Keresés

Részletes keresés

Qukucs Creative Commons License 2009.10.12 0 0 83
A hízott picsa nem itt kezdődik.
Rá, inkább a nőies a helyes kifejezés.
Viszont azt be kell látni, hogy nagyon sok férfi rajong az ilyen alakért. vag akaár a testesebb nőért.
Ízlések és pofonok különbözőek.
tartsuk tiszteletben ezt.
Előzmény: BlancoAgilon (74)
gombóc63 Creative Commons License 2009.10.11 0 0 82
Ha akarom, ha nem mindenhol ott van. Én egyébként egy középkorú, nem tökéletes nő vagyok, ha akarnám megműttethetném magam, tehát nem az irigység beszél belőlem. Ja és olyan pulykatojás végképp nem szeretnék lenni:-)))
Előzmény: swinx42 (81)
swinx42 Creative Commons License 2009.10.11 0 0 81
Nem igazán értem ezt a hatalmas felháborodást, akinek nem tetszik - nem kötelező nézegetni a tévében sem és az újságban sem.
Nem arról van szó, hogy aki annyira szidja-hordja - szivesen lenne a helyében?
Egyébként azt gondolom - Claudia úgy van a népszerűséggel, mindegy, hogy ki mit mond - a lényeg, hogy beszéljenek róla!
Előzmény: BlancoAgilon (74)
inverz Creative Commons License 2009.10.11 0 0 80
jaj de kár ez a link mindig az aktuális 24 órát mutatja... na sebaj azért a jól szórakozom azon az erőlködésen ahogy a bulvár liptaival probálja eladni magát és viszont... mondjuk az kissé tragikomikus, hogy ez sikerül is mindkét félnek...
inverz Creative Commons License 2009.10.11 0 0 79
inverz Creative Commons License 2009.10.10 0 0 78
JamesRambo Creative Commons License 2009.10.07 0 0 77
Tegye fel a kezét, aki szerint Liptai C. jó nő!

Nem látom a kezeket! :-)
gabriella23 Creative Commons License 2009.10.06 0 0 76
Én személy szerint kedvelem Claudiát, de ezzel a vetkőzés dologgal én sem értek egyet! Bár az Ő dolga meg a több száz nőé aki ezt meg tette!   

gombóc63 Creative Commons License 2009.10.06 0 0 75
Csodálod, hogy ezeket hiszi magáról? Mindenki isteníti, a csapból is Ő folyik. Nem akarom én őt ismeretlenül szidni, csak utálom ezt a plasztikázott magamutogatást.
Előzmény: BlancoAgilon (74)
BlancoAgilon Creative Commons License 2009.10.06 0 0 74
Nem könnyű azért annyira, hiszen egy dagadt háziasszony...A nagy hiba az, hogy elhiszi magáról, hogy tehetséges, szép, szexis, bombázó, ellenállhatatlan, intelligens, van humora...stb. Pedig röviden szólva csak egy hízott pics@.
Előzmény: gombóc63 (73)
gombóc63 Creative Commons License 2009.10.05 0 0 73
Azért kiváncsi lennék, hogy akkor is bevállalta volna ezt a fotózást ha nem csináltatja meg a melleit!? Mert így könnyű mutogatni magát. És ezt értem az összes celebre. Mert majd mindegyik plasztikázva áll a kamera elé.
C.Holmes Creative Commons License 2009.10.04 0 0 72
Bizony nagyon jó találmány a photoshop!
Előzmény: airaem (71)
airaem Creative Commons License 2009.10.03 0 0 71
Szerintem is jó képek. Csak a "csücsörités" nem kellett volna.  DE a mércét magasra tette igy ,  ezentúl mindig ehhez viszonyitanak. Jaj neki, ha visszaszed néhány kilót.
Előzmény: Törölt nick (69)
Törőlt_nick Creative Commons License 2009.10.02 0 0 70
Ne legyél már ennyire naív jóember!
Előzmény: Törölt nick (69)
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.02 0 0 69
szerintem nagyon jól néz ki a képeken!
Gabriella24 Creative Commons License 2009.09.26 0 0 68

 

gabriella23 Creative Commons License 2009.09.26 0 0 67
Sziasztok már csak egy kérdésem van! Igazából honnan tudjátok milyen, hisz nem ismeritek! Ami meg jelenik az újságban minden fedi szerintettek a valóságot?! Én nem nagyon olvasok bulvár lapokat, szerintem fele sem igaz, van, hogy meg sem kérdezik az illetőt, úgy írnak róla! Ősszintén, engem soha nem érdekelt, más magánélete hisz nem élek vele nem tudhatom mi  folyik a négy fal között! A másik,hogy tehetségtelen szerintem ez nem igaz, láttátok például színházban játszani? A műsorvezetést nem tanulta, és lehet nem Vitray Tamás, de sokkal tehetségesebb, mint egy két kollégája aki elvileg éve kik tanulta! És itt szögezném le nem vitatkozni akarok, érdekel a véleményetek, ha az kulturáltan írjátok le! Sok sikert mindenkinek! Sziasztok.   

C.Holmes Creative Commons License 2009.09.24 0 0 66
Nagyon igaz !!Nincs tisztában a saját korlátaival a "művésznő" ! Gusztustalan!
Előzmény: inverz (65)
inverz Creative Commons License 2009.09.21 0 0 65

Miután megjelent a hír, hogy Liptai Claudia egy kigyúrt pasival pózol majd együtt a Playboyban, már is kommentek özöne érkezett szerkesztőségünkbe. A többséget moderálni kellett, ugyanis nyomdafestéket nem tűrő módon alázták a Mokka műsorvezetőjét azért, amit bevállalt.

 

úgytűnik azért sokak nem kedvelik... velem együtt... mert

 

- felszínes,

- exhibicionista,

- kissé primitív,

- műveltséggel kevéssé fertőzött,

 

én a testi adottságai miatt nem cikizem, hiszen arról nem sokat tehet...

 

ui.: természetesen rajongóit megértem...

 

exhibicionista

1; az, aki szereti a belső énjét, stílusát, minden áron megmutatni a külvilágnak;
2; az aki a nemi szerve mutogatásával előidézett megbotránkoztatással érez szexuális élvezetet

inverz Creative Commons License 2009.09.21 0 0 64

Én továbbra is fentartom: ha valaki, hiteltérdemlően bizonyítja, hogy legalább 24 óra eltelik, anélkül, hogy ne jelenne meg valami bulvár cikk róla, soha többet nem fikázom ebben a forumban...

 

http://www.google.hu/search?as_q=&hl=hu&num=10&btnG=Google+keres%C3%A9s&as_epq=liptai+claudia&as_oq=&as_eq=&lr=lang_hu&cr=&as_ft=i&as_filetype=&as_qdr=d&as_occt=any&as_dt=i&as_sitesearch=&as_rights=

gabriella23 Creative Commons License 2009.09.20 0 0 63
Tapinztatott?:)  Én is csak leírtam a véleményem,  ha tetszik, tetszik, ha nem nemJ  Csak Én ezt próbálom kulturáltan tenni! Hidd el én tiszteletben tartom mások véleményét,  ha negatív, ha pozitív nem kell mindenkit szeretni, de ha már véleményt nyilvánítunk, lehet normálisan is tenni!  Köszönöm, a szövegem ki igazítását! Sok sikert kívánok Neked, még ha nem is értünk egyet dolgokban! Szia.

BlancoAgilon Creative Commons License 2009.09.20 0 0 62
Az add, meg a tapinztatott a végén csak egy-egy mássalhangzót bír el ebben a szövegkörnyezetben. ;) Amúgy meg miért is? Csak! Hülye picsának tartom, és le is írom, hogy erről a tehetségtelen szukáról mi a véleményem. Ha tetszik, tetszik, ha nem nem. Nem kell olvasgatni.
Előzmény: gabriella23 (61)
gabriella23 Creative Commons License 2009.09.19 0 0 61
Valaki magyarázza már meg mire jó hogy ilyen tirpák módon add véleményt a másikról?! Vannak emberek akik nekem sem szimpatikusak, de még nem volt példa hogy a véleményem ilyen módon írjam, vagy mondjam!  Hihetetlenek vagytok sajnálom, hogy nem tanították meg nektek a tapintatott, a toleranciáról nem is beszélve! Egy kis jó modort tanuljatok, az nem ártana!  Véleményt lehet nyilvánítani, hisz demokrácia van, de ne így, csak magatokat járatjátok le!

BlancoAgilon Creative Commons License 2009.09.17 0 0 60
Gyönyörködjön benne a f*szom!Nekem Liptairül a következő dolgok jutnak eszembe:

1.büdös a lába
2.tehetségtelen ripacs
3.fogyózni kellene

A művászet meg az erotika sehol sincsen...
Előzmény: Boldog ember (59)
Boldog ember Creative Commons License 2009.09.14 0 0 59
Ja és nagyon unom, nekem már túl sok.

Pedig most jön a hab a Liptai tortán, a tehén levetkőzött és hamarosan gyönyörködhetsz a Claudia pucér képein a Play-boy-ban!
Előzmény: C.Holmes (58)
C.Holmes Creative Commons License 2009.08.30 0 0 58
Nem gondoltam volna, hogy ennyire rossz színésznő! Még a reggeli műsorokban elviselhető , de mint "művész" borzalmas. Ja és nagyon unom, nekem már túl sok.
Előzmény: inverz (57)
inverz Creative Commons License 2009.08.27 0 0 57
ha valaki hiteltérdemlően bizonyítja, hogy telik el nap anélkül, hogy lipai ne szerepelne legalább egy bulvár hírben, igérem nem írok többet ebbe a topikba...
inverz Creative Commons License 2009.08.18 0 0 56
szerintem is kissé erős jelzőkkel illetik, de azért lássuk be sem ő sem gesztesi nem tudna nyugodtan aludni, ha naponta legalább 2-3 idióta bulvár hír nem látna napvilágot róluk, ezzel folyamatosan felszínen tartva "népszerűségüket".. ők pedig boldog mosollyal szolgáltatják a témákat még jól rá is játszva... ez szerintem elég visszatetsző... de hát celebéktől nem lehet mást várni így akinek nem tetszik ne nézze, olvassa...
Előzmény: lisa mona (55)
lisa mona Creative Commons License 2009.08.18 0 0 55
csak annyit tudok hozzátenni, hogy ez őket minősíti, mert Liptai Claudia egy valódi belevaló, szexi, értelmes csaj, és aki így pocskondiázza, ahogy azt Te leírod, az egyszerűen nem valós képet fest le róla.
Előzmény: inverz (52)
janoezvan Creative Commons License 2009.08.17 0 0 54
Ma oroszlánokkal hancúrozott a mokkában :)
cikk

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!