Keresés

Részletes keresés

little girl blue Creative Commons License 2007.10.18 0 0 2867
köszi.
Előzmény: derek (2866)
derek Creative Commons License 2007.10.18 0 0 2866
Füredi valami olyasmit mondott , hogy Niki is tehet arról , hogy megerőszakolták , mert eléggé kihívóan viselkedett pasikkal a lagzin.
Előzmény: little girl blue (2864)
derek Creative Commons License 2007.10.18 0 0 2865

Az egész Pongrácz família megérdemelne egy hatalmas péklapátot! Vagy egy szöges bakancsot! Persze az arcukba! Mindegyik családtag hisztizik! Hányinger! Péter is egy tapasztalt főorvos , erre mindenen bedurcázik. Az exneje meg a lánya két ingyenélő , lusta pletykás hp. Bár Kerekes Viki azért legalább jó a szerepben. Feltűnt valakinek , hogy KV már csak a vendégszereplők közt van kiírva?

Fürediék sztoriját kiváncsi vagyok , hogy hogyan hozzák helyre? Mert Lenke már nagyon gáz!

 

Xénával semmi bajom. Kellően lenéző és bunkó a szerepe szerint a pasikkal. VV-t még nem hallottam nyilatkozni tv-ben. Szóval nem tudom , hogy milyen valójában.-

little girl blue Creative Commons License 2007.10.18 0 0 2864
drágáim, mondja már el valaki, hogy mi volt AZ a mondat. mármint a lencsi-füredi konflikt AZ mondata.
mindig kihagyok pár részt, nyári szünet előtt meg harmincat is, és elvesztettem a fonalat.
mi volt A mondat?
Vica1989 Creative Commons License 2007.10.18 0 0 2863

végre! már ideje volt h barbikának elmondja vki hogy nem körülötte forog a világ! klárinak igaza volt és nagyon jól keveri a kártyáit ... nekem tetszik, hogy vki nem puszta rosszindulatból, csak önös érdekből cselekszik

laura meg mit gondol? én lapítanék ha a kisgyerekemmel együtt az ex-férjem lakásában, az ő és a húgom (aki mellesleg a barátnője/szeretője/élettársa)fizetéséből élnék... és nem keverném a dolgokat, pláne ha nincs igazam...

 

ha már itt tartunk, akkor mi lesz laurával, ha nándi nem fogadja vissza?  nem hinném h marad a villában, remélem jól össze fog veszni a hp lánya miatt klárival és péter nyílván klárit védi majd (jogosan)

 

 

gershwin g Creative Commons License 2007.10.18 0 0 2862

ajjaj, ha tényleg te vagy az, vivien, akkor azt javaslom, ne vedd ám a szívedre, amit a gonosz fórumozók írnak. te attól még egy helyes és kedves ember vagy, csak a szerepedet kritizáljuk, lehetőség szerint túlzásokba esve, mert úgy viccesebb.

kriszta egybént tényleg elég fura, bonyolult karakter, na.

tényleg ne vedd magadra. azért szeretünk ám nagyon. meg tudjuk, hogy nem lehet itt hetekig rákészülni, hanem futószalagon forgattok. bármelyikőtökbe bele lehetne kötni, nem is várja el senki, hogy minden tökéletes legyen. ez egy ilyen műfaj, nekünk meg az a dolgunk, hogy megmondjuk a véleményünket.

amúgy nagyon bírom a hipnotizáló, szúrósan kék szemeidet.

 

üdv, g

Előzmény: kilehetazvajon (2853)
gershwin g Creative Commons License 2007.10.18 0 0 2861

kedves akárki, én konkrétan a szerepére gondoltam.

ha a színésznőre gondoltam volna, akkor is gondolhatok bármit.  egyébként jóindulattal sem oszkárdíjas.

vagy most csak hülyéskedsz?

Előzmény: kilehetazvajon (2853)
Miss.sorozat Creative Commons License 2007.10.18 0 0 2860

Mitől jár valaki egy megerőszeakolás miatt kontroll-ra? Lehet hogy hülye kérdés, de szerintem Füredi a suzívével se járt ennyi kontrollra... :)

 

Péter miért volt ott, amikor Laura ˝mindemnt bevallott˝? Mi közük van egymáshoz? (Már Barbin, és Klárin kívül)

 

Nagyon teccccett a tegnapi rész!:) VÉGIG veszekedték!:)

n0ri Creative Commons License 2007.10.18 0 0 2859

Torday Teri sose tudott természetesen beszélni.

 

Más: Lehet, hogy Laura nem bontja ki teljesen az igazságot, mégis szurkolok neki. Meg annak is, hogy kiderüljön, Klári egy nyomulós picsa.

Előzmény: kékhagyma (2846)
Evicke Creative Commons License 2007.10.18 0 0 2858

ú, de gáz! :-)))

na, megnézem már magamnak, ki is ez a Kriszta? az, aki odavan most Hujberért?

kb. minden 3. részből látok valamit...

Előzmény: raulista (2857)
raulista Creative Commons License 2007.10.18 0 0 2857
Jobb lett volna, ha read-onlyban marad. De ilyeneket írt:
"Láttátok a mi Krisztánkat a story-magazinban? Nagyon szép, sokkal, mint a sorozatban-és még bájos ez....azokon a képeken nincs lenyalt bubihaja, és a cikkben is tök normális, értelmes"
Előzmény: Törölt nick (2856)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.18 0 0 2856
:))))
deizgalmas..
korábban is felmerült bennem, h azért az index eléggé elterjedt fórum ahhoz, hogy egy bennfentes csak erretévedhetett már, ha másként nem is, legalább read only-ként :)
Előzmény: raulista (2855)
raulista Creative Commons License 2007.10.18 0 0 2855
Hohó!
Elolvastam az eddigi öt hozzászólásodat és valamilyen formában mind Krisztával kapcsolatos. Aztán megnéztem az e-mail címedet (nem kellett volna megadni), és mit látok.: vvivcsike@stb. Hogy is hívják Krisztácska alakítóját? Csak nem Váradi Vivien?
raulista Creative Commons License 2007.10.18 0 0 2854
Miért rosszindulatú valaki, ha nem azt kedveli, akit te?
Előzmény: kilehetazvajon (2853)
kilehetazvajon Creative Commons License 2007.10.18 0 0 2853
kedves Gershwin,  Kriszta igenis életszerű volt eddig is , nagyon jó színésznek tartom,láttam már darabban is ott is tetszett. a másik, hogy azt írtad hogy ,meghibbant,mert ezt kell játszania, nem fogod fel?hogy bele fog őrülni ebbe a szerelembe.nem értem mért vagy ilyen rosszindulatú.szia
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.18 0 0 2852
A legnagyobb hülyeség az az, hogy bármikor is be lehet írni egy munkaszerződésbe azt, hogy próbaidőre nem jár bér, ha a munkavállaló felmond.
Basszus, ez azért is gáz, hogy ilyet állítanak, mert jön majd a sok okos vállalkozó, aki ezentúl ilyen munkaszerződést szeretne.
Lilia Creative Commons License 2007.10.17 0 0 2851

ez a nandi 1 hulye. volna eselye arra, hogy neki iteljek a gyereket...lauranak se jovedelme, se lakasa, instabil az idegrendszere, lelepett 1 evre..

 

es mar az elozetesben is jopofa ahogy azt mondja klari ragalmazza ot azzal, hogy csalta a ferjet. hat szerinte a nandival valo viszonya az mi volt? ilyet...

Előzmény: h_i_x_t_i (2850)
h_i_x_t_i Creative Commons License 2007.10.17 0 0 2850
koszi :)
Előzmény: Lilia (2849)
Lilia Creative Commons License 2007.10.17 0 0 2849
depresszios volt es azt hitte el fogjak venni a gyereket. es ausztriaba ment, ahol 1 jolelku no befogadta.
Előzmény: h_i_x_t_i (2848)
h_i_x_t_i Creative Commons License 2007.10.17 0 0 2848
Laura vegul mit kamuzott, miert tunt el? Es hol volt?
Nem annyira kovetem a sorozatot, de ez erdekelt volna....
Lilia Creative Commons License 2007.10.17 0 0 2847

sztem olvasd el meg egyszer amit irtam, bar ettol fuggetlenul en nem gondolom azt, hogy iskolaba kell jarni vagy szinhazban szerepelni ahhoz, hogy valaki szinesz legyen. bizonyara volt mar a vilagtortenelemben par olyan szinesz aki iskolaba se jart, meg szinpadon sem lete  fel aztan megiscsak szinesz lett belole.

nikivel kapcsolatban pedig en tovabbra is ott tartok, hogy meg nemtom eldonteni o-e a borzalmas vagy csak a szerepe.

Előzmény: kilehetazvajon (2840)
kékhagyma Creative Commons License 2007.10.17 0 0 2846
Az a baj Sárával, pontosabban Torday Terivel, hogy túljátssza a szerepet meg a színésztársait.  Színpadiasan szerepel, mimikájában, gesztusaiban, hanghordozásában. Hiába van a legképzettebb színészek között (mármint a sorozatban), kirí onnan.
Előzmény: Kreta (2844)
gershwin g Creative Commons License 2007.10.17 0 0 2845

'Sára meg mint valami anyabagoly néha valami érzelmeset behuhog.'

Na, ettől a térdem csapkodtam. Köszönöm.

Nyugi, Laura vélhetően terel.

Iboly már hisztizik egy ideje. Szerintem rendes akart lenni Dáviddal, hogy neki sem jelentett az egész kaland semmit, közben meg tök kivan.

Ez a Kriszta sosem volt egészen életszerű, de most konkrétan meghibbant.

Előzmény: Kreta (2844)
Kreta Creative Commons License 2007.10.16 0 0 2844
A tegnapi annyia felidegesített megint. Erre a szar dumára Laurától miért kellett hónapokat várni? Ezt miért nem tudta elmondani?
Sára meg mint valami anyabagoly néha valami érzelmeset behuhog.
Mire volt jó ez az egész Füredis esküvő mizéria ha most egyből válnak is?
Svéd mondjuk oké hogy parázik, de hol van a valós söfőr?
Iboly csak ebben a részben hisztizett? Mert akkor ismét gyors volt a váltás.
És hogy a Nemes kölköket nem küldte el a picsába azt sem értem. Viola kioktatja, hogy fontos dolga van: A másik hülyepicsával megbeszélni mi van a bikájával Rinóval. Dávidnak is fontos dóga volt, az meg Svéddel enyelget.
Dzsizisz
raulista Creative Commons License 2007.10.16 0 0 2843
Hogy kielégítse a többiek kíváncsiságát. Valamit muszáj volt már mondania.
Előzmény: Miss.sorozat (2842)
Miss.sorozat Creative Commons License 2007.10.16 0 0 2842
De akkor miért mondta el a semmit???
Előzmény: raulista (2841)
raulista Creative Commons License 2007.10.16 0 0 2841
Persze, hogy kamuzik. Korpás miatt ment el, mert nem tudta visszafizetni a kölcsönöket, amit a kaszinó miatt vett fel. Az meg valszeg megfenyegette, de erre már nem emlékszem pontosan. Mintha lett volna egy telefon.
Előzmény: gershwin g (2839)
kilehetazvajon Creative Commons License 2007.10.15 0 0 2840
Nem Lilia,ha valaki nem végzett iskolát,mint a többiek a sorozatban( a kicsiket kívül,mert gondolom ők még nem mehetnek) vagy nem játszik színházban és éjjel nappal szinkronizál,mint Előd Álmos, az NEM SZÍNÉSZ.modellt pedig ne tegyenek bele a sorozatba, mert nagyon, de nagyon húzza le a színvonalát ez a kiscsaj.Felületes érzelmek,nyafogás,nem őszinte...nekem borzalom!És ezt szakmai szemmel mondom, mert van közöm a színházhoz.
gershwin g Creative Commons License 2007.10.15 0 0 2839
szerintem laura kamuzik. különben nagyon gagyi. ha kamuzik, akkor viszont elég jól csinálta.
Előzmény: Miss.sorozat (2838)
Miss.sorozat Creative Commons License 2007.10.15 0 0 2838
Nekem ez a csúcs. Barbara megszólal: Valami belement a szemembe. Mert nem tudjuk, hogy sír... De engem nem nagyon hatott meg ez a hegyibeszéd...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!