Keresés

Részletes keresés

Jon_Dough Creative Commons License 2002.11.25 0 0 31
Az RTL klub nemrég vitte el a két kiesett csajt a való világból, plusz Fannit és a stábot Sharm el Sheikh-be nyaralni. Akik szervezték az ottani útjukat, programot, a Quitt-el dolgoznak. Mi eddig 1x voltunk velük, de maximálisan meg voltunk elégedve, és ráadásul nem is volt túl drága. Ha valakit érdekel itt az iroda száma: 06-1-3293877
m_anna Creative Commons License 2002.11.24 0 0 30
Mivel jövőre én is mindenképpen oda szeretnék menni nyaralni, örülnék ha mindent leírnál amit fontosnak gondolsz.

Előzmény: satine (29)
satine Creative Commons License 2002.11.24 0 0 29
Sziasztok,
hát ez is megvolt, sajnos rövid volt.
Ha valakit gyorsan érdekel valami információ,szóljon, itthon már gyakran nézem a leveleket, kint ez nem volt annyira sima ügy, a szállodánkban ugyan volt internet lehetőség, de mindig zárva volt, amikor én ráértem volna, és persze az is igaz, hogy nem rohantam a portára folyamatosan, hogy nyissák ki miattam...

Ha valaki utazni készül,
nagyon szívesen segítek, ha tudok valamiben,
nekem is nagyonsokat jelentett Bea jótanácsa,
és vétettünk néhány hibát, pedig elég gyakorlott utazónak tartom magunkat.

Üdv!

peeee Creative Commons License 2002.11.22 0 0 28
Satine uzeni Nektek:
-------
Minden szuper, de hozzatok: Elekt. És krém szunyog-légy-hangyairto, vape, herpeszkrém, müanyagpohar, szivoszal. Hajora dedalon. Leégésre irix. Éjjeli turara kis hatizsak, könnyü dzseki. Tüz a nap, felhö nincs. Üdv. Satine-marcsi.
m_anna Creative Commons License 2002.11.17 0 0 27
Várjuk az élménybeszámolót!!!

Anna

Előzmény: satine (26)
satine Creative Commons License 2002.11.09 0 0 26
Azaz:
ha tudsz valami konkrétumot, hogy mire vagy kíváncsi, esetleg van egy mobilszámod, amit megadsz, szívesen megírom sms-ben.
Mi 16-án indulunk, s amikor ti leszálltok, mi azzal a géppel jövünk majd haza...

Előzmény: Rli (24)
satine Creative Commons License 2002.11.09 0 0 25
okszi,
csak mondja meg valaki, hogy tudok mobilról rögtön ide küldeni sms-t,
ill. mi az, ami érdekel valakit, mármint hogy mit írjak majd meg, időjárás, kaja, programok?
Előzmény: Rli (24)
Rli Creative Commons License 2002.11.07 0 0 24
az jo lenne!:)
Előzmény: satine (23)
satine Creative Commons License 2002.10.30 0 0 23
Szia, mi 16-án megyünk, azaz pont elkerüljük egymást,
még nem tudom, lesz-e módom írni a netre, nem vagyok ezekben túl profi,
ha találok egy internet-kávézót, és sikerül a kapcsolat, majd írok.
Ha nem, akkor kuka vagyok...
Állítólag csoda lesz, ma 28 fok volt, már nagyon várom.
Előzmény: Rli (22)
Rli Creative Commons License 2002.10.30 0 0 22
Sziasztok!
mi 23an megyünk a Dreams hotelbe, ha mar volt valaki es van valami haszos infoja szivesen vennenk!:)
satine Creative Commons License 2002.10.29 0 0 21
Tele lenne a 16-i gép? Akkor hiába várom, hogy még jobban leírják akciósra...
Sok sikert a szilveszteri szervezéshez, úgy hallottam, beindultak az emberek, több szilveszteri járat/program már tele van.
Előzmény: lakotars (19)
lokihun Creative Commons License 2002.10.28 0 0 20
Szegény szerencsétlen....;)
Előzmény: lakotars (19)
lakotars Creative Commons License 2002.10.28 0 0 19
Beszéltem ma az OTP Travellel, és az derült ki, hogy az alábbi chartergépek vannak már tele:
- az első (nov. 16)
- a szilveszteri
- és a január első hetén közlekedő.

Számomra ez szomorú, most kénytelen leszek Hurghadán szilveszterezni ;)

Előzmény: satine (18)
satine Creative Commons License 2002.10.25 0 0 18
Mire mondod a bátorságot? A búvárcsapatra????
Bátorság még csak lenne, de házastárs is van....:)))
Kösz az infót!
Még csak a 2. ősz "nyaralásunk" lesz, és most nagyon kitolódott, egy éve Máltán voltunk nov. 1-je körül, és az is jó volt, de az időjárás nagyon tudja befolyásolni az ember hangulatát...
Előzmény: lakotars (17)
lakotars Creative Commons License 2002.10.23 0 0 17
Tavaly november 16-án a levegő 29, a tenger 27 fokos volt. Az utána következő hét napban a legrosszabb adat 25/25 fok volt.

Bátorság :)

Előzmény: satine (15)
satine Creative Commons License 2002.10.22 0 0 16
Halihó, búvárok!
Merre vagytok,
Úgy tudom, egy búvárcsoportra számíthatunk!
Előzmény: satine (15)
satine Creative Commons License 2002.10.21 0 0 15
Hurráááá!
A baj az, hogy a charter csak 16-án indul....
Előzmény: lakotars (14)
lakotars Creative Commons License 2002.10.20 0 0 14
Ma délután háromkor Sharm el Sheikh-ben 30 fok van, az idő napsütéses.
satine Creative Commons License 2002.10.19 0 0 13
Kösz, szuper!
Valaki azt írta nekem, hogy 15 éve nem láttak esőt..... ez azért biztató.
Előzmény: lokihun (12)
lokihun Creative Commons License 2002.10.18 0 0 12
Az egyiptomi meteorólgiai hivatal honlapja: http://nwp.gov.eg/. Elég nívós, csak nagyon lassú.
Előzmény: satine (11)
satine Creative Commons License 2002.10.18 0 0 11
Szia,
ahogy a dolgok állnak, az iroda törölte a 2-i és a 9-i utat, így már csak nov. végén mehetsz... 16-a az első charter.
Hogy lehet-e fürödni, hogy léteznek-e akkor még a vízi programok, búvárkodás kezdőknek pl., engem is érdekel.
Kezdik nagyon akciózni az utat, figyelni kell...
Előzmény: vérnarancs (10)
vérnarancs Creative Commons License 2002.10.03 0 0 10
Szia,

Engem érdekelne, november végén mennénk kb. 2 hétre. Akkor mennyire lehet fürödni még?

Előzmény: peeee (0)
lokihun Creative Commons License 2002.10.03 0 0 9
Hejhó! Attól én nem félek, hogy a Sinai környékén nem tudok látnivalót találni. Szafari, hajókázás, kolostor,stb. Remélem összejön......
Előzmény: satine (8)
satine Creative Commons License 2002.10.02 0 0 8
Oké,
mi is nagyon jól éreztük magunkat februárban, merthogy jöttünk-mentünk,
de a Sharm el Sheik - azt mondják - inkább vízi paradicsom, nem annyira a látnivalóké...

De majd elmesélem - ha eljutok - és ha érdekel...
A megadott programok 90%-a is vízzel kapcsolatos, én csak ezért szeretném, ha még kellemes meleg lenne; az április már biztosan az.
Szia!

Előzmény: lokihun (7)
lokihun Creative Commons License 2002.10.01 0 0 7
Satine. Mi már április elején voltunk a Vörös tengeren és jól éreztük magunkat. Persze mi inkább jönni-menni, nézelődni és kirándulni szeretünk, noha a jó idő és a tenger is fontos szempont.A valószínú választásunk április eleje lesz(ha a pénztárca is úgy akarja).
Előzmény: satine (6)
satine Creative Commons License 2002.10.01 0 0 6
Márciusban még tutira hideg a víz!!!!!
Nem tudtok majd még a medencébe sem bemnni,
nemhogy a tengerbe.
Biztos ezt akarjátok?
Előzmény: lokihun (5)
lokihun Creative Commons License 2002.10.01 0 0 5
Köszi az információt! Márciusra tervezünk utazást és szerintem Sharm jó is lenne. Remélem nem szűnik meg a charter addig. Az nem baj, ha nem érinti Kairót, már mi is láttuk. A Sinai viszont kifejezetten érdekel bennünket.
Előzmény: satine (4)
satine Creative Commons License 2002.09.30 0 0 4
Szia!
Az OTP-Travel, az első járat nov. 2-án megy, hetente, szpmbaton, 1 hét, ill plusz hét hosszabbítással.
Szombaton reggel 8 után indul, jó esetben 2-kor már a tengerben lubickolhatsz:))))

A honlapjukon is megtalálod, www.otptravel.hu,
de több napilapban, hirdetési újságban is hirdetnek.
Közvetlen charter Bud-Sharm között, tehát nem érinti Kairót sem. (szerencsére mi ott már voltunk)

A legolcsóbb 89.900-tól indul, az a 3*-os, a 4*-os 119.900 körül van, de jön a vízum, reptéri illeték, félpanzió...

Más irodák is hirdetik, de az út eredendően az OTP-é, de viszonteladóknál is befizethetsz.
Némely iroda a jutaléka terhére ad némi kedvezményt, vagy akciót, vagy törzsutas-kedvezménnyel nyerhetsz valamit, de azért megnyugtató, hogy egy stabil irodáé az út.

Mi már beszereztük a prospektust is, lázasan bújjuk a könyveket,
ha van kérdésed, szólj!
Szia!

Előzmény: lokihun (3)
lokihun Creative Commons License 2002.09.30 0 0 3
Hello Satine! Melyik iroda indít chartert Sharm as Sheikbe?
Előzmény: satine (-)
satine Creative Commons License 2002.09.30 0 0 2
Szia,
természetesen üdülni megy az ember,
de az eszembe jutott néhány praktikusnak tűnő kérdés, ha meg tudnád válaszolni:

- működnek-e a mobilok, tudunk-e hazatelefonálni, pl. a Pannon, de ez nem a reklám helye, remélem, nem lesz gond...

- van-e értelme laptopot kivinni, lehet-e csatlakozni az áramra, vagy kell-e valami "szerkentyűt" vinni hozzá;

- beengednek-e a vámnál valamennyi szeszes italt, érdemes-e kivinni, vagy a szállodában, szórakozóhelyeken lehet-e sörözni; gondolom, igen, mert Hurghadán is volt, bár már nem nagyon emlékszem rá;

- a Dreamsnek saját tengerpartja van, van-e napozóágy, adnak-e a hotelben partra levihető törölközőt, vagy itthonról kell vinni valamit, amit le tudunk a homokba teríteni...

Egyelőre ilyenek...
Kösz!

Előzmény: peeee (0)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!