Keresés

Részletes keresés

használónév Creative Commons License 2009.02.01 0 0 202
szia.igen igy lesz,sőt lesz ez még rosszabb is.ez a fejetlenség ami itt megy
az határokat dönget.
dolgozó n Creative Commons License 2009.01.31 0 0 201
Na ja! Frankón ráérnénk holnap fél 8-ra menni, de a friss leltár miatt mehetünk fél 6-ra. Aztán majd csúsztassuk le!! Agyalágyultak!!!
dragon khan Creative Commons License 2009.01.31 0 0 200
Ho-Ho! In-out, non-food leltár? Ez csak a kezdet barátaim! Holnap a friss áru, zöldség készletet kell leleltározni...(?) Szakadna meg az összes tetvedék, aki ezt kitalálja! Hát a mult hétvégi friss akció sem volt pite... Kora délután álltak csak át az akciós árak, (délután éppen csak lézeng egy-két vevő a boltban) marha nagy akció volt! Ismét megmutatták, hogy mennyire nem tudnak jól megszervezni semmit.
Switcher Creative Commons License 2009.01.31 0 0 199

Mit szóltok ehhez az újabb in-out és non-foood akcióhoz? Tedd ki, szedd be és leltározd fel! Ez most minden 2. héten így lesz?

aztmondtam Creative Commons License 2009.01.28 0 0 198
.
penny-s Creative Commons License 2009.01.27 0 0 197
Én nemrég óta vagyok pennys, nem tudom milyen volt a régi rendszer, de az biztos, hogy ez pocsék. Az, hogy a non food körül mi a helyzet, azt sem tudom, mert nem azon a téren vagyok. De azért érdekelne, hogy mi a különbség a régi és az új rendszer között....
Előzmény: h.v.g (196)
h.v.g Creative Commons License 2009.01.27 0 0 196
Most jött a hir hogy nálunk sem jó a leltár!Érdekes tiz éve vagyok itt de tavaly júliusig jók voltunk. Amióta ez az új rendszer van azóta nem vagyunk jók .Szerintem a fejétől bűzlik a hal!
penny-s Creative Commons License 2009.01.26 0 0 195
Tényleg nagy a fejetlenség... mindenhol... mindenben hiányosságok vannak... egy regényt lehetne írni...
Egyszer biztos rend lesz! :D
Előzmény: 6órás (194)
6órás Creative Commons License 2009.01.26 0 0 194
nállunk is óriási a leltárhiány a központ szerint
Előzmény: 67qwe32 (179)
h.v.g Creative Commons License 2009.01.26 0 0 193
SZiasztok! Tisztelt Fagy-álló. Szerintem Te vezető beosztású vagy (voltál).Ez egyátalán nem baj ha normálisan ell lehet beszélgetni veled,az már kollégák között is fél siker.A hozzászolásodról itélve úgy tűnik.Egyet értek veled,hogy az ősidőkben kicsit más volt a helyzet .Nálunk is járt a Hensel-úr és amennyire cidriztek a főnökök tőle,ahoz képest tök normális volt. Akkoriba még a Helga volt a Ter-vez-ünk.Az érdekvédelmi szervezetekről meg annyit ,hogy amióta megalakult a szakszervezet csak egy listát láttam hogy valakire szavazzunk.Ha a mi érdekeinket védik legalább két évente egyszer elbeszélgethetnénk.Igaz a megfélelmitett kutya sem mer ugatni!Azért kitartás !!    
Előzmény: Fagy-álló (186)
használónév Creative Commons License 2009.01.26 0 0 192
a nem kifizettet tulórák,a nem kiadott szabadnapok és nem fizették ki ha nem
tólták egyik hónapról a másikra.napi 1o-11 óra munka ebéd idő az nincs.a szabadságok nem kiadása,mondván kevés az ember ,ezért nem tudunk szabadságra
menni.2 fős müszak ami vicces egy ekkora üzletben.a sok fejetlenség.
Előzmény: penny-s (178)
használónév Creative Commons License 2009.01.26 0 0 191
szia.Leirnád egy kicsit pontosabban,hogy mire gondolsz,üdv
Előzmény: kacsacomb (188)
67qwe32 Creative Commons License 2009.01.25 0 0 190
Magyar helyesírási szótár letölthető a neten!Kérem nézzen utána!!

Előzmény: kacsacomb (188)
penny-s Creative Commons License 2009.01.25 0 0 189
Hát ez azért elég ijesztően hangzik...
Előzmény: kacsacomb (188)
kacsacomb Creative Commons License 2009.01.25 0 0 188

lessz még itt robbantás !mindenki hall majd rolla!
Wormie Creative Commons License 2009.01.25 0 0 187

Szabad megszakítani az online szakszervezeti szervezkedést :-D egy kérdéssel? :-)

 

Annyit beszéltetek erről a non-food akcióról. Elárulná valaki, hogy miket (és milyen áron) szoktatok árulni?

 

Összevethető (minőségben) az Aldi és a Lidl nonfood árucikkeivel?

Fagy-álló Creative Commons License 2009.01.25 0 0 186
Üdvözletem Kollégák!
Valamikor én is piros színekben játszottam. Egy szintén volt pennys kolléga ajánlotta
nekem ezt a topikot Szomorú és egyben érdekes volt olvasni írásaitokat.
Én még dolgoztam azokban a szép időkben amikor…………, és volt alkalmam dolgozni KPI alatt is.
Emlékszem azokra az időkre, amikor Hensel úr belépve a boltokba, tört, de hangos magyarsággal jó napot kívánt, és segített szétbontani a banános kartonokat.
Emlékszem, amikor ezt a VEZETŐT, a balatoni üzletvezetői értekezleten, szűnni nem akaró vastapssal üdvözölték, köszöntötték. KPI és Becker pedig csak egy laza tapsikát kapott, pedig még akkor a nagyon elején voltak áldásos tevékenységüknek.
Ha nem tudnátok kollégák, - KPI valamikor a nyugat ura volt, de aztán egyszer csak gondolt egyet és elment a tecsóhoz. Ott olyan sikeres volt már a kezdetekor is, hogy az áruház-igazgatók egymás felülmúlva szívatták, így elég sokáig sütögette a grilltyúkot.
No, vissza is akart ő jönni, de Hensel úr nem kért belőle.
Sajnos Hensel úr illetve Lipták is távozott a cégtől, és jött Günter, aki ismerte és visszavette, és ezzel megpecsételődött a sorsunk, sorsotok.
Nagyon sok régi, jó, szakképzet, gyakorlott, megbecsült kolléga távozott a cégtől így vagy úgy… és a penny így vette fel a versenyt a konkurenciával.
Borítékolt volt, hogy rosszul jön ki belőle!
Szomorú, hogy jöttek –mentek a német ügyvezetők és nem, hogy jobb, hanem rosszabb lett a cégnél minden, hagyták idáig fajulni a dolgokat.
Amikor megtudtam a hírt, ritka boldog napom volt, KPI végre találkozott az ő emberével. 
Az összefogásról kollégák!
Ilyen hálózatban nem lehet összefogni, az képtelenség.
Itt nagyon jól működik az „Oszd meg és uralkodj!” elve. Az „egységben az erőt” nem ide találták ki. Az érdekvédelmi szervezetekben lehet bízni, másban nem igen.
Illetve abban, hogy talán megjött a német megváltó, aki rájött, rájön, hogy ahhoz, hogy versenyképessé tegye a céget, szüksége van jól fizetett, képzett, ELISMERT profi csapatra az Aldival, Lidllel és a többiekkel szemben.
Ebben reménykedjetek!
Üdvözletem Pennysek!

h.v.g Creative Commons License 2009.01.24 0 0 185
Sziasztok!Én még emlékszek rá hogy a Kis-Brumi évekkel ezelőtt fogta magát és átment a tesco-hoz. Mi lett a vége kb egy év után visszajött.Ha  a föntiek normálisak már akkor nem vették volna vissza. Félek hogy most is ez történik!
penny-s Creative Commons License 2009.01.24 0 0 184
Hát én nem ismerem őt, de ha te mondod, biztos rendes volt. Azért vannak rendes emberek. Csak ritka...
Előzmény: robot???? (183)
robot???? Creative Commons License 2009.01.24 0 0 183
Sziasztok! Szerintem mióta elment a cégtől Bokor Gabi itt senki nem tud semmit a leltárról és a számlákról!!! Ő nagyon oda figyelt mindenre volt eredmény és ha gondunk volt mindig segített a számlák körül is!!! Ő igazi szakember volt talán az EGYETLEN!!! Nem tudom hogy ki ismerte de ő ember számba is vett minket! A leltár körül még csend van de majd lesz nagy nem sokára szele ennek a csendnek.Most a non-food és az ion-out leltárral vannak elfoglalva!!!!Kitartás!!!!!
Előzmény: 67qwe32 (179)
penny-s Creative Commons License 2009.01.24 0 0 182
pontosan...
Előzmény: evepenny (181)
evepenny Creative Commons License 2009.01.24 0 0 181
Fejétől bűzlik a hal!
penny-s Creative Commons License 2009.01.24 0 0 180
Hidd el nemcsak a boltokban van fejetlenség, hanem a központban is.
Előzmény: 67qwe32 (179)
67qwe32 Creative Commons License 2009.01.24 0 0 179
sziasztok

a mi boltunkra,most azt mondták az okosok,hogy leltárhiány van nem kevés.kinél mi újságg?a központban nem tudnak számolni már megint,vagy a nyúlásuk meghaladta a tervezettet?:)

penny-s Creative Commons License 2009.01.23 0 0 178
Furi... a túlórák miatt? lehet, hogy szőke vagyok, de nem értem...
és még mik az egyéb dolgok? csak kíváncsi vagyok, hogy így egyik napról a másikra.
Előzmény: használónév (177)
használónév Creative Commons License 2009.01.22 0 0 177
sziasztok.én ugy tudom,hogy a kis-prumikot éppen a tulórák miatt rugták ki.
meg a tv - ügyvéde cimü müsor miatt.meg hát még egy pár dolog miatt.üdv
penny-s Creative Commons License 2009.01.22 0 0 176
Sziasztok!

Hát igen, véletlenül találtam rá a fórumra, vagyis nem pont fórumot kerestem, hanem mást a pennyvel kapcsolatban.
Szóval a lényeg, hogy én is penny-s vagyok, bár nem olyan régóta, de a véleményem nekem is megvan róla. :S
Írnék szívesen, hogy mit is dolgozok, meg miegymást, de nem fedem fel magam.
Viszont az tényleg érdekelne, hogy Kis-Prumik-ot miért küldték el egyik napról a másikra.
Hát a Helgát egyszer láttam személyesen, bár nem ítélem elsőre az embereket, de azért véleményem van róla. :)
üdv.
laposalátét Creative Commons License 2009.01.22 0 0 175
Reméljük olvassák a vezérek és rádöbennek nemjó ez senkinek
Megalázzák a dolgozokat sárbatiporják az emberi jogokat
A pihenö tulora szabi stb nem vagyunk fogyatékosok értünk a szobol
Sok kis bu i terülezvezetö és vezetö istennek hiszimagát
Nézd meg a magán életét szétva ku a ha kilép a boltbol csak kiss buzi egy maroknyi hatalommal felruházva aki átgázol mindenen és mindenkin hogy érvényesüljön
PM Izaura Creative Commons License 2009.01.22 0 0 174
Sziasztok!

bömbis - mivel valószínűleg a kedves penny vezérek is olvassák ezt a fórumot,a levelezést folytassuk e-mailben.

e-mail címemet kedvesebbre cseréltem:

ilovepenny@freemail.hu

Ide várom a leveleket Tőled is,illetve mindenkitől aki mer tenni az eddig leírt problémák ellen :)

Szép napot mindenkinek!
bömbis Creative Commons License 2009.01.21 0 0 173
PM Izaura!!

Lenne 1-2 ötletem, amit szívesen megosztanék veled és a hozzánk hasonlókkal, hogy oda*asszunk a Pennynek! Csak össze kéne fognunk! Nos?
Előzmény: PM Izaura (155)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!