Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009.04.24 0 0 426
Ja.....ha ez így megy tovább, a végén még kénytelen leszek vele barátkozni is ! ?
Előzmény: endrebá (421)
endrebá Creative Commons License 2009.04.24 0 0 425
Akkor is reményteli látvány...biztos az izraeli befektető vérem láttatja velem.

Csak hajrá Zemiátor, rakd össze - viszed vele egy-két kört még ezt a Freddyt is!
(...a citromsárga irigység beszél ám belőle...)
Előzmény: Gyalogakác (422)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.24 0 0 424
Simogasd meg gyakran,mert lefog rúgni magáról ha érzi még a zetor szagot !
Előzmény: Zemiator (419)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.24 0 0 423
Így beszél 1 laikus :-) De én már hallom is a hangját,amikor épp 1 szar Zetort ment ki a bajból ! Lesz abból még traktor ! (Csak ne Zemi górja össze,mert akkor még mekegni is fog, mint 1 kecske:-)))
Előzmény: Gyalogakác (422)
Gyalogakác Creative Commons License 2009.04.24 0 0 422
Ez a traktor olyan ,mint Magyarország gazdasága.Ócska,romos,kopott,hiányos,elavult.(úgy szar,ahogy van)
Előzmény: Zemiator (419)
endrebá Creative Commons License 2009.04.24 0 0 421
Hijnye, ez a Zemiátor... mit húzott ki a cilinderből...??

Téhuszonötös, mi? Ráadásul lesz itt trafópálca is!
Nézel te is Freddy nagy szemekkel, nemigaz?
Előzmény: Zemiator (419)
Gyalogakác Creative Commons License 2009.04.24 0 0 420
Bosszantds fel valamelyik idiocsászárt az agroinformon!:DD
Előzmény: Törölt nick (416)
Zemiator Creative Commons License 2009.04.24 0 0 419

 

  A szemem nem tágúlt ki, inkább kicsit összehúztam !

  Az arcom sem sárgúlt be , csak a kezem lett kissé oljos , mert bicska helyett a

  csillag-villás készletemért nyúltam !!!

  Láttad ma már a traktorodat ???

MTZ
Előzmény: Törölt nick (416)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.23 0 0 418
Nincs Zetorod....meheccc aludni ! :-) Jóéjt !
Előzmény: endrebá (417)
endrebá Creative Commons License 2009.04.23 0 0 417
Velem nem, mer KATT
jóéjt
Előzmény: Törölt nick (416)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.23 0 0 416
Na mi van......itt senkivel nem lehet 1 jót vitázni !?(Vagy anyázni) Hóóóóóól vagytok Zerorosok ??? A ZETOR A LEG SZARABB TRAKTOR A VILÁGON !!! :-))) (Szem kitágul,arc besárgul,ezét a fricskáért nyulak mán a bicskáért! :-)))
endrebá Creative Commons License 2009.04.23 0 0 415
Cser...akkor a harmadik képen a fejed felett az ágvég lehasadt? Teljesen a nyár ugrott be a színéről. Irtó mennyiség az a száz köb. Én három cserépkályhával hat-hét köbbel kifűtöttem ezt a telet - ohne vízpatkó.
Az a cser igen jó anyag...de nem szívesen tettem volna fel a vágóasztalra méterben. Meg félméterben se. Na ilyesmihez akarok méterfahasítót is építeni.
Előzmény: Gyalogakác (414)
Gyalogakác Creative Commons License 2009.04.23 0 0 414
Ez csertölgy, ami már leis van szoknyázva, simán vágás előtt 1,7 m törzs átmérőjű volt, 5 db ilyen fámból kijött 100 m3. Sajnáltam szegényeket, mert jó makktermő fák voltak, mindig azt vártam, hogy mikor szakad a fejemre az ág a traktorba, mert alattuk kellett dolgozni. A rakatban vegyesen van akác és tölgy, de még a hátullevő erdő is saját volt. 3 fűrészlap lett összeheggesztve, és úgy kellett ráborítani az olajat, mert a lánc nem vitte végig.
Előzmény: endrebá (413)
endrebá Creative Commons License 2009.04.23 0 0 413
Azt hiszem tudom, az milyen komplexus...

Az összes faanyag hazai nyár volt? Egyszer láttam akkora átmérőjű rönköt ilyenből, hogy a nagy nyitott vagonban egy elfoglalta az egész alját. Még egy vékonyabbat tudtak asszimmetrikusan a tetejére tenni, hogy ne egyedül foglalja el a fél kocsibelsőt...de már egy második nem fért rá. Szóval nagyon nagyok vannak ilyenből. Ötvenes lappal vágtad innen- onnan?
Előzmény: Gyalogakác (412)
Gyalogakác Creative Commons License 2009.04.23 0 0 412

Freddy?Ha ilyet tenne,megyek a nyakára,itt van a közelemben.:DDDJártam már a falujában borkóstoláson,onnan tudom,hogy mi a csúcsfinomság,meg vettem már onnan traktort is.Meg hát neki is ,,anyuci"-komplexusa van ,mint nekem:DDD

Ha tudok feltenni,akkor Te ezeket a képeket biztos értékeled.Bár még mindig ott lehetnék...:o(A franc ebbe,nem jól rakom fel.

Előzmény: endrebá (410)
endrebá Creative Commons License 2009.04.23 0 0 411
Én mondhatok ilyet, én nem iszom "A" betűs italokat.
Nem tud ez a Freddy terrorizálni - legfeljebb ha sovány nőkről tesz fel képet. :-)))

De az már a genfi egyezmény súlyos megsértése.
Előzmény: endrebá (410)
endrebá Creative Commons License 2009.04.23 0 0 410
Na most Freddy felmondja veled a jóviszonyt...lesheted azt az aszút!
Én is szeretnék 25- öst, fűrészelni. A hatalmas lendkerék akkora nyomatékot ad, hogy alig lehet lefojtani a motort akármekkora faátmérővel is - hosszában is. De most nagyon örülök, ha épp csak a vízszint fölött tudom tartani a fejem - nem fejlesztek ekkorát.
Marad a MIB ha fűrészelni akarok.
Előzmény: Gyalogakác (408)
endrebá Creative Commons License 2009.04.23 0 0 409
Csak úgy lőttek maguknak ellenséget? Na ez biztos felvinné az én pumpámat is, pedig igyexem nyugis lenni minden élethelyzetben. Megkérném az elintézésre szakosodott cigánygyerek haverjaimat, hogy itt az alkalom kicsit visszasegíteni az ő stílusukban.
Türelmet kívánok neked.
Előzmény: Gyalogakác (407)
Gyalogakác Creative Commons License 2009.04.23 0 0 408
Ja! A K 25-Ös a kilencvenes évek elején volt,2 hét alatt visszahozta az árát.3 hétig palántáztunk saját káposztát,paprikát vele.Nyáron volt egy kis sorközművelés és kész.Ősszel meg eladtam és vettem az 50-est.:o)
Előzmény: Gyalogakác (407)
Gyalogakác Creative Commons License 2009.04.23 0 0 407

Á dehogy.Ezek ezt csinálják több,mint egy fél éve és ketten vannak.Képzeld !Hármonkat fényképestől-két haverral-feltettek buzioldalakra,meg géphírdetéseket adtak fel az elérhetőségeinkkel.Abból állnak ki több,mint egy fél éve,hogy azt a három emberbe ahol tudnak kötözködnek,de még egy jó drága könyvet is rendeltek a címemre az én nevemben.Aki ezt csinálja bűncselekményt követ el.Feljelentést tettem és majd a hatóság teszi a dolgát én meg röhögök a tudatlanokon.Majd lesz belőlük-ha már most nem azok-büntetett előéletű állampolgár.Sőt!Az egyik román állampolgár,nem is Magyarországon él.Azt meg majd a határon fogják el a fináncok.Had szájkaratézzanak a hülyegyerekek.

Volt két szép nagy gesztenyefám Marcali melletti szőlőhegyemen.Az egyikbe akkor vágott bele a villám,amikor kint voltunk .Hirtelenjött vihar volt.Szép nagy fák voltak.Egyébként azért voltam Iharosberényben,hogy az ott már gazdánál levő LTZ-ről érdeklődjek.Én is akkor nézelődtem új traktor után és hát a tapasztalatokra voltam kíváncsi.

Előzmény: endrebá (406)
endrebá Creative Commons License 2009.04.23 0 0 406
Az én köreimben a legmagasabbfokú ellenszenvet azzal lehet kelteni, ha az embernek K25- öse van. (mondjuk elég kicsi körben mozgok...)
De azt is lerendezik egymás közt egy-két ballisztikus rakétával, cikizéssel, kiváló majomkép egymásra uszításával...jó gyerekek az én barátaim.
De te valami nagyon "K25"- öst vehettél, ha így rádvetette magát ez a kitartó hozzászóláspárti figura. Szóval megutált - ha nem sértett meg a kifejezés.
Előzmény: Gyalogakác (405)
Gyalogakác Creative Commons License 2009.04.23 0 0 405

Ki útáljon mneg engem?

Én anno K 25-tel kezdtem,de volt 50-es,LTZ 55,80-as.

Előzmény: endrebá (404)
endrebá Creative Commons License 2009.04.23 0 0 404
Na Iharost és Iharosberényt két kilométer, és egy világ választja el - de ez már nem igaz. Gesztenyefa meg itt is megél, vagyis itt is eszegeti a kéregrák - úgyhogy inkább dögledezik.
Milyen traktortípust kellett venned, hogy ilyen bosszúálló módon megutáljanak? A káhuszonötösért Freddy piszkálja Zemiátort, amíg az vesz magának egy 920- as Emtézét, és ráteszi a Zetor hűtőrácsát, meg kormánykerekét... de ezért nem akarja egyik a másikat lehetetlenné tenni.
Előzmény: Gyalogakác (401)
Gyalogakác Creative Commons License 2009.04.23 0 0 403

Te tiszta h...e vagy!!:DDD

Ilyen képet betenni az ennivaló mellé....

Az én dinnyém-amit sose permetezek -augusztusban érik.Nem ám tápoldatozott,fóliázott nylondinnye.Magról vetem május elején szabadföldbe.Ez a kép 2002-ben készült.

 LTZ traktorral simán kicibáltam kb 100 mázsa fával megrakva koratavasszal kilométereken keresztül a felolvadt erdei ,,úton" úgy ezt a nagy pótot,hogy végig kapart a traktor összes kereke és kb 30-40 centire volt süllyedve a gép és a pótkocsi is,ami ráadásul nem a gép nyomában ment,mert szélesebb(de nem is lehet felborítani!!!).A sógorom felvette,de sajna törölte később.Kimondottan dinnyét és fát pakolászni vettem a pótot anno,mert fixes és alacsony a plató.

 

Előzmény: Törölt nick (402)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.22 0 0 402
Mi a szar az ott..... a nagy dinnyerengeteg hegy előtt ? (Csak nem 1 LTZ !?) Elbírta húzni....? Amúgy nem haragudnék meg ,ha 1 ilyen szerelvényt,valaki titokban lebillentene az udvarunkon... Július vége felé... :-))) Te Rumci....ha sok dinnyét eszel,te is jó nagyokat szoktál fingani tőle ? Mert nálam eszméletlen hogy mi van !
Előzmény: Gyalogakác (401)
Gyalogakác Creative Commons License 2009.04.22 0 0 401
A kockadinnyét üvegoldalú dobozba kell ,,hízlalni", kicsi korában beletenni és kocka formájúra nő. Iharosberényben voltam, amikor a Balatonnál laktam a gesztenye csemete termelőnél. Itt nem él meg a gesztenyefa sajnos.
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.22 0 0 400
Az igazán nagyok, ilyet is tudnak ám sikerállni ! Te hogy vagy ezzel ?
Előzmény: Gyalogakác (396)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.22 0 0 399
Vigyél neki 1 fasza felviselt egérrágta Rumcájsz kalapot ! Másnak úgysem fog örülni :-)
Előzmény: endrebá (397)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.22 0 0 398
Aszút mi........fene a beledet ! :-)A kerítés szaggató már nem is jó neked ? Ha megyek "ingyen" viszek ! (De még itthon kipakolom a csomag tartót, van hely bőven :-))) Imádom a nagy dinnyéket !!!
Előzmény: Gyalogakác (396)
endrebá Creative Commons License 2009.04.22 0 0 397
Te Gyalogakác úr, innen az iharosi kerekerdőből mit vigyek, ha én is elmennék dinnyézni hozzátok? Bükkfa van felétek? Mer az itteni borok azok kábé "buuuoooááá" kategóriájúak. Az uborka kiugrik belőle, és elszalad.
Gesztenyelekvár meg csak október végén esedékes.
Előzmény: Gyalogakác (396)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!