Keresés

Részletes keresés

Petike-35 Creative Commons License 2011.04.28 0 0 5079

icuka...savanyú gyümölcs .hu?

 

Előzmény: icuka7106 (5078)
icuka7106 Creative Commons License 2011.04.28 0 0 5078

sajna nem jött meg

Előzmény: Petike-35 (5077)
Petike-35 Creative Commons License 2011.04.28 0 0 5077

Email ment !

Előzmény: icuka7106 (5076)


icuka7106 Creative Commons License 2011.04.28 0 0 5076

jó ötletek Lady.írhatnál még tippet.

icuka7106 Creative Commons License 2011.04.28 0 0 5075

Nincs apuka.mert nap közbe is rámjön.Vibrivel csinálom.Hogy miért itt keresem ez jó kérdés.vajon hol keressem még,

LeatherLady Creative Commons License 2011.04.28 0 0 5074

Erényöv, hátraközötött kéz, fakanál! Elég hatásos! :))

 

De ha tényleg a lény dug fiút topikban kérdezed, akkor gondolom te más "büntin" töröd a fejed! :))))))

Előzmény: icuka7106 (5072)
Petike-35 Creative Commons License 2011.04.28 0 0 5073

Szia !

Miért nem várod meg amíg elalszik? Vagy annyira hiányod van, hol van az apuka?

S miért itt keresel a kérdésedre választ , ennél a témánál?

S főleg miként masztizol? Kézzel , segédeszköz ?

 

Előzmény: icuka7106 (5072)
icuka7106 Creative Commons License 2011.04.28 0 0 5072

Sziasztok.41 éves anyuka vagyok és mindig leskelődik a fiam amikor masztizok.valami méltó büntetés kellene neki.

Törölt nick Creative Commons License 2011.04.24 0 0 5071

mindenképpen úgy ahogy lady tanácsolta...szépen,sorban...

 

nálunk is ugy történt,hogy elöbb ujjazgatás aztán a vibrátor...

legközelebb már együtt mentünk el megvenni a felcsatolhatóst..

a látvány tetszett neki ezert nem kellett sokáig győzködnöm..(hál ist.)

Előzmény: Forumozos_19 (5070)
Forumozos_19 Creative Commons License 2011.04.20 0 0 5070

Hihi :) Akkor majd meglepem magunkat eggyel :P

Előzmény: LeatherLady (5069)
LeatherLady Creative Commons License 2011.04.20 0 0 5069

1. a biszexualitás nem ferdeésg, pláne nem szégyenfolt! bár fiatal vagy, ezt majd megtanulod magadtól előbb-utóbb!

 

2. "Neki sajnos nincs vibrije erre viszont én nem szívesen adok ki pénzt..." --> Önző! :)

Előzmény: Forumozos_19 (5068)
Forumozos_19 Creative Commons License 2011.04.20 0 0 5068

Köszönöm a választ! :) Helyzet egyébként az hogy nekem van egy aprócska bi beütésem és kíváncsiságból volt "szerencsém" még régebben egyetlen egyszer az azonos nemhez... Élveztem,jó volt de ennek ellenére rettenetesen szégyenlem úgygondolom hibáztam és szégyenfoltnak könyveltem el az esetet. Ő erről tud,mert nincs titkolnivalónk egymás elött.Nekem ő a második komoly kapcsolatom,neki én vagyok az első komoly(egyébként 21éves).Kicsit idegenkedik a ferdeségemtől,de voltaképp elfogadja.Viszont olyan jó vele a szeretkezés hogy elfeledtette velem ezt a dolgot,már nem is vágyom egynemüvel ezek után.Sokkal inkább arra hogy ő legyen az irányító!

Neki sajnos nincs vibrije erre viszont én nem szívesen adok ki pénzt,de egy komolyabb összegű minőségi felcsatolhatósra már igen. :)

Viszont ha ő nemakarja én nem eröltetem rá,így is a mennyországban érzem vele magam :)
Ha még ezt is sikerülne lebeszélni vele... Szavakat nem találnék :)

Előzmény: LeatherLady (5066)
Forumozos_19 Creative Commons License 2011.04.20 0 0 5067

Köszönöm az infót! ;)

Előzmény: Törölt nick (5065)
LeatherLady Creative Commons License 2011.04.20 0 0 5066

Szia!

 

Hát, rávezetni erre egy nőt mindig melós. Kezdjétek alapokkal, ujjazás (ha nem volt teljes alvázmosás, szexi ám a gumikesztyű!), aztán esetleg az ő vibrijével (feltételezem van, ha nincs, az hiba! :))... és így tovább... Egy nőnek nem az a természetes felállás, hogy egy műbrokit magára csatolva dugja a pasiját, bármennyire nyitott a kislány. Szoktatni kell a gondolathoz, no meg persze a megfelelő pillanatban felhozni, hogy milyen kva szexi lenne, ha lenne rajta még +20 centi, és az Ő (Csak az Ő, rajta lévő!) műfaszt imádnád... és megkérdezni, hogy ő nem akarná látni, ahogy tövig nyomja a műfaszt a... Szóval azt hiszem, érzékletes a rávezetés magja. :D

 

Sok sikert és kellemes estéket nektek! :)

Előzmény: Forumozos_19 (5064)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.19 0 0 5065

szeva.persze,hogy van...

ay a legjobb..

itt keresgelj

 

http://www.diszkretshop.hu/k/32_felcsatolhato-peniszek-vibrator-dildo-mupenisz

Előzmény: Forumozos_19 (5064)
Forumozos_19 Creative Commons License 2011.04.19 0 0 5064

Tiszteletem fórumozók!Én még új vagyok itt...A párommal beszélgettünk már erről a felállásról és mintha érdeklődését látnám a téma felé.Már majdnem volt úgy hogy megújjaz csak mondtam neki hogy most nemlehet mert nem volt teljes "alvázmosás" :) Hogyan tudnám rávenni egy felcsatolhatósra,ill. van olyan hogy felcsatolhatósnál őis tud élvezkedni?

Elnézést ha közönséges voltam,sajnos nemtudom még mik itt a szokások :(

19/F

Szepike27 Creative Commons License 2011.04.12 0 0 5063

Sziasztok Kedves forumozó társak!

Hol vagytok mostanában?

Vagy talán senkivel nem történik semmi?

puncika45 Creative Commons License 2011.04.12 0 0 5062

Szia

irj a cimemre többet. 

Előzmény: Petike-35 (5061)
Petike-35 Creative Commons License 2011.04.11 0 0 5061

Szia !

Mással is szóba állsz vagy ehez nálad elkell érni egy baráti szintet? :-)

 

 

Előzmény: Valaki??? (5060)
Valaki??? Creative Commons License 2011.04.08 0 0 5060
Előzmény: Szepike27 (5059)
Szepike27 Creative Commons License 2011.04.08 0 0 5059

Szia!

Szeretnék veled priviben beszélni ha lehet!?

Ha igen küldj egy mailt!Köszönöm.

 

Előzmény: Valaki??? (5057)
Szepike27 Creative Commons License 2011.04.08 0 0 5058

Sziasztok!

Köszönöm szépen a tanácsokat és tippeket!

Szép napot mindenkinek!!!

Valaki??? Creative Commons License 2011.04.08 0 0 5057

Szia

Köszi amit irtál.

Én azt tanácsolnám vegyél magadnak közepes méretüt és a vastagságot probáld ki mit birsz.

És zselatinos hajlitható legyen mert nekem van és nagyon jó.Van  másik is és az nagyon kemény és nem izgi.

 

Előzmény: Szepike27 (5055)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.08 0 0 5056

 

 

http://www.exkluzivshop.hu/felcsatolhato-penisz_page2.html

 

itt találsz 5000-40 000 ig

de az olcsó az szar.inkább válassz középkategóriát

10000 ft-ért már vannak jók.

8 ért

http://www.exkluzivshop.hu/felcsatolhato-penisz.html

bal oldalon felülröl a 4. az még talán-csak-csak..

de jobb 1x többet rászánni..mert aztán ha szart veszel csak nyeklik-nyaklikés átmegy a kezdeti izgalom egy

szánalmas próbálkozásba..ami nem úgy fog elsülni..(és most nem a farkadra gondoltam.);-))

Előzmény: Szepike27 (5054)
Szepike27 Creative Commons License 2011.04.07 0 0 5055

Szia!

Van benne igazság amit leírtál!Sok pasi valóban így van ezzel.De hidd el nagyon nehéz megtalálni azt a párt akivel a szex is jó és a párkapcsolat is jól működik!Nehéz de nem lehetetlen!!!!!Nekem szerencsére sikerült!Nem volt könnyű,de összejött!Ezt kívánom neked is,és mindenkinek akinek hasonló gondja van!Szerintem a szex csak úgy jó,ha szeretettel,szerelemmel is párosul.

Előzmény: Valaki??? (5052)
Szepike27 Creative Commons License 2011.04.07 0 0 5054

Sziasztok!

Üdvözlöm az összes fórumozó tagot!

Már régóta látogatója vagyok ennek a fórumnak ,és sok dolgot olvastam itt amiből tanulhattam, és a szexnek eme formája iránti érdeklődésemnek gátlásait legyőztem.

Én nagyon szeretek franciázni a párommal,szeretem kényeztetni.Egyszer kicsit lejjebb tévedt a nyelvem,az tetszett neki,majd az ujjímmal kezdtem izgatni hátulról.Nem tapasztaltam nagy ellenállást ezért gondoltam készen áll rá,hogy betegyem neki hátulról.

Betettem,de sajnos fájt neki.Ilyet még nem csináltam,nem volt tapasztalatom benne,hogyan lehetne jobb neki)!Mindenesetre hagyta hogy befejezzem a dolgom" !

Utánna azt mondta,:neki nem volt jó mert fájt,de velem szivesen megtenné!

A következő alkalomkor franciával kezdtük,utánna kinyalta a seggemet is.(bocsánat hogy ezt így leírom,remélem senkit nem sért!)Nyalás közben megujjazott,elsőnek egy,kicsit később kettő,majd három ujjal.Én nagyon élveztem,ő pedig azt élvezte ahogy tágulok.

Ezt így játszottuk pár alkalommal.Eggyik nap miközben így játszottunk egymással elővette a kis vibrátorját és azzal kezdett dugni.Ez eggyikőnknek sem volt olyan jó mint az előzőek,ekkor kitalálta,vegyünk egy felcsatolhatóst és azzal dug meg.Ennek én nagyon örülök és már alig várom hogy meglegyen.De sajnos tapasztalat híján nem tudom milyet vegyünk,mert sok pénzünk nincs,de nagyokat szeretnénk élvezni!!!Ezügyben szeretném kérni a tanácsotokat?amit előre is köszönök!Bocsánat hogy ilyen hosszu lett a hozzászólásom,de szerintem csak így lehet teljesen átérezni és megérteni mit szeretnék!

Mindenkinek szép napot és nagy élvezéseket kívánok!

Valaki??? Creative Commons License 2011.04.06 0 0 5052

Sziasztok

Vannak nők mint én is aki benne van minden jóban csak az a baj a férfiak a plázacicáktól várják el amit szeretnének.

Pedig a tapasztalt érett mint én 45 nálunk nincs tabu.

A plázacica kivül dekorativ de bellül fapina.

Tapasztalatból tudom és gondolom igy.

Senkit nemszeretnék megbántani de ezek a tények.

Savas70 Creative Commons License 2011.04.06 0 0 5051

Kedves LeatherLady!

 

Már sok hozzászólásodat olvastam, de valahogy nem tudlak elképzelni a mindennapi életben. Tudom, hogy a világunk túl szkeptikus, magamban is utálom ezt a tulajdonságot, de amikor a Te soraidat olvasom, akkor mindig az jut eszembe: na, ne, ilyen nincs! Ilyen idealizmus, amely belőled ragyog, ilyenfajta perverzióval nem párosulhat. Nem és nem!

 

Méghogy életünk párja, akivel MINDENT meg lehet beszélni, hol létezik ilyen? Méghogy: "én már nem tudnék olyan párkapcsolatban élni, ahol pl a strapon, az anális játékok, nem tartoznak a mindennapi szexuális élethez", hát, hol létezik ilyen?     

Előzmény: LeatherLady (5047)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.06 0 0 5048

A hozzászólásod elején a párkapcsolat lényegét ragadtad meg, igen ennek ilyennek kellene lenni és nem csak szexuális téren, de ott, alapvetően.

A férfiak az ismert közhely szerint a nőkben gyermekeik anyját, a konyhában jó és szorgalmas asszonyt keresnek. Ámde szerintem az ágyban igenis perverz, gátlástalan de gyengédségre is képes fúriákat keresünk.  Én már rég lájkoltalak, hogy evvel a divatos szóval éljek.

Előzmény: LeatherLady (5047)
LeatherLady Creative Commons License 2011.04.06 0 0 5047

Ideális esetben életünk párja az, akivel mindent, és bármilyen formában megbeszélünk. Főképp szexuális téren, még ha csak fantáziálgatás szintján is. Lehet, hogy az a másikat nem izgatja olyan formában, de közösen keresnek egy olyan formát, ahol a férfi (vagy a nő) kiéli azt, amire vágyik, és közben azt a másik is élvezi, részt vesz a párja élvezetében. Ennek valahol olyan alapvetőnek kellene lennie. Nehezebb dió, de valahol annak is, hogy a párunk élvezetét élvezni tudjuk. Hogy a hatás, amit kiváltunk felspanol, hogy a lelkesedése lelkesít, tök mindegy, a perverzitás mennyire messze áll tőlünk. Nyilván, az senkinek sem élvezetes, ha egy nő magára kényszeríti, hogy oké, megdugja a férjét, és effektíve csak elviseli az egészet procedúrát, de hiszem, hogy meg lehet találni a módját mindennek, hogy izgató legyen mindkét félnek.

Emberfüggő, hogy mennyire tud jó lenni egy szeretkezés (mindegy, mi van benne) egy vadidegennel, aki nincs, és/vagy 100%-ig nem is tud tekintettel lenni a másik vágyaira, hisz honnan a fenéből ismerhetné a partnere vágyait behatóan, vagy első alkalommal a rezdülésekből, hogy tudná eldönteni, hogy az most jó vagy fáj-e?!

De hát nyilván, valahol el kell kezdeni pl az ismerkedést is. Én már nem tudnék olyan párkapcsolatban élni, ahol pl a strapon, az anális játékok, nem tartoznak a mindennapi szexuális élethez. Viszont speciális vágyakkal nehéz ismerkedni, de ezt már fejtegettem máshol is. A férfiak valahogy hajlamosak a perverz nőket ledegradálni szeretői státuszra, mert "abban jók, arra valók", kielégítik a vágyaikat, de párnak mégis valamiféle szüzies, szilárd erkölcsű nebáncsvirágot képzelnek el.

Előzmény: Törölt nick (5045)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!