Keresés

Részletes keresés

Toothpick Creative Commons License 2018.01.03 0 0 2946

Viszont ha az a vágyad, hogy csökkenjen a méret, akkor az elhízás a legjobb módszer :)

szoknyás Creative Commons License 2018.01.01 0 0 2945

Azért nem maradandó a méretcsökkenés, mert a pénisz olyan, mint egy vizes lufi. Nincs benne se csont, se izom, csak üreges test-nek nevezett sejtek halmaza. Ezek kis tárolók, amikbe ha vér áramlik, akkor nő a térfogatuk, amikor megtelnek, akkor meg a folyadéknyomás miatt keménnyé válnak. Van bizonyos méretük nyugalmi állapotban, amikor nem tartalmaznak vért, de ezek olyanok, mint a lufik, ennél is jobban összenyomhatók. Ha nem veszítesz a sejtjeidből, akkor ugyanakkora lesz akármennyi idő elteltével a pénisz, csak maximum kell neki idő meg noszogatás, mert a sejtfalak össze tudnak tapadni. 

FD78 Creative Commons License 2018.01.01 0 0 2944

Közel három hónapos zárás után pár nap elteltével intenzív használat mellett ugyanakkorára visszajött.

A levétel után látszott, hogy csökkent a méret.

Kipróbálnám hosszabb időre is, sajnos nincsen aki hosszabb időre rám zárná.

Előzmény: Buvolix (2943)


Buvolix Creative Commons License 2018.01.01 0 0 2943

Miért nem maradandó?

 

Ha nincs "használatban", mert el van zárva övbe a cerka és így pl. a benne lévő izmok se nincsenek teljesen használatban, akkor azért történik meg, hogy kisebb lesz. Minél tovább van övbe zárva, annál nagyobb lesz az összehúzódása. 

Aztán, ha egyszer használnád, akkor attól az 1 alkalomtól nem nyeri vissza szerintem a hajdani méretét. Vagy?

Előzmény: FD78 (2942)
FD78 Creative Commons License 2018.01.01 0 0 2942

Nekem is kicsit csökkent a méret, de nem maradandó.

Előzmény: Törölt nick (2937)
marcipan63 Creative Commons License 2017.12.30 0 0 2941

Egy ilyen őv nekem is nagy álmom de a több mint 400 dolcsis ár miatt; csak álom marad. Valaki ha lát hasonló megoldású ővet jelezze már;.

Előzmény: Akavil (2940)
Akavil Creative Commons License 2017.12.29 0 0 2940

Én is szívesen kipróbálnám. Az jobban érdekel, aminél a zacsit is körbe öleli teljesen a ketrec, ott aztán nem lehet hozzányúlni semmihez. 

Előzmény: EFRD (2935)
SsHiT Creative Commons License 2017.12.29 0 0 2939

Szia, igen láttam, de az kicsi lenne. :(

Előzmény: Mister V. (2934)
marcipan63 Creative Commons License 2017.12.29 0 0 2938

Nekem egy kicsit kisebb lett.

Előzmény: Törölt nick (2937)
Törölt nick Creative Commons License 2017.12.29 0 0 2937

Sziasztok!

Szeretném kérdezni, hogy a rendszeres erényöv viseléstől tapasztalt-e valaki pénisz zsugorodást? érdekelne 

köszönöm! 

faithful lover Creative Commons License 2017.12.28 0 0 2936
Előzmény: EFRD (2935)
EFRD Creative Commons License 2017.12.28 0 0 2935

Még nem láttam képet róla használat közben, de érdekes, kipróbálnám. Ami tuti hogy ennek a copy-ja: https://www.evotionwearables.com/

Előzmény: Akavil (2924)
Mister V. Creative Commons License 2017.12.27 -1 0 2934

Pont előtted írtam, hogy van 1 eladó, még képet is raktam ki róla. :D

Úgy látazik itt többen csak írnak, de nem olvasnak.

Előzmény: SsHiT (2933)
SsHiT Creative Commons License 2017.12.27 0 0 2933

Sziasztok,

 

fém férfi erényövet keresek katéterrel.

 

Ha valakinél lapul esetleg hasonló, kérem küldje el képeit és egyéb adatait a fiatpunto [kukac] kgb [pont hu] címre.

 

Boldog Karit!

 

Köszönöm! :)

Mister V. Creative Commons License 2017.12.26 0 0 2932

Mister V. Creative Commons License 2017.12.26 0 0 2931

Nem sűrűn járok erre, így olvasgatva 1-2 oldalt, pár dologra szeretnék reagálni.

 

Becsípődik a fém...

Igen, én Kínából rendeltem már többet, mindnek van mozgása a gyűrű és a ketrec rögzítésénél. Ez úgy oldható meg, hogy vagy teljesen új tengelyt farag az ember, ami nagyon passzos, vagy ha a gyári tengely még hátrébb vastagodik, érdemes addig hátratólni a ketrecet, amíg lehet és megszorul, ott pedig a lakatnak fúrni egy lukat. Ezáltal teljesen fix lesz, szoros, azaz nem mozog el, tehát becsípni se tudja a bőrt.

Ha a gyűrű alja csípi be, akkor nem adtak hozzá gumicsövet, amit ráhúzva ez megakadályozható.

 

Vissza/felhelyezésnél nem fér bele...

Hidegvízbe tartás (2-5 perc), ez az éjszakai fájó merevedéskor is segít.

Mirelitt zöldség (vagy kis darabos egyéb étel) úgy zacskóval a férfiasságra.

Gondolj olyasmire, amitől lelankad... amitől elszomordsz, undorodsz, stb.

 

Katétercsöves erényöv...

Tapasztalat, hogy meg lehet szokni, bár elsőre fura a felhelyezés... aztán később a vizelésnél már jobb, hiszen ezzel állva is lehet. Nem ér olyan mélyre, hogy nagyon irritáljon bármit is, ám futni, bicajozni azért hosszú távon nem kényelmes vele.

2 félét próbáltam:

-fix fémcsöves egy bumszlival a végén: a bumszli irritált, illetve maga a cső kb. 1cm-re lógott ki a gyűrű mögött. Kis farok esetében (ernyedten 3cm alatt) a hasfalba visszanyomható a farok annyira, hogy ki lehet szabadulni az övből. Vissza nem lehet ugyan jutni, tehát lebukik a viselője, de ezért nem biztonságos.

-PVC csöves, ahol a cső kb. 10cm-t lóg ki a gyűrű mögött. Kényelmesebb, mint az előző, mivel rugalmas a cső, ám ezzel nem célszerű sportolni. Továbbá mivel a cső PVC és jól hajlik, ezért ebből is kis farokkal ki lehet hátrafelé bújni. Igaz nem egyszerű feladat, de ki és vissza is lehet jutni. Ezen cserélhető a cső, aminek egyik előnye, hogy az ember egy igazi steril katétercsőre tudja cserélni, így akár pelenkás (ABDL) játékokra is megfelelő... és ugye ha egy ilyet kb. 30 centin keresztül kihúz az ember, azt garantáltan nem tudja visszateni, főleg mivel a sterilitása elvész.

Ez utóbbi új PVC csővel eladásra vár 50-es (szorosra alakított) gyűrűvel BP 13. kerületben.

 

 

 

 

Akavil Creative Commons License 2017.12.25 0 0 2930

Nekem se ment eleinte, kis szappan vagy sikosító nekem segíteni szokott. Viszont mára már simán megy, ha áll is a párom tesz róla, hogy hamar elmenjen a kedve. :)

Előzmény: travis999 (2927)
homoh Creative Commons License 2017.12.22 -1 0 2929

Szabadulásmentes övbe valaki lezárhatna.

egykéthár Creative Commons License 2017.12.21 0 0 2928

Próbáld meg behintőporozni a zacsit is, és a cerkát is! Nálam szokott segíteni.

 

Előzmény: travis999 (2927)
travis999 Creative Commons License 2017.12.21 0 0 2927

Üdv.

 

Eladnám bontatlan új cb 6000-et! Hülye voltam és fel se tünt hogy kettőt vettem....így most a bontatlant eladnám!(akit érdekelni az adjon egy emailt és ráírok) bőven áron allul adom :)

 

Személy szerint 1 hete van rajtam a sajátom, a barátnőmmel kipróbálásra! viszont mikor lekerült majd újra fel na az nem ment túl könnyen...mert annyira izgalomba jövök hogy úgy már nem lehet! nem áll fel de annyira épp megduzzadt hogy alig férjen bele, erre valami ötlet hogy mivel tudnám ilyenkor teljesen petyhüdt állapotban tartani? :)

Törölt nick Creative Commons License 2017.12.21 -1 2 2926

Folyt.

 

Ahogy látta rajtam hogy egy kicsit élvezem a helyzetet, tett ról a hogy lankodjon a kedéjem.

Èrezem hogy megfogja a mellbimbómat  majd ráhelyez valamit. Egy nyomó- szorító érzést érzek a mellemen, majd a másikon.

Mondja a feleségem hogy a ruhacsipeszeket nem póbáltuk ki. Választás nem sok volt… ellenkezni nem tudtam.

Majd a herezacskómra is tett pár csipeszt. Hallom kuncog magában…

Kis csend.

Hallottam a levegöben egy suhanó hangot majd utánna a csombomon egy csattanást éreztem. Hát igen, a fokból elökerült a lovaglópálca is.

Azt egyszer egy bevárárlás során találtuk rá a Decathlon ban. Amit meg is vettük. Mi minden érdekes dolgot lehet ott venni…

Visszatérve a pálcázásra.

Feleségem áll az ágyon kezében a pálcával, én alatta fekszem kiszolgáltatva. Mondja is nekem , nagyon jól áll rajtam ez az új erényöv.

Szereti látni ahogy dagad benne farkam és ahogy így szenvedek. Ahogy ezt kimondta a dorotvált farkam tövére csapott a pálcával.

A csapástól ismét a testem megfeszült és fel nyögtem a fájdalomtól. De a kötelek és a bilincsek a helyükön tarottak.

Csak annyit hallottam a kedvesem felnevet egy kicsit, és annyit mondott szereted nem…?!

Ezt így folytatta a testem minden részén, váratlanúl lecsapva a pálcával.

Láthatta rajta hogy már nem igazam bírom már a csapásokat. Mert egyre hangosabban próbáltam a gag alóm megszólalni.

Annyit mondott hagy egy kicsit pihenni. Ez a pinenés nem sokáig tarot.

Csak a gyufásdoboz jellegzetes hangját majd ahogy gyufaszál lángra kap annyit hallottam.

Ismét csend, várakozás…

Próbálok megszólalni de nem megy. Próbálok kinézni a szemtakaró alól nem sikerül. Csend…

Majd annyit érzek, a testemre valami forró folyik rá. Az esszembe jut, az éjjeliszekrényen lévö gyertyatömb.

Hát igen.... elöször kaptam a pálcával majd a jutalmam a meleg viasz volt.

A meleg viaszt kaptam a mellemre a hasamra és nem utolsó sorbana a farkamra és a golyóimra….

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2017.12.21 -1 0 2925

Üdv!
Megjöttek az új játékszerek. 

A fekete még tegnap előtt, ezt sajnos nem tudom használni,

de most, ahogy kopogott a postás, a Kedvesem szaladt oda érdeklődve, hogy 

mit hozott. 

Nem késlekedett, amint kibontotta, felcsillant a szeme és lecserélte a CB-6000s-t a

tüskés fémre. Indul vizsgázni, viszi magával a kulcsot.

Ha nem passzol valami, esélyem sincs  megszabadulni tőle...

 

    

Akavil Creative Commons License 2017.12.20 0 0 2924
Előzmény: Akavil (2923)
Akavil Creative Commons License 2017.12.20 0 0 2923

Mégha tudnék is írni...


Ilyenről van valakinek valami tapasztalata? Érdekes, de nem tudom mennyire lenne hordható.

Akavil Creative Commons License 2017.12.19 0 1 2922

Ejnye. Tudom nem vicc, de talán még szalonképes. :)

Előzmény: Törölt nick (2921)
Törölt nick Creative Commons License 2017.12.19 -1 2 2921

az asszony, MI?

Majd mindjárt megbeszéljük,mit képzelsz magadról?

Előzmény: *Aquarius* (2920)
*Aquarius* Creative Commons License 2017.12.19 -1 0 2920

Látom nem csak engem szokott megdugni az asszony:)

 

Előzmény: Törölt nick (2916)
Törölt nick Creative Commons License 2017.12.19 0 0 2919

Szia,

 

Nekem olyat rendelt az asszony az Ali-ról, de pár óra használat után ki kellett hogy szedjem.

Hiába volt jól besíkosítva, nagyon irritálta a hugycsövet.

Nekem ez a tapasztalatom vele. Azóta annélkül használom.

Lehet hogy másnak vevált!

Előzmény: Ativagyok (2918)
Ativagyok Creative Commons License 2017.12.19 0 0 2918

Rendeltem egy fém cuccot az aliról. Azt kérdezném a húgycsőbe vezetettről van tapasztalata valakinek. Kicsit nagynak találom a 8 mm átmérőt. Pár nap múlva érkezik meg. Illetve a 135 mm hossz szükséges? Bármilyen vélemény érdekelne. Kösz

 

Törölt nick Creative Commons License 2017.12.19 0 2 2917

Folyt köv....

Csak a cipök távolodó kopogását hallom.  Az idöérzékem teljesen elszállt. Nem tudtam mennyi idö telhetett el azóta hogy az ágyon fekve.

Egy óra vagy kettö? De lehet hogy csak fél óra.?? Nem tudom??

Közben a fürdöszoba felöl zajokat hallok. Hallom a tus hangját ahogy a vizet megengedi magának a zuhanyzóban.

Egy idö után a vizfolyáscsobogás megszünik. Csak halk lépteket hallok közeledni az ágy felé. Èrzem a friss tusfürdö illatát a levegöben, majd egy fajdalmat.

Ahogy a kedvesem elsuhant az ágy mellet megcsavarta a mellbimbómat. Gondolom látta ahogy a testem megfeszül, hogy nem igazán élveztem a mell csavargatást.

Ez után csak egy meleg kissé nedves érzést éreztem majd ismét fájdalmat. A fogaival megharapta a bimból.

Èreztem ahogy leült mellém az ágyra, majd megkérdezte hogy érzed magda drágám! Mivel számban a gag volt, nem tudtam megszólalni. Csak hümmögni és a fejemet tudtam forgatni.

Mivel választ nem adtam, nyugtázta biztosan minden rendben velem.  

Mondja, Akkor jó, annak örülök! Mert sok tervem, dolgom lesz még veled. Ezzel tovább is állt.

Hallom hogy a szekrény fiókjait kihuzza, majd keresgél benne. Próbálom fejben összetenni miket keresgélhet a fiókban. Több dolog jutott az eszembe.

Az egyik fiók a fehérnemüs a másik pedig ahol a játékszereinket tároljuk. Biztos volt még bene pár dolog, mert reggel mikor elment csak egy két dolgot készített ki belöle.

Nem részletezem mert gondolom sokaknak is van ilyen fiókja. Sok- sok játékszerrel.

Járt az agyam ugyan mi fogy a fiókból elökerülni. A férfi ösztönöm azt súgta, hogy felveszi majd a kedvenc fehérnemüjét amit nagyon kedvelek.

Egy nagyon szexi fekete- pink színü melltaró, tanga, és hozzá illö harisnyataró és a fekete necc harisnya.

Imádom mikor felveszi annyira jól néz ki benne!

Erre gondolva már kezdett egyre jobba beledagadni a farkam a szük övbe.  Ekkor jutott eszembe hogy hiába venne fel nekem, nem láthatom, mert a szemem is be van kötve.

De állmodozni még lehet…

Némi kotorászás hallok a fiókokban, majd halk susogás.

Ki idö elteltével lépteket hallok ami közeledi az ágy felé, majd csend. Az éjjeliszekrényre ami az ágy mellet van hallom hogy letesz valamit.

Több dolog volt az mert más- más hangja volt ahogy az szekrényre tette. Volt benne csörgés, puffanás. Ismét csend.

Már csak annyit éreztem hogy az ágy matraca megmozdúl alattam, fellépett az ágyra. A testem jobban megfeszült ahogy az ágyra lépett. De a kötések a helyemen tartottak.

Csak annyit éreztem hogy a lábával végigsimítja a testem. Ekkor éreztem meg hogy a lában harisnya van.

Ennek nagyon megörültem, gondolom észre is vette rajtam. A farkam ismét elkezdett dagadni….

Ha valakit érdekel....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!