Keresés

Részletes keresés

gcscott Creative Commons License 2005.04.28 0 0 8048
Meg White nélkül, meg Davis nélkül, meg Maguire nélkül, meg Drago nélkül etc. Ilyen ez, kinek a pap, kinek a másik pap.
Előzmény: Mamihla (8044)
Ciani Creative Commons License 2005.04.28 0 0 8047
Tetszettek volna jobban játszani, az ő kezükben is ott volt a dákó. :)
Előzmény: Mamihla (8044)
Thomas_ Creative Commons License 2005.04.28 0 0 8046
Jajj, ez biztos:((( En is ezert eszem a kefet:(
Előzmény: Mamihla (8045)
Mamihla Creative Commons License 2005.04.28 0 0 8045
Most eheti a kefét Hendry , kiesett a legnagyobb ellenfele,megnyílhatott volna az út a 8.cím felé !
Mamihla Creative Commons License 2005.04.28 0 0 8044
Hendry ,és O'Sullivan nélkül mit ér a vb !
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.28 0 0 8043

Egy szó mint száz, Ronnie nem úgy viselkedett tegnap mint amit megszoktunk egy snooker meccsen. Peter játszotta a saját játékát, és sikerült 2-8-ról felkapaszkodnia, ez nyilvánvalóan flusztrálta az ellenfelét. Ronnie-n látszott, hogy nincs mentálisan rendben, és ez ahogy telt az idő egyre szembetünöbb lett. Azzal, hogy cikizte ellenfelét O'Sullivan, mégjobban "adta alá a lovat", hogy tovább lassítsa a játékát (szerintem mindenki ezt tette volna), amit már nem bírt cérnával.

 

Szeretem Ronniet ahogy játszik, de most úgy viselkedett mint egy idióta, ahelyett, hogy játszotta volna a játékát, belement egy olyan csatába, amit igazából csak elveszthetett...

 

Nézegettem a régi képeket róla, valahogy teljesen máshogy fest rajtuk, mint most.

(és most nem a hajviseletére gondolok)

 

Valami nagyon nincs rendben vele...

 

Ebdon 100% ig megérdemelten jutott tovább

Thomas_ Creative Commons License 2005.04.28 0 0 8042
Azert vicces gyerek ez a Murphy is! Legalabb megtudtunk, hogy nezte a tegnapi meccset:)
Walmer Creative Commons License 2005.04.28 0 0 8041
Ok! Én is lezárom, csak még valami:))) A mérkőzés végi nyilatkozat azért teljesen korrekt volt. Elismerte, hogy Ebdon volt akkor a jobb és nem kezdett el témázni azon, hogyan játszott Peter. Egyébként valami hihetetlen mennyi reakciót váltott ki a tegnapi meccsük. Megnéztem pár brit fórumoldalt és szinte csak erről van szó (a snooker témájúakban term). Egyesek már a snooker haláláról írnak:))))))))
Előzmény: Gracioso (8040)
Gracioso Creative Commons License 2005.04.28 0 0 8040
Ok, ez is egy vélemény. De én már láttam John Higginst kikapni pl egy Ricky Waldentől (2-szer :) ), vagy egy Murphytől, akiknél azért nagyátlagban jóval jobb. Felállt a székre? "Elaludt"? Kiröhögte ellenfelét? (aki perpillanat jobb nála) Nem, mert úriemberként kell veszteni is, nem csak nyerni. Szerintem.

És én most ezt a "vitát" (tudom, nem az :) ) barátsággal, engedelmetekkel részemről lezárnám. Én nem értek egyet Ronnie viselkedésével, másnak ez lehet, hogy tetszik, és ez így szép, mert különbözőek vagyunk :)
Előzmény: Walmer (8039)
Walmer Creative Commons License 2005.04.28 0 0 8039
Szerintem nem legénykedett. Azért mert párszor megkérdezte a nézőket mennyi az idő, meg egyszer Ebdonra vigyorgott és nehezen kelt fel a székéből, miután a villámkezű Pítör 5 perc gondolkodás után elrontott egy könnyű pirosat, nem hiszem hogy el kellene ítélni. Nyilván idegesítette ez a fajta "tökölődés" de nem szólt, hisz hol van az megírva, hogy Ronnie O'Sullivan ellen 10 perc alatt be kell fejezni egy framet? Csak hát valahogy le kellett reagálnia ezt a helyzetet: "Nem elég hogy itt szarozik, még én is pocsékul játszom."
Előzmény: Gracioso (8037)
Pitti_d Creative Commons License 2005.04.28 0 0 8038
Nem mintha bajom lenne Ebdonnal (mondjuk van :D ), de télleg mintha teljesen más sportágat űzne. Eccerűen rohadtul unalmas amit csinál, altatófilmnek való...vagy akár vallatni is lehetne vele :D
Az más kérdés, h lassú de eredményés (persze az se mindig, mert hiába tököl és huzogatja ott órákig, attól még ki tudja hagyni), viszont én személy egyáltalán nem tudom élvezni a produkciót, mert leginkább elalszom rajta :)
Gracioso Creative Commons License 2005.04.28 0 0 8037
Nos igen, ez érdekes kérdés. Lehet, hogy inkább az lett volna tisztább sor, egyenesebb, férfiasabb út, ha most nem fúj visszavonulót, hanem elmondja, megindokolja, folytatja, amit tett. Így mégannyit sem ér a tegnapi legénykedése. De ez már messze nem snooker kérdés, és ráadásul már túlrágott csont. :( hajrá Stevens, hajrá McCulloch, tessék sírvafakasztani Murphyt, meg Ebdont..
Előzmény: sukka (8036)
sukka Creative Commons License 2005.04.28 0 0 8036
Csak arra akartam a nyilatkozattal célozni, hogy Ronnie csak egy valakit hibáztathat: önmagát. Számomra nagyon pozitív, hogy így reagálta le. Féltem, hogy indultatból valami olyat szól majd be, ami miatt majd évekig szégyenkezhet.
Előzmény: Gracioso (8029)
gcscott Creative Commons License 2005.04.28 0 0 8035
Főleg, ha Ebdon "beszáguld" a döntőbe. Mert az ugye 18 nyert frame-ig megy...
Walmer Creative Commons License 2005.04.28 0 0 8034
Az biztos, csak az a kérdés, melyikre:)))
Előzmény: Davis Jr. (8033)
Davis Jr. Creative Commons License 2005.04.28 0 0 8033
Ez a meccs karácsonyra be is fog fejeződni :)))
Thomas_ Creative Commons License 2005.04.28 0 0 8032
Rogton kezdodik a meccs, TV-ket bekapcsolni!:) Hajra Peter!!!:))))
Thomas_ Creative Commons License 2005.04.28 0 0 8031
Fura, hogy ezt irod, mert ugyan en igazan csak osszel kezdtem el kovetni a snookert, de nagyon elveztem szinte minden meccset, foleg itt a VB-n, nem tunt fel, hogy alacsony lenne a szinvonal. Csak Hendry kieseset sajnalom nagyon, ugy azert jobban szorakoztam volna a hetvegen, ha ot is lathatom!
Előzmény: Szababa (8026)
Walmer Creative Commons License 2005.04.28 0 0 8030
Lehet, hogy bement volna, olyan sok tornát azért nem nyert az idén:))
Előzmény: Gracioso (8029)
Gracioso Creative Commons License 2005.04.28 0 0 8029
Hát azért nem hiszem, hogy Ebdon már a 7végén ment volna segélyért, hogy etesse a gyerekeket. A többi tényleg igaz...
Előzmény: sukka (8028)
sukka Creative Commons License 2005.04.28 0 0 8028
Hmmm... valahol it a lényeg: However, O'Sullivan refused to blame his opponent's methodical approach. "Peter has got four kids to feed and he does what he has to do. I can't criticise him," said the 29-year-old from Chigwell. "I was frustrated with my own performance I just wanted to find some form but it wasn't there and I wasn't enjoying it.
gcscott Creative Commons License 2005.04.28 0 0 8027
"Ne itasd az egereket", valahol törvényszerű volt, hogy ez a vb nem sikerült Ronnie-nak,  nem lehet állandóan a top-on lenni. Azért nagy teljesítményt vitt véghez ebben a szezonban még így is.
Előzmény: Snowflakes (8025)
Szababa Creative Commons License 2005.04.28 0 0 8026

Snowflakes: fel a fejjel. Azért Ronnie-val vagy nélküle is lesz jövőre izgalmas szezon és nehezen tudom elképzelni, hogy egyik napról a másikra egyszerűen eltünjön, hisz ezt már mások is megpróbálták (ld Hendry). Ráadásul ez a srác sokszor beszél össze-vissza : ) Kicsit össze kellene szednie magát, találni vmi olyan dolgot, ami a snooker-en kívűl boldoggá teszi az életben (pl ahogy mostanában mondja: a családalapítás) és akkor mellette biztos ismét egy vidám Ronnie-t látunk az asztalnál. Ha mi ezen a topic-on ennyit foglalkozunk vele, akkor el lehet képzelni, hogy a nagyvilágban mi lehet (ráadásul Te olvasol egyéb külföldi levlistákat is) Akármilyen profi egy játékos, a nagy és örökös nyilvánosság egy idő után biztos sok tud lenni : (

Ez a vb egyébként számomra azért érdekes mert ennyi rossz meccset még sohasem láttam egyetlen nagy versenyenen sem. Imádom a snooker-t (ez többen alátámaszthatják) de bevallom férfiasan több meccs közben átkapcsoltam máshova, elmentem vacsorázni, vagy totál ki is kapcsoltabm mindent stb stb Ilyet már rég nem csináltam.

Ennek a szezonnak annyi "értelme" volt számomra, hogy több fiatal tehetség tünt elő a ködből. Lehet, hogy most érett meg egy vérfrissítésre ez a sport?

Előzmény: Snowflakes (8025)
Snowflakes Creative Commons License 2005.04.28 0 0 8025

Hát engem eléggé kiütött ez az éjszakai vereség, nagyon csalódott vagyok, tulajdonképpen nem is érdekel már hogy ki viszi el a kupát, de ha már lehet választani akkor inkább Ebdon, hogy legyen "értelme" Ronnie legyőzésének.

Ráadásul reggel olvasom az egy éves szünetről szóló híreket... pompás...goodbye Welsh 2006...

Kiesett az összes kedvelt játékosom egy nap alatt (Ronnie, Hendry, Davis) ez hihetetlen.

Walmer Creative Commons License 2005.04.28 0 0 8024
Poor Refereeing outsidelookingin - 26th post - 28 Apr 2005 09:30
The ref in the ebdon ossullivan game left his brain in the locker room. [reply]    [Complain about this post]
Ő is elég elkeseredett lehet:)))
Treyez Creative Commons License 2005.04.28 0 0 8023
Egy perverz kérdés: ha már ilyen frusztrált mostanában, mért nem ruccan át Ronnie egy-két idényre a pool világába, mint Drago, Davis és White...? Iszonyú kíváncsi lennék, mit művelne azon a területen. Persze ez baromság - szomorú, hogy kiesett. Peter "Ericclapton" Ebdon meg ezzel a tempóval inkább menjen agysebésznek...
Thomas_ Creative Commons License 2005.04.28 0 0 8022

En nem is megyek a Dunanak:) Tokre orulok, hogy Ebdonnak es McCulloch-nak meg szurkolhatok az elodontoben!:) Ha ok kiestek volna, akkor viszont nem nagyon erdekelne a vegjatek:)

Előzmény: gcscott (8018)
Walmer Creative Commons License 2005.04.28 0 0 8021
Amúgy, ha én lettem volna a játékvezető, Ronnie biztos nyer:))))))
Thomas_ Creative Commons License 2005.04.28 0 0 8020

Hat akkor meg, ha van egy ilyen szabaly, akkor tenyleg nincs min vitatkozni. Ha a biro ugy erezte volna, hogy huzza az idot, akkor figyelmeztette volna. De nem tette, mert itt szerintem sem volt szo errol.

Előzmény: csmarkus (8016)
Walmer Creative Commons License 2005.04.28 0 0 8019

Teljesen egyértelmű! Engem az idegesít elsősörban, hogy egy tudása felét, harmadát nyújtó Ronnie simán verte volna. Szóval itt Ronnie játékával volt a baj elsősorban. Gondolom Ebdon pont így játszott korábban is, mégis csak egy 2-8-ra volt addig elég. Hogy azután mi történt, talán csak Reardon, meg Ronnie tudja. Vagy talán még ők sem.

Előzmény: gcscott (8018)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!