Keresés

Részletes keresés

Kardszárnyú Creative Commons License 2008.10.26 0 0 13868
köszi:) remélhetőleg holnap már lesz időm alkotni, már csak a lapot kell összeállítani/kiagyalni:)
Előzmény: 4Hópihe (13864)
Kardszárnyú Creative Commons License 2008.10.26 0 0 13867
igen az ember sosem fér el:))))))
de a kartonoknak van hely mert mellette van egy kupis szekrényem, amibe régóta a kartonok lapulnak:)
meg nekünk van ebben a helyiségben 2 macsekunk akik miatt nem egyszerű elpakolni, mert az egyik szívesen rágcsálja a kartonokat...., tehát karton zacskó meg néhány dolog csak felügyelettel maradhat elől:DDDDDDD
Előzmény: barkorka (13863)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.26 0 0 13866

Sziasztok!

Részemről a vita nem abból van, hogy ki mennyi kritikát bír el. Engem pl. nem a lapom miatt bántottak, hiszen csak egyet tettem fel, az volt a bajom, hogy bármit írtam, mindenre jött valami kellemetlen válasz, végül besokaltam, és visszamondogattam, amit a mai napig is bánok, mert magamhoz méltatlannak tartom. Erre értettem az "arctalanul, névtelenül"-t, hogy úgy vitázok valakivel, hogy nem adom hozzá az arcomat, sem a nevemet. Volt, aki ezt is sértőnek érezte. Biztos, hogy velem van a baj?

Az épitő kritikáról azt gondolom, hogy többet lehet elérni azzal,hogy de szép a jobb fölső sarok, mint azzal, hogy de ronda a bal alsó. Azon kívül különbség van a kritika és a minősítés között.

 

Kardszárnyú Creative Commons License 2008.10.26 0 0 13865
már nem ilyen mert el kezdtem oda pakolni:)))))))))
várom a képet a kupidról, hogy ötletet merítsek:)
Előzmény: Szorgos (13862)
4Hópihe Creative Commons License 2008.10.26 0 0 13864
csak kivánjuk neki,hogy minél hamarabb kupi legyen és ne férjen el kényelmesen,mert az azt jelenti,hogy van ideje és kedve alkotni...
Előzmény: Szorgos (13862)
barkorka Creative Commons License 2008.10.26 0 0 13863

Hűűű, itt aztán van hely alkotni, de figyelmeztetlek, hogy nem sokáig fogsz elférni :DDD

mindenesetre ha egy tanácsot elfogadsz...a pároddal csináltass az asztal fölé 1-2 olyan falra szerelt polcot, amin akár az 50x70 centis kartonokat vízszintesen lehet tárolni és könnyen hozzá férhetsz, ha szükséges van rá :)))

Előzmény: Kardszárnyú (13859)
Szorgos Creative Commons License 2008.10.26 0 0 13862
Szuper! Kiváncsi leszek meddig marad ilyen. :)) Ha rám hallgatsz azt a fehér hátuljut bepolcoznám. Kevés lesz benne az az egy. A másikat is sűrűbbre raknám. Majd holnap küldök képet az én kupimról, hogy lásd mire gondolok. A sok apró kütyü nagyon sok helyet foglal. :)
Előzmény: Kardszárnyú (13859)
barkorka Creative Commons License 2008.10.26 0 0 13861
WOW! micsoda megoldás a feliratra, azt hiszem ilyet még nem láttam, szuper ötlet! :)))
Előzmény: Hangyaboly6 (13840)
barkorka Creative Commons License 2008.10.26 0 0 13860

Szép estét mindenkinek :))

 

Tegnap este már kissé laposan néztem, mikor erre jártam és közben skypeoltam is, így elnézést, ha valami elkerülte a figyelmemet. A pop-upok, mint azt már régebben is írtam, az a kategória, amihez nekem eddig sem volt és ezután sem lesz türelmem. Azt azért gyanítom, hogy mennyi meló lehet vele, viszont előbbi mondatomból fakadóan nem sok kritikát tudok hozzáfűzni azon kívül, hogy mindegyik tetszik :))))

Előzmény: Szpidi99 (13836)
Kardszárnyú Creative Commons License 2008.10.26 0 0 13859
Köszi mindenkinek a köszöntést igazán jól esett:)
és íme a vackom még üresen:)












szpidi: nagyon jók a apop-uposok:) mindegyiknek nagyon kellemes színe és hangulata van:)

szidónia: nagyon szépek lettek nekem különösen a 2 színűek tetszenek, mert azok kiemelik a mintát:)

Hangya: nagyon jó lett ez a lap, mivek/hogyan csináltad a feliratot? A sarok km nagyon feldobja:)

Látom megint vita ütötte fel a fejét, talán én vagyok a legfiatalabb köztetek( legalábbis az egyik)
de én például nagyon sokat tanultam abból, ha építő kritikát kaptam, és mint kezdő ez előbbre is vitt. az elején igen sok ilyen kritikát kaptam mégis jó érzés volt hogy segítettetek előbbre jutni, nem pedig megsértődtem, mert egy rutinosabbtól tanulni nem szégyen sőt az ember örülhet ha megosztják vele a technikát, mert könnyebb mint magától rájönni.....
persze van nap amikor az ember rosszabb napra ébredt és a kritika rosszul esik, de aztán új nap újra átolvasva rájön, hogy jééé, tényleg úgy jobb és az előbbre visz...
én a kezdőségem miatt nem igen kritizálok, mert nem érzem jogosnak hisz még mindig kezdőnek tartom magam még ha folyamatosan fejlődök is.....
légyszi ne veszekedjünk és továbbra is segítsük egymást mert jó összetartozni, jó ez a közös érdeklődésen alapuló barátság és több szem többet lát, ami előbbre visz és nem ellenségeskedés!!!!!!!
 
ildu Creative Commons License 2008.10.26 0 0 13858

Mi van csajok,mi ez a sértődési hullám? Tessék észhez térni!

Az biztos,hogy a kritikát mindenki másképp fogadja.Napi szinten a gyerekek között,ha azt mondom,most ez a feladat nem sikerült jól ez meg ez miatt, az egyiknek elmegy a kedve az egésztől,a másik pedig tanul belőle.Az elsőnél meg kell keresni a jót,és azt kiemelni,ha azt akarom,hogy előrelépjen.Ehhez nagyon kell ismerni a másikat,kit mi visz előre. Engem példul az,ha megmondják,hol mit hibáztam.

DE:itt senki nem akarja a másikat bántani,hanem az szeretnénk,hogy mindenki fejlődjön."ÉRTED HARAGSZOM,NEM ELLENED"-elv

Szorgos Creative Commons License 2008.10.26 0 0 13857
Tudod az jutott eszembe, hogy szerencséjük van itt sosknak, hogy nem ismerték Lafnót.
Előzmény: 4Hópihe (13856)
4Hópihe Creative Commons License 2008.10.26 0 0 13856

és még valami a kis közjáték végére:

"Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad.
Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd! "
(Mahatma Ghandi)

4Hópihe Creative Commons License 2008.10.26 0 0 13855

hallgasatok bolerót az olyan léleksimogató

:o)

http://data.hu/get/775873/bolero.mp3

4Hópihe Creative Commons License 2008.10.26 0 0 13854

ha-hó

:o)

Előzmény: muallim (13851)
4Hópihe Creative Commons License 2008.10.26 0 0 13853

igen tartozni valahová ,mert összeköt minket egy közös tevékenység ez jó...

 nyilván nehéz beilleszkedni egy olyan topikba ami már több ezer hsz-t megélt, kialakult egy közösség, a nicckek mögött valódi emberek csücsülnek több féle anyagból gyurva.. a bennt levö tagoknak is elfogadniuk az ujonnan érkezöt leglább olyan nehéz. éppen azért ,mert ismeretlen ,nehogy megbántsuk..finoman izlelgetjük egymmást 

rárohanni nagyon szivélyesen is lehet káros  és kevésbé rajongani is....

 van ilyen vers is,hogy amirö l én azt gondolom,hogy szép és ezzel szeretnék kedveskedni neked az benned negativ érzetet kelt,mert emlékeidböl olyan történetet hoz elő. igazából senkiröl sem tudjuk milyen használati utasitás szerint a lehetö legjobb eljárnunk..

nem emlékszem,hogy bántottunk volna..

hogy nem az alkotásról szól megjegyzésed igazán nem értem, na jó persze kialakul közben egy fajta topik családi élet ez elkerülhetetlen hiszen tartozunk valahová de nemcsak a közös tevékenységgel hanem emberileg, is, ezért valóban van néha hátfájás aggodás és másfajta örömök is..

egyikünk sem  a 20éves taknyos szemléletével ir be ide, és ha vannak kitérök is olykor az élet más területeiröl akkor is a fö elem a  képeslapok alkotása..és technikai kitárgyalás, linkcsere anyaggyüjtés sabada -sabada

emberi közösség nincs konfliktus nélkül föleg ahol csupa nőtagok vannak, de ugy vélem bármi  probléma felmerült mindnyájan stilizáltan oldottuk meg, durva szóváltás anyázások még sosem voltak. háboruk sem, és moderálásra sem került sor..

szóval ez egy békés alkotói topik.

 nem hiszem,hogy háttérben kellene maradnod,kevesen vagyunk mindenkire szükség van aki kedvet érez ehhez a hobbyhoz.

de mi is itt vagyunk régiek és nekünk is lehetne olykor okunk megsértödni,de nem tesszük,mert nincs értelme gyomrot forgatni..

------------------

és szpidi rád is szükség van.

 

Előzmény: Törölt nick (13846)
Szorgos Creative Commons License 2008.10.26 0 0 13852
Köszi ez kedves volt! :)
Előzmény: muallim (13851)
muallim Creative Commons License 2008.10.26 0 0 13851
muallim Creative Commons License 2008.10.26 0 0 13850
:-)
4Hópihe Creative Commons License 2008.10.26 0 0 13843

ez nekem a variációk egy témára maci,én is feldolgoztam korábban és irigyellek azért,ahogyan képeslappá varázsoltad- olyan csili- vili érzetem lett töle.az enyémhez képest mindenképpen.

ezért is szeretem ha többen is feldolgozunk egy egy 3d-t akkor tudom igazán megmérni magam

-----------

egyet is értek veled meg nem is. ha finoman fogalmazunk akkor jöhet jól az épitö kritika szerintem,mert anélkül leragadunk,hogy ez igy jó a szakmabelieknek tetszik és a fejlödésünk utját állhatja,és persze,hogy utánzással jutunk elörébb,de a finomitásokra is szükség van...

és lehet,hogy magunktól nem jövünk rá...

 

 én pl emlékszem amikor a varrásokkal beindultunk, és én még szebbet akartam ezért a melirozottal csináltam, aztán kiderült nem  a melir  a lényeg hanem a vékony cérna ahhoz,hogy kellöen finom legyen képeslaphoz méltó.hogy a jó tollkés a metszés lényege,és az apró részletek cizzelláltsága.

szóval amikor már mindenki tuljutott a 3d  ragasztásán és ezt feltette egy képeslapra az elsö sikerélmény meg volt..  a többi az ötletek és azok finom kivitelezésében rejlik, ehhez talán nem bántó ha az épitö kritikán is áthalad egy egy lap..

mert azok akik elöször vesznek kézbe egy kézmüves képeslapot ugyis tetszeni fog..

 

 azt persze,hogy nem irom le hogy randa csak mert nekem nem tetszik, összképileg hiszen a kkor az elvégzett technikát  csodálom át. nekem is van olyan lapom amit nem a kihivás hanem az apróka gyors örömködés vezetett..

és a paprikáskrumplink is hol ilyen hol olyan pedig bevált recept alapján készitjük..

de ha soha nem tudom meg,hogy pocsék amit csinálok, akkor az sem jó,mert hiába dédelgetem magam az érzéssel ha hamis.

Előzmény: Hangyaboly6 (13840)
Szpidi99 Creative Commons License 2008.10.26 0 0 13841

Nagyon aranyos:) Klasszak a betűk. Kellemesek a színek, de keveslem:) Mintha kevés időd lenne:)

 

Nálunk a nappali olyan mintha tornádó söpört volna át rajta. Pedig csak Janika játszik:)) A pc-n leginkább Malackai kalandjai vannak bekapcsolva, a tv-n meg folyamatosan Tom és Jerry megy. Szóval ma már nem alkotok...

Előzmény: Hangyaboly6 (13840)
Hangyaboly6 Creative Commons License 2008.10.26 0 0 13840
Szépeket csináltatok, Szpidi nekem különösen az utolsó diorámáésod tetszik, Szorgos, neked a cd-sek, Pihe, téged megint biztatlak a faliújság láttán a scrapes lapkészítésre, annyira neked való :-)
Én meg azt csináltam az éjjel:
Hangyaboly6 Creative Commons License 2008.10.26 0 0 13839
Delfinke, én vele kívánok neked nagyon boldog névnapot! (Bocs a késésért...)

Végre van alkotó kuckód! Jöhet a sok-sok szép alkotás!!!! ;-)))
Én is nagyon szeretnék egy íróasztalt....
Szidónia55 Creative Commons License 2008.10.26 0 0 13837

Köszi az ötletet, de sajna pont ettől féltem, most a 6000 Ft is sok. Pár hete volt az Aldiban multifunkciós, nagyon olcsón, de egyszerűen nem volt annyi pénzem. Talán januárban, ha a Karácsonyi forgalom jó lesz. Azt mondják, Karácsony után jobban lehet vásárolni, mert leakciózzák a sok megmaradt cuccot. Majd meglátjuk.

A sablon a mostani Opitecben már nincs benne, ha még megvan az előző, 2006-2008-as (papír alapú!) katalógus, a 89. oldalon vannak. Nagyon pofás Lacé sablonok is voltak, de azt nem rendeltem, gondoltam, majd legközelebb. Hát nincs legközelebb , az sincs már :-(.

Talán, ha valaki jár külföldön, ott biztos meg lehet szerezni. Ha érdekel, megkeresem a csomagolást, azon rajta van a gyártó, meg a cikkszám. Van több féle, kőr, ovál, stb, és mindegyik 1:2.

Az angyalkás lapon a pöttyök lakk-filccel vannak (Lidl), el is folyt az alsó :-(

Jó munkát mindenkinek

Szidon

Előzmény: 4Hópihe (13827)
Szpidi99 Creative Commons License 2008.10.26 0 0 13836

Jó reggelt!

A szarvas fém és talán piros, így fejből nem emlékszem:) Azért kellett oda mert az a sarok nagyon üres lett volna. A vidám hóemberhez ekkorában csak ez illett.

A pop-upok ennyire nem tetszettek? Pedig ott is variálni kell hogy kijöjjön valami belőle.

Előzmény: barkorka (13835)
barkorka Creative Commons License 2008.10.25 0 0 13835

Szép estét mindenkinek :)

 

Hangyusz ez nagyon ütős lap lett! Többet is csinálhatnál :)))

 

Szpidi nagyon édes lett a vattapamacsos hóemberkéd! Jók a színei is, talán azt a szarvast én már nem tettem volna rá, de lehet, hogy csak azért gondolom így, mert az én monitoromon feketének látszik. Miből van? :)

A kislányos lapod édes, jópofa rajta a sokféle állatfigura a szélén :))

 

Pihe igazán hangulatos lett az őszi tablód, remélem a gyerekenek is fog tetszeni az iskolában. A levelek igaziak rajta? Gondolom ez majd úgyis csak az ősziszünet végén fog kiderülni :)

A hóemberes lapod is nagyon tetszik, olyan igazi "Pihés" :)

A lyuggatott lapod azt hiszem a jelenleginél még jobban tetszene, ha a jobb alsó sarokban is csak lyukasztó lenne, bár tudom, hogy régebben is csináltál hasonló megoldásokat és akkor azok is szuperek voltak :)) Nem tudom a közepén a Miku miből van, de elég jól mutat :))

 

boholyka nagyon szép lett és gratulálok, hogy sikerült így összehozni a kört a lyukasztóval. Csak így tovább!!! :)

 

Kardszárnyú egyrészt boldog névnapot, másrészt meg nagy gratula az önálló kreatív sarokhoz! Tudom mennyit jelent, mikor nem kell naponta többször lepakolni a konyhában, hogy a család enni tudjon pl.... :))))

 

Szidónia igazán örülök, hogy előkerültél!! Már csak azért is, mert rendesen tátom a számat a lapjaidtól...kicsit már laposan nézek itt az álmosságtól, de most egyből kikerekedtek a szemeim annyira tetszik mindegyik :))))  Ha választanom kellene, akkor azt hiszem, hogy mind a két típusból a kétszínűek tetszenek jobban. Az angyalkásnál mit tettél a domborításra?

 

Na mára asszem eldugultam... :)

Előzmény: Hangyaboly6 (13716)
Szorgos Creative Commons License 2008.10.25 0 0 13834
na a piával nem tudsz már megijeszteni. Tudod, hogy a sok pirula mellett nem nagyon szörpölhetek. :((

Ejnye bejnye mekkora felelőtlenség mindig azonnal mindent kidobni! Nem tudod újra lekérni?
Előzmény: 4Hópihe (13832)
4Hópihe Creative Commons License 2008.10.25 0 0 13833

ne felejtsetek el reggel órát visszaállitani.

aki 7-kor kel az 6kor már fennt lesz.!

4Hópihe Creative Commons License 2008.10.25 0 0 13832

 

jaj ne fenyegess...mert nem löttyintek neked kostolót az uj piáimból.)

nem volt ak boritóim.

a sajátlista txt-n is van ha meditálni akar...

ezt a mai ujat csak hozzád postáztam. nem gondoltam,hogy szpidi topiktársat is érdekli.

kaptam egy linklistát. 5000évre való elegendö letöltéssel,és véletlenül kirepitettem a levélládámból pár nap mulva vettem csak észre....

Előzmény: Szorgos (13830)
Szorgos Creative Commons License 2008.10.25 0 0 13831
chhhh.. ajajajjjjajaj! Micsoda hanyagság! Azonnal leadni a jézuskának a rendelést és mindenféle gépet beszerezni! :DD
Előzmény: Szidónia55 (13824)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!