Keresés

Részletes keresés

hornet599 Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18188

Balaiczát is próbáltad? Nem segített?

Előzmény: Törölt nick (18187)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18187

Marobert! Semmi probléma, én azt gondoltam , hogy ismerős lehetek a fórumon és azért írtam így .

Van aki ismer és persze vannak újjak is hisz látom, követtem a fórumot de nem minden nap. 

Tudom mi folyt itt eddig , Little és és .

Hornet! Én fokozatosan javultam az eddig beszedett és kapott ab-től , infúzió és amiket leírtam attól.

Nkem a doxi nem segitett amit első két körben kaptam, ekkor jött az infúzió ami első körben 20 nap volt csak , addigra összejártam az össze lyme dokit és ők is megvezettek mind .

Akkor döntöttem , hogy saját kézbe veszem a sorsomat .

Így jöttek a kezelések szépen sorban tavasszal és ősszel. 

Aztán mikor a cefivel leálltam mert jól lettem ami fél évet tartott csak sajnos ismét bevetettem egy kúra ab-t !

Ampicilin injekció és zinnat majd bicilin injekció . Bicilint itthon nem lehet kapni , én Erdélyben szereztem be , az ottani ára 400 forint az 1.2 megás , amerikában 10 darab ebből 600 dollár közt mocorog . 

De esküszöm nektek , hogy én a poklot jártam meg amig nem jöttek rá a betegségemre .

Aztán jött a fokozatos gyógyulás vagy javulás , nevezzük annak aminek akarjuk. 

Ebből a betegségből nem könnyű gyógyulni.

Valaki azt írta , hogy mindig egyforma tesztek jönnek le a géndiagnosztikától.

Nem igaz? 

Első tesztem IGM poz- Igg neg.

Második tesztem ugyanilyen lett.

Bózsik doki és a synlabos komplett 4 alfajt mutatott ki , főleg Garinni törzsek ami idegrendszeri probléma. Izomrángás , stb volt nekem is ,most már nincs .

Negyedik teszt már IGM ÉS IGG is pozitiv lett.

Ötödik teszt Igm poz -Igg neg és az alfajok maradtak . 

Egyenlőre ennyi van most hirtelenjében . 

 

Előzmény: Törölt nick (18180)
hornet599 Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18186

Ok, kicsit gyors vagyok, megvan a válasz a herx-re :) 

Amúgy én azt gondolom, hogy egyeseknél a szervezet meg tud küdeni a toxinokkal, ha nincs probléma a méregtelenítéssel (genetikai hiba, vagy egyéb ok folytán). Illetve akkor is, ha alacsony a baktériumszám. Ezért lehet simán az, hogy vki nem herx-el, más meg majd beledöglik (régi-régi fertőzés esetén, esetleg súlyosbítva genetikai hibákkal).

 

 

Előzmény: hornet599 (18182)
Vándorló Palota Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18185

Kialakult egy jó (egymást védő, segítő, erősítő) közösség.

Előzmény: Vándorló Palota (18184)
Vándorló Palota Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18184

Jót nevettem.

 

Az óvatosság azonban sosem árt, megszenvedtünk a mostani állapotért. Reméljük, tartós lesz!

Előzmény: Törölt nick (18180)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18183

Ilyen egyszerű kedves Babos. Érdemes bemutatkozni...

Előzmény: Törölt nick (18181)
hornet599 Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18182

Köszi, közben visszanéztem korábbi társalgásunkat, s a 13632-ben kifejtetted a centrális kanül dolgot (csak akkor még babos voltál, egy "s"-el).

Viszont mit jelent ez a nem 100%? Honnan jutottál el hova mennyi idő alatt (tünetek, ilyesmi)? Amúgy én is ezen a cefin gondolkozom, mert yersiniára is nagyon hatásos, s akkor két legyet ütnék egy csapásra. Csak legyen, aki felírja, meg beadja...

Még ezt a herx dolgot ki tudnád fejteni? Nem volt neked egyáltalán?

Előzmény: Törölt nick (18179)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18181

Hornet! 

Igen én vagyok Babos! 

Cefit többször kaptam és az első kúránál volt 4 napig lázam , különösebb probléma tovább nem volt.

A másik négy kúrát ami ugyancsak cefi volt azt is simán viseltem ,de ott már centrál kanült kaptam amit mellkasodnál műtenek be. A kúrák alatt volt pici hőemelkedés és egy picit gyengültem két hét után de nem volt vészes .

Most hogy vagyok? 

A régi állapotomhoz képest 95% .

Nekem nagyon késve jött a segítség az volt a baj, két év után vették észre , hogy lyme .

Egy voll teszt mutatta ki és utána mentem még fél év múlva borelia wb-re ,mert azt sem tudtam mit jelent a borelia fertőzés.

Nos ha még most is kételkedik valaki bennem , akkor tegye azt . 2011-2013 közt nagyon aktiv voltam a fórumon, a törölt nick -et vissza lehet nézni és van a sok beírásom is .

További szép napot 

Előzmény: hornet599 (18177)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18180

Jól van kedves Baboss... Elnézést,ha esetleg benéztelek,de úgy gondoltam,ha valaki felregisztrál ide,el sem mondja,hogy ő kicsoda és miért van itt és azonnal észt oszt,az csak a Little vagy a menekvés"barátunk"lehet. Elnézést kérek! :)

Előzmény: Törölt nick (18176)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18179

Ebben teljesen egyetértek.

Nekem ezek a kezelések jöttek be és nem mondom ,hogy 100% vagyok ,miért hazudnék? 

De meg kell jegyeznem , hogy nekem a cefi volt a legjobb bármelyik gyógyszernél eddig. A pokolból hozott vissza .

Senkinek nem ajánlom, miért tenném? 

Van mindenkinek kezelő orvosa.

Én Esztó doktornőt megkerülve intéztem magamnak a cefit ,mert második körben nem akarta felirni már.

Volt kórház a hátam mögött és intézték ott.

Aki ismer tudja ki vagyok, centrális kanült is kaptam ,mert a második cefi kúrát már nem bírták a vénáim és szét robbantak .

Ha ezek után is Marobert nem hisz nekem és Little vagy Menekvésre gondol akkor kérdezzen nyugodtan és mindenre válaszolok.

A kórház nevét nem adom ki egyedül, a többire válaszolok.

Előzmény: Vándorló Palota (18175)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18178

Egyet is értünk ebben.

Előzmény: Vándorló Palota (18175)
hornet599 Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18177

Baboss: te most hogy vagy? Sikerült nagyjából kijönni belőle?

Látom, kaptál infúziót is, többször. De csak egyre írtad a cefit. A többi mi volt? Tudnál ezzel kapcsolatban tanácsot adni?

Ja, meg azt írod, nem voltál rosszul. Ez azt jelenti, hogy herx-ed se volt egyiktől se, csak fokozatos jobbulás?

Kicsit sok a kérdés, de nálad meg ott vannak a válaszok :)

Ha gondolod, ide is írhatsz: smici31@freemail.hu

Előzmény: Törölt nick (18168)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18176

Nem vagyok sem Little sem Menekvés! 

Én a saját tapasztalatom irtam le,.

Ha meg nem hisztek nekem kérdezzétek boxerkutyát vagy Millát, vagy Gödel-t vagy hornetet , Bárdi-t és még sorolhatnám tovább .

Előzmény: Törölt nick (18172)
Vándorló Palota Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18175

Változatlanul az a véleményem, hogy mindenki esete különbözik, nem lehet egy egységes sémát, módszert alkalmazni. Aki vakon követi a másikat, nagyon megjárhatja. 

 

 

Előzmény: Vándorló Palota (18174)
Vándorló Palota Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18174

?

Nem értem.

Előzmény: Törölt nick (18172)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18173

Köszi, de még csak 2 napja szedem, és nem is a lyme-ra, hanem a helicobakterre, tehát nem durva dózis megy (reggel este1-1 Aktil Duó, délben a Fromilid retard, de ez utóbbiból még csak a másodikat szedtem be), 7 napos a kúra. Mégis van nehézlégzés. Az ízületi fájdalmaim teljesen elmúltak, egy kis lapocka zsibbadás volt reggel. A lyme tesztem jövő hétre lesz meg.

 

 

Előzmény: Törölt nick (18164)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18172

Szerintetek Little vagy menekvés? Valahogy éreztem,hogy fortyoghatnak a dühtől,hogy jó lett a fórum...

Vándorló Palota Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18171

Nem vagyok orvos, de ha egy orvos (bőrgyógyász) mond egy diagnózist és nekem kétségeim lennének továbbra is, akkor egy másikat is megkérdeznék. Ha a válasz egybehangzó, akkor egyértelmű a dolog.

Ha a két válasz ellentétes, keresnék egy harmadikat. Kétségek között nem vívódnék, mert a bizonytalanság a legrosszabb a világon.

 

Ha nem veszel a problémáidról tudomást, szőnyeg alá söpröd őket, ezzel csak elódázod a dolgokat, nem pedig megoldod.

 

 

Előzmény: Rita2222 (18139)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18170

Ok. Nem herx és punktum. :))))

Előzmény: Törölt nick (18168)
Melpoma Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18169

Elisa, negatív lett. Már találkozott a szervezetem a baktériummal, de már nem aktiv a fertőzés.

Előzmény: Törölt nick (18166)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18168

Ennyi Herx amit leírtok nem létezik! 

Gyógyszer mellékhatás és punktum .

Én legalább 8 antibiotikum kúrát tartottam 5 év alatt , abban volt minden csak Fromilid és ehhez hasonlók nem!

Fromilid brutál gyógyszer , én e coli bacira kaptam két hétre valót, majd beledöglöttem olyan szarul voltam.

A többi antibiotikumtól nekem nem igazán volt mellékhatás , kaptam: doxit 2x-er , infuziót 5x-ör, amoxit és zinnatot 1-1, ampicillin injekciót , biccillin injekciót  , ezek mind 30-40-50 napos kúrák voltak, sőt egyszer volt egy 30 napos Cefi infúzió és még 30 nap 4000mg amoxi utána.

Ezektől nem volt bajom , sem hasmenés sem más, nekem probiotikum sem kellett ,mert annyira jó a gyomrom hogy simán birtam. 

A herxről csak ezért állitom ezt,mert én az antibiotikum mellé nem szedtem sem tinidazolt sem kliont, nem kavartam ,mert próbából beszedtem egy napot és rosszul voltam tőle, tehát aki három fajta ab-t szed az nem herxel hanem mellékhatás, sose könyveltem azt el, hogy nekem három fajta ab-ra van szükségem, legyen egy és ütős adagban .

Most nyáron szedtem 50 napig ceroximot és két hétig éreztem jótékony hatását, a többi falra hányt borsó volt . 

Ha a tini és klion oly annyira jó lenne a biofilmre akkor itt mindenki gyógyult lenne. 

Lásd boxerkutya esete .

Klion pattanásra és egyébre , tini meg egy nagy bajkeverő csak.

Ez a saját véleményem és nem több.

Jó egészséget ,

 

Törölt nick Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18167

Nem tudom, ki van fenn facebookon a Lyme betegek oldalán rajtam kívül még, de ott most készül egy nagy összegző lista az összes alternatív készítményről, ami segíthet minket. Majd nézzetek el erre az oldalra.

Törölt nick Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18166

Nyugodj meg. Hasonlóan, és nagyon durván sz@rul voltam a nyár elején, és én is biztosra vettem, hogy als. De az AB-kra javulni kezdtem, és szerintem te is javulni fogsz. Az emg-eng-n látszania kellett volna az elváltozásnak, hogyha nagy a gáz. Lyme teszted készült már? Az milyen lett?

Előzmény: Melpoma (18165)
Melpoma Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18165

Szia!

 

Neked teljesen elmúlt az izomrángásod, valamint a kézgyengeséged? Nekem mindenem legyengült, és ezzel együtt rángások is vannak, júliusban voltam Emg-n, de mindent rendben találtak. Jövőhéten megyek ismételten Emg-re, kíváncsi leszek. Remélem jó hírrel jöhetek haza, és nem az lesz, amitől annyira félek.

Előzmény: Jesurun under Lyme (18156)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18164

Az szerintem herx, de nem tudom, mert a Fromiliddel én is így voltam, aztán abba is hagytam. Ismerem az érzést. Azért gondolom, hogy herx, mert néha még jelentkezik enyhébb mértékben a Tinidazoltól, de van, hogy egyáltalán nem. És hogyha allergia lenne, akkor mindig jelentkezne, egyre jobban. Méregteleníts ezerrel, ha nem javul, egy-két nap szünet, s úgy kezdd újra. Lehet szedni allergiagyógyszert is, ha az megnyugtat. Én az egész kúrát azzal csináltam eddig, ha nem szedtem semmit, még akkor sem mertem elhagyni az antihisztamint, mert féltem, hogy a felgyülemlett gyógyszermennyiség egyszercsak belobbant egy nagy allergiát.

Előzmény: Törölt nick (18163)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18163

Sziasztok,

 

Az Aktil Duo vagy a Fromilid Uno okozhat torokszűkűlést? Tudja valaki? Én úgy érzem, mintha beszűkült volna, 2. napja szedem, elég szar érzés.

 

Köszi,

ghepard Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18162

OK, mindent amit teszel, magadért teszed.......

Előzmény: Jesurun under Lyme (18157)
ghepard Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18161

"Szerintem te Gepard megtalaltad a modjat h sajat magunknak h tudjuk ezt javitani. 
Nagyon erdekel engem a tema."


Nos akkor maradjunk annál az egynél, amit leírtam. Azt is lehet így is és úgy is. Kezdetnek lehet próbálkozni egy kézzel, tehát háton fekszel és mondjuk a jobb kezed ökle a vállad felett van. Most lassan mozgasd olyan alig egy ütem 1mp alatt kb 3-5cm-es kilengésekkel úgy, hogy a mozgás mindig úgy történjen, mintha a könyöködet akarnád az ujjaidhoz közelíteni - tehát az ide oda irány mindig a könyök ujjak irányába mutat - valahogy úgy kell arra gondolni, mintha ezt a mozgást a vállak indítanák. Lassan próbáld kinyújtani a karod egészen a tested mellé úgy, hogy közben egy függőleges sík mentén menjen, de közben mindig tartod az említett ide oda mozgás irányát. Minden helyzetben figyeld meg, hogy mi és hol lötyög a legjobban. Ahogy nyújtod a karod egyre megy lejjebb is a lökéshullám ereje is. Majd próbáld ugyanezt, mikor a kéz olyan 45 fokos szögben fog egyenesedni, kezdeni lehet a fej felett - így végigmenni megintcsak másképp fog lötyögni a test. Majd egy harmadik eset, mikor a kezed alkarja (könyöktől az ujjakig) vízszintesen van a tested felett s égy mész egyre lejjebb, ameddig lehet. Mikor a hasad fölé érsz, állj meg és most próbáld az öklödet úgy mozgatni, hogy a könyök áll és csak az ököl megy fel/le - rögtön észre fogod venni, hogy így a test rezgése drasztikusan csökken, alig észlelhető. Ugyanez, mikor a könyök áll és az ököl előre (lábak felé) majd visszafelé (a fejed felé) megy a tested felett. Így tudhatod, hogy mikor csinálod jól, kis energiával erőteljesebb mozgást. Aztán lehet a másik kezet is betanítani, majd gyorsabban, kisebb kilengésekkel, ráérezni a legkisebb erőfeszítésre. Majd oldalt fekve is lehet, bal felén a jobb kézzel, jobb felén feküdve a bal kézzel (lábak lehetnek egymáson, vagy egymás mellett is). Ha ügyes leszel, minden porcikádat megtalálhatod a legkisebb energiával elérhető legerősebb lökéshullámmal.

Előzmény: Jesurun under Lyme (18096)
hornet599 Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18160

Na, ez a kérdés engem is nagyon érdekelne! Ismer vki ápolót/orvost BP-n, aki hajlandó beadni az infúziót?

 

Móki, ha jól tudom, neked volt 28 nap ceftriaxon (vagy rocephin?). Nem volt nálad mellékhatás? Vénáid hogy bírták, mindig ugyanott szúrtak meg? Mennyi idő alatt ment le a cucc? Utána rosszullét?

Köszi előre is a válaszodat!

Előzmény: Adelaideee (18148)
at17 Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18159

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!