Keresés

Részletes keresés

Mad árka Creative Commons License 2004.11.17 0 0 179

Ööö, eszembe jutsz másról is, de az itt senkit se érdekelne.... :-)))

 

Egyébként be fogok jelentkezni, tegnap hajnalban megérkezett a jelszavam is, úgyhogy eddig csak a feledékenység szabott határt a vágyaimnak. Pontosabban szólva az egész életemnek. ;)

 

Hogy áll most a póknász?

 

Tegnap behoztam az erkélyről egy srác növényeit. Annyi pókot leltem rajta (már ahogy kiolvadtak a zöldek), hogy csak na. Pl. hófehér potrohút. Jól nézett ki, de sajnos nem tudtam lefotózni rendesen.

Előzmény: muphrid (178)
muphrid Creative Commons License 2004.11.16 0 0 178

De draga vagy! :) Bar, ha leszbi beszelne belolem, akkor megkerdeznem, hogy erotikusabb dolgokrol nem jutok eszedbe? :))))))))

Tessek, fiuk, lehet csamcsogni.

Ja! Madárka! Be is jelentkezel, vagy csak regisztraltal?! :))))))) ;)

Előzmény: Mad árka (177)
Mad árka Creative Commons License 2004.11.16 0 0 177
 

Tulajdonképpen, ha belegondolok, Te vagy itt egyedül pókos. Bár nekem is van egy, de az mezei, kaszát szorongat a kezében és a fürdőszobában van szörnyű fogságra ítélve a hálójában. Ő is párosodik, de nem én kérem! :)

Ma láttam a Szabó Ervinben pókos könyvet. Rád gondoltam! ;-) Nos?
Előzmény: muphrid (176)
muphrid Creative Commons License 2004.11.16 0 0 176

Ez elvileg egy pokos forum... :D Azert batorkodtam ide irni...

Azt hittem tudtok segiteni, de ezek szerint at kell nyalaznom a netet! :)))))

Előzmény: Mad árka (175)
Mad árka Creative Commons License 2004.11.16 0 0 175

"felelőtlen módon nem kívánt egyedek jöjjenek világra..."

:D

Nincs időm most többet írni, de szétröhögtem a fejemet. Fokhagymabors, gondolkoztál, hogy elvállalt a pókok esélyegyenlőségi referensségi tisztjét? :-))

 

Ui. Szerintem minden nagyobb könyvtárban van ilyen pókos irodalom. Másrészt a neten is, lefogadom, van külön pókfórum, szóval ott okosakat tudnának írni. Vagy azt már próbáltad?

fokhagymabors Creative Commons License 2004.11.16 0 0 174
Mé'? Nem mindig jó neki?
Előzmény: muphrid (172)
fokhagymabors Creative Commons License 2004.11.16 0 0 173

pókakaró

...

 

miféle szó ez? Külön-külön értem mindhármat, de így egybe... Nem helyeslem, hogy a pókok parttalan nemi kapcsolataiból felelőtlen módon nem kívánt egyedek jöjjenek világra. Mindenhol csak ez az átkozott szexuális szabadosság...  

 

 

Előzmény: Mad árka (171)
muphrid Creative Commons License 2004.11.16 0 0 172

Azt, hogy ez mennyire nehez, azt toletek szerettem volna megtudni...

Sajnos teljesen komolyan gondolja... Es ugyebar felvetodik 1-2 kerdes... Pl. honnan tudod, mikor "tuzel" a pok? Vagy mindegy neki? Mindig jo neki? Jo neki... :P

Ugyanez a him reszeröl... Szoval vannak kerdesek... Aki esetleg tud valamit a dologrol, azt irja mar be ide... koszi!!!

Előzmény: Mad árka (169)
Mad árka Creative Commons License 2004.11.16 0 0 171
Nana! De nem mi vetettük fel... Egyébként valóban, s nem akartam megjegyezni, de a pókszex biztos érdekes dolog. Mindenesetre, ha ezen múlik, hogy lesz-e kispók vagy nem, s muphrid nem akar, akkor igenis álljunk ki a vágya mellett. S szavazzuk le a pókakarót... ;)
Előzmény: fokhagymabors (170)
fokhagymabors Creative Commons License 2004.11.16 0 0 170
mámmegen szeksz. pfujj!
Mad árka Creative Commons License 2004.11.15 0 0 169

Ajjaj! Látom már a következő cikk születését a WM Nightba! :-)))

Párod egyébként mennyire gondolja ezt komolyan? S egyáltalán: mennyire nehéz egy ilyen pároztatás?

Előzmény: muphrid (168)
muphrid Creative Commons License 2004.11.15 0 0 168

154-es uzi...

" Jajj, pokkal kapcsolatban. Paromnak van egy olyan orult elkepzelese, hogy keritsunk ennek a leanyzonak egy szep szal pasit, hogy aztan majd legyenek kislujzak, es azt majd jol eladja. Ugye ez egy nagy marhasag?! Mondjatok, hogy az!!! "

Előzmény: Mad árka (167)
Mad árka Creative Commons License 2004.11.15 0 0 167

Mi? Tenyészkancának kellek? :D Jaj, most kapcsolok: Lujza. Szóval mén kell?

Egyébként támogatom. Érdekes lehet, főleg, ha megörökítitek. Vagy félreértem a kérdést?

Előzmény: muphrid (166)
muphrid Creative Commons License 2004.11.15 0 0 166
Te mit szolsz Lujza genjeinek tovabborokitesenek kerdesehez?
Előzmény: Mad árka (165)
Mad árka Creative Commons License 2004.11.15 0 0 165

Ezért egy jobb regényíró ötször végignyalná az ujjait, komolyan. X leszámol Z-vel, mire jön Y és kinyírja mindkettőjüket.

 

Egyébként ma láttunk az Ikeában fekete-zöld plüsspókot. Nagyon faja volt! Bele is vágtam örömömben rögvest a barátom arcába, de sajnos nem sikerült elég ütősre :)). Nem ijedt meg :(. Ha picit több befektethető pénzem lesz, biztos veszek hasonlót, s utána tesztelem anyu idegrendszerét. Fenének kell holmi térdaláütő kiskalapács, plüss vagy gumipók és kész!

:-D

Előzmény: fokhagymabors (164)
fokhagymabors Creative Commons License 2004.11.15 0 0 164
valszeg a sáska nem használt se szikét, se törlést. Pépesre rágta a beleit. (Te ragaszkodtál hozzá...:-))
Előzmény: muphrid (163)
muphrid Creative Commons License 2004.11.15 0 0 163

Jo, jo... De hol a cucc a potrohaban??? Mert ez a kepen ures. Vagy mar megint gazos a kepfelismeresem, mint a multkor...

Egyebkent ehes voltam...

Előzmény: fokhagymabors (162)
fokhagymabors Creative Commons License 2004.11.15 0 0 162

 

ilyen vót:

 

 

randa

Előzmény: muphrid (160)
fokhagymabors Creative Commons License 2004.11.15 0 0 161
magára vessen, aki a zindex történelmének legnívósabb, leghátborzongatóbb, legrealisztikusabb, csakmost, csakönnek pókos topikját olvasgatja evés közben :-)))
Előzmény: muphrid (160)
muphrid Creative Commons License 2004.11.15 0 0 160

Basszus! Meg jo, hogy ebed kozben olvastam eloszor...

Kepes voltal ilyet vegignezni?!?!?

Előzmény: fokhagymabors (159)
fokhagymabors Creative Commons License 2004.11.14 0 0 159

Imádkozó a pókhálóban. Ez még oké. Aztán egy másik sáska megfogta a darázspókot, és a potrohánál fogva megrágta. Na ez már egy másfajta ízlésvilág.

Előzmény: Mad árka (158)
Mad árka Creative Commons License 2004.11.14 0 0 158
Mi is történt? Én csak a mezei adókat tudom nézni... :-/ Azt se teszem ;).
Előzmény: fokhagymabors (157)
fokhagymabors Creative Commons License 2004.11.14 0 0 157

 

emberek, ez kiakasztó volt... imádkozó sáska vs darázspók a spektrumon.

 

muphrid Creative Commons License 2004.11.12 0 0 156

Emberek! Segitsetek, nagyon kerlek, ha tudtok! Bator megint elveszett! Most olvastam a Zoldmagazin.com-on. November 7-en tunt el... Hivoneve Hugo, Dunakeszin lakik. A telefon: 27-342036

Ez meg az en szamom: 20/946-75-55

Tetovalasi_szamTetovalasi szama: 10135

Ismerteto jegyei: tricolor (feher barna fekete), kan, kb 1,5 eves. Hata szurken pettyezett, es hianyzik egy kis darab a bal fulebol.

Bator

Tovabbi infok/kepek:

http://www.basset-hound.hu/missing/bator/

http://sirbalamber.freeweb.hu/bator/index.htm

fokhagymabors Creative Commons License 2004.11.11 0 0 155

:-DDDD

 

(az emlékeztet nem ugyanaz, mint a hasonlít, de nem ám!:-)

 

Igen, marhaság. Nagy szőrös pókokból egyre többet és többet a világra segíteni - marhaság.

Előzmény: muphrid (154)
muphrid Creative Commons License 2004.11.11 0 0 154

Akkor vagy engem nem lattal, vagy Suzanne Vegat... :P Sztem egyaltalan nem. Osztalytarsam szerint abban hasonlitunk, hogy mindkettonknek jol all a tavolsag...

Lujza mostanaban semmit sem csinal. Csak van. Tegnap kapott egy tucskot, de valoszinuleg elbujt. Mert nem talaljuk es a pok szajabol sem log ki (bocsnat, biologiailag nem volt megfelelo a meghatarozas...).

Van ket uj halunk.

Jajj, pokkal kapcsolatban. Paromnak van egy olyan orult elkepzelese, hogy keritsunk ennek a leanyzonak egy szep szal pasit, hogy aztan majd legyenek kislujzak, es azt majd jol eladja. Ugye ez egy nagy marhasag?! Mondjatok, hogy az!!!

Előzmény: fokhagymabors (153)
fokhagymabors Creative Commons License 2004.11.11 0 0 153
megnéztelek. Öööö akarom mondani megnéztem a honlapodat. Nagyon jó!! (Kicsit emlékeztetsz Suzanne Vegára.)
Előzmény: muphrid (152)
muphrid Creative Commons License 2004.11.10 0 0 152

A tortentek utan en zsugorodnek magzat-pozba... :))) Meretenfeluli elmenyek utan altalaban csak vegszukseg eseten hasznalom az illeto szobat... Mondjuk a furdot csak akkor, ha mar tenyleg ugy vagyok, hogy mindjart szetdurran a holyagom...

A kis prostitualt multkor megtamadott! Nyultam fele, az meg ratamadt a kezemre, csak ott volt koztunk az uvegfal... (nagyot koppan aztan elhallgat... :D) Ja, megbizonyosodtam rola, hogy nonemu. Azon a madarpokos oldalon van egy erdekes cikk a nemek meghatarozasarol. Majd kesobb kozzeteszem a sztarfotot.

Előzmény: fokhagymabors (151)
fokhagymabors Creative Commons License 2004.11.10 0 0 151

nem haltunk meg! Kettő pókos élményem volt az elmúlt 1 hét alatt, az egyik a tároló falán ment, kaszás-szerű, de nagy potrohú, a másik egy méreten felüli, tegnap a szobámban, éppen az egyik elhúzhatatlan szekrény felé sprintelt. Most magzatpózba zsugorodva aszalódik a konnektor mellett.

 

megnézlek omst. Akarom írni, most.

Előzmény: muphrid (149)
muphrid Creative Commons License 2004.11.10 0 0 150
Jah, Lujza, a sztarpok is szerepel a kepek kozt...
Előzmény: muphrid (149)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!