Keresés

Részletes keresés

milla10 Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18218

szia szívem!

 

hogy vagy?

Előzmény: Törölt nick (18214)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18217

3 évig volt nehézlégzésem. Nekem mind két tüdőgyógyász azt mondta,hogy forduljak pszichiáterhez. Az első AB kúrám kb felénél rendbe jött a légzésem. A nyakmerevség is rendbe jött. Aztán a mynó megint kihozta egy kicsit,de utána megint elmúlt. Most teljesen rendben van.

Most már értem,miért sértődtél meg,hogy le Littleztelek... :)))) Bocs:)

Előzmény: Törölt nick (18214)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18216

Izületeim sose fájtak , izomrángásom volt ,de már nincs .

Nyáron toltam be 50 napos ab kúrát , 

Nem mondom , hogy végleg gyógyult vagyok, de most jól vagyok és ez a lényeg . 

A nyakam az egyetlen probléma és tényleg recseg -ropog , de ebbe is beletörödtem már.

Népbetegség meg simán lehet , mert sokat ülünk gép előtt és ennek az oka .

Amit tapasztaltam az , ha nem gépezem sokat és mással foglalkozom, legyen bármi akkor a nyakam nem azt az egy irányt tartja mint gépezéskor , ilyenkor sokkal jobb a helyzet .

Én a teniszlabdás módszert alkalmazom és úgy , hogy a  hátamra feküdve a labdát beteszem a gerinc alá amit végig görgetek fel egész a nyakamig, ilyenkor az izmokat egy picit oldja és jobb is .

Előzmény: Törölt nick (18202)
illatos-fű Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18215

Ok. Gondold azt.

Azt viszont ne gondold hogy csak az antibiotol megy oda a borrelia. Ugy latom az a kedvenc helye. Szeretne bejutni az agyba, de az nem olyan egyszeru neki ezert ott tolonganak a kapuban, azaz a nyakszirtnel.

Lehetnek esetek amikor indokolt a venas ab, en ilyennek gondolom azokat, akiknek a gyomra nagyon ki van keszulve. De nem csodaszer az sem. Sot van olyan kutato, aki kifejezetten ellenzi. Van olyan forumozo, aki a hetedik cefibe hajszal hijan belehalt.

Ovatosan, en azt gondolom.

Előzmény: Törölt nick (18210)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18214

Mindenkinek nem tudok külön válaszolni így megpróbálom egy körbe leírni! 

A nehézlégzésnél nekem  azt mondták allergia, prick teszt és gyakorlatilag fűre fára allergiás voltam, a tüdőm kapacitása befújáskor 80%-os volt.

Többféle asztmatikus gyógyszerelés után a doktornő feladta velem a küzdelmet .

Miután kezelni kezdtek a cefivel úgy javult a tüdőm is szépen . 

Már nem kell semmiféle gyógyszer a megnevezett asztmára, egyik napról a másikra hagytam el még 2012-ben .

A nyaki spondylosisomat mr mutatta ki , és érdekes ,mert a lyme előtt nem volt ilyenem. Viszont gerincsebészt javasoltak, ennek nem örülök és azt hiszem , hogy hanyagolom a témát ,mert az én nyakamhoz nem fog késsel senki hozzányúlni .

Most ami kialakult nekem az egy csont kinövés vagy nem tudom minek nevezzem (mútató ujjam tövénél van ) .

Sok más tesztet is csináltattam , most nem jut eszembe , de megnézem őket hogy mik azok.

A régiek azért hagyták el a fórumot ,mert volt itt egy emberke akinek a nevét nem írom le, többek közt akkor léptem én is le a fórumról amikor ő megjelent és gyáva nyuszinak nevezett, mert nem követtem az utasításait amit burkoltan és érthetetlenül akart rám sózni .

Ezért nevezett engem gyáva nyúlnak és ,hogy irigy vagyok mert a többieknek nem segitettem, de hogyan tettem volna meg amikor  nem volt a kezemben semmi amit tőle kaptam . 

Törölt nick Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18213

Nálam is ez volt a röntgen leleten (lordosis kiegyenesedett=népbetegség=ülőmunka), MR negatív, és szintén recseg-ropog a nyakam, és néha be van merevedve a bal oldala. Szerintem is ez lyme tünet....

 

Én is bízom a gyógyultakban, ha nagyon nyúzná őket a lyme, akkor szerintem itt panaszkodnának. Ezeket a tüneteket megszokni nem lehet, és jobb hasonszőrűeknek panaszkodni, aki tudja miről van szó, mint azoknak akik értetlenül néznek rád.

 

Előzmény: hornet599 (18208)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18212

Az a szerencse,hogy ettől a sz@rtól feledékeny is lettél,így később már nem emlékeztél rá. Így legalább nem kaptál lelkifúrót tőle... :)))))

Előzmény: Törölt nick (18211)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18211

Ezzel nekem sok problémám volt. Mármint a sértődékenységgel és a hirtelen természettel. Mostmár egész jól helyrejött ez is, de azért sokszor elgondolkodom, hogy hányan gondolhatták rólam azt, hogy "ez mekkora bunkó"...és fogalmuk sem volt róla, hogy beteg vagyok (s nem agybeteg).

 

Előzmény: illatos-fű (18206)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18210

Az a gyanús, hogy nyaki tünetekkel indult nálam a dolog, amikor még AB-nek híre hamva nem volt. Már akkor ott fészkeltek? 10 éve szedtem AB-t utoljára, a fertőzésem az utóbbi 10 évben jöhetett.

 

A spondylosis népbetegség, állítólag már 30 éveseknél is jelentkezik... Persze attól lehet a lyme-tól, de én szeretném azt gondolni, hogy Baboss már meggyógyult.:-)

Előzmény: illatos-fű (18206)
hornet599 Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18209

jav: annyira NEM hektikus

Előzmény: hornet599 (18208)
hornet599 Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18208

Igaz, ami igaz, nekem fél éve iszonyatosan recseg-ropog a nyakam. RTG-n "lordosis kiegyenesedett", MR-en nem írtak le semmit. Reumatológusnál is voltam, de nem volt egyértelmű, hogy bármi köze lenne a tüneteimhez. Mindenesetre, ha lyme fronton nem lesz előrelépés ezügyben, akkor tovább fogom gondolni ezt a vonalat is.

 

Én is szeretném amúgy azt hinni, hogy akik már nincsenek itt, azok rég meggyógyultak. Vannak olyanok, kétségtelen. De korábban néhány emberrel felvettem a kapcsolatot, akik ugyanúgy szívnak vele, csak talán annyira hektikus a dolog náluk, és beletörődtek a tünetekbe.

Előzmény: illatos-fű (18206)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18207

Igaz.

Előzmény: illatos-fű (18206)
illatos-fű Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18206

Szerintem a lyme szamlajara irhato. Nagyon sokunknak volt-van ez a tunete. Fajdalom a nyaknal merevseg. A nyaki gerinc elvaltozas enyhen szolva is szomoru.

Velemenyem szerint a sok antibiotikumtol akar venas akar nem, oda menekultek a borreliak es ott befeszkeltek magukat. A hirtelen termeszet, az en megmondom a tutit, csak nekem lehet igazam es a sertodekenyseg, sajnos ezek is olyan jellembeli elvaltozasok, amiket a lyme okoz.

 

Előzmény: Törölt nick (18197)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18205

Arra utalsz, hogy ők meggyógyultak? vagy inkább arra, hogy nem szívesen látogatták tovább a fórumot? Remélem, az első verzió az igaz

Előzmény: Törölt nick (18200)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18204

Nem vélekedem sehogy sem. Nem ismerlek és nálam nagyon fontos az elő benyomás. Ennyi.

Előzmény: Törölt nick (18200)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18203

Okés Boxerkutya! Mi már régóta ismerjük egymást .

 

Valaki irta hogy a víz kiszárít, nem a víz száritja ki hanem a benne lévő klór.Én nem fürdök fürdőkádban és pont ezért .

Én két hétig nyaraltam a Görög tengerparton sós vizben áztattam magam és nem volt száraz a bőrőm.

Tehát napi 1.5 -2 liter vizet benyelek és testápolót sem  kell használnom , max kézkrémet ,mert ugye az ember mosogat is és sajnos a mosiszer is szárit .

Törölt nick Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18202

Szeretném ha maradnál, sok tanácsot tudsz adni, a most benne lévőknek. Egy spondylosissal kiegyeznék én is.:-) Amikor kezdődtek a nyaki tünetek, rögtön elmentem MR-re, ez volt az első amit kizártak. Akkor még nem gondoltam, hogy ettől rosszabb is lehet....

 

A tüdőasztmát most énrám is rámhúznák, a nehézlégzés miatt.

 

Ízületi fájdalmaid voltak? Most reumatológiára küldtek, de előre tudom a reakciót, hogy olyan nincs, hogy diffúzan fájdogálnak az ízületek... Én még csak most vagyok a kálvária elején.

 

 

Előzmény: Törölt nick (18197)
boxerkutya Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18201

Ha visszajöttél akkor maradj! Minden apró infó sokat számít, amiket leírtál fontos dolgok.

Előzmény: Törölt nick (18191)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18200

Marobert ! Nem sértődöm meg , de azért egy picit rosszul esett , hogy így vélekedtetek rólam.

Mint írtam a stilus sem little sem a másik. 

Én a fórumot haarabb ismertem mint te és az összes beteget is akik velem együtt hagyták el a fórumot , a régiek közül nem látni egyet sem , vajon miért? 

Hornet rád fogok irni mindjárt .

 

Előzmény: Törölt nick (18196)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18199

Igen, jó a meglátás, ráadásul ahogy jár az agyam, egyre inkább arra gondolok, hogy a fertőzésem tavalyi. Az ágyban csípett meg valami, és amikor odanéztem, láttam elmászni, csak a kullancs kinézetéről nem voltak pontos ismereteim, így nem tudtam, mi az. De a tünetek utána kezdődtek, és abból, hogy már ilyen jól vagyok, megintcsak arra következtetek, hogy ez tényleg nem annyira régi fertőzés még. Vagy ha mégis, ott jön be a másik opció, hogy tudok méregteleníteni.

De azért a tetraciklintől elég sokat fájt a májam tájékán már a végére...

Előzmény: hornet599 (18186)
hornet599 Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18198

Még egy kérdés: alternatívok közül te mit tartottál használhatónak? Egyáltalán mik voltak (mácsonya, cowden, lézer, artemisin, alga, teák, hiperbár, stb.)?

 

Megköszönném, ha dobnál rám egy mail-t: smici31@freemail.hu Csak azért, hogy ne vesszél el. Már, ha nem bánod. Thx!

Előzmény: Törölt nick (18194)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18197

Még ami lemaradt! 

Minden betegséget rám húztak az orvosok addig amig nem sikerült tisztáznom a helyzetem .

Voltam tüdőasztmás , allergiás és még sok más , ahány orvos annyi diagnózis .

Ezek szépen fokozatosan szüntek meg.

Ami maradt az egy nyaki gerinc kezdődő spondylosis , amit nem tudok hova rakni és egyáltalán a lyme számlájára irható vagy sem . Más bajom nincs most . 

Törölt nick Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18196

Nem azért mutatkoztam be,mert követelte valaki,hanem mert ezt tartottam illendőnek. Engem a szüleim tanítottak rá. Nem tudom másoknál hogy van ez...

Vándorló palotának volt voltak meglátásai,véleménye és nem azzal indított,hogy már pedig nincs herx punktum!

Mindenki véleményét meghallgatjuk,nem hiszem,hogy most meg kellene sértődnöd.

Én sem teszem azt.

 

Előzmény: Törölt nick (18191)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18195

Az Aktil Duó is hat a lyme-ra, az amoxycilin származék. Rosszabbul nem vagyok, a nyakmerevség után a nehézlégzés volt a második tünetem a nyáron, tehát nálam az is lyme tünet volt, csak a refluxra fogtam. Most zsibbad a lapockám és nehézlégzek, de egyéb problémám nincs. Persze szedem tovább, nincs megállás.:-)

 

 

Előzmény: Törölt nick (18189)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18194

Nem próbáltam Balaicát ,mert feleslegesnek tartom.

Ő nem nagy szakértő szerintem, innen onnan koppint le dolgokat és próbál ezt azt .

Nemtudoknicknevet! Mint írtam és írták mások is mindenkinél másképp hatnak a gyógyszerek.

Te be mernél vállalni egy 50 napos cefi kúrát? 

Itt mindenkinek megvan a saját története és hogy mi használt neki, nekem ezek használtak és nem voltak herxek sem , igaz ab alatt sok folyadékot ittam.

Kedves Marobert , nem kell elnézést kérned semmiért .

 

Előzmény: hornet599 (18188)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18193

Te is jó, hogy itt vagy, mindenki jelenléte segíti az együttgondolkodást. S mindenki gyógyulásának örülünk szerintem, így a tiédnek is. A pénzzel is úgy vagyok, nem zavar, ha másnak van, sőt, ha már nekem sz@r, legalább másnak menjen kicsit jobban a sora. S ha tehetném, én is a világ pénzét rááldoznám a gyógyulásra. Ha valaki teheti, hogy költ rá, az csak jó, mert ez amúgy is egy drága betegség, ha minden tényezőt figyelembe veszünk.

Előzmény: Törölt nick (18191)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18192

Ez nem így van. Én nagyon jól felismertem, hogy melyik volt herx és melyik mellékhatás. Mindkettőből volt ott. Hogy mi mennyire hatékony, azt meg azon tudom lemérni, hogy jobban vagyok-e azóta, hogy szedem. És én most igen. A Tinidazol most egymagában is képes volt megszüntetni a tüneteimet. Tudom, hogy csak átmenetileg, nade akkor is.

Előzmény: Törölt nick (18168)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18191

Marobert ! ha más névvel jövök vissza miben különbözött volna? Hisz eddig sem ismertél 

A másik dolog. Te is mikor új voltál a fórumon senki nem követelte tőled , hogy mutatkozz be.

Viszont annyit leszürhettél volna , hogy a stilus nem egyezik sem little csavargóval sem menekvéssel . 

Vándorló Palotát meg eltudom könyvelni akár Lentesfentként is aki más névvel jött vissza .

Vele semmi problémátok nem volt? 

Bocs csak ez egy egyszerű meglátás .

Én itt mindenkit nagyjából ismerek .

Sose kamuztam , de sajnos a régi nick névvel nem sikerült jönni.

De ha nektek ez kell akkor én már itt sem vagyok . 

Én nem kutakodom már , próbálgattam alternativ dolgokat is amik piszok drágák , nekem nem jöttek be .

Az én lyme betegségem gyógyítását összegbe le sem merem irni ,mert azért fognak rám szólni , hogy honna van erre pénzed .

További szép napot nektek 

Előzmény: Törölt nick (18183)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18190

Ok. Tényleg elnézést kérek! Üdv itt!

Előzmény: Törölt nick (18187)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18189

Igen, csak mivel ezek pont olyanok, hogy a lyme-ra is hatnak (pontosabban a Fromilid biztosan olyan), közben lehet, hogy jön a herx is, ezért vagy rosszabbul, mint kéne tőlük. Nekem többször volt nehézlégzésem, szedtem tovább a gyógyszert és elmúlt.

Előzmény: Törölt nick (18173)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!