Keresés

Részletes keresés

gershwin g Creative Commons License 2007.11.08 0 0 2943

fél füllel hallottad, hogy besüt a nap? vagy a füleddel láttad, hogy a kórházban kávéznak? meg hogy nincs tartalék áramkör? egyébként a műtőben, meg ahol feltétlen szükséges, ott nyilván van tartalék áramfejlesztő. talán még el is hangzott... egyébként minden elismerésem, mert ahhoz képest, hogy ilyenkor olvasol, elég jól emlékszel az eseményekre. csak így tovább!

üdv, g

Előzmény: TomDantes (2936)
gershwin g Creative Commons License 2007.11.08 0 0 2942

hello bajnok,

ha ennyire távol áll tőled a sorozat, nem értem, miért vetted a fáradtságot, hogy beírj ide egy negatív véleményt. megnéztem az érdelkődési körödet. te ufo vagy?

Előzmény: TomDantes (2936)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.08 0 0 2941
Bocsi, nekem az a véleményem, hogy a JR-ban a színészek úgy rosszak, ahogy vannak. A jó színész a szar karaktert is ki tudja színezni.
Nézd meg a Füredit.. mit csinált az a szerepben? Mi a szerepe? Elvidelni a polgármesternéni baromságait. Ennyi. És mégis jól játszik? Igen! Persze szerintem.. De nézd meg a többieket!
Lilia Creative Commons License 2007.11.07 0 0 2940

meg a Viktor is a Dorara. a hangulati alafestes mar megvolt, mikor viktorcica probalt ramaszni a baratnojere aki "nemostviktorolyanvagymarigazan" felkialtassal elhajtotta.

 

azota viktor es dora kozott mar legalabb ketszer magasfeszultseget lehetett erezekelni az eroben..:-)

Előzmény: biki (2939)
biki Creative Commons License 2007.11.07 0 0 2939
Nekem ez a Dóra gyanús. Olyan, mintha rá akarna mászni Viktorra. Vélemény?
Lilia Creative Commons License 2007.11.07 0 0 2938
miert? hat nem tok izgalmas?
Előzmény: Deborka (2926)
Deborka Creative Commons License 2007.11.07 0 0 2937
A felhőtlen szórakozás az lenne, ha jól el lehetne pallani a szöveggyártókat.
Előzmény: viki1987 (2935)
TomDantes Creative Commons License 2007.11.07 0 0 2936
Ja hiteles helyszínek, amikor mondták éjszak van és be sütött nap na az kurva hiteles.
Meg hogy mindenki a kórházba jár be kávézni, na ez még hitelesebb.
Meg hogy amikor áramszünet volt a kórháznak nem voltak szerelő vagy tartalék áram köre.

Ja, meg az a két Frédi és Béni szerű rendőr, na azok is hitelesek.

Aha, meg jó szinészek öööö melyik is?

Nem azért mondom láttam belőle párt rész, néha -néha rá kényszerülök amikor kitúrnaka tv elől és olvasás közben azért hallom,
szóval ez a sorozat egy rakás lósz*r.
Előzmény: proton (2933)
viki1987 Creative Commons License 2007.11.07 0 0 2935
JÓBAN ROSSZBAN vetítés a Corvin Filmpalotában!

Idén is eljött az alkalom, hogy egyben megnézd kedvenc sorozatod idei részeit!

A felhőtlen szórakozás mellett, élvezheted a szereplők társaságát is, valamint a szerencsések Jóban Rosszban ajándékcsomaggal és meglepetésekkel térhetnek haza!

 

Időpont: 2007. november 10., 10:30

Helyszín: Corvin Budapest Filmpalota, Latabár terem

Corvin köz 1.

 

Részvételi szándékod jelezd a hajni.vedres@tv2.hu e-mail címen.

raulista Creative Commons License 2007.11.07 0 0 2934
Most megismerve Kornél múltját, azt gondolom ő volt az erőszakoló.
Laura számomra is baromi idegesítő.
proton Creative Commons License 2007.11.07 0 0 2933

".....kezdem tisztelni a BK-t."  Azért ez kis túlzás. A BK nem szól másról, csak a rettenetes fontoskodó pletykás házmester öregasszonyról, meg a belterjesen körbe-körbe dugásokról. Röhej.

A szereplők mindig nagy bambán és sokat sejtetően grimaszolva néznek a nagy semmibe. A színészek (?) pont olyanok mint annak idején a Szomszédok c. sorozatban. Hiteltelenül darálják a szöveget.

A kávéház a másik röhej. Mindig van vendég, de ki az a hülye, aki bemegy egy zárt kapun, elmegy 8 szemetes kuka mellett, átmegy egy udvaron, hogy elérjen egy kávézót.  Vagy kiül az udvarra kávézni, hátha valaki lerázza éppen a szőnyeget......

Te sem gondolod komolyan, hogy ezt tiszteled?!

A JR-ban legalább a színészek jók, és a helyszínek is hitelesek.

Előzmény: Kreta (2931)
biki Creative Commons License 2007.11.06 0 0 2932
Laura nagyon idegesít!
Milyn már, hogy nem akar Nándihoz költözni? legalábbis nem lelkesedett az ötletért. A helyébe Végleg szakítanék vel, Anettot választanám és a gyereket meg elvenném tőle. A bírság úgyis neki ítélné. Aztán Laura nézhetne...
Miylen pofátlan már!

Tetszik, hoyg Richárd tervezget, szövöget. Kíváncsi vagyok, mi fog kisülni belőle.. Gondolom vagy 2 év múlva kiderül...
Amúgy nem feltűnő a rendőröknek, hoyg egy régi cellatás látogatja ricsit?
Kreta Creative Commons License 2007.11.06 0 0 2931
Mióta ezt követem azóta kezdem tisztelni a BK-t. Jobb, be kell ismernem. Ott nincsenek céltalan dialógusok, félresejtetések.
Ilyen eszméletlen faszságok sincsenek. Laurát már rég elzavarták volna a francba.
No mind1.
Szabadítsuk ki Ricsit!
Free Fehér!!!
Vica1989 Creative Commons License 2007.11.06 0 0 2930

életszerű ... pff ... ezt ne is várjuk ...

 

az mennyivel volt életszerűbb h valaki az ex-feleségének a hugával élt, mikor még csak 'barátok' voltak >> ez is abszurd h két ember akik tetszenek egymásnak, felnőttek, függetlenek, egy házban laknak és semmi nem történik csak egy év után

 

de ez csak játék ne éljük bele magunkat mert a végén még fehér richárd óvadékára fogunk gyűjteni :)

proton Creative Commons License 2007.11.06 0 0 2929
Igazad van, dehát ezek eleve úgy készülnek, hogy sose legyen vége. Sok, és egyre több szereplő, mindig valaki körül bonyodalom. Végülis arről szól az egész, hogy esténként le lehet ülni 20 percre , megnézni a következő részt és azért lássuk be, egyik részhez sem kell különösképpen gondolkozni. Részemről pihentet, mert ahogy elkezdődik, megnézem, aztán ha vége, el is felejtem egészen másnapig. Ezt hívják teleregénynek - azt hiszem.
Előzmény: Bíborkékhóvirág (2928)
Bíborkékhóvirág Creative Commons License 2007.11.06 0 0 2928

Talán pont ez a baj a sorozattal, hogy életszerűtlenek!

De, a másik sem jobb, azt már évek óta abba kellett volna!

 

Ezekkel a sorozatokkal az a baj, hogy nincs koncepciójuk!

 

Olyanok, mint egy pénzügyi befejtetés és tényleg azok is!

Elkezdik az egészet, majd a nézettség függvénéyben változtatják a szereplőket, a történetet és ha jól fut (egy darabig) a szekér, akkor meg húzzák, mint a rétestésztát.

 

Szerintem eleve meg kellene határozni, hogy mi a történet, azt hány részben és kikkel fogják megvalósítani, aztán ha végetér, akkor egy másik történet kell kitalálni! Ennyi!

Előzmény: proton (2927)
proton Creative Commons License 2007.11.06 0 0 2927

Különösebb bajom  nincs a sorozattal, sőt sokkal normálisabb, mint a barátok közt. De!

Mennyire életszerű az, hogy Laura ott lakik? És milyen az a férfi, akinek kiderül a feleségéről, hogy évek óta csalja, aztán a szeretőnek szül egy gyereket és utána a gyerekkel együtt teljes joggal élhet a házában?  Nem hiszem, hogy ilyen megtörténik a való életben.

Deborka Creative Commons License 2007.11.05 0 0 2926
Szóval még akárhány Laura - eltűnéssel és előkerüléssel szórakozhatnak veled a szkriptírók.
Előzmény: Lilia (2924)
Miss.sorozat Creative Commons License 2007.11.03 0 0 2925
ér unod Rékát? Én kiállok mellette:):D
Előzmény: gershwin g (2923)
Lilia Creative Commons License 2007.11.03 0 0 2924
hat persze :-)
Előzmény: Deborka (2922)
gershwin g Creative Commons License 2007.11.03 0 0 2923

asszem, én hagyom. mindegy, csak történjen valami. most például rékát unom, de nagyon.

Előzmény: Deborka (2922)
Deborka Creative Commons License 2007.11.02 0 0 2922
a sorozatírók szeretnek macska - egér játékot játszani a nézőkkel, hogy lifteztetik a szereplőket a szimpatikus - antipatikus vonalon. Hagyjátok magatokat?
Miss.sorozat Creative Commons License 2007.10.31 0 0 2921
Nekem mind1, csak veszekedjenek tovább! Bírom amikor ordítanak egymással. Múltkor Klári-Barbi féle vitát is bírtam:D
Lilia Creative Commons License 2007.10.31 0 0 2920
sot, Klari aljas modon odaadta neki a bankkartyajat hogy kaszinozasra serkentse. ilyen 1 sunyi ez a Klari
Előzmény: Magdi60 (2918)
Vica1989 Creative Commons License 2007.10.31 0 0 2919
jaja :) kár, hogy már rég elváltak és ha úgy vesszük a ház sem az övé, nem ő dolgozott érte ... meg Klári a parazita (ez tetszett, meg is jegyeztem), igaz h ő és Péter tartják el Laurát is meg a kisfiát...
Magdi60 Creative Commons License 2007.10.31 0 0 2918
Na, igen, mikor mondta, hogy elvetted a házamat, elvetted a férjemet...
Előzmény: gershwin g (2912)
Lilia Creative Commons License 2007.10.31 0 0 2917
aaa, Lauraban csopp esszeruseg sincsen. totalisan hozzaszokott ahhoz hogy manipulalja az embereket es egyaltalan nem tudja kezelni ha ez nem sikerul.
Előzmény: Vica1989 (2916)
Vica1989 Creative Commons License 2007.10.31 0 0 2916

Laura teljesen meghibbant - én nem haragítanám magamra Klárit az ő helyében, inkább valahogy "lekenyerezném", mert ő tudja h bűzlik valami a depresszió-mesével és ha Laura nem pattogna, akkor lehet h Klári nem akarná kideríteni ... így viszont össze fogja rakni a képet

 

>>> nem lehet h Laura benne volt vmi sötét ügyben Korpással kapcsolatban?

nem arra gondolok, h Korpás zsarolta a kaszinó-business-szel és ezért ment el - akkor beszélhetne, Korpás már sitten van és kapna ezért is néhány hónapot...

inkább arra, hogy Laura bűnrészes lenne...

icedancegirl Creative Commons License 2007.10.30 0 0 2915

Szerintem Klári jobb. Nagyváradi Erzsébet szuperul játsza a szerepét.

 

Nándi Anett kapcsolat sokkal izgibb lenne, de tutira Laurával fog maradni márcsak Vilike miatt is.

De majd amikor kiderül, hogy Laura miért is ment el pontosan, akkor megint lesz nagy összeveszés, h miért nem mondta el az igazat és akkor jöhetne a Nándi - Anett kapcsolat. De ez még odébb van...

 

És vajon mikor fog kiderülni, hogy ki volt az erőszakoló?

Lehet, h megírják úgy, h Előd volt és ezáltal ki lehet írni. bár erre kicsi az esély.

 

Icedancegirl

 

 

n0ri Creative Commons License 2007.10.30 0 0 2914
Laura jobb, egyértelműen. Klári mindig pontosan tudja, hogy ejtsen el egy megjegyzést, amivel az ellenfelének alátesz. Remélem, Nándi Laura mellett marad, borsódzik a hátam Anettől
Előzmény: gershwin g (2912)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!