Keresés

Részletes keresés

muphrid Creative Commons License 2004.11.22 0 0 186
Udv a klubban! Azert az erdekes, hogy egy pokos forumban azok szama nagyobb, akik undorodnak a pokoktol... :D
Előzmény: Kriptaszökevény (184)
fokhagymabors Creative Commons License 2004.11.19 0 0 185
igen! Ez A KÉRDÉS!!! Nekem is ilyen problémáim voltak - vannak, de eddig nem tudtam ilyen frappánsan megfogalmazni! :-)
Előzmény: Kriptaszökevény (184)
Kriptaszökevény Creative Commons License 2004.11.19 0 0 184
://  félelmetes. Soha nem fogom megszokni a pók látványát. Iszonyat rémisztő, hogy lehet ilyen lényt kitalálni??   : ((
Előzmény: Mad árka (42)
muphrid Creative Commons License 2004.11.19 0 0 183

Ez itt a reklam, meg a tuti tipp helye:

sztori: nyaron nagy gondban voltam, mert a zuhanyfulke felett a plafonon befeszkelte magat 2 diszno soklabu. Minden eromet es rovasrirtasra keszitett szert osszeszedve (nincs nalunk sok), egyik kezemben egy kemotoxal, masikban egy morteinnel, szerencsetlenul osszebogozodott labakkal alltam a zuhanyfulke peremen es nagyon osszpontositottam, hogy legyen erom lefujni mindkettot egyszerre... Egyik flakonnal az egyikre, masikkal a masikra celoztam. Meg most is kiraz a hideg, ha belegondolok... Borrrzzzongato!!! Szoval fujtam. Eloszor 2 pokra egyszerre. Aztan mindket szerrel ugyanarra osszpontositottam, majd a masikra. Igenam, csakhogy elkezdtek lefele ereszkedni. Megmozdulasukkal egyidoben a vernyomasom hirtelen 160-170 koruli ertekre ugorhatott, a szivem ennek ellenere megallt ijedteben, aztan eszebe jutott, hogy ha nem dobog, akkor meghalunk, ugyhogy ismet munkahoz latott. Szoval azok ereszkedtek rohamosan, en hatraugrottam, a bokamat majdnem kitortem, meg jo, hogy senki sem latott... Vicces lehettem. Persze abban a pillanatban nem az dolgozott bennem, hogy de jot fogok ezen rohogni 1 ev mulva. Gyorsan celoztam mindenhova, aztan mar tenyleg nem birtam tovabb, kirohantam, becsuktam az ajtot. Mit csuktam? Csaptam... Persze a rovarirto alkalmatossagokat magammal vittem, mert fo az ovatossag, meg a vegen kimasznak az ajto alatt, es rammasznak... Lefutottam a nappaliba. Kb egy ora mulva felkuldtem a paromat, hogy keressen 2!!! pokhullat. Persze csak egyet talalt. Aztan hazament. Ram maradt... Amit foztel, edd is meg... Hat, nem akkor ereztem magam a vilag legbatrabb es leghatarozottabb emberenek, az biztos. Mar a lepcson is ugy kommandoztam fel... az ajto kinyitasan hosszasan gondolkoztam... Aztan kb egy oras toprenges utan (nem az ajto elott toltottem, mert kicsit elmenekultem) ugy dontottem, bemereszkedem... Mint a rajzfilmekben a nyikorgo parkettan, na ugy settenkedtem a zuhanyfulkeig... Aztan meglett mindket poktetem, amiket keserves kinszenvedesek aran sikerult a zuhanyrozsa (viz!!!) segitsegevel a lefolyoba imadkozni... Kozben sok borzongas volt, meg haton hidegfutkosas... De megerte, mert eme vesgyszerek kombinacioja a plafonon olyan egyveleget alkotott, aminek koszonhetoen ugy 1-2 honapon keresztul minden arra setalo tul sok labu megmurdalt... Szoval potyogtak a hullak... :))))))))))

Sztori off. Jo ejt!

Előzmény: fokhagymabors (182)
fokhagymabors Creative Commons License 2004.11.18 0 0 182
jelentem, ma két pókot is megfigyeltem, az egyik a konyha falán csüngött és rángatózott, a másik a hűtő alatt próbált menedéket keresni a cipőtalpak alól. Jön a tél, nyomulnak befelé, be kell szerezni valami jó kis sprét.
muphrid Creative Commons License 2004.11.17 0 0 181
Meg nem... De valoszinuleg meg fogjuk ismerni egymast...
Előzmény: fokhagymabors (180)
fokhagymabors Creative Commons License 2004.11.17 0 0 180

jesszus, ezt a fertőt...

 

Ti ismeritek egymást?

Mad árka Creative Commons License 2004.11.17 0 0 179

Ööö, eszembe jutsz másról is, de az itt senkit se érdekelne.... :-)))

 

Egyébként be fogok jelentkezni, tegnap hajnalban megérkezett a jelszavam is, úgyhogy eddig csak a feledékenység szabott határt a vágyaimnak. Pontosabban szólva az egész életemnek. ;)

 

Hogy áll most a póknász?

 

Tegnap behoztam az erkélyről egy srác növényeit. Annyi pókot leltem rajta (már ahogy kiolvadtak a zöldek), hogy csak na. Pl. hófehér potrohút. Jól nézett ki, de sajnos nem tudtam lefotózni rendesen.

Előzmény: muphrid (178)
muphrid Creative Commons License 2004.11.16 0 0 178

De draga vagy! :) Bar, ha leszbi beszelne belolem, akkor megkerdeznem, hogy erotikusabb dolgokrol nem jutok eszedbe? :))))))))

Tessek, fiuk, lehet csamcsogni.

Ja! Madárka! Be is jelentkezel, vagy csak regisztraltal?! :))))))) ;)

Előzmény: Mad árka (177)
Mad árka Creative Commons License 2004.11.16 0 0 177
 

Tulajdonképpen, ha belegondolok, Te vagy itt egyedül pókos. Bár nekem is van egy, de az mezei, kaszát szorongat a kezében és a fürdőszobában van szörnyű fogságra ítélve a hálójában. Ő is párosodik, de nem én kérem! :)

Ma láttam a Szabó Ervinben pókos könyvet. Rád gondoltam! ;-) Nos?
Előzmény: muphrid (176)
muphrid Creative Commons License 2004.11.16 0 0 176

Ez elvileg egy pokos forum... :D Azert batorkodtam ide irni...

Azt hittem tudtok segiteni, de ezek szerint at kell nyalaznom a netet! :)))))

Előzmény: Mad árka (175)
Mad árka Creative Commons License 2004.11.16 0 0 175

"felelőtlen módon nem kívánt egyedek jöjjenek világra..."

:D

Nincs időm most többet írni, de szétröhögtem a fejemet. Fokhagymabors, gondolkoztál, hogy elvállalt a pókok esélyegyenlőségi referensségi tisztjét? :-))

 

Ui. Szerintem minden nagyobb könyvtárban van ilyen pókos irodalom. Másrészt a neten is, lefogadom, van külön pókfórum, szóval ott okosakat tudnának írni. Vagy azt már próbáltad?

fokhagymabors Creative Commons License 2004.11.16 0 0 174
Mé'? Nem mindig jó neki?
Előzmény: muphrid (172)
fokhagymabors Creative Commons License 2004.11.16 0 0 173

pókakaró

...

 

miféle szó ez? Külön-külön értem mindhármat, de így egybe... Nem helyeslem, hogy a pókok parttalan nemi kapcsolataiból felelőtlen módon nem kívánt egyedek jöjjenek világra. Mindenhol csak ez az átkozott szexuális szabadosság...  

 

 

Előzmény: Mad árka (171)
muphrid Creative Commons License 2004.11.16 0 0 172

Azt, hogy ez mennyire nehez, azt toletek szerettem volna megtudni...

Sajnos teljesen komolyan gondolja... Es ugyebar felvetodik 1-2 kerdes... Pl. honnan tudod, mikor "tuzel" a pok? Vagy mindegy neki? Mindig jo neki? Jo neki... :P

Ugyanez a him reszeröl... Szoval vannak kerdesek... Aki esetleg tud valamit a dologrol, azt irja mar be ide... koszi!!!

Előzmény: Mad árka (169)
Mad árka Creative Commons License 2004.11.16 0 0 171
Nana! De nem mi vetettük fel... Egyébként valóban, s nem akartam megjegyezni, de a pókszex biztos érdekes dolog. Mindenesetre, ha ezen múlik, hogy lesz-e kispók vagy nem, s muphrid nem akar, akkor igenis álljunk ki a vágya mellett. S szavazzuk le a pókakarót... ;)
Előzmény: fokhagymabors (170)
fokhagymabors Creative Commons License 2004.11.16 0 0 170
mámmegen szeksz. pfujj!
Mad árka Creative Commons License 2004.11.15 0 0 169

Ajjaj! Látom már a következő cikk születését a WM Nightba! :-)))

Párod egyébként mennyire gondolja ezt komolyan? S egyáltalán: mennyire nehéz egy ilyen pároztatás?

Előzmény: muphrid (168)
muphrid Creative Commons License 2004.11.15 0 0 168

154-es uzi...

" Jajj, pokkal kapcsolatban. Paromnak van egy olyan orult elkepzelese, hogy keritsunk ennek a leanyzonak egy szep szal pasit, hogy aztan majd legyenek kislujzak, es azt majd jol eladja. Ugye ez egy nagy marhasag?! Mondjatok, hogy az!!! "

Előzmény: Mad árka (167)
Mad árka Creative Commons License 2004.11.15 0 0 167

Mi? Tenyészkancának kellek? :D Jaj, most kapcsolok: Lujza. Szóval mén kell?

Egyébként támogatom. Érdekes lehet, főleg, ha megörökítitek. Vagy félreértem a kérdést?

Előzmény: muphrid (166)
muphrid Creative Commons License 2004.11.15 0 0 166
Te mit szolsz Lujza genjeinek tovabborokitesenek kerdesehez?
Előzmény: Mad árka (165)
Mad árka Creative Commons License 2004.11.15 0 0 165

Ezért egy jobb regényíró ötször végignyalná az ujjait, komolyan. X leszámol Z-vel, mire jön Y és kinyírja mindkettőjüket.

 

Egyébként ma láttunk az Ikeában fekete-zöld plüsspókot. Nagyon faja volt! Bele is vágtam örömömben rögvest a barátom arcába, de sajnos nem sikerült elég ütősre :)). Nem ijedt meg :(. Ha picit több befektethető pénzem lesz, biztos veszek hasonlót, s utána tesztelem anyu idegrendszerét. Fenének kell holmi térdaláütő kiskalapács, plüss vagy gumipók és kész!

:-D

Előzmény: fokhagymabors (164)
fokhagymabors Creative Commons License 2004.11.15 0 0 164
valszeg a sáska nem használt se szikét, se törlést. Pépesre rágta a beleit. (Te ragaszkodtál hozzá...:-))
Előzmény: muphrid (163)
muphrid Creative Commons License 2004.11.15 0 0 163

Jo, jo... De hol a cucc a potrohaban??? Mert ez a kepen ures. Vagy mar megint gazos a kepfelismeresem, mint a multkor...

Egyebkent ehes voltam...

Előzmény: fokhagymabors (162)
fokhagymabors Creative Commons License 2004.11.15 0 0 162

 

ilyen vót:

 

 

randa

Előzmény: muphrid (160)
fokhagymabors Creative Commons License 2004.11.15 0 0 161
magára vessen, aki a zindex történelmének legnívósabb, leghátborzongatóbb, legrealisztikusabb, csakmost, csakönnek pókos topikját olvasgatja evés közben :-)))
Előzmény: muphrid (160)
muphrid Creative Commons License 2004.11.15 0 0 160

Basszus! Meg jo, hogy ebed kozben olvastam eloszor...

Kepes voltal ilyet vegignezni?!?!?

Előzmény: fokhagymabors (159)
fokhagymabors Creative Commons License 2004.11.14 0 0 159

Imádkozó a pókhálóban. Ez még oké. Aztán egy másik sáska megfogta a darázspókot, és a potrohánál fogva megrágta. Na ez már egy másfajta ízlésvilág.

Előzmény: Mad árka (158)
Mad árka Creative Commons License 2004.11.14 0 0 158
Mi is történt? Én csak a mezei adókat tudom nézni... :-/ Azt se teszem ;).
Előzmény: fokhagymabors (157)
fokhagymabors Creative Commons License 2004.11.14 0 0 157

 

emberek, ez kiakasztó volt... imádkozó sáska vs darázspók a spektrumon.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!