Keresés

Részletes keresés

Cseresznye Creative Commons License 2001.07.15 0 0 28
Szerintem nem drágább mint más üzletek, a választék pedig kifejezetten jó. Nagyon szeretem, hogy elfér a bevásárlókocsim és nem ütközöm másoknak minden mozdulatnál. Ha ennél jobbat és olcsóbbat akarsz, menj Tescoba/Corába/Auchanba.
Előzmény: chromax (27)
chromax Creative Commons License 2001.07.15 0 0 27
Egyébként igaza van, a kukást is elindíthatnák akár, lényeg hogy nép-nemzeti legyen :) Na de mindegy. Inkább ajánljatok valami jó bevásárlóhelyet a Mammut-ban lévő Match-en kívül, mert már rohadtul unom..nagy, és mégis csomó mindent nem lehet kapni. Ill. drága :-)
Előzmény: Nerdy (26)
Nerdy Creative Commons License 2001.07.15 0 0 26
Én sem tudom, hogy ki vagy, de ha nem vetted volna észre ez itt nem a politika helye.

Előzmény: loggol (25)
loggol Creative Commons License 2001.07.15 0 0 25
Nem tudom ki vagy, de ha a kerületben senki nem tudná, és úgy indulnál el jobbos jelöltként, akkor is biztos befutó lennél. Bár 1994 rég volt, de ez volt az egytelen olyan választókörzet, ahol az MSZP jelöltje nem az első két helyen végzett. Pedig az enyhén jobbosra (vallás, stb.) fazonírozott Hegyi Gyulát indították.

No, de kissé megszomjaztam a politikától. Innék egy kis... Tippek?

Nerdy Creative Commons License 2001.07.15 0 0 24
Halihó!
Én is az Attilába jártam, igaz már borzasztó régen volt.

Egyáltalán nem nevetünk ki, hogy nem jelentkeztél ki, hiszen ez egy szép kerület, jó hely. Én se mennék el innen, nem szívesen laknék máshol.

Nerdy

Előzmény: Törölt nick (23)
Törölt nick Creative Commons License 2001.07.14 0 0 23
Sziasztok!

Mindig is az első kerületben laktam: hm, először a Moszkva térnél, aztán a Batyi közelében. Most áttettem a székhelyemet a XI-be, de nem volt szívem átjelentkezni :o) Ugye legalább ti nem nevettek ki?

bölcsi: Pauler utca
ovi: Toldy Ferenc utca
általános: Attila (most már Karinthynak hívják)
gimi: Szilágyi

hát ennyi...

Hidegtalpu

lukrecica Creative Commons License 2001.07.14 0 0 22
Tessék hozzánk is írni! Úúúúúúnatkoziom!
Előzmény: Cseresznye (21)
Cseresznye Creative Commons License 2001.07.14 0 0 21
Néha jól esik egy kis séta. :-)

Nerdy! Nekem ez a lakás, ahol most lakom, mindig második otthonom volt. Itt laktak az én drága nagyszüleim, akiket azóta sajnos elveszítettem. Óvodába, iskolába nem itt jártam. Óbudán és Békásmegyeren nőttem fel.

Előzmény: Nerdy (13)
Nerdy Creative Commons License 2001.07.13 0 0 20
Hát igen így lenne, csak mint írtam a szomszép pénztárosnő ahelyett, hogy a sorával törődne, rögtön belekiabál a más dolgába, és kéretlenül is beleszól. természetesen a vevő ellen.
Még akkor is ha teljesen tisztában van azzal, hogy a vevőnek van igaza.
Hiszen ő kereste elő azt a cetlit amin a jó kód volt, amit elsőre be kellett volna pütyögtetni a pénztárgépbe.

Nerdy

Előzmény: blackhole (19)
blackhole Creative Commons License 2001.07.13 0 0 19
> Ja, és még valami, májusi akciós árak vannak kitéve és a legtöbb árucikknél csak a
> pénztárban derül ki az ár. Nem merem leírni ezek után, hogy helyes ár, mert már az sem
> biztos.

A terméken levő cédulák közül a legalacsonyabb árat mutató érvényes, ha nincs
takarva másikkal. És KÖTELESEK azon az áron eladni, nincs olyan, h "nem
muszály nálunk vásárolni".

bh@know.your.rights

Előzmény: Nerdy (10)
Nerdy Creative Commons License 2001.07.12 0 0 18
Szia Bazsi!

Nagyon szépen írtál a kerületünkről, én is nagyon kedvelem az összes említett helyet.

Szia Tracy!

Persze, hogy számit!!!!!
Éljenek a kerület óvodáiba jártak!

Szia Chromax!

Sajnos igazad van.

Nerdy

Előzmény: chromax (17)
chromax Creative Commons License 2001.07.12 0 0 17
A kedves polgármester úr sok másra sem gondolt, de minek is, a kerületben élő rengeteg öregasszony/öregember úgy is megválasztja a "nemzeti" jelöltet, akárki is legyen az.
Ha én indulnél el jobbos szinekben, esküszöm polgármester tudnék lenni....
Előzmény: Nerdy (13)
GaMeR Creative Commons License 2001.07.12 0 0 16
Szerintem keves. :)
Előzmény: tracy (15)
tracy Creative Commons License 2001.07.12 0 0 15
Az ér, hogy az Attila útra jártam oviba? :)
Előzmény: Nerdy (13)
bazsi Creative Commons License 2001.07.12 0 0 14
Hát én bizony sohasem laktam még a duna nyugati oldalán, de imádom a Várat, a bástyákat, a sok kis régi, XVIII. századi házat, amelyek sehol máshol nem maradtak meg szép fővárosunkban, mert elvitte az árvíz, vagy szétlövette hentzi; imádom a borfesztivált, a mesterségek vásárát,

a "Vár szoknyáját", a Naphegyet és a Gellérthegyet is. Ja, meg a Tabánt...

:)

Amikor Pestről átmegyek Budára, valahol mindig elkápráztat az, hgoy jé, itt nem betondzsungel van (pedig ugyanúgy belváros), hanem vannak parkok; és mennyivel szebb és rendezettebb minden...
:)

Nerdy Creative Commons License 2001.07.11 0 0 13
Szia Cseresznye!

Örülök, hogy kedveled első kerületet. Én mindig itt laktam és nem is kívánkozok el innen.

Viszont ha Te a Déli felé laksz, az is nagyon klassz hely. Nincs is messze tőlünk.

Hogy bírtad azt a rengeteg lépcsőt? Én nem bírnám, ezért inkább csak néha megyek fel a Várba, és innen lentről nézek felfelé. (Én a vár túlsó oldalán lakom, mint Te.)
Cseresznye, ha a Délit említed, nem jártál az Attila suliba általánosba? Igaz, ha másik kerületi vagy, akkor biztos nem.

Nekem nagyon nem tetszenek a felállított parkolóórák, mert fizetni kell hamarosan a nem itt lakóknak.
A kedves polgármester úr csak arra nem gondolt amikor megegyezett a 3 kerület polgimestereivel, hogy itt, ebben a kerületben nagyon sok az idős, akihez ha felugranak a gyerekei akkor mindig fizethetnek ezentúl. Mármint a parkolásért és óránként, ha jól tudom 140.- Ft-ot. Szerintem ez nagyon méltánytalan.

Nerdy

Előzmény: Cseresznye (12)
Cseresznye Creative Commons License 2001.07.11 0 0 12
Én épp ezért általában veszek egy mély levegőt, vállamon a táskám, egyik kezemben a kosár és benyomulok a G-Robyba, az emberek és árucikkek tömkelegébe. Csak azt a pár percet kell kibírni, utána sokkal jobb érzés. :-))

Eszembe jutott, hogy tulajdonképpen én sem lakom messze a kerülettől. Ha átmegyek az utcánk másik oldalára, az már egyker. Igaz, nem a legszebb része (Déli pu...).

Tegnap egy nagyon szép sétám volt a Fő utcától a Kapisztrán térig és vissza. 380 lépcsőfok volt a várig (számoltam :-). Azt hiszem, én szerelmes vagyok ebbe a kerületbe...

Előzmény: ladyzso (11)
ladyzso Creative Commons License 2001.07.10 0 0 11
A Batyiról nekem is vannak negatív tapasztalataim. Elképesztő, hogy mit meg nem engednek maguknak. A legtöbb pénztáros közli, hogy ez az ár szerepel a pénztárgépben, és nem tud mit csinákni, pedig utánanézhetnének a dolgoknak.

A G-Roby nagyon jó annak ellenére, hogy általában sokan vanak a boltban.

ladyzso

Előzmény: Nerdy (10)
Nerdy Creative Commons License 2001.07.09 0 0 10
Sziasztok!!!!
Nagyon örülök, hogy ennyien itt vagytok!

Én is a Batyin szoktam vásárolni, a G-Robyban ritkán a tömeg miatt.

Volt ma egy tanulságos eset a Batyiban!

Képzeljétek vettem 1 kg félbarna kenyeret és, hogy-hogy nem 134 Ft helyett a pénztárGÉP 204.- Ft-t számlázott!
Persze csak én vettem észre, a pénztáros nem.
Amikor szóltam, csak csodálkozott, hogy hát a gép szerint ennyi. Előkerült a szomszéd pénztáros is, kapásból hangoskodni kezdett, meg, hogy ennyi az ára, de mondtam neki, hogy talán nem kiabálni kellene, és ilyen kenyéáremelés nincs, és legyenek szívesek idehívni egy főnököt.
Leintette a kolléganője, és továbbra is csodálkozott. Ez délelőtt 10-kor volt!!!!!!!!!
Főnök persze sehol.
Erre a szomszéd pénztárostól, az előbb említett kolléganőtől előkerült egy pici cetli, és láss csodát azon volt a jó kód!
Na mit szóltok?
Érdekes, és mindez de. 10-kor.
Addigra már mennyi kenyeret eladhattak 204.-Ft/kg áron?!

Visszakaptam 70 forintot és azt mondták, hogy intézkednek.

mesélem a lányomnak, hogy is jártam, erre ő azt mondja, ja már tegnap is így volt, csak mi ismerős pénztárosnál fizettünk, aki azonnal a jó kódot kézzel beírta.

Nagyon ügyes trükk! Mert ha azt látod, hogy lehúzza a kódot azt hiszed minden rendben van. Hát mint látjuk nem így van!

Ja, és még valami, májusi akciós árak vannak kitéve és a legtöbb árucikknél csak a pénztárban derül ki az ár. Nem merem leírni ezek után, hogy helyes ár, mert már az sem biztos.

Nerdy
Vigyázzatok!

Előzmény: Spanci (9)
Spanci Creative Commons License 2001.07.09 0 0 9
Pedig Jó a G-Roby.
Én is csak itt dolgozózom, nem itt lakom, sajnos.
Előzmény: chromax (8)
chromax Creative Commons License 2001.07.09 0 0 8
Évek óta nem vásároltam a Batyin, pedig nem lakom messze..1x voltam a hatalmas sparban, és teljesen kiábrándultam, látszik, hogy nem tudnak mit kezdeni a hatalmas térrel...a G-robyban azt utálom, hogy tele van mindig.
Előzmény: Cseresznye (7)
Cseresznye Creative Commons License 2001.07.09 0 0 7
Én pedig hetente egyszer-kétszer ott dolgozom. Olyankor a G-Robyban szoktam vásárolni a Batthyány téren. Olcsó és nagy a választék. Az egyetlen baj az, hogy szűkös a hely és mindig nekemjön valaki.
Előzmény: GaMeR (6)
GaMeR Creative Commons License 2001.07.08 0 0 6
En is.
chromax Creative Commons License 2001.07.08 0 0 5
Hagyd a fenébe Nerdy, biztos megint nem mert visszaszólni a főnökének, az ilyenek szoktak kötözködni a fórumban, mert csak itt meri kinyitni a száját...

én egyébként a kerületben lakom :)

chro

Előzmény: Nerdy (4)
Nerdy Creative Commons License 2001.07.08 0 0 4
Kedves Veszett Kutya!

Köszi a kioktatást, biztosan magyar tanár vagy!

Igazán örülök, hogy idetaláltál.
Itt laksz a kerületben?

Ja, és még valami, nem fiú vagyok, aranyos kutyuska!!

Nerdy

Előzmény: Veszett Kutya (3)
Veszett Kutya Creative Commons License 2001.07.08 0 0 3
Azt, hogy első, a következőféleképpen lehet leírni a magyarban:
- 1.
- első.

1-ső nincs. Jegyezd meg, fiú.

Előzmény: Nerdy (-)
Nerdy Creative Commons License 2001.07.08 0 0 2
Nem létezik, hogy az 1-kerből senki nem jár erre!

Hol vagytok? Csak nem a Balatonon?

Nerdy

Előzmény: originalqszi (1)
originalqszi Creative Commons License 2001.07.06 0 0 1
Gratula!:)))) szépségdíjas 0-ázás:)))))
Előzmény: Szabcsi (0)
Szabcsi Creative Commons License 2001.07.06 0 0 0
... és a 0.-ból?
Nerdy Creative Commons License 2001.07.06 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Ki van még rajtam kívül sz 1-ső kerületből?

Nerdy

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!