Keresés

Részletes keresés

fokhagymabors Creative Commons License 2004.11.29 0 0 207

nem hiányzik arról semmiféle gatyesz, sőt...

 

Gyertek, ahogy kényelmes!!! (mindjárt keresek házinénis képet is!)

Előzmény: Mad árka (206)
Mad árka Creative Commons License 2004.11.29 0 0 206
Se krampusz, se csingilingi, se szarvas? 

Baszki, így nem lehet egy biológia szakost megőrjíteni! :)

 

A képről már csak egy latexgatya hiányzik - gondolják a férfiak. Én viszont egy jó nagy, vastag, szőrös

 

keresztespókra gondolok. Amint keresztülmászik a monitoron... :))

 

Egyébként látom, készültél. Ha azt mondom, hogy házi néniként megyünk, arról is van képanyagod? :D

Előzmény: fokhagymabors (204)
fokhagymabors Creative Commons License 2004.11.29 0 0 205
az milyen, amikor üresnek tetszik lenni a puttonyának, kéremszépen?
Előzmény: Mad árka (203)
fokhagymabors Creative Commons License 2004.11.29 0 0 204

 

kommentár nélkül:-)

Előzmény: Mad árka (203)
Mad árka Creative Commons License 2004.11.29 0 0 203

Nem túl durva az szakállal? (Bár a házvezető néninek is lehet, ha elég koros.)

Még egy rénszarvast kéne szerválni. Hátha muphridnek van egy raktáron... :D Ja, és az én puttonyom az tutira üres.

A többi stimmel! :))

Előzmény: fokhagymabors (202)
fokhagymabors Creative Commons License 2004.11.29 0 0 202
mikuláslánynak öltözzetek!!!!!!!!
Előzmény: Mad árka (201)
Mad árka Creative Commons License 2004.11.29 0 0 201

Ha mondjuk muphriddel kivonulnánk pókot irtani. :-))

Nézd, nincsenek lehetetlenek, csak tehetetlenek. Mikulásnak öltözzünk vagy jó lesz házvezető néninek? :D

Előzmény: fokhagymabors (200)
fokhagymabors Creative Commons License 2004.11.29 0 0 200

igen, én is arra gondoltam, hogy a fórumozók egy része nő, és hogy milyen jóleső érzéssel töltene el, ha...

áh, mindegy.

Előzmény: Mad árka (199)
Mad árka Creative Commons License 2004.11.29 0 0 199

A gondolkodás fájdalma múlt el vagy maga a sugallat? (Bocs...)

 

De echte gonosz, amit teszel. Itt a fórumozók egy része nő, s éppen ezért kíváncsi. Mit szólt volna az utókor, ha Michelangelo egy bor társaságában szottyadtan üldögélt volna a kocsmában, majd fejét dörzsölgetve - miközben mindenki szomjazta szavait - ennyit szólt volna: elmúlt. ;)

 

 

 

(Remélem, azért semmi baj nincs.)

Előzmény: fokhagymabors (198)
fokhagymabors Creative Commons License 2004.11.29 0 0 198

igen, a bölcsek szerint a csúcson kell abbahagyni...

volt egy ötletem, de elmúlt.

Előzmény: Mad árka (197)
Mad árka Creative Commons License 2004.11.29 0 0 197

Igen...? Ugye a három pontnál nem egy pók esett a nyakadba és azért nem tudtad befejezni? :D

(A pasik mindig a legérdekesebb résznél hagyják abba? :)

 

Egyébként arra gondoltam, hogy a Pók Invazőr Bt. segíthetne muphridnak is megoldani a pókkufircolási gondokat. Kész Terézanya vagyok, komolyan. :))

Előzmény: fokhagymabors (196)
fokhagymabors Creative Commons License 2004.11.29 0 0 196

arra gondoltam, hogy esetleg...

fokhagymabors Creative Commons License 2004.11.29 0 0 195

jelentem, élek!

 

Újabb támadás nem történt az elmúlt órákban, szerencsére... Ez valami előre megtervezett akció lehetett, a dolog összehangolt jellegéből adódóan.

 

(azt úgy értetted, volt -e nálam valaki tegnap este?)

Előzmény: Mad árka (194)
Mad árka Creative Commons License 2004.11.29 0 0 194

Bár nem illik más szorultságán derülni, de belőlem kiszakadt a röhögés :D...

 

Szerintem alakítsunk Pókinvázió Válságstábot (ami természetesen egyedi esetekkel is foglalkozik), s dolgozzunk ki egy stratégiai elvet bajba jutott társunk megsegítésére. Először is, szükségünk van az esettanulmányra.

 

1. Tehát van egy pók az ágy felett, ugye? Veszélye: a fonálon ereszkedés.

2. S adott egy a könyvespolc mögött. Veszélye: kezedbe veszed Jókait és egy indán az öledbe köszön Mr. Szőr. Vagy a lenyomat változata. Egyik sem szerencsés.

 

Van még más eset is, amiről tudnunk kéne?

(Pl. hol marad a szex? :D)

fokhagymabors Creative Commons License 2004.11.28 0 0 193

b*sszameg, invázió!!! Fokozott készültség a topikban! A szótáraim mögé mászott egy másik!

(még szerencse, hogy kéznél volt a kamera, az utókornak dokumentálva lett hirtelen elhalálozásom minden lényeges körülménye és okozója...)

 

fokhagymabors Creative Commons License 2004.11.28 0 0 192

mi a fészkes fenét csináljak ezzel? Pont az ágyam fejrésze fölött van, ha hozzányúlok, leveti magát egy fonálon!

 

Mad árka Creative Commons License 2004.11.26 0 0 191

Beütöm a nevem, a jelszavam és nem történik semmi. Bár ez még a múltkor volt, mostanában nem próbálkoztam, - majd otthonról :o). Drukkoljatok! :))

 

Egyébként az indiai marihuánás füstölőtől az összes pók eltűnt a szobámból, pedig nem akartam őket "kifüstölni"... ;)

Előzmény: muphrid (190)
muphrid Creative Commons License 2004.11.25 0 0 190

En ugyanezt nem mondhatom el... :D

Meg mindig nem jelentkeztel be az oldalamra... :))))

Előzmény: Mad árka (189)
Mad árka Creative Commons License 2004.11.25 0 0 189

Jót derültem a zuhanyperemes kalandon :-))).

 

Egyébként megtudtam, hogy biosz szakon, aki a rendszertant fogja nekünk tanítani, "pókász", s más tanárok szerint éppen ezért elég sokat fogunk a pókokkal foglalkozni. Yeaah :o)).

 

A koliban a plafonomon lakik most egy pók egyébként, de én lusta vagyok ahhoz, hogy a magam 158 centijével akárhová feltornásszam magam. S nem is túl észrevehető, ugyanis beázott a szobám a legutóbbi esőzések alkalmával, s egy helyes sárgás-narancsos folt alakult ki. No, annak közepén lakik a pók, ami szintén hasonlóan halvány színű. Bármit mondotok, nem lehet egy szavunk se Magyarország fajgazdagságára! Egyébként ő az egyik bambulásom alkalmával tűnt fel, ugyanis gyanús volt, hogy a beázásnak nyolc lába és egy potroha van, bár eleinte azzal hitegettem magam, hogy biztos csak a plafon fodrozódik :-))).

Mindenesetre pók úr azóta is ott lakik, tán a téli álmát szunyókálja (vagy kimurdalt).

Előzmény: fokhagymabors (188)
fokhagymabors Creative Commons License 2004.11.24 0 0 188

ezt még nem sikerült magamban lerendezni, (csak nem akartam ilyen lényegtelen dologgal megzavarni az elmélyült keresést)  hogy ha egyszer Bátor a neve, mééér hívják úgy, hogy Hugó?

Homályosítsd meg elmémet, légyszi! :-)

Előzmény: muphrid (187)
muphrid Creative Commons License 2004.11.24 0 0 187
Meglett a Bator!!! :)))))))))))))
muphrid Creative Commons License 2004.11.22 0 0 186
Udv a klubban! Azert az erdekes, hogy egy pokos forumban azok szama nagyobb, akik undorodnak a pokoktol... :D
Előzmény: Kriptaszökevény (184)
fokhagymabors Creative Commons License 2004.11.19 0 0 185
igen! Ez A KÉRDÉS!!! Nekem is ilyen problémáim voltak - vannak, de eddig nem tudtam ilyen frappánsan megfogalmazni! :-)
Előzmény: Kriptaszökevény (184)
Kriptaszökevény Creative Commons License 2004.11.19 0 0 184
://  félelmetes. Soha nem fogom megszokni a pók látványát. Iszonyat rémisztő, hogy lehet ilyen lényt kitalálni??   : ((
Előzmény: Mad árka (42)
muphrid Creative Commons License 2004.11.19 0 0 183

Ez itt a reklam, meg a tuti tipp helye:

sztori: nyaron nagy gondban voltam, mert a zuhanyfulke felett a plafonon befeszkelte magat 2 diszno soklabu. Minden eromet es rovasrirtasra keszitett szert osszeszedve (nincs nalunk sok), egyik kezemben egy kemotoxal, masikban egy morteinnel, szerencsetlenul osszebogozodott labakkal alltam a zuhanyfulke peremen es nagyon osszpontositottam, hogy legyen erom lefujni mindkettot egyszerre... Egyik flakonnal az egyikre, masikkal a masikra celoztam. Meg most is kiraz a hideg, ha belegondolok... Borrrzzzongato!!! Szoval fujtam. Eloszor 2 pokra egyszerre. Aztan mindket szerrel ugyanarra osszpontositottam, majd a masikra. Igenam, csakhogy elkezdtek lefele ereszkedni. Megmozdulasukkal egyidoben a vernyomasom hirtelen 160-170 koruli ertekre ugorhatott, a szivem ennek ellenere megallt ijedteben, aztan eszebe jutott, hogy ha nem dobog, akkor meghalunk, ugyhogy ismet munkahoz latott. Szoval azok ereszkedtek rohamosan, en hatraugrottam, a bokamat majdnem kitortem, meg jo, hogy senki sem latott... Vicces lehettem. Persze abban a pillanatban nem az dolgozott bennem, hogy de jot fogok ezen rohogni 1 ev mulva. Gyorsan celoztam mindenhova, aztan mar tenyleg nem birtam tovabb, kirohantam, becsuktam az ajtot. Mit csuktam? Csaptam... Persze a rovarirto alkalmatossagokat magammal vittem, mert fo az ovatossag, meg a vegen kimasznak az ajto alatt, es rammasznak... Lefutottam a nappaliba. Kb egy ora mulva felkuldtem a paromat, hogy keressen 2!!! pokhullat. Persze csak egyet talalt. Aztan hazament. Ram maradt... Amit foztel, edd is meg... Hat, nem akkor ereztem magam a vilag legbatrabb es leghatarozottabb emberenek, az biztos. Mar a lepcson is ugy kommandoztam fel... az ajto kinyitasan hosszasan gondolkoztam... Aztan kb egy oras toprenges utan (nem az ajto elott toltottem, mert kicsit elmenekultem) ugy dontottem, bemereszkedem... Mint a rajzfilmekben a nyikorgo parkettan, na ugy settenkedtem a zuhanyfulkeig... Aztan meglett mindket poktetem, amiket keserves kinszenvedesek aran sikerult a zuhanyrozsa (viz!!!) segitsegevel a lefolyoba imadkozni... Kozben sok borzongas volt, meg haton hidegfutkosas... De megerte, mert eme vesgyszerek kombinacioja a plafonon olyan egyveleget alkotott, aminek koszonhetoen ugy 1-2 honapon keresztul minden arra setalo tul sok labu megmurdalt... Szoval potyogtak a hullak... :))))))))))

Sztori off. Jo ejt!

Előzmény: fokhagymabors (182)
fokhagymabors Creative Commons License 2004.11.18 0 0 182
jelentem, ma két pókot is megfigyeltem, az egyik a konyha falán csüngött és rángatózott, a másik a hűtő alatt próbált menedéket keresni a cipőtalpak alól. Jön a tél, nyomulnak befelé, be kell szerezni valami jó kis sprét.
muphrid Creative Commons License 2004.11.17 0 0 181
Meg nem... De valoszinuleg meg fogjuk ismerni egymast...
Előzmény: fokhagymabors (180)
fokhagymabors Creative Commons License 2004.11.17 0 0 180

jesszus, ezt a fertőt...

 

Ti ismeritek egymást?

Mad árka Creative Commons License 2004.11.17 0 0 179

Ööö, eszembe jutsz másról is, de az itt senkit se érdekelne.... :-)))

 

Egyébként be fogok jelentkezni, tegnap hajnalban megérkezett a jelszavam is, úgyhogy eddig csak a feledékenység szabott határt a vágyaimnak. Pontosabban szólva az egész életemnek. ;)

 

Hogy áll most a póknász?

 

Tegnap behoztam az erkélyről egy srác növényeit. Annyi pókot leltem rajta (már ahogy kiolvadtak a zöldek), hogy csak na. Pl. hófehér potrohút. Jól nézett ki, de sajnos nem tudtam lefotózni rendesen.

Előzmény: muphrid (178)
muphrid Creative Commons License 2004.11.16 0 0 178

De draga vagy! :) Bar, ha leszbi beszelne belolem, akkor megkerdeznem, hogy erotikusabb dolgokrol nem jutok eszedbe? :))))))))

Tessek, fiuk, lehet csamcsogni.

Ja! Madárka! Be is jelentkezel, vagy csak regisztraltal?! :))))))) ;)

Előzmény: Mad árka (177)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!