Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2001.07.14 0 0 23
Sziasztok!

Mindig is az első kerületben laktam: hm, először a Moszkva térnél, aztán a Batyi közelében. Most áttettem a székhelyemet a XI-be, de nem volt szívem átjelentkezni :o) Ugye legalább ti nem nevettek ki?

bölcsi: Pauler utca
ovi: Toldy Ferenc utca
általános: Attila (most már Karinthynak hívják)
gimi: Szilágyi

hát ennyi...

Hidegtalpu

lukrecica Creative Commons License 2001.07.14 0 0 22
Tessék hozzánk is írni! Úúúúúúnatkoziom!
Előzmény: Cseresznye (21)
Cseresznye Creative Commons License 2001.07.14 0 0 21
Néha jól esik egy kis séta. :-)

Nerdy! Nekem ez a lakás, ahol most lakom, mindig második otthonom volt. Itt laktak az én drága nagyszüleim, akiket azóta sajnos elveszítettem. Óvodába, iskolába nem itt jártam. Óbudán és Békásmegyeren nőttem fel.

Előzmény: Nerdy (13)
Nerdy Creative Commons License 2001.07.13 0 0 20
Hát igen így lenne, csak mint írtam a szomszép pénztárosnő ahelyett, hogy a sorával törődne, rögtön belekiabál a más dolgába, és kéretlenül is beleszól. természetesen a vevő ellen.
Még akkor is ha teljesen tisztában van azzal, hogy a vevőnek van igaza.
Hiszen ő kereste elő azt a cetlit amin a jó kód volt, amit elsőre be kellett volna pütyögtetni a pénztárgépbe.

Nerdy

Előzmény: blackhole (19)
blackhole Creative Commons License 2001.07.13 0 0 19
> Ja, és még valami, májusi akciós árak vannak kitéve és a legtöbb árucikknél csak a
> pénztárban derül ki az ár. Nem merem leírni ezek után, hogy helyes ár, mert már az sem
> biztos.

A terméken levő cédulák közül a legalacsonyabb árat mutató érvényes, ha nincs
takarva másikkal. És KÖTELESEK azon az áron eladni, nincs olyan, h "nem
muszály nálunk vásárolni".

bh@know.your.rights

Előzmény: Nerdy (10)
Nerdy Creative Commons License 2001.07.12 0 0 18
Szia Bazsi!

Nagyon szépen írtál a kerületünkről, én is nagyon kedvelem az összes említett helyet.

Szia Tracy!

Persze, hogy számit!!!!!
Éljenek a kerület óvodáiba jártak!

Szia Chromax!

Sajnos igazad van.

Nerdy

Előzmény: chromax (17)
chromax Creative Commons License 2001.07.12 0 0 17
A kedves polgármester úr sok másra sem gondolt, de minek is, a kerületben élő rengeteg öregasszony/öregember úgy is megválasztja a "nemzeti" jelöltet, akárki is legyen az.
Ha én indulnél el jobbos szinekben, esküszöm polgármester tudnék lenni....
Előzmény: Nerdy (13)
GaMeR Creative Commons License 2001.07.12 0 0 16
Szerintem keves. :)
Előzmény: tracy (15)
tracy Creative Commons License 2001.07.12 0 0 15
Az ér, hogy az Attila útra jártam oviba? :)
Előzmény: Nerdy (13)
bazsi Creative Commons License 2001.07.12 0 0 14
Hát én bizony sohasem laktam még a duna nyugati oldalán, de imádom a Várat, a bástyákat, a sok kis régi, XVIII. századi házat, amelyek sehol máshol nem maradtak meg szép fővárosunkban, mert elvitte az árvíz, vagy szétlövette hentzi; imádom a borfesztivált, a mesterségek vásárát,

a "Vár szoknyáját", a Naphegyet és a Gellérthegyet is. Ja, meg a Tabánt...

:)

Amikor Pestről átmegyek Budára, valahol mindig elkápráztat az, hgoy jé, itt nem betondzsungel van (pedig ugyanúgy belváros), hanem vannak parkok; és mennyivel szebb és rendezettebb minden...
:)

Nerdy Creative Commons License 2001.07.11 0 0 13
Szia Cseresznye!

Örülök, hogy kedveled első kerületet. Én mindig itt laktam és nem is kívánkozok el innen.

Viszont ha Te a Déli felé laksz, az is nagyon klassz hely. Nincs is messze tőlünk.

Hogy bírtad azt a rengeteg lépcsőt? Én nem bírnám, ezért inkább csak néha megyek fel a Várba, és innen lentről nézek felfelé. (Én a vár túlsó oldalán lakom, mint Te.)
Cseresznye, ha a Délit említed, nem jártál az Attila suliba általánosba? Igaz, ha másik kerületi vagy, akkor biztos nem.

Nekem nagyon nem tetszenek a felállított parkolóórák, mert fizetni kell hamarosan a nem itt lakóknak.
A kedves polgármester úr csak arra nem gondolt amikor megegyezett a 3 kerület polgimestereivel, hogy itt, ebben a kerületben nagyon sok az idős, akihez ha felugranak a gyerekei akkor mindig fizethetnek ezentúl. Mármint a parkolásért és óránként, ha jól tudom 140.- Ft-ot. Szerintem ez nagyon méltánytalan.

Nerdy

Előzmény: Cseresznye (12)
Cseresznye Creative Commons License 2001.07.11 0 0 12
Én épp ezért általában veszek egy mély levegőt, vállamon a táskám, egyik kezemben a kosár és benyomulok a G-Robyba, az emberek és árucikkek tömkelegébe. Csak azt a pár percet kell kibírni, utána sokkal jobb érzés. :-))

Eszembe jutott, hogy tulajdonképpen én sem lakom messze a kerülettől. Ha átmegyek az utcánk másik oldalára, az már egyker. Igaz, nem a legszebb része (Déli pu...).

Tegnap egy nagyon szép sétám volt a Fő utcától a Kapisztrán térig és vissza. 380 lépcsőfok volt a várig (számoltam :-). Azt hiszem, én szerelmes vagyok ebbe a kerületbe...

Előzmény: ladyzso (11)
ladyzso Creative Commons License 2001.07.10 0 0 11
A Batyiról nekem is vannak negatív tapasztalataim. Elképesztő, hogy mit meg nem engednek maguknak. A legtöbb pénztáros közli, hogy ez az ár szerepel a pénztárgépben, és nem tud mit csinákni, pedig utánanézhetnének a dolgoknak.

A G-Roby nagyon jó annak ellenére, hogy általában sokan vanak a boltban.

ladyzso

Előzmény: Nerdy (10)
Nerdy Creative Commons License 2001.07.09 0 0 10
Sziasztok!!!!
Nagyon örülök, hogy ennyien itt vagytok!

Én is a Batyin szoktam vásárolni, a G-Robyban ritkán a tömeg miatt.

Volt ma egy tanulságos eset a Batyiban!

Képzeljétek vettem 1 kg félbarna kenyeret és, hogy-hogy nem 134 Ft helyett a pénztárGÉP 204.- Ft-t számlázott!
Persze csak én vettem észre, a pénztáros nem.
Amikor szóltam, csak csodálkozott, hogy hát a gép szerint ennyi. Előkerült a szomszéd pénztáros is, kapásból hangoskodni kezdett, meg, hogy ennyi az ára, de mondtam neki, hogy talán nem kiabálni kellene, és ilyen kenyéáremelés nincs, és legyenek szívesek idehívni egy főnököt.
Leintette a kolléganője, és továbbra is csodálkozott. Ez délelőtt 10-kor volt!!!!!!!!!
Főnök persze sehol.
Erre a szomszéd pénztárostól, az előbb említett kolléganőtől előkerült egy pici cetli, és láss csodát azon volt a jó kód!
Na mit szóltok?
Érdekes, és mindez de. 10-kor.
Addigra már mennyi kenyeret eladhattak 204.-Ft/kg áron?!

Visszakaptam 70 forintot és azt mondták, hogy intézkednek.

mesélem a lányomnak, hogy is jártam, erre ő azt mondja, ja már tegnap is így volt, csak mi ismerős pénztárosnál fizettünk, aki azonnal a jó kódot kézzel beírta.

Nagyon ügyes trükk! Mert ha azt látod, hogy lehúzza a kódot azt hiszed minden rendben van. Hát mint látjuk nem így van!

Ja, és még valami, májusi akciós árak vannak kitéve és a legtöbb árucikknél csak a pénztárban derül ki az ár. Nem merem leírni ezek után, hogy helyes ár, mert már az sem biztos.

Nerdy
Vigyázzatok!

Előzmény: Spanci (9)
Spanci Creative Commons License 2001.07.09 0 0 9
Pedig Jó a G-Roby.
Én is csak itt dolgozózom, nem itt lakom, sajnos.
Előzmény: chromax (8)
chromax Creative Commons License 2001.07.09 0 0 8
Évek óta nem vásároltam a Batyin, pedig nem lakom messze..1x voltam a hatalmas sparban, és teljesen kiábrándultam, látszik, hogy nem tudnak mit kezdeni a hatalmas térrel...a G-robyban azt utálom, hogy tele van mindig.
Előzmény: Cseresznye (7)
Cseresznye Creative Commons License 2001.07.09 0 0 7
Én pedig hetente egyszer-kétszer ott dolgozom. Olyankor a G-Robyban szoktam vásárolni a Batthyány téren. Olcsó és nagy a választék. Az egyetlen baj az, hogy szűkös a hely és mindig nekemjön valaki.
Előzmény: GaMeR (6)
GaMeR Creative Commons License 2001.07.08 0 0 6
En is.
chromax Creative Commons License 2001.07.08 0 0 5
Hagyd a fenébe Nerdy, biztos megint nem mert visszaszólni a főnökének, az ilyenek szoktak kötözködni a fórumban, mert csak itt meri kinyitni a száját...

én egyébként a kerületben lakom :)

chro

Előzmény: Nerdy (4)
Nerdy Creative Commons License 2001.07.08 0 0 4
Kedves Veszett Kutya!

Köszi a kioktatást, biztosan magyar tanár vagy!

Igazán örülök, hogy idetaláltál.
Itt laksz a kerületben?

Ja, és még valami, nem fiú vagyok, aranyos kutyuska!!

Nerdy

Előzmény: Veszett Kutya (3)
Veszett Kutya Creative Commons License 2001.07.08 0 0 3
Azt, hogy első, a következőféleképpen lehet leírni a magyarban:
- 1.
- első.

1-ső nincs. Jegyezd meg, fiú.

Előzmény: Nerdy (-)
Nerdy Creative Commons License 2001.07.08 0 0 2
Nem létezik, hogy az 1-kerből senki nem jár erre!

Hol vagytok? Csak nem a Balatonon?

Nerdy

Előzmény: originalqszi (1)
originalqszi Creative Commons License 2001.07.06 0 0 1
Gratula!:)))) szépségdíjas 0-ázás:)))))
Előzmény: Szabcsi (0)
Szabcsi Creative Commons License 2001.07.06 0 0 0
... és a 0.-ból?
Nerdy Creative Commons License 2001.07.06 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Ki van még rajtam kívül sz 1-ső kerületből?

Nerdy

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!