Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2014.10.16 0 0 18308

Szia Rita! Neked már majdnem vége a kúrádnak, nem? Jóval előttem kezdted, és nekem ma lett volna a 45. nap. Kitartást, végig fogod tudni már csinálni, és elismerésem, mert ez azért senkinek sem könnyű. Este rám is rámjött valami hülye szorongás, és zsibbad a nyelvem tegnap óta. De nem ez a baj.

 

Mára annyira szúrja a hasamat egy pontban (össze tudnék görnyedni ettől), hogy nem tudtam most bevenni a Tinit. Megrendeltem a Progastro ivóport is, du-ra megjön, de a Protexint is szedem, s mellette banán, korpakifli, almalé, otthon majd főtt krumpli. Hát még nem tudom, hogy mi lesz velem. Próbálnám rendbehozni a gyomromat, beleimet, hogy a második kúrának mielőbb neki tudjak állni. De valszeg annyit várok a dologgal, hogy már tényleg ne fájjon a gyomrom egyáltalán, mert akkor úgy nincs értelme nekiállni, hogyha végigvinni meg nem tudom.

Vélemények?

S még mit javasoltok gyomorvédőnek?

Törölt nick Creative Commons License 2014.10.16 0 0 18307

Szerintem nem a vérösszetételben van a különbség,hanem a társfertőzésekben...

Előzmény: boxerkutya (18305)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.16 0 0 18306

Ez az alvásképetelenség nálam is van. Tegnap este is volt. 3 órát vergődtem, és be kellett vegyek Frontint, úgy sikerült elaludni. Előtte kb 5 napja volt, szóval visszatérő dolog. Bárhogy relaxálok nem tudok elaludni.

Előzmény: Rita2222 (18289)
boxerkutya Creative Commons License 2014.10.16 0 0 18305

Jó lenne azt tudni ,hogy miben különbözünk azoktól a lyme betegektől akik pozitívak, de tünetmentesek. Nem kell gyógyszert szedniük, szinte soha. A vérösszetevőjükben lehet a különbség, de hogy ez mi pontosan, nem tudjuk.

Törölt nick Creative Commons License 2014.10.16 0 0 18304

Köszsönöm. Első körben elmegyek a Mediline-ba, oda tudok nagyker kártyát szerezni. Persze a Karden-t németországból veszem.

Előzmény: bob87 (18280)
boxerkutya Creative Commons License 2014.10.16 0 0 18303

Nekem jelenleg ugyanilyen tüneteim vannak , amik hullámzóan jönnek és elmúlnak.

Előzmény: Rita2222 (18297)
milla10 Creative Commons License 2014.10.16 0 0 18302

mármint ez egy kérdés lett volna...

Előzmény: milla10 (18299)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.16 0 0 18301

Köszi. Ez tinktúra, olaj vagy kapszula. Próbálom a kapszulákat visszaszorítani, elég lesz a sok AB.

Előzmény: Törölt nick (18286)
ghepard Creative Commons License 2014.10.16 0 0 18300

A fülekre hathatsz hanggal, erős hanggal - de csak Te fogod hallani. Tedd a mutatóujjad (jobb kéz jobb fül) úgy a kis füllebenyre (ami a hallójárat felett van a szem felőli részen), a körmöd hozzáérjen az arccsontodhoz (a fül tehát hermetikusan le van zárva) - most fogd a bal kéz hüvelykujjad körmét és ütögesd a mutatatóujjad körmére. Erősen, de lassan - fél esetleg egy ütés másodpercenként, kb 30-40-szer. Aztán a másik 4 ujjaddal is kopogtathatod az egész mutatóujjad hosszát.  Aztán a másik fülre is. Ha csak egyirányban csinálod, akkor inkább lefelé legyenek a fülek akkor. Megy ez egyszerre mindkét füllel is, de akkor már nem lehet körmöt körömre ütni - és akkor már mélyebb lesz a hang - akkor a mutatóujj körmét a középsőujj tetejével lehet. Ez kitisztíthatja a finom járatokat és elmúlhat a fülzúgásod - de lehet másképp is. 

Előzmény: Rita2222 (18297)
milla10 Creative Commons License 2014.10.16 0 0 18299

aki mr-t csináltatott, az hagyta, hogy iv kontrasztanyagos legyen.

 

kicsit aggódom miatta, mert olvastam tanulmányt, miszerint a kontrasztos mr-ek, ct-k, nem igazán okék lymeban.

ghepard Creative Commons License 2014.10.16 0 0 18298

Na ez mindenre érvényes, az arany középút, az egyensúly. Mindig résen kell lenni, a mérleg nyelve szinte állandóan kibillen valamerre, igyekezni kell(ene) az egyensúly közelébe terelni. Sokszor az azzal jár, hogy egész mást kell csinálni, mint tegnap  - mert ugyanaz éppen máshogy sülhet el. Ezért jó ha az ember tudja érezni az összes porcikáját és hatni is tud rá.

Előzmény: Vándorló Palota (18281)
Rita2222 Creative Commons License 2014.10.16 0 0 18297

Szia Babos! Én korábban visszaolvasgattam a forumot és emlékszem a nickedre, szoval bennem fel se merül, hogy kételkedjek.

Annyira lennék kíváncsi-mivel sajnos nem tudom visszaolvasni a törölt nickedet-mert nem tudom melyik az,- hogy mik voltak az idegrendszeri tüneteid? éreztél e olyat, hogy egyszerűen nem tudsz aludni, mert nem jön az ami kell hozzá, az álmosság érzés? volt e ill van e fülzúgásod? és olyan, hogy döntöd a fejed és pöccen valami a fülben? 

Olyat, hogy úgy szemléled a világot mintha egy üvegbúra alol néznéd? hallod, de minden olyan távoli és mintha nem tudnál benne részt venni pedig ott állnak körülötted az emberek? 

Nekem ezek a legrosszabbak... AB-re elmúltak, ill a fülzúgás van picit néha erősödik és sajnos tegnap megint éreztem azt a fura érzést, hogy nem vagyok képes aludni. Ez hülyén hangzik, lehet hogy nincs is ilyen csak én beképzelem, de valahogy mégis úgy érzem mintha vmi megszakadna az agyban ami az alvás folyamatát végzi. Pdig ezzel már hetek ota nem volt probléma, úgy dőltem ki este hogy kész és aludtam reggelig. De az egész így kezdődött hogy egész egyszerűen nem tudtam aludni egy percet sem! 

 

 

Előzmény: Törölt nick (18279)
ghepard Creative Commons License 2014.10.16 0 0 18296

Van még ezek nélküli út is. Bennem vagy 60-80 kullancs volt az évek során, idén is volt 2-3. Rengeteg szúnyog csípés (most vasárnap kifogtam egy olyan helyet és időpontot, hogy valami 200 szúnyogcsípés éktelenkedett rajtam 40 percen belül - brrrrr), darázs, mostanában meg azt vettem észre, hogy mintha megvadultak volna a katicabogarak. Az utóbbi pár héten elég sok megcsípett, azelőtt nem is emlékszem, hogy valaha megcsípett volna egy is.......

Előzmény: Vándorló Palota (18238)
ghepard Creative Commons License 2014.10.16 0 0 18295

Ahogy egyre jobban megismered magad, jobban is fogsz boldogulni ezekkel a problémákkal is...

Előzmény: illatos-fű (18233)
ghepard Creative Commons License 2014.10.16 0 0 18294

Na látod, perszehogy jó döntés volt. Én is így döntöttem 1979-ben és még mindig itt vagyok, azt hiszem most csúcsformában vagyok, olyan érzésem van (a teljesítmények ezt mutatják), hogy többre vagyok képes, mint fiatalkoromban...... Én aztán később még úgy döntöttem, hogy gyógynövények (meg mindenféle szer) nélkül is megpróbálom - és ez is megy, s nem is olyan nehéz, csak türelem és kitartás kell hozzá........

Előzmény: illatos-fű (18226)
ghepard Creative Commons License 2014.10.16 0 0 18293

De van, csak Te nem látod, sok út van.....

Előzmény: Törölt nick (18220)
ghepard Creative Commons License 2014.10.16 0 0 18292

a nyakam nekem is csúnyán oda volt, de azokkal a pici mindenirányú mozgásokkal ez is rendbejött....... Én is számgép előtt vagyok már majd 40 éve.......

Előzmény: Törölt nick (18216)
ghepard Creative Commons License 2014.10.16 0 0 18291

Persze, a klór az nagyban rontja a helyzetet (ezért gyakorlatilag nem is iszok csapvizet), de érvényes, hogy nagyobb nyomásról a kisebb felé igyekeznek az anyagok. Na a sós víz (és klórmentes) az meg egész más, pláne a nem szennyezett tengervíz - hisz az a bölcsőnk..... Én még nem is sózom, amit eszek (sok zöldség)- de forgatom magamban azt a sót, ami bennem van....

Előzmény: Törölt nick (18203)
Rita2222 Creative Commons License 2014.10.16 0 0 18290

Ja és amit kifelejtettem: jött hirtelen egy kontrollálhatlan szorongás, ilyet is rég éreztem. Meg sem tudom magyarázni miért:(

Előzmény: Rita2222 (18289)
Rita2222 Creative Commons License 2014.10.16 0 0 18289

Nekem tegnap este volt ijesztő. Remélem csak pszichés, de nem tudom. Szemtornázok és abban van egy gyakorlat amikor mint egy inga állásban ide oda kell dőlöngélni csukott szemmel. Na ettől valami történt, mert elkezdett megint jobban zúgni a fülem és jött megint az az alvásképtelen állapot, amikor érzem, hogy nem jön semmi álmosságérzés. Be kellett vennem sajnos egy alvássegítő Sanaxot pedig már olyan rég nem szedem. Úgy azért persze elaludtam, bekábultam, de valahogy megint az az érzés van mint régen, hogy mintha hiányozna az alvásképesség. És ez mintha összefüggésben lenne a zsizsegéssel. Olyan rossz, remélem ez elmúlik, mert a nemalvos állapot az nekem egyenlő a halállal.

Előzmény: Törölt nick (18288)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.16 0 0 18288

Jó reggelt mindenkinek! Ma reggel a gyomrom egy pontban, pont középtájon szúr. Nem mindig, főként akkor, ha megmozdulok. A székletem teljesen rendben van pedig. Remélem, ez semmi rossznak nem az előjele, mert holnap végre lejár a Tinidazol, és már kezdődik az új kúra. Teljesen jól bírnám, csak a gyomrom ne készüljön ki már most.. :( Abban bízom, hogy ez csak valami múló emésztési probléma, mert fel is vagyok hozzá fúvódva, mint mostanában mindig.

Adelaideee Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18287

Köszönöm szépen a válaszod!

 

A további kúrákat midig a maradék tüneteid miatt csináltad? Vagy a laboreredmény miatt? A dózisokat ki állapította meg?

 

Bocsi a sok kérdésért, csak körbe szeretném járni ezt az utat is..

 

közsi

Előzmény: Törölt nick (18279)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18286
Bioboltban vettem, a Déli pályaudvaron, a metrólejárat mögött, a vasút épületben. 2790 ft volt, ez 500 mg. Pharmekal gyártó. Oliva levél kivonat van ráragasztva.
Előzmény: Törölt nick (18266)
bob87 Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18285

az ismétlés a tudás anyja, hasznos cikk:

 

https://translate.google.hu/translate?sl=en&tl=hu&js=y&prev=_t&hl=hu&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Fwww.klinghardtacademy.com%2Fimages%2Fstories%2Fneurotoxin%2FNeurotoxinProtocol_Jan06.pdf&edit-text=

 

eredeti:

http://www.klinghardtacademy.com/images/stories/neurotoxin/NeurotoxinProtocol_Jan06.pdf

Előzmény: Döndöleg (18283)
Döndöleg Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18284

Ja, és az vicces volt, hogy tegnap nem értettem, az ellipszis tréneren miért ömlik róla a - sós :) - izzadság 3 perc után, holott előtte ment már a 10 perc is. Aztán ránéztem akijelzőre és 15-ös fokozaton volt :DDDD. Eddig felvezetésnek 1-esen nyomtam, mert azért az ellipszis brutál még nekem, inkább egyelőre bringából nyomok többet.

Előzmény: Döndöleg (18283)
Döndöleg Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18283

Köszönöm a válaszokat :))). Tehát ha megint sós az izzadságom, akkor az jó, ugye?

 

Én mintha olvastam volna az algáról valahol, hogy mást is megköt, de megesküdni nem mernék rá...

 

Egy dologban vitatkoznék veled, tudom, hogy nem tántorítasz ettől, hogy csak a pusztulástól lehet rosszabbul lenni, de az helyezte, hogy szerintem egy éve írom a tüneteimet, és 21-23 naponként van tüneterősödésem, ami pontosan megfelel a borrelia ciklusának.

Ilyenkor csak azt nem tudom, hogy ha maga az erősödés rosszabb, az van-e a toxinoktól, vagy épp egy erősebb erősödés van :), bár az ellentmondana az eddigi javulásos tendenciának :).

 

A maca tényleg zseniális, az edzőteremben négy (!!!) év kihagyás után úgy kell visszafognom magam, simán bírnám a dupláját, csak nem akarom kicsinálni magamat.

Előzmény: Törölt nick (18278)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18282

Nekem vagy 10 évig(amikor nem szedtem vitamint) a rossz felszívódásom miatt,olyan volt,mint a víz. Most végre sárga lett vitamin nélkül is...

Előzmény: Vándorló Palota (18281)
Vándorló Palota Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18281

"Ha a vizelet színe sötét sárga, sok méreganyagot tartalmaz, akkor nagyon kevés a folyadékbevitel.

Ha színtelen, akkor kitűnő a méregtelenítés, de a szívet indokolatlanul túlterheltük.Tehát meg kell találni a középutat, a vizelet legyen kissé halványsárga színű."

bob87 Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18280

megnézheted magyar olcsóbb bioboltokban is. 

 

vs.

 

külföld: internet. Ebay vagy eVitaminshopok. Én személy szerint ebayről nem merek rendelni olyat, amit meg kell enni/inni. Ezért ajánlom a vitaminshopokat:

iherb.com , amazon.com , evitamins.com ilyesmiket. Ha kintről rendelsz, érdemes összevásárolni több dolgot egyszerre, és postaktg-gel együtt 50$ alatt maradni. Így áfa-mentes lehetsz. Ahogy mondani szoktam volt, nevem alatt van kuponkód iherb-re az első vásárláshoz :D én a magyar felhozatalt szűknek és drágának találom speciel. Persze nem minden téren.

 

olive leaf extract-ként megtalálod.

Előzmény: Törölt nick (18266)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.15 0 0 18279

Szia ! Esztó doktornő irt ki nekem két kört többet nem, de ha szépen kéred ki fogja irni.

Én 5 alkalommal kaptam:  20 db első körben ami kevés volt és utólag a dokinéni is belátta!

 

A cefi előtt 2 doxi kurát nyomtaam be és semmi hatás nem volt .max jól égett a bőrőm tőle.

Tehát : pontos dátumot nem írok mert már nem emlékszem annyi ab-t kaptam: két és fél év alatt ment le .

20 db először.

50 db másodszor 

30 db harmadszor 

30 db negyedszer 

40 db ötödször és utána amoxi 4000 mg 30 db 

Majd jött egy ampicillin injekció kúra mellé még zinnat és biccilin injekció felváltva 

most nyáron 50 nap ceroxim.

Volt amikor kliont szedtem de max 3- napig ,mert nem tartottam értelemszerünek hogy szedjem .

Rajtam kivül csak Boxerkutya szedett több ab-t én úgy gondolom.

És még itt vagyok, nekem semmi bajom nem volt a cefivel.

Volt itt egy fórumozó , nem tudom a nevét talán Anbati lehetett akinek az volt a véleménye a cefiről mint nekem.

A második infuzio után letisztult az agyam szó szerint , nekem agyi érintettség is volt csak az orvosok szépen eltussolták az Mr leletem ami az agyi részről készült.

Én csak áldani tudom a házidokimat akit ha megkértem ki irta nekem a cefit annyit amit kértem .

Gyakorlatilag a legtöbbet Bózsik doktorral konzultáltam levélben . 

A doktornőt kihagytam már a második kör után mert nem volt hajlandó cefit irni , pedig előttem kérdezte meg a labort hogy melyik alfajom van és ott mondták , hogy a garinni ami főszerepet játszik nálam, ehhez persze kellett az , hogy rávágjak az asztalra és elmondják az igazat . 

Döndöleg én is örülök , hogy itt vagy és másoknak is akik rám issmertek. 

Gyógyuljatok meg , sok sok türelem kell hozzá biztos és ne adjátok fel sose ,mert eljön az idő és jók lesztek . Nekem 3 és fél év kellett hozzá . 

 

 

 

Előzmény: Adelaideee (18269)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!