Keresés

Részletes keresés

hul Creative Commons License 2016.05.22 0 0 18089

Hogy mitől képes belobbanni a ps, az nagyon egyéni. Gyógyszerektől vagy igen vagy nem, van aki attól sem, amire rá van írva, mások meg bármitől szinte -vagy más van a háttérben. Egy kis idegeskedéstől, munkahelyi perpatvartól vagy cirkusztól a családban pl. elég sanszos.

 

Előzmény: vonalzoo (18088)
vonalzoo Creative Commons License 2016.05.22 0 0 18088

Kedves Sorstársak!

Szed valaki közületek bétablokkolót? Nekem kardiológus írta fel, bár mondtam neki, hogy pikkelysömöröm van. Elsősorban az érdekelne, hogy tuti a pikkelysömör belobbanása, vagy csak előfordulhat... (Szedek vérnyomáscsökkentőt, de nem elég, illetve a pulzusszám is magas, tehát valamit kéne szednem még mindenképp. A kardiológushoz meg csak hetek múlva lehet bejutni újra)

Mackóbogár Creative Commons License 2016.05.21 0 0 18087

nekem is ő jutott eszembe  :-)

Előzmény: B.GY (18086)
B.GY Creative Commons License 2016.05.20 0 0 18086

Lehet régebben meg Gyurcsok Józsefnek hívták :)

Előzmény: JoeChip (18085)
JoeChip Creative Commons License 2016.05.20 0 0 18085

Pont erre gondolok: ez az ember annyira humbug, bullshit szövegekkel adja el magát, hogy még a mérnöki végzetségében is kételkedem. Ennek ellenére a topic (korábbi) látogatói közt is akad, aki megfordult a meghökkentő, idős kori névváltozáson átesett mesternél.

Persze, ez tényleg offtopic kérdés, megértem, ha nem sok embert érdekel.

Előzmény: hul (18084)
hul Creative Commons License 2016.05.20 0 0 18084

Nekem a tv-s távgyógyítás jött be. Bekapcsolom, és feltartott kézzel átküldik a felsőbb hatalom gyógyító sugarait. Ennyi. Kezdetben kerestem a tv háta mögött az embert, akit látok, de a rájöttem! Nem mögötte, BENNE van! Hogy fér el a laposban, hát ha képes a gyógysugarakra, csak megoldja valahogy. Különben erős bizsergést érzek, mikor nézem, mintha jobb lenne, olvad a ps a karomon. De lehet a kanapé nyom alulról. Azért a polcon ott van az utóbbi 15 év összes kenőcse, nagyon dekoratív a sokaság, mindegyik használ, legalábbis valakiknek biztosan, amikor számolják a bevételt. 

A geronto stop nagyon érdekelne, az összes terápiás gépnél is jobb, de anélkül is megy. A testem ugyan keveset változik, gép nélkül is lassan kezdek fiatalabb lenni szellemileg, egyre naívabb, bohókásabb, szétszórtabb és infantilisabbá válok, maga ismét a kamasz kor, sőt még korábbi gyerektudatot érzek... és ha már, akkor fel sem foghatom mi az az üzlet, amit el akarnak adni nekem! 

 

Előzmény: JoeChip (18083)
JoeChip Creative Commons License 2016.05.19 0 0 18083

Elnézést kérek az OFFért - olyasvalakiről írnék, aki korábban már említve lett ebben a topicban.

Nincs pikkelysömöröm, szinte véletlenül találkoztam a neten Kecskeméti Lajos természetgyógyász nevével. Biorezonanciában utazik, ilyen elven működő készülékek ("Geronto Elixír", "Kvantum Rezonátor" - több százezer forintos, mégis egészen puritán küllemű, start-stop gombbal ellátott dobozok) feltalálójaként hideti magát és szolgáltatásait, lásd bioderm(pont)hu. Az oldalon belenéztem néhány reklámvideóba, Kecskeméti mindegyikben olyan benyomást kelt, mintha tudományosnak és misztikusnak tűnő fogalmakkal zsonglőrködve akarná a leendő pácienst levenni a lábáról, miközben a szavai mögött nincs tényleges tartalom. Egyébként a kezdőlapon bőrkabátban és baseball-sapkában mosolygó, szuggesztív tekintetű úr azt állítja, az öregedés megállítására is talált megoldást ("geronto stop" kezelés).

Még egy furcsaság: az úr idén tavasszal nevet változtatott. A facebook-os videóin hangsúlyosan Tóth Lajosként szerepel.

Ahogy jeleztem, itt is többen írtak már róla. Szeretnék véleményeket olvasni a kezeléseiről, készülékeiről. Képes segíteni ez az ember a hozzá forduló betegeken? Kérem írjon, akinek van tapasztalata.

K 1 Creative Commons License 2016.05.15 0 0 18082

CLOSANASOL kenőcs is fel lazítja a pikkelyeket .

 

 

Octi19 Creative Commons License 2016.05.15 0 0 18081

A krémet úgy fejlesztették ki, hogy az elhalt hámrétegen keresztül is hasson, de a szalicilos krém elég hatékonyan lazítja fel és nem is kell folyamatosan használni.

 

Egyébként ez a betegség bizony egy "kurva drága" betegség, ezt el kell fogadni sajnos. Ha esetleg vannak ízületi panaszaid is, akkor élhetsz adójóváírással ami azért valamennyit visszahozhat a költségeidből...

Előzmény: Grabo35 (18080)
Grabo35 Creative Commons License 2016.05.15 0 0 18080

Sorry a szaliciles krém kívül is. Büdös és igazából nekem nem használ.

Áztatni szoktam, de legalább egy órát kell, mire lelehet dörzsölni úgy, hogy ne vérezzen, ne sérüljön a hám rész. Aztán kenem be azzal a krémmel amit a gyógyításra szánok. Nekem ez a  Psoratinex (ex Dr Michael), csak hát kúrva drága és 4 hét mire látszik kb az eredménye (engem mindig helyre rak) és nem kezd el pikkelyesedni, addig 2 naponta áztatom, hogy ne az elhalt bőrt érje a krém feleslegesen.

Előzmény: K 1 (18079)
K 1 Creative Commons License 2016.05.15 0 0 18079

Gyógyszertárban kikeverhető szalicilos krém .

 

B.GY Creative Commons License 2016.05.14 0 0 18078

Ez nekem még nem sikerült.Inkább szétkaparom magam.

Előzmény: Mackóbogár (18077)
Mackóbogár Creative Commons License 2016.05.14 0 0 18077

Néha annyira tud viszketni, hogy úgy kell kényszerítenem magam, hogy ne vakarjam véresre :-( 

Előzmény: B.GY (18076)
B.GY Creative Commons License 2016.05.14 0 0 18076

Én lekaparom,aztán itatom fel a vért :)

Előzmény: Mackóbogár (18075)
Mackóbogár Creative Commons License 2016.05.14 0 0 18075

én simán ledörzsölöm ;-) 

Előzmény: Grabo35 (18074)
Grabo35 Creative Commons License 2016.05.14 0 0 18074

Sziasztok!

 

Tud valaki egy tuti valamit az áztatáson, meg a halakon  kívül, arra hogy lehet az elhalt bőrt (pikkelyt) könnyen eltávolítani?

 

Octi19 Creative Commons License 2016.05.13 0 0 18073

Ha olyan jó, ...fafej... (így, szépen egyben írva) akkor miért hazudgálsz össze-vissza?!

Előzmény: milke51 (18069)
B.GY Creative Commons License 2016.05.13 0 0 18072

Mondjuk elég sok Magyar él Írben:)

Előzmény: Mackóbogár (18071)
Mackóbogár Creative Commons License 2016.05.13 0 0 18071

de  ;-) 

Előzmény: B.GY (18070)
B.GY Creative Commons License 2016.05.13 0 0 18070

De ugye nem magyar szöveggel jön Írországból.

Előzmény: milke51 (18069)
milke51 Creative Commons License 2016.05.13 0 0 18069

Ha sánta kutya Fa..fej akkor miért hat?

B.GY Creative Commons License 2016.05.12 0 0 18068

:)

Előzmény: Octi19 (18067)
Octi19 Creative Commons License 2016.05.12 0 0 18067

A fiad Írországból, mi?

 

...hát a sánta kutyát nehezebb...

Előzmény: milke51 (18065)
Rózsaromantika Creative Commons License 2016.05.12 0 0 18066

"Pikkelysömör elleni krém/garantált/

Tisztelt Betegek! Itt a pikkelysömör elleni krém.Nem kerül 23.400 forintba mint egyesek árúlják,kihasználva,hogy ez e betegség nehezen gyógyitható

Mintacsomag 5cl 600ft az ára +505 ft postaköltség.

Saját magamon is kipróbáltam amit fényképekkel is igazolok.Tehát nem átverés és lehúzás.

Tisztelt sorstársak Elöször is azzal kezdeném, hogy ez a gyógykrém egy egyedileg elöállitott krém ami természetes alapanyagokból áll Gyógynövény kivonatok, SHEA vaj,Kókusz olajból Méhviasz az össze tétele.Semmiféle vegyi anyagot nem tartalmaz. Ha komolyan érdekli a gyogykrém küldök utánvétellel egy kisseb adag krémrt, amit egy kisseb beteg felületen kiprobál. Ha ugyérzi,hogy hatásos a tobábbiakat megbeszéljük. A kis csomagot ajánlottan küldöm utánvétellel. Lássa,hogy nem szélhámos vagyok és csak a pénzét akarom elvenni. Én is már 15 éve szenvedek ebben a betegségbe.Kiprobáltam minden lehetőséget.de nem igazán hatottak a drága kenceficék Már lassan beletörödtem és kezdtem feladni,hogy ezután kénytelen vagyok ezzel a betegséggsl élni. Sajnos elrémisztetttek azok a képek amit a netten láttam,hogy hová fajulhatnak a dolgok,ha nem kezelem magam. Van egy kémikus barátom aki felajánlotta hogy segit rajtam. Végig böngészte a netten hogy valojában mi az a pikelysömör és mi váltja ki a tüneteketés azokat hogy lehetne kezelni. Mély tanulmányokat folytatot a különböző gyogynövény kivonatok hatásaival.és rá jött hogyan lehet legalább is felületileg kezelni a beteg területet. Mint tudva levő ez betegség minden emberben benne van ugy mint a herpesz.Ezek a folyamatok különböző hatásokra aktivizálodnak. A pikkelysömör akár stressz hatására,izületi betegségeknél.tulzott alkohol vagy só hatására jönnek elő. Kezeléssel kapcsolatosan leírom én hogyan alkamaztam ami 1 hét után látványosan javult. Az én testem is teljesen ellepték az ilyen 1 cm nagyságú száraz foltok amik kegyetlenül tudtak viszketni. Elöször is kell: 1Db sószappan. 1DB Kvarc lámpa amivel gyorsítjuk a folyamatot./lehet napfénnyel is,de folyamat lassab lessz/ Igaz a mai kvarclámőák ára 6-20ezer ft elég hózos ami a kispénzü emberek számára nehezen elérhető.DE!! van egy olcobb lehetőség El kell menni egy elektromos árúházban és venni kell egy HIGANY gőzlámpa égöt és ehez egy porcelán foglalatot igy meg lehet oldani Durván 2000 forintból.. Fel kell akasztani valahová és kb 50-100 cm távolságból használni./Napszemüveg használata kötelező/ A kezelés leírása: naponta reggel és este használjuk a krémet természetesen egyszeri fürdés naponta. Simán melegvizben fürödjünk meg a sószappanal.Ne használjuk semmiféle tusfürdöt vagy különböző vegyi illatositókat. Utánna kapcsoljuk be a kvarclámpát vagy a higanygöz lámpát és üljünk vagy feküdjünk a közelébe kb 50-70 cm távolságra Én közelebről csináltam és igy egy kicsit le is égett a böröm de a gyogyulást felgyorsította. Utánna az első 2 alkalommal nem sajnáltam a krémet jó böven felvittem a börömre lehet hogy hihetetlen de 3 nap után csak piros foltok voltak rajtam 5 nap után a foltok kezdtek egyre kissebek lenni.Én a kezelés alatt 2 naponkén tusoltam le.hogy a felvitt krém maradjon a testemen"

 

A vaterán ez van írva. 

http://szepseg-egeszseg.vatera.hu/gyogyhatasu_keszitmeny_taplalekkiegeszito/bor_korom_haj/pikkelysomor_elleni_krem_garantalt_2253196214.html

 

Előzmény: milke51 (18065)
milke51 Creative Commons License 2016.05.12 0 0 18065

Én is legalább 10 éve szenvedek ebben a betegségbe. Mindent kipróbáltam de nem igazán hatott egyik sem.

A fiam Irországból köldött egy ott alkalmazott pikkelysömör elleni krémet.Nem is került olyan drága.

100 mililiter 1500 forint körül volt.Nekem ez bevált 15 nap mulva nem mondom hogy teljesen elmúlt,de

90%-ban. eltüntek rólam a sömörök csak még sötét foltok jelzik hogy ott valamikor sebes rész volt..

Igaz az utasításban az állt,hogy a kezelés ideje alatt bő napfényt vagy kvarclámpát kell használni..Nem tartalmaz semmiféle vegyi anyagot csak természetes gyógynövény kivonatokból készült.Hozzáadott

Shea vaj. kókuszzsír..Akit érdekel rendelek belölle.

Teszek fel képet a 3 napos kezelés utáni és a 8 napos kezelés kor készült gyógyulásról

B.GY Creative Commons License 2016.05.01 0 0 18064

Jó neked hogy használ.Ma is csináltam magamról képeket,hogy mennyit változott a sömör.Holnap felrakom.Nem sok változás történt 3 hónap alatt.

Előzmény: Mackóbogár (18063)
Mackóbogár Creative Commons License 2016.05.01 0 0 18063

Na, azt még nem kentem magamra :-) Viszont már tapasztalom a Tomesa jótékony hatását, 9 alkalom volt eddig, és van ahonnan teljesen eltűnt :-)))

Előzmény: B.GY (18062)
B.GY Creative Commons License 2016.05.01 0 0 18062

Arany meg tej:) Lehet olyasmi mint a piros arany:)

Előzmény: Mackóbogár (18061)
Mackóbogár Creative Commons License 2016.04.30 0 0 18061

ki tudja, mi van abban az aranytejben :-)))

Előzmény: Octi19 (18060)
Octi19 Creative Commons License 2016.04.30 0 0 18060

Inkább azt mondanám, hogy úgy marha nehéz! ...vagy esetleg mégsem ha van hozzá némi szesz! :)

Előzmény: Mackóbogár (18058)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!