Keresés

Részletes keresés

Bibi88 Creative Commons License 2010.07.05 0 0 613
Sziasztok!Kellene egy kis segítség,a héten vennénk mosógépet,én elöltöltőset szeretnék mert az nagyon tetszik,de nem tudom hogy azok mennyire birják.Valakinek vannak rossz tapasztalatai az elöltöltősekkel?
sanyooo Creative Commons License 2010.06.28 0 0 612
"Hatékony?"---nem :(
Előzmény: nokainONE (610)
diko77 Creative Commons License 2010.06.28 0 0 611

A régi Hajdú Energomatról van szó, ugye?! Lehet kapni felújítva, több helyen is láttam! Na, ez tényleg elnyűhetetlen masina:)))

Nem a mai felültöltős Hajdúra, vagy elöltöltős "Energomatra" utalsz, gondolom!!! Ezek:(((((
Előzmény: sanyooo (609)
nokainONE Creative Commons License 2010.06.28 0 0 610
Hi!

Mi a véleményetek erről: Elektrolux EWF 10670?
Meg úgy egyáltalán a szárítós gépekről? Pici, 42nm-es lakásom van erkély nélkül, így nehézkes a szárítás, ezért gondoltam rá... Hatékony? Vkinek van már tapasztalata?
sanyooo Creative Commons License 2010.06.28 0 0 609
Egy Hajdu sohasem megy tönkre, legfeljebb elszenderedik, de felébresztjük! :)))
Előzmény: tulipanok (607)
diko77 Creative Commons License 2010.06.28 0 0 608

Szia!

Nem hiszem, hogy "csak AEG mosógépet lehet venni"! Electrolux, Zanussi, LG, Samsung is jó lehet! Nézd meg, melyik tetszik, és melyik felel meg az igényeidnek, de más márkák között is keresgélj!
Előzmény: tulipanok (607)
tulipanok Creative Commons License 2010.06.26 0 0 607
Tanácsot szeretnék kérni!
Sajnos tönkre ment az "öreg hölgy" - azaz a Hajdú mosógépem.
Azt hallottam csak AEG mosógépet szabad venni.
Néztem az árakat, valóban ez az egyik legdrágább....
Tud valaki olyan helyet, ahol jó áron lehet jó minőségű AEG mosógépet venni?
No és melyiket? Mert ezer féle van.
Üdv.:
RCsilla
retrohölgy Creative Commons License 2010.06.26 0 0 606
Zanussi ZVS 2105 előltöltőse van valakinek,írna róla véleményt?
diko77 Creative Commons License 2010.06.23 0 0 605

Nézd meg esetleg az LG gépeket is! Egyszerűekre gondoltam, már DD-st is lehet jó áron kapni! Ezeknek a mosószertartója is kiválóan tisztítható, semmi "zeg-zug"!
Saját tapasztalat, de mást típusokat is nézz meg! Az is fontos, melyik tetszik külsőre!
Előzmény: lya10 (603)
lya10 Creative Commons License 2010.06.23 0 0 604
Gorenjét néztem WS 50109-et.
Előzmény: diko77 (602)
lya10 Creative Commons License 2010.06.23 0 0 603
Dehogynem :)
Előzmény: diko77 (602)
diko77 Creative Commons License 2010.06.22 0 0 602

Szia!

Keskeny elöltöltős nem jöhet szóba semmiképpen?
Előzmény: lya10 (601)
lya10 Creative Commons License 2010.06.22 0 0 601
Segítség kellene SÜRGŐSEN! Behalt az INDESIT felültöltős mosógép (amit utáltam is nagyon:berohad a mosószer, nem lehet teljesen kitisztítani az adagolót, penészes a belseje, rohad a teteje kívűl. ) és azonnal újra lenne szükségem. Na ebben kellene a segítség.
-Felültöltőst szeretnék (helyhiány miatt)
-olyat amin van 30 perces program
-aminek könnyen tisztítható a mosószer adagolója
-nem penészesedik-büdösödik meg a belseje
-nem lesz rozsdás
Létezik ilyen????
sanyooo Creative Commons License 2010.06.22 0 0 600
Igen, de a clor-t erősnek vélem!
Előzmény: nokainONE (599)
nokainONE Creative Commons License 2010.06.21 0 0 599
mármint arra gondolsz, hogy néha kifertőtlenítem-e a gépet? Pl klór tartalmú cucc+90fok? IGEN, talán egy mosás erejéig jelnt valamit, de nem egyértelműen....
Előzmény: sanyooo (590)
nokainONE Creative Commons License 2010.06.21 0 0 598
Reméltem, hogy a géppel lesz a gond... :( Igazából nincs erkélyem, így bent tudok szárítani, de nyitott ablak alá teszem a szárítót... ennek ellenére ugyanez a gond. Néha csinálok olyat, hogy m.szer nélkül berakok egy programot, majd külön egy öblítőre, akkor nem mindíg van ilyen jelenség, de ugye ez nem megoldás...
Lehet egy mosó-szárító gépet kellene vennem...

Szerintetek azért egy szerelőnek megmutassam a gépet? Lehet valami programot hagy ki, vagy nem elegendő vizet szív be.
Régebben, egy másik lakásban, mikor használtam ezt a gépet, akkor ott tapasztaltam, hogy nagyon kevés vízben mos. egy 74 perces általános 40fokos mosást annyi vízben vitt végig, hogy a kádban, amibe kinyomattuk a vizet, csupán 15cm magasan állt a víz.
Ez normális és a takarékosség miatt van? Vagy itt is lehet a hiba? Édesanyám régi hajdu gépe ugyan félig nyomja a kádat vízzel, de ott nincs is ilyen gebasz
Előzmény: Minorva (592)
retrohölgy Creative Commons License 2010.06.20 0 0 597
köszi a válaszokat. Kinéztem a neten egy webáruházban egy Zanussi ZWG 685 elöltöltőset,ehhez mit szóltok? 54900 -ért...ingyenes házhozszállítással.
zolcsika1970 Creative Commons License 2010.06.20 0 0 596
Sziasztok!

Mosógépet szeretnék venni,de olyat ami nem tisztálja ki az öblítőt.Hülyén hangzik,de van olyan ami az öblítő után még tisztál egyet és ezzel az öblítő nem érződik annyira.Boschra gondoltam.Tudom,hogy a whirpoolnak van olyanja amelyik ezt csin álja.

Köszönöm
Claude Léon Creative Commons License 2010.06.19 0 0 595
kiráj a hozzászólásszerkesztő...
Előzmény: Claude Léon (594)
Claude Léon Creative Commons License 2010.06.19 0 0 594
és még olvass bele az <a href="http://forum.index.hu/Article/jumpTree?a=95183247&t=9007198" target="_blank">527</a>-be
Előzmény: retrohölgy (591)
Claude Léon Creative Commons License 2010.06.19 0 0 593
ha ablaktalan, akkor van tapasztalatom, 4 év körül bírta, aztán a hajtott oldalon a szegecsek kifordultak a dobból.
(egyébként a hajdú felültöltős 1:1 fagor)

állítólag már mindet élettartamra tervezik, pörögjön a zsé...
Előzmény: retrohölgy (591)
Minorva Creative Commons License 2010.06.19 0 0 592
Kedves nokainONE!

Én is találkoztam már ezzel a problémával, és eleinte nem is tudtam vele mit kezdeni. Koliban laktam, elképzelhető, hogy ott milyen a mosógépek állapota. Szerencsés voltam, én több gépet is kipróbáltam, mire rájöttem a megoldásra.

A ruhákat nem mindig tudtam kiteríteni szépen szellősen, hogy gyorsan száradjanak. Amikor erre odafigyeltem, 1-2 mosás után, már semmit nem éreztem a pólókon.

Valószínűleg itt is ez lesz a gond. Szellősebben kell teregetni, persze miután jól kicentrizted.

Üdv,
M.
Előzmény: nokainONE (589)
retrohölgy Creative Commons License 2010.06.19 0 0 591
Az első automatám, Whirpool felültöltős volt, sokszor elromlott, 3évet bírt. Lecseréltem Indesit elöltöltősre, az 1 év garancia előtt elromlott, mindent kicseréltek benne!!! Ezzel együtt is + 2 évet bírt csak ki! Most már végképp nem tudom, milyent vegyek. Drágát nem tudok,és akarok venni. A M.-ban most jó áron van Energomat mosógép,erről mi a véleményetek? 49990 ft. Valamint a Fagpr Moastercook -ról ez pedig 59990 ft.
Előzmény: Törölt nick (586)
sanyooo Creative Commons License 2010.06.09 0 0 590
Szia!
Fertőtlenítő mosást próbáltál már?
Előzmény: nokainONE (589)
nokainONE Creative Commons License 2010.06.08 0 0 589
Hi! NekemIndesit WITP 102-m van egy ideje és mindenkinek ajánlom, aki utálja, ha jóillatú a frissen mosott ruha! :(:(:(:( Gondoltam, hogy leöntöm benzinnel és meggyújtom, de nincs pénzem másikra.
Tehát ennek fényében soha többet indesit(kisbetűvel)

A problémám (amire akár szakember is válaszolhatna, ittt is valamint a cambridgei@citromail.hu) az, hogy frissen kimosva jóillatú meg minden a ruha, DE, ha ugyanazzala a mosógéppel mosom kia u.azt a ruhát egy idő múlva, kb 3-4 mosáselőjönnek a problémák. Megszáradva, pl a pólók nyakánál, ahol több réteg anyag van enyhén érdeks illatokat tapasztalaok, nem is bezsélve arról, hogy ha velveszem, kb egy órán belül olyan a ruha, főleg az említett részeken, mintha már2 napja rajtam rohadna... Újkorától ilyen ez a szar, de annyira alattomos probléma, hogy eddig nekem mosógépszerelő sem tudott semmi okosat mondani...
4 éve kínlódok vele, úgy, hogy kimosom a ruhát öblítő nélkül extra öblítés programmal, meg extra folteltávolítással aztán, ha végzett külön öblítő program és minimum 74 perces program 60 fokon, ez kissé gazdaságtalan és idegesítő is!!!!
A lényeg, hogy szerintem a probléma az, hogy nem öblíti ki rendesen a mosószert és a vastag részeken felgyülemlik és egy idő után szaga is van(savanyú).

Szerintetek ez egyedi probléma és a gépemmel lehet baj, vagy szériahiba lenne?? Mástól nem hallottam ilyen jellegű panaszt....

A vállaszokat előre is köszi!
Előzmény: anita771220 (574)
diko77 Creative Commons License 2010.05.31 0 0 588

Szia!

Amennyiben 44-45 cm-ig is belefér, akkor nézd meg az LG-ket is esetleg!
Előzmény: Törölt nick (586)
sanyooo Creative Commons License 2010.05.31 0 0 587
:)))
Előzmény: Törölt nick (586)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.31 0 0 586
Mert bénák. Az a baj, hogy 40 cm-est sem gyártanak.

Amúgy körbekérdeztem a kolléganőket és szinte mindeki Indesitet, Whirlpoolt használ. A nagy számok törvénye alapján így érthető, hogy ezekre több a panasz is, de ez nem jelenti azt, hogy ezek szarok lennének. Nyilván nem azonos az AEG-gel Miele-vel, de ha tönkre is megy, az alacsonyabb ár miatt az is belefér, hogy újat veszel. Úgyhogy most hajlok a Candy felé. Játszik még: Electrolux és Samsung.
Előzmény: sanyooo (585)
sanyooo Creative Commons License 2010.05.30 0 0 585
"de miért nem képesek 33 cm-es mosógépet csinálni?"-----szerinted miért nem gyárt egyetlen komoly cég sem 33 cm "széles" :)))))) mosógépet?
Előzmény: Törölt nick (584)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.29 0 0 584
Sziasztok!

Keskeny elöltöltős mosógépet szeretnék venni, de a márkásabb gépek között a keskeny szó értelmezése 45 cm felett kezdődik én pedig max 40 cm mélységűt akarok (nem tudom, a németeknek nem kell spórolniuk a hellyel?). Ez alapján például jó lenne a Candy GOY 105, mivel az csak 33 cm, így a szerelvényekkel együtt sem haladná meg a 40 cm-t, az egyetlen dolog, ami visszatart az az, hogy itt mindenki azt írja, hogy a Candy szar.

Meg akarok nyugodni, hogy nem szart veszek, megvenném én az AEG-et is, de miért nem képesek 33 cm-es mosógépet csinálni? Az összes jó cuccot a Candy csinálja (lásd Candy Trio tűzhely, tükrös mikró) a nagymenő gyártók miért vannak mindig 2 lépéssel lemaradva? A design-ról nem is beszélve, egyedül a Candy néz ki valahogy, az összes többi ormótlan féltégla design-úval szemben.

A másik, hogy az AEG árának 60%-áért megkapom a Candy-t, így még ha teljesen tönkremegy és újat kell vegyek, akkor is csak kicsivel drágábban jövök ki, mint egy AEG-gel. És azért azt nem hiszem, hogy annyira tönkremegy a mosógép, hogy totál újat kell vegyek. Tehát, hogyha mondjuk egy 30.000 Ft-os nagyjavítás kell csinálni, még mindig olcsóbban jövök ki, mint az AEG-gel. Amúgy meg azt tapasztaltam, hogy még a noname mosógépek is elmennek 4-5 évig simán, olyanok, amikre azt mondják, hogy max 1 évet bírnak ki. Szóval valahogy nem hiszek ebben, a "Candy"-t 2 hónap után kidobhatod hozzászólásözönben.

Inkább az lehet, hogy akiknek működik a Candy mosógépük, ők nem írnak ide be a fórumra, mert miért tennék. Csak azok írnak, akiknek gondjuk van vele, emiatt úgy tűnik, mintha nagy szar lenne.

De valaki azért nyugtasson már meg, hogy Candy-t használ és semmi baja vele, mert akkor amellett fogok dönteni!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!