,szaunázásra, de valami félre értések végett kudarcba fulladt. Ezt most nem részletezném, viszont most csak a naturistákon múlik,hogy lesz-e folytatás. Tehát aki tud, és akar menjen el. Czuczai Laci bízik a Kecskemét környéki naturistákban, hogy ők hétköznap is ( a fürdő közelsége miatt) részt vesznek egy naturista rendezvényen.
Üdv Mindenkit!
Csabi
hmm71 Creative Commons License 2009.03.05 0 0 265
A soproni Lővér szállóban van két szauna. Ki van írva az egyikre, hogy fürdőruhás, a másikra hogy fürdőruha nélküli. Sajnos mindkettőben fürdőruhában (sokan papucsban) vannak benn...
Törőlt_nick Creative Commons License 2009.02.19 0 0 264

mert az anyagi helyzet egyenes arányos a kultúráltsággal. szerinted.

Előzmény: Törölt nick (261)


lantenac Creative Commons License 2009.02.19 0 0 263

a grand hotel hungaria szaunája is textilmentes

Előzmény: Törölt nick (262)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.09 0 0 262
.........és be akarják vezetni a éjszakai fürdőt is.
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.09 0 0 261

Sziasztok!

 

Múlth ét szombat és vasárnap voltunk a Gellértben. Igen drága de meg is van szűrve a csapat.

Külön férfi és női termál is van ahol ruhané lkül lehet szaunázni és a 36-38 C-os vízben pihenni. Uszoda közös igaz az fürdőruhás.

 

Szerintem érdemes megnézni. Főleg, hogy fel van újítva!

 

BAZS Creative Commons License 2008.12.24 0 0 260
A NaVKE idén augusztusban szervezett eloszor Rackeven naturista estet, ahol csuszdazhattatok, szaunazhattatok, es csak meztelenul hasznalhattuk az egesz letesitmenyt tobb mint 100-an. Ugy tunik tovabbra is igeny van az itteni csuszdazasra, hisz a teli debreceni kevesnek bizonyul, igy 2009 nyaran is tervezzuk. Ennek reszleteit azonban majd csak a tavaszi aqualand nyitaskor tudjuk konkretizalni, a tulajdonossal egyeztetni es berleti szerzodest kotni. NaVKE honlapon erdemes idonkent bongeszni a friss hireket.
Előzmény: Törölt nick (252)
robkova Creative Commons License 2008.12.18 0 0 259
Sárváron mostanában sokan vannak vagy ilyen pang az egész?
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.12 0 0 258

Köszi, mostmár minden érthető. Csak tudni akartam minden részletet mielőtt kipróbálom.

Előzmény: tcs969 (257)
tcs969 Creative Commons License 2008.12.10 0 0 257

Szia!

Tehát akkor még egyszer:   ez nem egy naturista rendezvény,mint pl amit a NAVKE szervez,hanem itt az a fő cél,hogy aki igényli,hogy garantáltan fürdőruha mentes szaunában szaunázhasson( mert hiába nincs saját magán fruha,hacsak egy valaki is úgy megy be), az megtehesse annak ellenére,hogy az Aqua-landban alaphelyzetben még azért a fürdőruha dívik. Ezért jöttek létre ezek a szauna-estek.

Mint már írtam,a szaunában TILOS a fürdőruha, és 21.15 után (amikor elment az utolsó napközbeni fruhás vendég is az uszodatérből) az uszodai részleget is lehet használni fürdőruha nélkül is! -azért írtam az előző hsz-ben is,hogy "is" ,mert ott nem kötelező fruha nélkül lenni, csak lehetséges. Általában mindig van egy-két kezdő, akinek még elég hacsak a szaunában szabadul meg a fürdőruhától és kijőve inkább felveszi, majd ha ismét beakar menni megintcsak leveszi.  Ez azért igy elég macerás,előbb-utóbb megunják és már nem veszik fel.

Remélem,igy már elég érthető voltam,ha még van kérdésed,szívesen válaszolok.

Üdv.:  Csabi

Előzmény: Törölt nick (256)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.10 0 0 256

Az pontosan mit jelent, hogy nem naturista rendezvény?

 

Van aki nem  meztelen? Nem lehet mindenhol meztelenül lenni? Vagy pontosan mit?

tcs969 Creative Commons License 2008.12.09 0 0 255
Szia!
Ráckevén mostanában 2 hetenként van fürdőruha nélküli szaunázási lehetőség ( a legközelebbi dec.19-én) 20.00 - 01.00-ig.
A fürdő 21.00-ig van nyitva, de 20.00-tól a szaunákat már csak fürdőruha nélkül lehet használni.
21.00, 21.15 után már az egész létesítményt lehet használni fürdőruha nélkül is.
(ez nem naturista rendezvény)
Üdv.: Csabi
Előzmény: Törölt nick (253)
tcs969 Creative Commons License 2008.12.09 0 0 254
Szia!
Nudicsúszás már csak jövőre,mert Ráckevén a szabadtéren vannak a csúszdák, nem úgy, mint Debrecenben az Aquaticumban.
Üdv.: Csabi
Előzmény: Törölt nick (252)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.08 0 0 253
Illetve még az is érdekelne, hogy Ráckevén rendes nudizási lehetőség van, mint mondjuk a hétvégén Debrecenben volt?
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.08 0 0 252
Mikor lesz legközelebb Ráckevei nudicsúszás?
tcs969 Creative Commons License 2008.11.04 0 0 251
Sziasztok!
2008. november 07-én, pénteken 20.00-tól 01.00-ig ismét fürdőruha nélküli szaunázási, csobbanási, úszási lehetőség a ráckevei Aqua-land termálfürdőben.
Üdv.: Csabi
xtron Creative Commons License 2008.10.30 0 0 250
sziasztok ha valakit érdekel lehet hasznélni a pápai szaunát is fürdöruha nélkül
tcs969 Creative Commons License 2008.09.02 0 0 249
Sziasztok!

2008.09.05-én (pénteken) 20.00 - 24.00 -ig ismét fürdőruha nélküli szaunázási lehetőség Ráckevén,az Aqua-landban. Üdülési csekkel is lehet fizetni.

Csabi
tcs969 Creative Commons License 2008.08.11 0 0 248
Sziasztok!
Augusztus 15-én, pénteken fürdőruha nélküli szaunázási lehetőség Ráckevén 20.00 - 24.00-ig.
A masszőrhölgy ismét ott marad az esti programra,s várja a megfáradt testeket. (fél óra 2500 Ft; egy óra 4000 Ft) - a kérése az,hogy megérkezéskor jelezze a recepción,aki szeretne maszíroztatni.
Üdv Mindenkinek!
Csabi
The EMPEROR Creative Commons License 2008.08.11 0 0 247
Némi friss élmény után látom,hogy mekkora gáz van itthon ezzel az egész szauna-dologgal... pedig az az 1ik alapvető dolog a szaunázásban a ruha nélküliség.Ahol mi voltunk,ott pl. az volt a szabály,hogy kizárólag ruha nélkül lehetett az ember (persze 2 szaunakabin között, v. amíg az ember elment a medencéig,törölközőt lehetett körénk keríteni,de majdnem többen mászkáltak tök meztelenül,mint akár törölközőbe tekerve, és érdekes módon senki nem bámult senkit nyálcsorgatva,nem akart kikezdeni a másikkal,nem mutogattak...stb. Kíváncsi lennék,hogy miért is nem lehet ezt itthon megoldani...?
TTAMAS Creative Commons License 2008.08.10 0 0 246
A következő személyeskedésre már a moderátoros topicban fogok reagálni.
Előzmény: Törölt nick (245)
TTAMAS Creative Commons License 2008.08.10 0 0 244
Tudod, mi az a floodolás? Ez az...
Előzmény: Törölt nick (243)
balazzss Creative Commons License 2008.06.25 0 0 242

Én is voltam Ráckevén.

Én sem fogalmazhattam volna másként.

De látom humorérzéked nem hagyott el.:-)

A sittes kemény paraszt fü tényleg igaz.:-0

Sajnos.És persze sajnos a többi is.

A fö lényeg- fürdönek jöjjön ba a sok pénz.

 

Előzmény: JimmyJoeNat (241)
JimmyJoeNat Creative Commons License 2008.06.24 0 0 241
Egyetértek az előttem szólóval
Csaba a főnökségnek tényleg kellene szólni
- Ráckevéről egy hiteles vélemény -
Aqua Land kalandoroknak, avagy hogyan fürödhet a szennyben nyakig a magyar, hatezerhatszázért. Életem egyik legrosszabb hétvégéjét köszönhetem a ráckevei Aqua - Land-nek! Az egész a neten kezdődött. Gyönyörű honlap, szép strand, elfogadható árak, hosszú nyitvatartás.
Párommal elterveztük, hogy ezt nekünk ki kell próbálnunk. Sajnos, vagyis mint később kiderült, hála az égnek, barátaink hosszas unszolásunkra sem adták be a derekukat és otthon maradtak. Szerencséjük volt. Nekünk kevésbé.
Parkolóhely kereséssel eltöltött hosszas negyedóra után a bejáratnál találtuk magunkat. Rettenetesen ellenszenves, unott, ideges és arrogáns pénztárosunk nem volt a helyzet magaslatán. Lehet, hogy a tömeg, vagy csak a tegnap esti barátjával eltöltött silány móka miatt, nem akart segíteni, és tőszavakon kívül semmit nem volt hajlandó elmondani. Sajnos a hallottak még így is sokkoltak. Se kabin, se szekrény, se értékmegörző. Ez utóbbi márcsak a strandon nagy számban előforduló kisebbség miatt is fokozottan aggasztott. De a telt ház az telt ház. Bár nem értem, hogy minket akkor miért is engednek még be. Vagy gondolták, hogy a magyar imád hőmérőzni a medencében? Mindegy. Végtére is egy kisebb vagyonért bejutottunk. Bár a strandrészt viszonylag nehezen találtuk, mert se tábla, se segitőkész személyzet, de ezért az árért miért is várnánk el többet...
A strand. Gyakorlatilag még nem készült el, de a nagy kaszálás céljából megnyitotta kapuit. Körben az építkezés nyomai (melyek érdekes módon a netes képeken nem látszanak), sitthalmok, némi szemét. Félig befejezett burkolat, vakolat. Félig lecsempézett lépcső, stb. A régi részen három medence, melyből kettő nem ment- bár ezt az árnál nem vonták le- az újnál négy, melyből egy gyerekmedence. A medencék mérete egy nagyobb Baumaxos medencéével vetekszik, de annak legalább egyenes az alja. Itt elrejtettek egy-két érdekes szintkülönbséget, amit a tapasztalt strandoló egy bányatónál már megszokhatott, de itt egy kisebb infarktust okozhat nála. A medencék elhelyezését Dali tervezhette, de a kivitelezés tuti ősmagyar vállalkozó.
A víz retek koszos, sűrű de legalább visszataszító. Az emberi koszmaradvány vastag barna csíkban a medencék falán. Mondanom sem kell, nem volt kedvünk fürdeni. Majd csúzdázunk.
Igazából itt nem volt kifogásolni valóm, kivéve, hogy a lépcső elötti lábmosó gyakorlatilag egy szakadék, víz nélkül. Valamint a kamikaze csúzda medencéjéből nincs kivezető lépcső. Vagy egy úszó határolót, vagy a medence falát kell megmászni a kijutáshoz. Gondolom feltételezik az üzemeltetők, hogy aki le mer csúszni, annak a kimászás már nem okoz nehézséget.
Mindegy. Napozzunk. A csúzda elötti füves rész, már persze amit a strand nevez annak, használhatatlan. Ha valaki mezitláb kapál a szántón, annak ajánlom, a többiek használják a hátsó részt. Soha nem gondoltam volna, hogy az átválogatott majd gondosan kiterített sitten valaha is nő fű. Itt többé-kevésbé sikerült.
Hosszas várakozás és reménykedés után, este hét órára a medencékben lévő, egy négyzetméterre jutó emberek száma három alá csökkent. Menjünk csúzdázni. Pechünkre a csúzdák nem működtek. A kilenc órai záráshoz képest ezt kissé kifogásoltam, de az egésznapi sokk után már nem döbbentem meg túlzottan, bár nem értettem, hogy vajon ezt a kis információt miért hallgatta el a pénztáros, a csúzdajegyek megváltása közepette.
Nem baj, fürdünk. Kicsi is, koszos is, de legalább beleférünk. Egy percig. Ugyanis az Aqua Land dolgozója kitessékelt minket, mert a strand fél nyolckor zár. TESSÉK? Mindenhol kilenc óra van feltüntetve. Nem, nem. Az csak a belső fürdőre igaz. Nyáron a belső fürdő van nyitva tovább.... Érdekes. Mindegy. Állítólag ki van írva. És valóban. A bejárat melletti kis kapun, mely nem látszik a rányitott garázskaputól, ott díszeleg a hatalmas tábla: nyitva 21-ig. Biztos rosszul látom. Közelebb menve egy papírcetlin módosítva: nyitva 19-ig. Már csak azt nem értem, miért mondtak fél nyolcat....
Ráckevén érdekesen halad az idő... Leginkább visszafelé... Kalandos "balkáni" túránkat egy zuhannyal próbáltuk befejezni, de koszosabb volt, mint a víz, így kihagytuk...
Hazafelé a sokktól csendesen ültünk egymás mellett, néha egy káromkodás, néha egy reményteli sóhaj,ha a pénzünket nem is látjuk viszont, egyszer talán felnő a strand az európai színvonalhoz!
Előzmény: Dzsoni100 (240)
Dzsoni100 Creative Commons License 2008.06.23 0 0 240

Ígen!

Valószinüleg jó marketing,szervezö lehetsz Csaba.Szolhatnál fönökségnek,hogy az árakat a szinvonalhoz és tisztasághoz mérje.

Malacol szaunázás,melegvizes merülömedencébe mártozásért ki fizet.?

Mint látom nem csak én nehezményezem ezt.

Előzmény: tcs969 (238)
balazzss Creative Commons License 2008.06.14 0 0 239

Tegnap voltam Tökölön házi nudista partin.

Nagyon jó!

Egy haverom szervezte a dunaparton este.

Tábortüz,kocsibol halk zene.

Ha van valakinek kedve csatlakozhattok.

Nincs belépö,csak jó hangulat.

Víz is jó!

Imail cimem  balazzss@citromail.hu

Sziasztok!

 

tcs969 Creative Commons License 2008.06.12 0 0 238
Igen, Ráckeve Aqua-land.
Nem kell jelentkezni,csak oda kellene érni este 8-ra.
A fürdő és vitálzónák (ez tartalmazza a szaunában a felöntést is) 2300 Ft.
Ha van kellő számú jelentkező + 500 Ft-ért a strand medencéket is lehet használni.
Előzmény: scub23 (236)
jason1 Creative Commons License 2008.06.12 0 0 237

helló! Már régen olvasom ezt a topicot, ezért is fordulok most hozzátok. Kérdés: Nem tudtok pesten ilyen szaunát vhol, és ha igen hol, mennyiért?

Előre is kösz az infókat!

scub23 Creative Commons License 2008.06.12 0 0 236
Kell valahogy jelentkezni? Ez a ráckevei Aqualand konkrétan? Mennyi a beugró?
Kösz
Scub23
Előzmény: tcs969 (235)
tcs969 Creative Commons License 2008.06.09 0 0 235
Sziasztok!
Június 13.-án, pénteken fürdőruha nélküli szaunázási lehetőség Ráckevén 20.00 - 24.00-ig.
A masszőrhölgy ismét ott marad az esti programra,s várja a megfáradt testeket. (fél óra 2500 Ft; egy óra 4000 Ft) - a kérése az,hogy megérkezéskor jelezze a recepción,aki szeretne maszíroztatni.
Üdv Mindenkinek!
Csabi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!