Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

bedipeti Creative Commons License 2011.09.05 0 0 11838

Szép napot Dutrások. Tudom,régenirtam a forumon,,,SAJNOS.A munka,és az egyéb tényezők,nem tettéklehetővé.AZ a helyzet,hogy érdeklődnék.Az50 -eshez keresek komplett levegőszűrőt ugyan is tegnap,a 7 éves lányommal trakiztunk,, ahhogy Ő hivja,és letörtek rola a bilincsek,és szépen végig gyalogoltunk rajta.Azt kérem, ha valaki tudna eladot,segitsen.REális áron megvenném. Köszönöm előre is

endrebá Creative Commons License 2011.09.05 0 0 11837

..vajon ki lehet a büszke tulaj....?

Előzmény: Zemiator (11836)
Zemiator Creative Commons License 2011.09.05 0 0 11836

Egy igazi KisDutrás : A jövő Záloga !

endrebá Creative Commons License 2011.09.05 0 0 11835

...arosseb... tegnap estefelé telefonáltam vele....

 

:-))))

Előzmény: Zemiator (11834)
Zemiator Creative Commons License 2011.09.05 0 0 11834

De az még a "becsajozás" előtt volt !! :-))))))))))))))))

Előzmény: endrebá (11833)
endrebá Creative Commons License 2011.09.05 0 0 11833

..hátpediglen néköm megígérte hogy a hét vége felé igenis eljön mihozzánk, és megmondja hogy a vételáron föllül mennyi lesz a ráköltendő...

 

..bebebeee...

 

:-))))

Előzmény: Zemiator (11831)
endrebá Creative Commons License 2011.09.05 0 0 11832

Írtam levelet, énvagyok a hüjevasutas, nem hajdúság, hanem békés...

 

Szigethalom sajnos vasúttal lesz helyettesítve, én fogom aznap a legnagyobb terheléseket huzigálni, ráadásul nem is Dutráva...

Plé azt mondta hogy másnap ha esetleg érkezem, pár tajtsiker résztvevőt talán még találok a friss brázdákban elszóródva - de ez a találkozó nem lesz kettőnapos.

Nekem csak B.Csabiék halasi találkozója passzol szolgálatom szerint.

23-24.-én valószínűleg ott ott tudok lenni...

Előzmény: joebatyo (11830)
Zemiator Creative Commons License 2011.09.05 0 0 11831

Khm..........Józsi bácsi  nagyon elfoglalt mostanában....... :-)

Előzmény: endrebá (11825)
joebatyo Creative Commons License 2011.09.05 0 0 11830

Szia Endrebá!

 

Szigethalomra azért jössz, igaz?

Már megint nem vágom, melyik hajdúsági gépröl van szó....

Pedíg egyszer már valóban beszéltünk ilyesmiröl, lehet h 2x is.

Ha tudod, privátban küldd el, hogy képben legyek.

 

Üdv.

Előzmény: endrebá (11825)
dutrásmiki Creative Commons License 2011.09.05 0 0 11829

Üdv,én kifordítva használom,kb 10 centivel szélesebb összesen.

Előzmény: .búsmagyar (11826)
joebatyo Creative Commons License 2011.09.05 0 0 11828

Szia.

Nem próbáltam még, de minden bizonnyal nö a nyomtáv.

A hirdetett 28-asok fotóit nézegetve következtetek erre.

Szemmel láthatóan szélesebb.

Ha van egy kis idöd,róbáld ki, nem tart sokáig.

Aztán tudasd velünk az eredményeket :)

 

Üdv.

Előzmény: .búsmagyar (11826)
joebatyo Creative Commons License 2011.09.05 0 0 11827

Most nézem csak pontosan mit írtál, mit mond a telefonom, mikor hívod.

Nos ha ilyen szépen magyarul ezeket a szavakat intézi hozzád, akkor

több mint vsz. hogy a magyar számomat hívod,ami valóban ki van kapcsolva.

majd próbáld meg az osztrákot hívni.

 

Üdv.

Előzmény: pléhúsz (11815)
.búsmagyar Creative Commons License 2011.09.04 0 0 11826

Ha a 28ason kifordítanám a felniket mennyivel nőne a nyomtáv?(ha egyáltalán változna)Használta már vki így?

endrebá Creative Commons License 2011.09.04 0 0 11825

Szervusz joebátyó, sajnos Kövesdre nem tudtam elcepedlizni... de ma voltak nálam az UB örökösei árat mondani...

Nem is tudom... ha azonnal hadra fogható lenne akkor igen, de egyelőre a teljes felújításért könyörög szegény. Megpróbálom elhívni Jancsár uramat felmérni hogy a vételáron felül mennyibe kerülne a gép, de azt hiszem inkább spórolok tovább és azt a hajdúsági UE-t nézném meg amiről egyszer te írtál nekem.

Azt legalább fizetés után egyből lehetne gurítani az aszfaltúton is....

Előzmény: joebatyo (11823)
.búsmagyar Creative Commons License 2011.09.04 0 0 11824

Milyen ekével dolgozik? Pár ZT-s videón láttam már, NDKs gyártmány?

A talajt is irigylem kissé....

Előzmény: joebatyo (11823)
joebatyo Creative Commons License 2011.09.04 0 0 11823

De nagy a csend Uraim.

Senki nem volt Mezökövesden a fórumra írók közül?

Én sajnos nem jutottam el végül.

Na de majd jövöre.

Valamit azért tudok mutatni:

Közben tegnap Grölpa-Löbschütz-ban Németországban Oldtimer traktor találkozó volt.

30 gép sorakozott fel, ami egyesek szerint az eddígi ottani rekord.

Itt látni egy videot a D4K-B szántóbemutatóról:

http://www.vidup.de/v/JOcHn/

 

Üdv.

 

joebatyo Creative Commons License 2011.09.04 0 0 11822

Nagyon jó video!

Még sosem láttam önrakodó dömpert dolgozni.

Jó gép ez nagyon, megelözte a korát, az biztos.

Köszönjük szépen a megosztását!

 

Üdv.

Előzmény: Öregdömperes (11817)
babszis28 Creative Commons License 2011.09.04 0 0 11821

Üdv! Nagyon jó videó! Gratulálok a géphez! Mégtöbb ilyen videó kellene vagy legalább mégegy az ürítésről! Mégegyszer gartulálok! Kívánok egészséget és még sok-sok boldog órát(évet) a dömperével!

Előzmény: Öregdömperes (11817)
pléhúsz Creative Commons License 2011.09.04 0 0 11820

 

Mezőkövesdről még nem érkeztek képek. Azonban a nagytestvér mindent lát. Jó hogy kellett hozzá Dutrásgéza és csapata, akik kövesdről beugrottak hozzám.

Láttam Wágner Gábor osztatlan sikert aratott piros 90-esét. Nagy híre volt már előzőleg is, amit a látvány erősen igazolt. Max grat.

Örvendetes hogy Mezőkövesd továbbra is a legszínvonalasabb és legnagyobb gépész rendezvény. Az állam megóvó szerepe jutott eszembe. Gép ügyben igazán nem tett semmit az elmúlt 50 évben. Helyjel közzel azért ugyanazok vannak hatalmon, mint Rákosi alatt. S azért az orosznak nagy megfelelés közben elfelejtették hogy a skanzenek, múzeumok mellett a gépek is megőrizendők.

 

Öregdömperes Creative Commons License 2011.09.03 0 0 11819

pontosan 4o.éve kinozuk egymást.kapaszkodj meg.KUPLUNG CSERE NÉLKÜL.EGYSZER VOLT HÜVELYEZVE.A TSZ BEN SOKAT MENT.NAPONTA TERMÉNY A BARAKOK KÖZT,HOMOK FÖLD SZÉN.MA MÁR KEVESEBBET DE HETENTE MOST IS.JÓ EGÉSZSÉGET ÉDESAPÁDNAK.

Előzmény: Gyufa 1973 (11818)
Gyufa 1973 Creative Commons License 2011.09.03 0 0 11818

Szépen egyben van a gép. A hangja is jó. Látszik, hogy évtizedek óta dolgozol vele, a hosszú évek gyakorlata letagadhatatlan. Összehangolt minden pillanat, egyetlen felesleges mozdulat nélkül. Precíz munkavégzés, miközben szépen kíméled a gépet.

Jó volt látni, gratulálok!

Jó egészséget neked!

 

 

Ui.: Apám dolgozott ilyen géppel kb negyven éve, megmutattam neki a videót, könnybe lábadt a szeme...

Előzmény: Öregdömperes (11817)
Öregdömperes Creative Commons License 2011.09.03 0 0 11817

Igy dolgozik a Dömper napjainkban is. Ime a videó amit kb két hónapja kért egy fórumozó dutrás. De gondolom más is megnézi.

 

 

palacsintás Creative Commons License 2011.09.03 0 0 11816
Hát ja van ippen igazságod!Üdv a rábaközből!Nekem nincs diplomám
Előzmény: pléhúsz (11814)
pléhúsz Creative Commons License 2011.09.03 0 0 11815

Ezt a levelet, már megítram Joebátyónak, de hátha még érdekel valakit.

 

Szia!  

A telefonod pontosan azt mondja: a szám jelenleg nem fogad hívásokat. Tudod az a 600 E Ft-os bukócsöves Dutra, amit kedden néztem meg, közelről lelombozó volt. Amikor jöttünk el, a fia mondja, hogy a papa cserébe is benne lenne.Van egy csomó gépem egy listán, ezt szoktam cserére ajánlani, s mondtam készpénzben 300-nál nem értékelem többre a gépet, de csere esetén ez mindegy. Visszaírt, hogy semmit sem találtak a 45 gépből, s különben is a vas ára is több. Jól van oké. Most ebben a pillanatban kaptam egy újabb emailt tőlük. A gép elkelt. A vevő kérésére az ár nem publikus, de jó áron adták el. Hát ez érdekes, mert semmit sem akartam tudni. Most valaki, akár nem magyar is, el van szállva, milyen olcsón vett egy 90-est. A fekete leves, most csak ez után jön.

 Üdv. plé

 u.i. Had ne mondjam, kiknek a dolgai nem publikusak örökké, csak a miénk publikus.

pléhúsz Creative Commons License 2011.09.02 0 0 11814

Tudod folyamatosan, multizok, cigányozok, jaffázok. Nagy problémák ezek, de már a magyarok is gátlástalanul lopnak. Az ellenőrzés rendszerén, ha lék van, egyből beüt. Ha meg lebuknak a komálósok, nem történik semmi.

 

No de evezzünk szárazabb vízekre. 18.-án látunk? Vilin kívül azt hiszem nem találkozott még veled senki innen. Ismerjük a csoda szép Dutrás képeidet, téged viszont még nem.

Előzmény: MDW (11811)
joebatyo Creative Commons License 2011.09.02 0 0 11813

Ezt a kis ékszerdobozt ma találtam jártamban Bécs egyik külsö kerületében.

Kár, hogy így az enyészetnek van hagyva.

Jó felújítási alap lehetne.

 

joebatyo Creative Commons License 2011.09.02 0 0 11812

Ebböl (is) látszik, hogy mennyire magyar/nemzetellenes a "magyar" média.

Egyszerüen felhábotító.

Ám én már nem háborgok,(magamban) mert tényleg csak árt magának vele az ember...

Előzmény: MDW (11811)
MDW Creative Commons License 2011.09.02 0 0 11811

Üdv!Ugyan ki merné ezt a médiában megjelentetni???Itt a délvidéken van egy bár lehet,hogy csak volt mert már régóta nem jutott el hozzánk egy MG lap ami leközölt mindent a témával kapcsolatban.Sajnos nem tettem el a példányokat.Ebben minden benne volt elejétől kezdve sok érdekes dolog történt ott.

Előzmény: pléhúsz (11810)
pléhúsz Creative Commons License 2011.09.02 0 0 11810

Hallott valaki akár egy 1 mp-es hírt is a médiában erről? Itt a fórumon is többen megjegyezték a szövetkezet belső problémáit, sikkasztás, stb. Az baj, de itt most egészen más a lényeg.

Ügye a generációm szégyenli magát, mit hagyunk a gyerekeinkre. A menyecske pocakjában az új Föld lakó, már 2 millió állam adóssággal kezdi, de még meg sem született.

A Csurka, aki a Nagy Feró helyett a nemzet csótányának kikiáltott. Ott hagyta az MDF-et, amikor nem voltak képesek felfogni, hogy a nyugati adósságot semmisnek kell tekinteni, mert miattuk szereztük be. Továbbá óriási nemzeti vagyonunk volt, brutális oroszok tatozásával. Vagyis a renszerváltást állam adósság nélkül kezdhettük volna.

Ahogy Jobátyó mondta, a kitüntettjeink egy része ezt mind-mind ellopta.

Mi lesz a gyerekeinkkel? Értük aggódom, mert mi még akkor is túléljük, ha a komcsikat fogják vágni a hátunkon. Át kell adjuk nekik, mire számíthatnak a multiktól! Oda igyekeznek, mert jónak tűnik az egzisztencia.

1982-ben végeztem a Ketészeti Egyetemen. Csak a hülyék mentek el földet túrni, mint én.

A furfangosak kertépítők lettek, mostanában nem fizetik ki a munkájukat. Ez is mekkora divat lett. A magukat  hiper okosnak tartók bedörgölődztek a multikhoz és röhögtek rajtam.

40 éves korukra kiszoródtak a nagy nyugati cégektől, mert a fiatalok lelkesebb, olcsóbb munkaerők. A hiper kertész mérnökök, most lesik mit hogyan csinálok, s tologatják a kiskocsit a biopiacon.

 

Most a beetés van. Mármint az üzletláncok polcain a kajának gúnyolt valamikre. Ahogyan a drog terjesztők is az elején ingyen árulják az anyagot az iskolák előtt. Mindkét termék hasonlatosan egészséges. Vidd a termelő eszközöket a MÉH-be, neked arra ugysincs szükséged már. s majd meglátjuk mik lesznek az árai a gasztro mocsoknak hamarosan.

Előzmény: .búsmagyar (11803)
gajtox Creative Commons License 2011.09.01 0 0 11809

Üdv!

 

Igen van egy 50-es is és gumi méretbeli gondok vannak, de én is a 16,9x28-as gumikat szeretném lecserélni 14,9x28-ra.

Előzmény: peti ue50 (11805)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!