Keresés

Részletes keresés

Lilia Creative Commons License 2007.10.22 0 0 2883

aaaa, dehogy :-) csak ironizaltam. mert altalaban veve nem nagyon dijazom, mikor internetes forumon nickek a sajat szakertelmukre hivatkoznak. merugye akarki lehet a nick  valojaban. attol hogy szagertonek titulalja magat meg nem kell hasraesni az effele ervek elott.

Előzmény: Kreta (2882)
Kreta Creative Commons License 2007.10.22 0 0 2882
két "dudás" egy csárdában? :-D
Előzmény: Lilia (2881)
Lilia Creative Commons License 2007.10.21 0 0 2881

mondjuk en is irhatnam magamrol, hoyg a vivien testvere vagyok.

de erdekelne, hogy ezert irtad alant, hogy szakmai szemmel a niki borzalmas? :-)

mert az azert fura, hogy nikit "szakmai" szemmel nezed, vivien ugyben meg nincs szakmai szemed...:o)

Előzmény: kilehetazvajon (2878)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.21 0 0 2880
Vivien helyében jól rácsapnék a kezedre (minimum) és megoldanám a számítógépem, de főleg a mailboxom védelmét.
Előzmény: kilehetazvajon (2878)
Kreta Creative Commons License 2007.10.21 0 0 2879
Meg kéne nézni valami rendes darabban, mert itt elég idegesítő a karaktere. Amennyiben ez a feladata akkor jól hozza! ;)
Előzmény: kilehetazvajon (2878)
kilehetazvajon Creative Commons License 2007.10.21 0 0 2878
Bocsánatot szeretnék kérni mindenkitől,én a vivien testvére vagyok,(akkor még az én e-mailem rossz volt, azért regisztráltam az övével) Én csak mega akartam védeni, mert annyi darabban láttam már, és szerintem tehetséges, jó színésznő, színházban biztos:-) Lehet hogy itt nem, és igazatok van
Miss.sorozat Creative Commons License 2007.10.20 0 0 2877
Tényleg. MI L?ETT BRIGIVEL?!?!?!? ÉS VAN  EGY FIA, BENCE, AKIT MÉG SOSE LÁTTUNK NA VELÜK  MI VAN???
Lilia Creative Commons License 2007.10.19 0 0 2876

na vegre furedi.

 

nem is tudom lenke mit kepzelt. bekoltozik furedi hazaba a csaladjaval, a nyakara visz 1 fogadott gyereket es furedi eltartja jol, mikozben o nem all szoba vele. es meg nagylelkuen azt mondja majd beszall a koltsegekbe. es eddig eloskodott?

Törölt nick Creative Commons License 2007.10.19 0 0 2875
Hú, mekkora volt már Füreditől végre ez :)
A mai részben végre volt valami életszerű is.
biki Creative Commons License 2007.10.19 0 0 2874
Mekkora idióta ez a Laura. Péter helyébe jól kirúgnám otthonról, menjen ahova akar, és kérjen segítséget attól az erikától. De tényleg?! senkinek sem jut eszébe felhívni? nyomozni Erika után, hogy tényleg ltező személy e?
Ez a Berényi milyen ronda!
És Sára miért nem keresi fel Brigit? annak is volt gyereke, azzal is nyugodtan játszhatna!
Végre Füredinek megjött az esze! Gratula! Mekkorát nézett Lenke:-))) Mit van úgy "elszállva magától?". Sok sikert Füredinek, ha tényleg elválnak, szétköltöznek!
Miss.sorozat Creative Commons License 2007.10.19 0 0 2873

Kérdés:Te most tényleg a Krisztát játszó színésznő vagy?

Miss.sorozat Creative Commons License 2007.10.19 0 0 2872
Nem. Régen ugyanilyen volt, csak nem tűnt fel ennyire, mert betudtuk annak, hogy még ˝fiatal˝
Előzmény: biki (2870)
Lilia Creative Commons License 2007.10.18 0 0 2871
laura fel van haborodva mert klari ragalmazza. ez jo :-)
biki Creative Commons License 2007.10.18 0 0 2870
Barbi iszonyúan idegesít. Fogja be, és kussoljon. Klárinak meg tüök igaza volt. Remélem majd jól összeveszik LAurával, és PÉter kidobja lazrát a házból. LAura is mit képzel már magáról! Semmi köze a villához!!
REméle m Nándi ANettet választja.
Lenke meg dilis. Miért nem akar kibékülni Füredivel? MAjd jól mkidobja, és elköltözhet.
Kívácsi vagyok, mit fog ymondani majd a BErényi ygerek; ha már ma feltűnt. AZért jó pár hónapra eltűnt az is.
BArbi és a pincérkedés? KÍváncsi vagok. Sok sikert.
REmélem majd Violáék jól kiosztják, hoyg ne hisztizzen annyit. De Előd is nevelhetné már, mert ez iszonyyat.
Elkényesztetett hülye lány. Régen nem volt ilyen, ugye? Még mikor DSáviddal volt. Akkor sokkal szimpibb volt.

Kreta Creative Commons License 2007.10.18 0 0 2869
Laura mit tett hozzá a házhoz? Most mi a francból él?
Réka leendő kölkein kívül szerintem az összes szereplő akár jó is lehet, csak béna a szerepe.
Kriszta versenyben van a legirritálób figura címért Barbarával, bár most Laura learatta ezt a babért is. Ezért külön gratulálok Kerekes Vikinek, ha nem tudnám, hogy ilyen jól játsza akkor igen kibuknék a világ szörnyűségén.
:D
Sztorilájnerek meg monnyanak le!
little girl blue Creative Commons License 2007.10.18 0 0 2868
azért lassacskán... ez azért laura háza is. sőt, péter rékánál csövezett, és csak azért van most újra a házban, mert laura lelépett. szóval péterdoktornak és bezzegklárinak kellene meglépnie.
Előzmény: Vica1989 (2863)
little girl blue Creative Commons License 2007.10.18 0 0 2867
köszi.
Előzmény: derek (2866)
derek Creative Commons License 2007.10.18 0 0 2866
Füredi valami olyasmit mondott , hogy Niki is tehet arról , hogy megerőszakolták , mert eléggé kihívóan viselkedett pasikkal a lagzin.
Előzmény: little girl blue (2864)
derek Creative Commons License 2007.10.18 0 0 2865

Az egész Pongrácz família megérdemelne egy hatalmas péklapátot! Vagy egy szöges bakancsot! Persze az arcukba! Mindegyik családtag hisztizik! Hányinger! Péter is egy tapasztalt főorvos , erre mindenen bedurcázik. Az exneje meg a lánya két ingyenélő , lusta pletykás hp. Bár Kerekes Viki azért legalább jó a szerepben. Feltűnt valakinek , hogy KV már csak a vendégszereplők közt van kiírva?

Fürediék sztoriját kiváncsi vagyok , hogy hogyan hozzák helyre? Mert Lenke már nagyon gáz!

 

Xénával semmi bajom. Kellően lenéző és bunkó a szerepe szerint a pasikkal. VV-t még nem hallottam nyilatkozni tv-ben. Szóval nem tudom , hogy milyen valójában.-

little girl blue Creative Commons License 2007.10.18 0 0 2864
drágáim, mondja már el valaki, hogy mi volt AZ a mondat. mármint a lencsi-füredi konflikt AZ mondata.
mindig kihagyok pár részt, nyári szünet előtt meg harmincat is, és elvesztettem a fonalat.
mi volt A mondat?
Vica1989 Creative Commons License 2007.10.18 0 0 2863

végre! már ideje volt h barbikának elmondja vki hogy nem körülötte forog a világ! klárinak igaza volt és nagyon jól keveri a kártyáit ... nekem tetszik, hogy vki nem puszta rosszindulatból, csak önös érdekből cselekszik

laura meg mit gondol? én lapítanék ha a kisgyerekemmel együtt az ex-férjem lakásában, az ő és a húgom (aki mellesleg a barátnője/szeretője/élettársa)fizetéséből élnék... és nem keverném a dolgokat, pláne ha nincs igazam...

 

ha már itt tartunk, akkor mi lesz laurával, ha nándi nem fogadja vissza?  nem hinném h marad a villában, remélem jól össze fog veszni a hp lánya miatt klárival és péter nyílván klárit védi majd (jogosan)

 

 

gershwin g Creative Commons License 2007.10.18 0 0 2862

ajjaj, ha tényleg te vagy az, vivien, akkor azt javaslom, ne vedd ám a szívedre, amit a gonosz fórumozók írnak. te attól még egy helyes és kedves ember vagy, csak a szerepedet kritizáljuk, lehetőség szerint túlzásokba esve, mert úgy viccesebb.

kriszta egybént tényleg elég fura, bonyolult karakter, na.

tényleg ne vedd magadra. azért szeretünk ám nagyon. meg tudjuk, hogy nem lehet itt hetekig rákészülni, hanem futószalagon forgattok. bármelyikőtökbe bele lehetne kötni, nem is várja el senki, hogy minden tökéletes legyen. ez egy ilyen műfaj, nekünk meg az a dolgunk, hogy megmondjuk a véleményünket.

amúgy nagyon bírom a hipnotizáló, szúrósan kék szemeidet.

 

üdv, g

Előzmény: kilehetazvajon (2853)
gershwin g Creative Commons License 2007.10.18 0 0 2861

kedves akárki, én konkrétan a szerepére gondoltam.

ha a színésznőre gondoltam volna, akkor is gondolhatok bármit.  egyébként jóindulattal sem oszkárdíjas.

vagy most csak hülyéskedsz?

Előzmény: kilehetazvajon (2853)
Miss.sorozat Creative Commons License 2007.10.18 0 0 2860

Mitől jár valaki egy megerőszeakolás miatt kontroll-ra? Lehet hogy hülye kérdés, de szerintem Füredi a suzívével se járt ennyi kontrollra... :)

 

Péter miért volt ott, amikor Laura ˝mindemnt bevallott˝? Mi közük van egymáshoz? (Már Barbin, és Klárin kívül)

 

Nagyon teccccett a tegnapi rész!:) VÉGIG veszekedték!:)

n0ri Creative Commons License 2007.10.18 0 0 2859

Torday Teri sose tudott természetesen beszélni.

 

Más: Lehet, hogy Laura nem bontja ki teljesen az igazságot, mégis szurkolok neki. Meg annak is, hogy kiderüljön, Klári egy nyomulós picsa.

Előzmény: kékhagyma (2846)
Evicke Creative Commons License 2007.10.18 0 0 2858

ú, de gáz! :-)))

na, megnézem már magamnak, ki is ez a Kriszta? az, aki odavan most Hujberért?

kb. minden 3. részből látok valamit...

Előzmény: raulista (2857)
raulista Creative Commons License 2007.10.18 0 0 2857
Jobb lett volna, ha read-onlyban marad. De ilyeneket írt:
"Láttátok a mi Krisztánkat a story-magazinban? Nagyon szép, sokkal, mint a sorozatban-és még bájos ez....azokon a képeken nincs lenyalt bubihaja, és a cikkben is tök normális, értelmes"
Előzmény: Törölt nick (2856)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.18 0 0 2856
:))))
deizgalmas..
korábban is felmerült bennem, h azért az index eléggé elterjedt fórum ahhoz, hogy egy bennfentes csak erretévedhetett már, ha másként nem is, legalább read only-ként :)
Előzmény: raulista (2855)
raulista Creative Commons License 2007.10.18 0 0 2855
Hohó!
Elolvastam az eddigi öt hozzászólásodat és valamilyen formában mind Krisztával kapcsolatos. Aztán megnéztem az e-mail címedet (nem kellett volna megadni), és mit látok.: vvivcsike@stb. Hogy is hívják Krisztácska alakítóját? Csak nem Váradi Vivien?
raulista Creative Commons License 2007.10.18 0 0 2854
Miért rosszindulatú valaki, ha nem azt kedveli, akit te?
Előzmény: kilehetazvajon (2853)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!