Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2014.10.16 0 0 18398

Még hány nap, míg megjön a Wb eredményed? Amíg nem jutsz el hozzá, az alternatív készítményeket alkalmazd. Én ettem a fokhagymát minden este, de a párom veszekedett, hogy nem bír megmaradni mellettem, és a jóéjtpuszit felejtsem is el. Hát nincs már kedvem fokhagymázni, pedig szeretem. De jó még a citromos víz, sok C vitamin, a többiek által említett teák, étrendkiegészítők - ez utóbbi viszont úgy hat igazán, ha tényleg kúraszerűen alkalmazod, tehát pár hónapig. Most viszont a cél az, hogy 2 hét múlva kezedben legyen a teljes AB kúra receptje, addig pedig készítsd fel a szervezetedet rá.

Előzmény: Törölt nick (18393)
ghepard Creative Commons License 2014.10.16 0 0 18397

Rengeteg dolgot, minden le van írva topikomban a szemekről itt az indexen a címe: Szemtorna, látástorna - megéri?

 

De majd 2-3 mondatban ecsetelem itt is. Megyek most focizni, már szinte mozognak az izmaim.......

Előzmény: Jesurun under Lyme (18366)
bob87 Creative Commons License 2014.10.16 0 0 18396

Nem nagyon olvastam még róla, hogy valaki ajánlotta volna, a legutóbb ajánlott cikkben is volt róla szó

Koriander csepp, az alga mellé kifejezetten ajánlott vétel elvileg. Én most ki fogom próbálni :)

 

pl.:

http://bionom.hu/biobolt/etrend-es-taplalek-kiegeszitok/hatoanyag-szerint/gyogynoveny-cseppek-nehezfemeltavolito-tinktura.html

 

ghepard Creative Commons License 2014.10.16 0 0 18395

Hát igen, rágóval is bejön, de én rágót nem raknék a számba - egy kis trükkel jön a nyál, amennyit csak akarsz, ha megszokod elég lesz már csak rágondolni.....

Előzmény: Törölt nick (18392)
ghepard Creative Commons License 2014.10.16 0 0 18394

Nagyon jó, ahogy csinálod és állsz neki a dolgoknak, csak így tovább. Tetszett, hogy írod - mikor megérzem - na ez az. Nem kell tesztekre járni (amik úgy se azt mutatják már, ami éppen benned van, mert gyakran hetekig is kell várni)  - az ember rengeteg dolgot megérezhet, persze ha figyel és tudja, hogy mit kell figyelni..... Én már rég azelőtt tudom, hogy valami jönne, ha hagynám - olyankor elég egy icipici közbelépés és nem lesz semmi a dologból....... Régen mindenből baj lett, mert nem tudtam, hogy jönni fog, vagy már jött is.......

Előzmény: illatos-fű (18360)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.16 0 0 18393

Pont 2 hét mire Esztóhoz megyek, addig még tűrnöm kell a tüneteket....:-(

Előzmény: Törölt nick (18391)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.16 0 0 18392

A nyál tényleg nagyon jó refluxra, rágóval elég sokat lehet folyamatosan képezni. Ez nekem is bejött.

Előzmény: ghepard (18389)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.16 0 0 18391

Nekem volt ilyen karelgyengülésem. Rohamszerűen jött rám, hogy remegett a kezem (pl. miközben mobilon beszéltem valakivel, vagy ha egy közepesen megrakott szatyrot vittem, de olyan is volt, hogy egy kávésbögre megemelésekor jött rám a remegés). Ez az egyik legijesztőbb tünet, de AB hatására ez fog leghamarabb elmúlni. Ilyen remegős rohamom utoljára a kúra elején volt, azóta nincs, úgyhogy ha nekem ez rendbejött, szerintem neked is hamarosan (ha már lesz gyógyszered) megoldódik majd.

Előzmény: Törölt nick (18385)
bob87 Creative Commons License 2014.10.16 0 0 18390

slejmre infraszauna után próbáljátok ki a gőzszaunát is. Addig sem hűltök ki. Meglepődtök mennyi cucc jön ki 10 perc után :) Remélem nem kajáltatok, bocs :D

ghepard Creative Commons License 2014.10.16 0 0 18389

Nekem ez is volt rendesen. De amúgy azt hiszem, hogy ez mindenkinek képződik, csak nem veszi észre az ember. Például a focin szinte mindenki itt ott úgymond reszeli a torkát. A TV-s focinál is észrevehető, hogy bizony a focisták köpködnek rendesen. Persze bizonyos esetekben túl sok lesz és galibázik. Én egyszerűen védekezek, hogy nekem ne legyen - gurgulázok a saját nyálammal és közben még egy bizonyos hangot is adok ki - ez nagyon hatásosnak tűnik már hosszú éveken át. Ha sok van, akkor gyakrabban kellene, ha minden OK, akkor párszor naponta megelőzésképp. Mint Illatos-fű is írta, ezt nem jó lenyelni. De a tiszta nyálat igen, az a reflux ellen is nagyon jó - fel lehet korbácsolni a nyál termelést az 5-szörösére is, ha kell....... Azzal lehet fogat is mosni rendesen a nyelv segítségével és túlnyomásképzéssel a fogak közül is ki lehet húzatni minden cuccot. Én nem használok és nem is használtam fogkrémet.

Előzmény: Törölt nick (18352)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.16 0 0 18388

Illetve a banán nagyon jó még erre.

Törölt nick Creative Commons License 2014.10.16 0 0 18387

Reméljük ez lesz! Ez hamar regenerálódik, de savlekötő nem ártana ilyen nagy dózisú AB mellé.

Előzmény: Törölt nick (18384)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.16 0 0 18386

Igazad van. Erre is jobban odafigyelek mostmár.

Előzmény: Törölt nick (18383)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.16 0 0 18385

Én ezt már szedtem, amikor reflux gyanú volt, és féltem, hogy felmarja a sav a gyomrot, nyelőcsövet. Jól toleráltam. Egyeztetem majd Esztóval.

 

Fúú ez a kar elgyengülés nagyon szar.... Szenvedek tőle.

 

Hajhullás kinek mikor múlt el? Van remény?

Előzmény: Törölt nick (18382)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.16 0 0 18384

Ja, meg még annyi, hogy tegnap nagyon égett már a gyomrom egész nap. Lehet, hogy az is megmarhatta (?) De ha ezek lennének, ezen még lehet segíteni.

Előzmény: Törölt nick (18379)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.16 0 0 18383

Biztos,hogy az. A torokkaparás is attól van. Ha begyullad a gyomorszájad nem zár rendesen és felmegy a sav. Nem szabad két órán keresztül lefeküdni,még félig sem!

 

Előzmény: Törölt nick (18379)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.16 0 0 18382

Közben megtaláltam itt a neten - azért vigyázz vele, mielőtt az AB-t kezded, már próbáld ki, mert erre is létezik allergia, nehogy majd fellépjen valami, és nem tudod hirtelen, hogy melyiktől. De persze ne legyen ilyen gond inkább.

Előzmény: Törölt nick (18381)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.16 0 0 18381

Igen kapható. Kis zacskókban van a granulátum, elég sok van egy dobozban. Én az AB kúrát tuti azzal fogom csinálni, féltem a gyomromat.

Előzmény: Törölt nick (18380)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.16 0 0 18380

Ez is egy jó tipp, lehet, hogy majd ezt is akkor beszerzem. Recept nélkül ez kapható? Mindjárt utána is olvasok...

Előzmény: Törölt nick (18375)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.16 0 0 18379

Hát olyan félig fekvő állapotban néztem a tévét, szóval is-is. Akkor lehet, hogy megmaródott. De az legalább majd helyrejön (talán...)

Előzmény: Törölt nick (18377)
illatos-fű Creative Commons License 2014.10.16 0 0 18378

Mi tortent a fuleddel?

Előzmény: ghepard (18350)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.16 0 0 18377

Az a gyomorszájad. Nem feküdtél le az AB után egyből?

Előzmény: Törölt nick (18373)
illatos-fű Creative Commons License 2014.10.16 0 0 18376

Hm ... milyen erdekes. Nekem az arcuregembol csorgott le a slejm. En nem is tudtam hogy a gyomor valadekot is annak mondjak.

Hoppa most beugrott valami.

Annak idejen mind a ket gyerekemmel elofordult, hogy slejmet hanytak. Az akkor volt amikor landszas utifuvet kaptak nyakoldasra. Meg voltak fazva, beadtam nekik a hurut oldot, nyeltek a slejmot rendesen, es egyszer csak kioklendeztek. Eleg remiszto volt. Na akkor megtanultam, hogy estere nem szabad nyakoldot adni a gyerekeknek.

 

 

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (18374)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.16 0 0 18375

Gyomorvédelemnek nekem Ab mellé a Venter granulátumot ajánlották. A probiotikum a vastagbelet védi. Ez viszont a gyomorban védi a gyomorbolyhokat, de figyelni kell, mert AB után pár órával szabad csak bevenni, mert rontja a gyógyszer hatékonyságát.

Előzmény: hornet599 (18372)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.16 0 0 18374

Szedek protonpumpagátlót, 2*40 mg Esomeprzaol Sandozt. Mégis van a slejm. De legalább nem savas, mert az szétmarná a gyomrot, nyombelet, nyelőcsövet. Erre jó a protonpumpa gátló. Ezt a 2*40 mg-ot fekélyeseknek szokták adni, nekem a fulladás miatt adták, akkor még nem tudtam, hogy a lyme is ludas nem csak a reflux. Korábban sosem volt refluxom a lyme előtt.

Előzmény: hornet599 (18371)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.16 0 0 18373

De igen, én felfigyeltem anno erre a hozzászólásra, kérdeztem is, hogy gyomorra mit ajánlanál, de aztán erre nem volt Neked sem tipped.

Most ha nekem valahol a köldökömtől felfelé fáj középen egy meghatározott pontban, ott vajon mi van? És mi lehet a bajom? Most közben már a torkomban is fura érzés lépett fel, és a hideg is rázott egész délelőtt. S fel vagyok fúvódva, fortyognak a belek. Hasmenésem nincs, de 3x voltam már vécén.

Előzmény: hornet599 (18372)
hornet599 Creative Commons License 2014.10.16 0 0 18372

Még egy, amit már régebben leírtam, de sokan nem látták: a probiotikumok nem hatnak a gyomorban, sem a vékonybélben! A vastagbél baktériumflóráját hivatottak karbantartani, hogy a rossz baktériumok/gombák ne szaporodjanak el, és ennek talaján ne alakuljon ki vastagbélgyulladás!

hornet599 Creative Commons License 2014.10.16 0 0 18371

Ez megvan nekem is, sok éve. Én is azt gondolom, hogy a reflux miatt van. Tüdőgyógyászaton semmit nem találtak. Néha majd kiköpöm a tüdőmet, hogy fel tudjam köhögni. Próbáld ki, hogy nem mindjárt kaja után fekszel, s a párnád megemeled (de ne csak a fejed tedd rá, hanem a kicsit a váll alatti részt is). Ha gondolod, próbálj ki protonpumpagátlót (nexium, rabyprex, omeprazol, stb..., vagy vény nélkül kapható pantoloc control, acidwell). Ezeket huzamosabb ideig kell szedni, hogy legyen kézzelfogható hatása.

 

Valaki kérdezte a gyomorvédőt: ezek a protonpumpagátlók elvileg gyomorvédőként is funkcionálnak, de ha vkinek pl már fekélye van, arra jó az ulceran, az be is vonja a gyomrot. Nekem mondjuk semmit nem használt, de nekem a yersinia miatt voltak (vannak?) felmaródásaim.

Előzmény: Törölt nick (18352)
Jesurun under Lyme Creative Commons License 2014.10.16 0 0 18370

Orrpolip volt nekem is es orsovenyem is. Mutet.  Az arcuregem is tele volt polippal. Szerenxsere nem nott vissza. 

Ma nem faj ugy Artur ahogy tegnap. 

Lehet hatott az h kihagytam a samento banderol Karden cseppeket tegnap. 

Ma folytatom 3x 15 csepp

Es olyan hideg volt reggel h csak na. 

Telikabatban mentem le reggelizni. 

2 gondolatom volt h mitol nohetett meg a fajas es zsibbadas:

Hideg es a cseppek. 

Mielott ide jottem kihagytam 2 napot (kedd szerda) mert ugy jott ki a lepes h nem tudtam cseppegtetni. 

Es Artur egesz jol volt Vasarnapig. 

Aztan megnoveltem a cseppegtetest es Artur bedurrant. De kozben meg hidegben ucsorgok szerda ota ami szinten nem jo Arturnak. A hideg maradt. 

Lehet ez tulzas herxnek nevezni de biztos h a samento banderol Karden olivalevel kivonat miatt durrant be Artur. Tunet erosodes. 

Ami nem baj.  Legalabb tudom h hat. 

Tegnap az egesz bal csuklo es Kb 20 cm az also karomon olyan volt mintha vmi szoritana kivulrol es zsibbadt. Latszott is h be van dagadva. 

Ma sokkal jobb.  Azert nem tokeletes. 

Előzmény: Törölt nick (18367)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.16 0 0 18369

Én voltam már vele fül orr gégésznél, amikor még nem tudtam, hogy lyme. Ráírta a papíromra, hogy hurutos a gégém, refluxot valószínűsít. De én szedem a savlekötőt, a legnagyobb dózisban, mert fulladtam a refluxtól, mostmár tudom, hogy a lyme-tól is.

Előzmény: milla10 (18363)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!