Keresés

Részletes keresés

Era494 Creative Commons License 2015.09.18 0 0 2502

Kedves Anna!

 

Mely kerületekben vállal takarítást?

Előzmény: Anna1986 (2498)
Era494 Creative Commons License 2015.09.18 0 0 2501

Kedves Fórumozók!

 

Heti rendszerességgel, hosszútávra XXII. kerületi családi ház takarítására keresek megbízható, munkájára igényes, az esetleges kritikát és az ehhez kapcsolódó kérést pozitívan viselő takarítónőt.

 

 

A takarítás kizárólag a késő délutáni órákban oldható meg, amiért 1000,- Ft-os órabért tudok fizetni. Tapasztalat szerint maximum 3 óra alatt lehet végezni a munkával. Kérem, hogy aki jelentkezik, azt ennek figyelembevételével tegye. 

 

Jelentkezni fénykép csatolásával rövid bemutatkozással a mohacsineserika@gmail.com e-mail címen lehet.

 

Köszönettel:

 

Erika

Tímea K. Creative Commons License 2015.09.18 0 0 2500

Megbízható, munkájára igényes, SZÁMLAKÉPES takarítónőt keresünk 100nm-es ház takarítására, 2 hetes rendszerességgel Törökbálinton. (Kelenföldről BKV-val 20 perc az út, az út miatt esetlegesen felmerülő többlet költségeket megtérítjük.) 

Aeneas2007 Creative Commons License 2015.09.17 0 0 2499

Takarítót keresek, heti rendszerességgel. Tahitótfalu, 80 nm ház, egyszemélyes háztartás,  időnként vasalás is

harsfa@msn.com

 

Köszönöm

Anna1986 Creative Commons License 2015.09.17 0 0 2498

Tisztelt Forumozok!Takaritast vallalok maganlakasoknal ketheti rendszereseggel.Budapesten.6 eve takaritassal foglalkozom.ar megeggyezes szerint.28 eves vagyok.vasalast NEM vallalok.

E:mail:anna198611@freemail.hu

Tel:06702737076

Simon Anna

Roxanna0816 Creative Commons License 2015.09.16 0 0 2495

Kedves Erika!

 

Adjon egy emailcímet, legyen szíves!

Előzmény: cllarissa (2455)
Vicus02 Creative Commons License 2015.09.16 0 0 2494

                         Tisztelt Fórumozók!

 

Megbizható, preciz, középkorú föállásu takaritóként heti- kétheti rendszereséggel vállalnák irodák, lakások, kisebb családi 

 

házak takaritását.

 

Elsösorban Csepel és vonzáskörzete, valamint az 1, 2. 3. 4. 5. 6. 9. 11. 13.

 

 

Az elérhetőségem: 06309535030

 

e-mail: leopard1202@freemail.hu

 

Órabér igényem:  1000Ft / óra

 

Köszönöm

 

 

 

                          Éva

e_szter Creative Commons License 2015.09.15 0 0 2493

Tisztelt Háziasszonyok!

 

Precíz, megbízható nő alkalmi, illetve egyszeri nagytakarítási, illetve rövidtávú, rendszeres munkákat vállal Budapest egész területén, a hét bármelyik napján.

Idegen nyelveken való kommunikáció nem akadály.(Angol, illetve német nyelvtudással rendelkezem/ I speak English and German.)

 

Vállalok:

 

-takarítást

-ablakpucolást

-mosást/vasalást

-főzést/bevásárlást

-igény szerint egyéb ház körüli teendőket

 

Kérem keressenek bizalommal!

 

takaritobudapest@gmail.com 

Marika 26 Creative Commons License 2015.09.15 0 0 2492

KEDVES FÓRUMOZÓK!!!                                                                                    26 ÉVES MEGBÍZHATÓ KIS GYERMEKES ANYUKAKÉNT TAKARÍTÁST VÁLLALOK. SZENTENDRE ÉS MARGITHID KÖZÖTT VAGY KÖRNYÉKÉN. JELENLEG IS TAKARITOK!!                                      HÍVJON BIZALOMMAL!                                 ELÉRHETŐSEGEM 0620566-7916.                                                       ÜDVÖZLETTEL:MARIKA 

BabiTak Creative Commons License 2015.09.14 0 0 2491

Kedves Forumozok!

Takaritást, vasalást keresek, Budapest egesz teruleten! Kozepkoru no vagyok, preciz es alapos a munkám, szeretek takaritani, es vasalni is! Idosellátást is keresek, mert a Neni akihez jártam már meghalt, persze nagyon idos volt! 

Szeretem az idoseket, megtalálom veluk eleg hamar a hangot!! Ha esetleg tud ilyetvalaki megkoszonom ha ertesit!! Oraberem:1300frt/

vargababika@gmail.com

0620/2539227.

guspegoda Creative Commons License 2015.09.14 0 0 2490

Leinformálható takarítónőt keresek Budapest XVI. kerületébe 92m2-es lakásba, heti egyszeri alkalomra (kedd, vagy péntek fél kilenctől fél egy óráig).

Jelentkezést várom:

E-mail: csii35@freemail.hu

köszönöm

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2015.09.13 0 1 2489

 

 

O.Dorka!

Én még a gyermekemet sem bíznám rád nem ,hogy házvezetést! Mi van kevés a munka menjél el orvoshoz idegbajos.

Törölt nick Creative Commons License 2015.09.13 0 1 2488

Kedves O.Dorka! 

 

Inkább neked kellene erről az oldalról menned. Ilyen primitív idegbajos házvezetőnőt senki sem fog alkalmazni. Mint ahogy én sem neked egy orvos kellene.

irodatakarítás Creative Commons License 2015.09.13 0 0 2485

Tisztelt Fórumozók!

 

51 éves nő vagyok, másodállásban vállalnék heti, vagy havi rendszerességgel takarítást, vasalást Budapest belvárosában, délutáni, vagy hétvégi időpontokban.

Irodatakarítás is érdekelne, számlát tudok adni.

 

Aliz

70/6300930

e_szter Creative Commons License 2015.09.12 0 0 2484

Tisztelt Háziasszonyok!

 

Precíz, megbízható nő alkalmi, illetve egyszeri nagytakarítási, illetve rövidtávú, rendszeres munkákat vállal Budapest egész területén, a hét bármelyik napján.

Idegen nyelveken való kommunikáció nem akadály.(Angol, illetve német nyelvtudással rendelkezem/ I speak English and German)

 

Vállalok:

 

-takarítást

-ablakpucolást

-mosást/vasalást

-főzést/bevásárlást

-igény szerint egyéb ház körüli teendőket

 

Kérem keressenek bizalommal!

 

takaritobudapest@gmail.com 

 

o.dorka Creative Commons License 2015.09.11 -1 1 2483

Na ide figyelj! Veronika,Ducktv vagy akárki is vagy...

 

Most figyelmeztetlek utoljára! A következőnél letiltatlak az oldalról! Próbáljál már meg valami egyéni szikrát csiholni az agyadból, és találj ki magadnak valami frappáns szöveget! Azt már tudjuk, hogy remekül használod a Ctrl+ C - ét, és jó ízléssel ki tudod választani, hogy kinek a szövegét nyúld le (köszi a bókot).

 

De tudod, bármennyire is hihetetlennek tűnik számodra, ez is egy komoly munka, és hidd el nekem, hogy az itt keresgélő emberek nem egy ilyen gerinctelen senkiházit szeretnének beengedni az otthonukba, akiről csak annyit tudnak, hogy ami megtetszik neki, azt sajátjának tekinti... Szerintem vissza se gyere! Köszi!

 

u.i.: Ja és még annyit hadd jegyezzek meg, hogy ha már annyira ötletes vagy, hogy törlöd az előző profilod,

és létrehozol egy újat, (ha már tönkrevágtam az image -edet a kommentemmel) akkor már legalább

ne ugyanazt az emailcímet használd! :) Jajj te kis butus!

Előzmény: Törölt nick (2481)
BabiTak Creative Commons License 2015.09.11 0 0 2482

Tisztelt Forumozok!

Budapesten keresek alkalmi takaritást házaknál, lakásokban! Kozepkoru no vagyok, sok eves gyakorlattal! Hivjon bizalommal!

0620/2539227.

Törölt nick Creative Commons License 2015.09.11 -1 1 2481

Takarítást és nagytakarítást vállalok Budapesten: III ,XIII , kerületben. Pest megyében : Pilisvörösvár,Piliscsaba,Pilisjászfalu körzetben. Több éves tapasztalattal rendelkezem. Én most nem írnám le magamról az összes sablont, amit ilyenkor szoktak, hiszen úgy is csak az számít, hogy Önnek mi lesz tapasztalata, mennyire lesz elégedett a végeredménnyel!

Én szeretem ezt a munkát, úgy gondolom, hogy jól is végzem el, és emellett nekem is jut időm a gyermekemre. Szeretek segíteni, és sokat jelent számomra a tudat, hogy örülnek az emberek, amikor hazatérnek a fárasztó nap után az otthonukba, ami frissen, tisztán várja őket.

Nincsenek káros szenvedélyeim, gyermekekről, házi állatokról is tudok gondoskodni.

 

Ha úgy érzi, hogy szívesen felvenné velem a kapcsolatot, hogy beszélgessünk az elképzeléseiről, akkor kérem keressen meg e-mailben:bugyuke@freemail.hu 

Hétköznapokon: 9 - 15 óráig tudok rendelkezésre állni.

Nnoemi77 Creative Commons License 2015.09.10 0 0 2479

Takaritonot keresek rendszeres heti 1x alkalommal, vasalassal egyutt (11.ker., 120m2)

Munkajara igenyes, preciz, megbizhato, referenciaval rendelkezo holgyet keresek azonnali kezdessel

Jelentkezni a nonmipiacelapasta@gmail.com kernem. 

 

e_szter Creative Commons License 2015.09.09 0 0 2477

Kedves Mancika111!

 

Pont ilyen, alkalmi jellegű munkát keresek, ráadásul a belvároshoz közel lakom. (Astoria)

Kérem vegye fel velem a kapcsolatot egy részletesebb megbeszélésért.

 

Az e-mail címem: takaritobudapest@gmail.com

 

Szép napot!

Előzmény: Mancika111 (2470)
e_szter Creative Commons License 2015.09.09 0 0 2476

Tisztelt Háziasszonyok!

 

Precíz, megbízható nő alkalmi, illetve egyszeri nagytakarítási munkákat vállal Budapest egész területén, a hét bármelyik napján.

Idegen nyelveken való kommunikáció nem akadály.(Angol, illetve német nyelvtudással rendelkezem.)

 

Vállalok:

 

-takarítást

-ablakpucolást

-mosást/vasalást

-főzést/bevásárlást

-igény szerint egyéb ház körüli teendőket

 

Kérem keressenek bizalommal!

 

takaritobudapest@gmail.com

 

d judit Creative Commons License 2015.09.09 0 0 2475

Kedves Fórumozók!

 

 

Középkorú hölgy napi illetve nagytakarítást vállal magánszemélyeknél heti több alkalommal.

 

 

Devecseri Judit

devecseri.judit1@gmail.com

06 70 376 0498

Zöld Tisztaság Creative Commons License 2015.09.08 0 0 2474

Tisztelt Hirdető!

Szeretnék jelentkezni a munkára. Ha meg tud adni e-mail címet, átküldeném önéletrajzomat, ajánlóleveleimet.

Üdvözlettel: Keresztes Mária

Előzmény: Mancika111 (2470)
Zaporozsectulaj Creative Commons License 2015.09.07 -1 0 2471

Tangában tollseprűvel érdekel?

Előzmény: Mancika111 (2470)
Mancika111 Creative Commons License 2015.09.07 0 1 2470

Sziasztok! 60 nm-es lakás takarításra tudnátok e megbízható, alapos alkalmi jellegű segítséget? Porszívózas, felmosás, portorles, stb.. Bp. belvaros

AnitaKiss01 Creative Commons License 2015.09.07 0 0 2469

Én is ajánlani szeretnék egy céget, akikhez szintén ajánlás útján jutottam el a facebookon. Egy barátnőmnél takarítanak már egy ideje folyamatosan, gondoltam teszek egy próbát én is. Elég kukacoskodó vagyok a tisztaság terén és voltak olyan kéréseim, amit korábban már visszautasított több takarító is. Teljesen nyitottak voltak az általam elképzeltekre és maradéktalanul oldották meg ezeket a feladatokat.

A facebookon cleankova néven vannak fent

AnitaKiss01 Creative Commons License 2015.09.07 0 0 2468

Én is ajánlani szeretnék egy céget, akikhez szintén ajánlás útján jutottam el a facebookon. Egy barátnőmnél takarítanak már egy ideje folyamatosan, gondoltam teszek egy próbát én is. Elég kukacoskodó vagyok a tisztaság terén és voltak olyan kéréseim, amit korábban már visszautasított több takarító is. Teljesen nyitottak voltak az általam elképzeltekre és maradéktalanul oldották meg ezeket a feladatokat.

A facebbokon cleankova néven vannak fent

Kiren Creative Commons License 2015.09.07 0 0 2467

Fóton keresünk takarítónőt 130m2-es, kétszintes családi házba, heti egy alkalomra. Érdeklődni: 06709336654

KrisztiMoci Creative Commons License 2015.09.07 0 0 2466

Sziasztok,

Kéthetente szerdai napokra keresek olyan családot, akiknek szükségük van takarítónőre.

Miután az egyik előző helyemen látom, hogy mit csinál az utódom, és tudom, hogy mit hagyok magam után a jelenlegi helyeimen, így bátran merem írni, hogy precíz, alapos, anyagismeretekkel rendelkező, maximalista takarítónő vagyok. Persze nem hibátlan, mert mint tudjuk, csak az nem hibázik, aki nem dolgozik...

XVI. kerületben lakok, így előnyben részesítem a kerületet, annak is a Vári cukrászda és környékét, de a XVI. kerület mellett dolgozok a II., V., XIV. kerületekben és Nagykovácsiban is.  

Kizárólag családoknál vállalok takarítást, angolul beszélek, így külföldi családoknak is szívesen segítek. Kutya, macska nem gond.

Keress bizalommal a kesiaronekukacgmailpontcom e-mail címen, vagy itt privát üzenetben.

duft Creative Commons License 2015.09.05 0 0 2465

Kedves Fórumozók!

Budapest I. kerületi 60nm-es lakásunk rendszeres, teljeskörű takarítására keresek megbízható, szorgalmas, precíz takarítónőt.

Amennyiben érdekli az ajánlat, várom jelentkezését fényképes önéletrajzzal, bérigénye megadásával a duft@vipmail.hu e-mail címre.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!