Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

bx16trs Creative Commons License 2006.07.14 0 0 642
"nágocsi vegások" ?? A szép szürke Millésime bx-el? Jól gondolom? (nem is tudtam, hogy vegások) :-)))
PSA fórumon meglelhető Bxmpisti nicknév alatt! :-))
Előzmény: czi.gab (640)
bx16trs Creative Commons License 2006.07.14 0 0 641
Ez esetben hülye vagyok.....! :-)))
Akkor mindenki ismerős a képről! :-))
Előzmény: czi.gab (640)
czi.gab Creative Commons License 2006.07.13 0 0 640

Jé mi is rajta vagyunk a képen !

DONALD'85 és a "Főgát.ser", hol is lehetnének, mint középen !

Tényleg jól sikerült a kép ! Ennyire "fotogének" vagyunk ?

Szeretném megtudni a "nágocsi vegások" elérhetőségét, aki tud segítsen !

Előzmény: bx16trs (633)
czi.gab Creative Commons License 2006.07.13 0 0 639

Technikai megoldásaid "publikusak" ?

Mikor lehet többet megtudni az átépítés menetéről ?

Melyik fázisnál tartasz, mikorra várható az elindulás ?

Vagy már falja a KW-tokat szó szerint a konnektorból ?

Hol tartasz majd bemutatót, a fővárosban v. vidéken ?

Hirtelen "csak ennyi" kérdés vetődőtt fel bennem !

Különben van ezen a honlapon egy " kacsa fun club" fórum is,

csak a "házi szárnyasoknak" és a "mutánsainak" !

Kátsás üdvözlettel ! Főgát.ser, aki nem szereti a sört,

mert borivó, de azért a RADLER-t megissza, mert az szomj oltó !

 

...

 

Látom megtaláltad ezt a fórumot is !

Elnézést a tegezésért, de így a megszokott KATSA körökben,

vagyís csak egyszerüen IKEÁs módra !

Előzmény: Bence60 (636)
cs.ádám Creative Commons License 2006.07.13 0 0 638
Nemtom van-e már neve a jószágodnak!
Ha nincs akkor javasolhatnék egyet? :)) Entelektro.... :))
Előzmény: cs.ádám (637)
cs.ádám Creative Commons License 2006.07.13 0 0 637
Appááám :)
Kiváncsian várom a folytatást! Sok sikert a továbbiakban ;)
Előzmény: Bence60 (636)
Bence60 Creative Commons License 2006.07.13 0 0 636

Sziasztok !

 

Most találtam rá erre a fórummal.

Nekem is van egy kacsám, amit éppen most fogok átépíteni elektromos üzeműre.

A képgalériám:

 

ev.permanent.hu

 

Ha valakinek még vannak hasonló szándékai, szívesen segítek.

 

Bence60

Előzmény: cs.ádám (635)
cs.ádám Creative Commons License 2006.07.13 0 0 635
Üdv megint!

Láttam a kacsás filmet és olvastam is már, hogy az utolsó példány, az egy világos/sötét szürke Charleston volt. Nem tudom még hogy el tudok e menni, de ha megyek akkor feltétlenül írok.
Előzmény: kis-rut-rece (634)
kis-rut-rece Creative Commons License 2006.07.12 0 0 634
Csak gratulálni tudok ! Mert én elfelejtkeztem, hogy az óra Portugáliában hozzánk képest 1 órás késésben van mint LONDON-ban ! Tehát ami nekik 15 őra, az nekünk itt EURÓPA közepén már 16 óra ! Ha eltudsz jönni 2006.július 27..-én a CITROEN M5 CENTER-hez 18 és 19 óra között, akkor egy meglepiben részesülhetsz a helyszínen ! Ha még a KATSA színeit is meg tudod fejteni akkor, duplázzuk a tétet ! Természetesen mások megfejtését is várjuk a "tett helyen" az André Gustave Citroen úton a XIX., kerületben !
Előzmény: cs.ádám (631)
bx16trs Creative Commons License 2006.07.12 0 0 633
Na megkerestem, elég nehéz "ismeretlennek" mert pörög a topic... :-)))

A képről csak a kacsást nem ismerem! :-(((
Előzmény: bx16trs (632)
bx16trs Creative Commons License 2006.07.12 0 0 632
Szia!

A psa fórumra nézz vissza! Egy képet raktak fel! Voltak hazánk fiai közül is! Azt hiszem 1 kacsa volt csak a többi xm, és bx. :-)))
Előzmény: georges49 (630)
cs.ádám Creative Commons License 2006.07.12 0 0 631
Szia!

Fiatal kacsás vagyok én, de a dátumot azért már tudom :) Én még nem vagyok COCH tag. A dátum az utolsó Kacsa legördülése a szerelőszalagról a portugáliai Mangualde-i gyárból: 1990. július 27. 16-óra. Ezen a napon voltam 5 hónapos és 3óra 36 perces, de ezt már csak érdekességképpen :)

Kacsás üdvözlettel, Ádám
Előzmény: kis-rut-rece (625)
georges49 Creative Commons License 2006.07.12 0 0 630
Nagy a "hallgatás" az elmúlt hétvégi Hydaraulikus szlovéniai taliról ! Nem irtok, ezért nem olvasnunk ! Senki sem fényképezett, mert akkor nem láthatunk képeket sem ? Bár a rendezők feltettek érdekes képeket, hazai "HYDRO"-t nem láttam a képeken ! Volt ott egyátalán valaki ?
czi.gab Creative Commons License 2006.07.10 0 0 629
Meg kell keresnem az IFA W50 szerviz könyvét a pincében ! Bár én az első és hátsóhíd végszereldében dolgoztam ! Az IFA W50-s szerviz tanfolyamot elvégeztették velünk, mert akkor a sikeres vizsga után emelték fel az órabérünket ! Sajnos a tgk-ra a jogsít már nem sikerült megcsinálnunk, mert közben letelt a 3 éves szakmai gyakorlat ! Csak az "úrvezetői" jogsít tudtuk megcsinálni az szgk-ra, meg természetesen a motorkerékpárra ! Ezen jogsikat pedig itthon kellett "honosítani" ! Volt mit izgulni annak idején a KRESZ vizsga miatt ! Addig amig megtalálom a türelmedet kérem !
Előzmény: hz888 (628)
hz888 Creative Commons License 2006.07.07 0 0 628
Helló! Segítségedet szeretném kérni. Olvastam, hogy 3 évig IFA teherautókat szereltél. Azt szeretném megtudni, hogy pontosan milyen nyomatékkal kell lehúzni szakszerűen a főtengely csapágyakat, hajtókar csapágyakat, lendkereket és a hengerfejet IFA W50L tipusnál. Szeretném precízen elvégezni a technológiát.
Előzmény: czi.gab (594)
czi.gab Creative Commons License 2006.07.06 0 0 627
Két fajta is van eladó ebben a méretben ! Hívj fel a 06 30 5490586 sz. mobilon ! Katsás üdvözlettel a "főgát.ser" aki nem szereti a sőrt, mert borivó, de RADLER-t azért megissza, mert az szomj oltó !
Előzmény: partizán (626)
partizán Creative Commons License 2006.07.06 0 0 626
Keresek 1 db  135R15 gumit. Az állapot szinte mindegy, pótkeréknek lesz a bogaramba.  ksz04@freemail.hu
kis-rut-rece Creative Commons License 2006.07.04 0 0 625
Mivel elmaradt a június végi "szokásos" Coch 2CV+ szekció budapesti összejövetele, úgy gondoltuk, hogy valamit gyorsan összekéne hozni ! Ebéd után beszélgettünk arról, hogy július 3.-a is egy nevezetes nap a citrósok körében ! Arra gondoltunk, hogy mivel a KATSÁsok a "legmozgékonyabbak" ! Őket megcélozva, elküldtünk 20 db SMS-t ! Hárman jeleztek vissza, de azért mégis 6 fő jött el, tehát 2 KATSÁval és egy "mutáns"-sal azaz MEHARI-val ! Legközelebb 2006.július 27-én 15 órakor fogunk találkoznunk ! Miért csak három órával később, mert 3 óra sem lehet nagy késés ! Mert 18 és 19 óra között újra egy megemlékezést tartunk a CITROEN M5 Center-nél, akár újra is koszorúzhatunk ! Gyertek minél többen el ! Milyen alkalomból jövünk újra össze ? Az legyen egy "KVIZ" kérdés ! Sőt még díjazni is fogjuk ! Nem is akármivel, egy modell autóval ! A tipusát nem szeretném elárulni, mert akkor lelővöm a poént ! Tehát a Coch 2cv+ budapesti szekciója 2006.július 27.-én 15 óra helyett, a nagyobb részvétel réményében 18 és 19 óra között találkozunk újra a CITROEN M5 Center előtti parkolóban az "EIFFEL toronynál" !
kis-rut-rece Creative Commons License 2006.07.03 0 0 624
Nyaralni voltam a Balatonnál a múlt héten. Így elmaradt a 2CV szekció budapesti június végi összejövetele. Ezért "rendhagyóan" mára megszervezünk egy érdekesnek igérkező találkozást ! "Spontán MEGEMLÉKEZÉS !" Ma 18 - 19 között koszoruzást tartunk a CITROEN M5-nél ! Add tovább, hogy minél többen legyünk ! Coch 2CV+ szekció Ne vacilálj, hanem add tovább, hogy jó páran összejöjjünk ! Természetesen várjuk a Coch más szekcióinak a képveselőit is !
czi.gab Creative Commons License 2006.06.23 0 0 623
Június 24.-én lesz a MÚZEUMOK ÉJSZAKÁJA" című országos és budapesti rendezvény, többek között a bp.-i Közlekedési Múzeum előtt is lesznek jónak igérkező szórakoztató programok! Mindig jó programokat állítottak össze ezidáig, remélem idén is ilyen lesz ! Többek között 21 órakor indul az OLDTIMER AUTÓ és MOTORKERÉKPÁR FELVONULÁS az Andrássy úton /igazit el a program/! www.muzeumokejszakaja.hu
georges49 Creative Commons License 2006.06.23 0 0 622
Tervezem, hogy elmegyek a MÚZEUMOK ÉJSZAKÁJA . Remélem, hogy érdekes OLDTIMER autók jönnek el . Olvastam a programot az "éjszaka fénypontja" a kovojozás lesz az Andrássy úton ! Remélem, hogy ott leszünk jó páran a citrosók közül . info: www.muzeumokejszakaja.hu
Előzmény: kis-rut-rece (620)
czi.gab Creative Commons License 2006.06.20 0 0 621
Részt vettem az osztrák 2cv-sek 32.HOLLAREITHULLIÖH találkozóján a Sierning melletti PICHLERN-ben . Ezt a talit mindig Pünkösd után két héttel rendezik meg egy katolikus ünnepet kihasználva, így már csütörtökön kezdődik és vasárnapig tart. Kb 150 regisztrált KÁTSÁS vett részt rajta, külföldiek föleg németek voltak, de "Kelet európát" csak mi magyarok képviseltük ! 1 BX és 1 C15 Ausztriában dolgozó hazánkfiai osztrák frsz-ú Citorenekkel, 1 BX magyar frsz-ú, valamint én a 2CV-émvel a DONALD-dal . Sikerült egy bp.-i játékboltban egy kerekekre szerelt CITROM-t vennem, amely egyúttal gyermek lábhajtos "járgány" is, sőt még szára is van amivel tolni lehet ! Nagy sikere volt, többen le is fényképezték ! Legközelebb a a "MÚZEUMOK ÉJSZAKÁJÁN" viszem el ezt a szerzeményemet a "zöld kerekes sárga citromot" ! Ragyogó időjárás fogadott bennünket, "hétágra sütött" a nap. Természetesen megrendezték a szokásos kovnojozást szombaton délután, esténként pedig élő zenekar szórakoztatta a "nagyérdemüt" ! Különben a szokásos "bolha piac" valamint egy német alkatrész kereskedő gondoskodott az alkatrészekről . A "szokásos" eső is megjött, mert szombatig nem esett, de vasárnap hajnalra igazi zivatar kerekedett és "leporolta" a sok port a sátrakról. de délelőttre már minden szintén felszáraradt a sok napsütéstől ! Jó volt találkozni a régi KÁTSÁS ismerősökkel, s kitárgyaltuk a skóciai világtalit ! Már tervezgettünk és beszélgettünk a svédországi 2CV világtalitól is, kaptam egy -két jó tippet ! Hiányoltak valakit a COCH vezetéséből, hogy felvehessék végre a kapcsolatot velünk a 2CV+ szekcióval ! Talán az I. össz-osztrák citroen találkozón végre létre jön a személyes találkozás a két klub vezetői között a burgenlandi/ Várvidéki Illmitz / ILMIC-ben július 14 - 16 közöt. Amikor is SOPRON-ban a főtéren lesz Citroen tipus bemutató ! Bizom benne, hogy számosan fogunk megjelenni ezen az ausztriai találkozón !
kis-rut-rece Creative Commons License 2006.06.20 0 0 620
"Ember tervez, s az Isten végez" Nagyon készültem az e hétvégi "MÚZEUMOK ÉJSZAKÁ-jára" ! Élveztem a korábbi évek ilyen rendezvényeit, jó volt cikázni az igazi OLDTIMERek között és konvojozni a városban ! Idén ez sajnos nem fog sikerülni, mert váratlanul beutalót kaptunk a Balatonra erre a hétre. Így nem tudok jelen lenni a hétvégén a "MÚZEUMOK ÉJSZAKÁ-ján", de remélem, hogy jó páran ott lesznek helyettem is a KÖZLEKEDÉSI MÚZEUM előtt szombat délutántól ! Mint minden rosszban van, van valami jó is ! Bár nem terveztem a COCH révfülöpi taliján való résztvételt, így most élve a lehetőséggel megpróbálok a "Piroskával" oda vonatozni, hiszen az északi parton nyaralok ! Jó szórakozást és jó időt kivánok a "leghosszabb éjszakázáshoz" valamint sok - sok látni valót a KM előtt és bent az épületben !
Előzmény: kis-rut-rece (618)
czi.gab Creative Commons License 2006.06.19 0 0 619
Meghoztam a gumiköpenyeket MABOR tipusú 135 X 15 méretben, francia gyártmányú ! Ha érdekel hívjál a 06 30 5490586 fel a mobilon vagy e.Mail-en keressél meg, ha érdekel !Elfogadható áron tudom adni !
kis-rut-rece Creative Commons License 2006.06.16 0 0 618
Rendhagyó hóvégi találkozónkat áttehetnénk kivételesen csütörtökről /06.29./ a MÚZEUMOK ÉJSZAKÁJÁRA azaz június 24.-re szombat estére 18 - tól 02-ig ! Érdekes programokkal vár bennünket a KÖZLEKEDÉSI MÚZEUM 2006.06.24.-én ! Össze kellene jönnünk a 2CV+ szekciónak ! Akik nem mennek RÉVFÜLÖPRE ! Mi a véleményetek ? Két évvel ezelőtt már volt egy ilyen, aki ott volt akkor, jól érezte magát ! Várom a reagálásaitokat ! www.muzeumokejszakaja.hu
czi.gab Creative Commons License 2006.06.15 0 0 617
A hétvégén megyek felétek, jó lenne személyesen is találkozni, hogy megbeszéljünk a hiányzó alkatrészekről. Várom a jelentkezésedet !
Előzmény: Rouge Vital (604)
czi.gab Creative Commons License 2006.06.15 0 0 616
Tudom a beszerzési forrását a Michelin-t helyettesítö gumiköpenynek, de csak 135 x R15-ös méretben ! Akit érdekel jelentkezen, ha lehet e.Mail-en vagy SMS-ben a 06 30 5490586 mobil számon. Hétvégén megyek a keresett méretű gumiköpenyekért ! Minél előbb hívjál fel, különben a Budai Skála környékén vagyok megtalálható napközben !
Előzmény: T. Józsi (615)
T. Józsi Creative Commons License 2006.06.13 0 0 615

Sziasztok!

 

2db jó állapotú 135R15-ös gumit keresek elfogadható áron Bpest és környékéről.

czi.gab Creative Commons License 2006.06.10 0 0 614
Két zápor között megérkeztem ABÁ-ra a DONALD 85-tel ! Torlódtak a programok, a felvonuláson csak a DPJ - 732 frsz. KATSA vett részt a fekvő kerékpárosok mögött, mert én késve érkeztem a helyszínre ! Mire leértem éppen kezdtek az árusok ismét kirakodni. Mindenütt finom ételek illata érződött a levegőben, minden kaja 350 Ft-ba került ! Söt tudtam venni igazi "korondi szilvalekvár beföző fakanalat", mert a hét elején KOROND-on nem kaptunk ! Igy tudtam hozni a felestársamnak ABÁ-ról vásárfiát, s nem mentheti meg semmi sem, hogy összel szilvalekvárt fözön be ! Úgy tünt, hogy meguszúk a délutánt eső nélkül, kb 16 óra tájban ismét "jött az égi áldás", söt még borsó nagyságú jég is esett ! Igen csak elvette a kedvemet a további maradástól, s hazafelé vettem az útirányt a zápor után ! Pedig estére komoly programokat igértek, sőt még holnap is érdemes lemenni ! Kedv csinálónak álljon itt újra még egyszer a www.aba.hu honlap címe ! Reméljük jövőre többen leszünk a 2CV+ szekcióból !
kis-rut-rece Creative Commons License 2006.06.09 0 0 613
Nincs nagy aktivítás az ABA-i felvonulással kapcsolatban, pedig nagy hagyománya volt / van és lesz is ! Szerveződik egyántalán valamilyen konvoj, vagy csak ott találkozunk ? Autópálya matrica sem kell, mert szép utakon el lehet jutni ABA-ra ! Remélem én is lejutok valakivel, lesz olyan bp.-i 2cv+ s, aki levisz magával ! Jó buli szokott lenni, senki sem fog "unatkozni", mert gazdag program vár bennünket ! A kaja mindig jó szokott lenni, változatos és bőséges ! Remélem ki tesz magáért a 2cv+ szekció tagsága és sok - sok kacsás és az unokatestvérei ott lesznek as felvonuláson ! Ismét lehet "KACSÁZNI" billegetni a szárnyasainkat ! A holnapi viszontlátásig, legalább 11 óra körül érjetek le ABA-ra !
Előzmény: A Tigris (611)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!