Keresés

Részletes keresés

a laptalan Creative Commons License 2004.05.30 0 0 19
De jó idő van ma. Ki merre meztéllábaskodott? :-)
Előzmény: mushead (18)
mushead Creative Commons License 2004.05.26 0 0 18
emberek, ma egész jó idő van, tessék kimenni a szabadba :)
mushead Creative Commons License 2004.05.25 0 0 17
hát én "sajnos" nem fővárosi gyerek vagyok :) az előbb elírtam, kimaradt egy szó: "...azért biztos van egy-két hely, ahol meg lehet próbálni :)"
Előzmény: a laptalan (16)
a laptalan Creative Commons License 2004.05.25 0 0 16
mushead! Tippeket! :-)
Előzmény: mushead (15)
mushead Creative Commons License 2004.05.25 0 0 15
hát ja, bp-n nem biztos, hogy ez egészséges dolog, de azért van egy-két hely, ahol meg lehet próbálni :)
Sunshine Superman Creative Commons License 2004.05.24 0 0 14
Mutassunk példát a saját életünkkel... :)))
Törölt nick Creative Commons License 2004.05.24 0 0 13
én szeretek mezténlábaskodni, de ebben a dzsuvás agresszív városban vagy gumicsizmában, vagy valami szögesbakancsban szeretnék sokszor járkálni ...
Törölt nick Creative Commons License 2004.05.24 0 0 12
Én úgy szeretem kimondani azt, hogy meztélláb
mushead Creative Commons License 2004.05.24 0 0 11
én feszültség levezetésnek is használom ezt a hobbimat :) régen viszont iszonyatosan paráztam, egyszerűen féltem megtenni az első lépéseket. de aztán belejöttem :) mellesleg egy hét, és itt van a szezonja... :)
Sunshine Superman Creative Commons License 2004.05.23 0 0 10
Nagyon konformisták vagyunk, és ez tuti, hogy a fogyasztói társadalommal van összefüggésben. Ugye ha az elégedettség azon múlik, hogy kinek milyen márkájú, fazonú cipője van...
Ezt a felvetést valamelyik orosz oldalon is megfogalmazták. Pedig az mennyire Keleten van...
Előzmény: mushead (9)
mushead Creative Commons License 2004.05.23 0 0 9
na már mennyien vagyunk :) érdekes, hogy a neten elég sok ilyen témájú oldalt lehet találni, magyar viszont egy sincs. azt vettem észre, mintha más országokban nyitottabbak lennének erre az emberek, és többen űzik ezt a "sportot".
Sunshine Superman Creative Commons License 2004.05.22 0 0 8
Valami van a levegőben? Én csak azért nem szóltam hozzá korábban, mert télen fedeztem fel és határoztam el magam. :))) Péntek éjjel aztán betalpaltam a tavaszba. (Ma nem, mert hideg volt. Szalon-barefooting. :)))
Ez volt az első ilyen élményem, és abszolút meglepő volt, hogy mennyire gyorsan és biztosan tudok menni. Még csak nem is bámultak meg jobban, mint simán szandálban (van, akinek az is bántja a szemét). Viszont volt egy kocsma, ahova nem engedtek be. Lehet, hogy ezzel történelmet csináltak. :)))
Érdekelne, van-e elgondolásotok a mezítláb járás "mélyebb" kulturális és metafizikai összefüggéseiről. Szerintetek tabu ez a téma? Ahogy elnézem a barefooting oldalakat, az EU-kampányban is helye lehetett volna. :)))

e_laca Creative Commons License 2004.05.22 0 0 7
Szerintetek hol lehet a városban mezítláb közlekedni?
Ahol nem is néznek rád furán, nem is megy tönkre a lábad...
a laptalan Creative Commons License 2004.05.22 0 0 6
Hurrá! Végre valaki(k)! Hozzátok hasonló érdeklődésű barátaitokat is! (mezítláb:-)
Előzmény: Celtic Moon (5)
Celtic Moon Creative Commons License 2004.05.22 0 0 5
Én sűrűn járok mezitláb :))
Előzmény: a laptalan (-)
mushead Creative Commons License 2004.05.22 0 0 4
hi!

régóta akartam ilyen topicot nyitni...aztán valahogy mindig elmaradt. szóval én szoktam így mászkálni, mondjuk csak nyáron :) először azt gondoltam, csomóan be fognak szólni, de érdekes, még senki se tette...kár, hogy ilyen kevés barefooter van.

Biovadász Creative Commons License 2004.05.22 0 0 3
Elég nagy feltünést keltenék vele a villamoson. :)
Előzmény: a laptalan (2)
a laptalan Creative Commons License 2004.05.22 0 0 2
Tudom, kicsit időszerűtlen volt novemberben megnyitnom ezt a topikot. Remélem most, hogy itt a tavasz, talán nagyobb lesz az érdeklődés. Vagy senki se szeret mezítláb járni?
a laptalan Creative Commons License 2003.11.08 0 0 1
Nem kell ennyire időhöz kötötten gondolkodni. Én spec. tavasztól őszig gondolkotam.
Törölt nick Creative Commons License 2003.11.08 0 0 0
Télen? S0ha! :)
a laptalan Creative Commons License 2003.11.08 0 0 topiknyitó
Tény, hogy mezítláb járni a legegészségesebb. Ebbe a témába olyan hozzászólókat várok, akik nemcsak egyetértenek ezzel, hanem szokat is mezítláb járkálni, és nem csak a lakásban. A neten erre vonatkozólag sok oldal van, magyart viszont nem találtam. Remélem, akadnak olyanok is akiknek vannak érdekes történeteik, kalandjaik. Szóval, hajrá!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!