Keresés

Részletes keresés

najancska Creative Commons License 2010.09.29 0 0 25317

RareMiracle!

Egyértelműen Lurdy darabáras háda!Szerintem messzemenően ott vannak a legszebb alkalmi ruhák,nagy az üzlet,sok is van belőlük,és szombat vasárnap is nyitva van!Remélem sikerrel jársz :)

pfam Creative Commons License 2010.09.28 0 0 25316

Új tulaja van a Strucctollnak? Ez honnan derült ki? Változott a kínálata? Minden esetre ez jó, mert én voltam az (az egyik), aki akkor ment, amikor éppen zárva volt és az volt kiírva, hogy újra nyit a bolt ... és erre már nem emlékszem, hogy augusztus v. szeptember eleje...

Régen talán nem is volt nyitva szombaton..

Előzmény: ánimáni (25313)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.28 0 0 25315

Látom azért nem bírod ki hogy ne reagálj. :) Én is befejeztem (már rég befejeztem volna ha nem reagáltál volna állandóan, nem úgy mint a többiek!:) De most már nagyon unalmas! :)

 

Ánimáni, nagyon kedves vagy és igazad van!  

Előzmény: agneza (25312)
excominfo Creative Commons License 2010.09.28 0 0 25314
Mert ez volt a kérés.
Előzmény: Törölt nick (25311)
ánimáni Creative Commons License 2010.09.28 0 0 25313

Kedves eladni kívánók, ezen a fórumon nem ilyen a hangnem, amit most hoztatok, és az az élet, ami itt szokott lenni, idáig egész jól megfelelt nekünk. Ne akarjátok készakarva félreérteni, amit írunk, hanem szépen törődjetek bele, hogy itt nem eladásról, hanem információ cseréről szól az élet, amibe nyugodtan bekapcsolódhattok, azt örömmel vesszük.

 

Rare szerintem is jobban teszed, ha a szombaton is nyitvatartó turikba nézegetsz be inkább, mert ha nem tudod megfogni és felpróbálni, akkor nagyon mellé nyúlhatsz, és ahogy látom, már nincs túl sok időd.

Nem tudom, hogy a Tunika nevű bolt, amiben múlt héten jártam (Wesselényihez közel a Körúton) nyitva van-e szombaton, de szép dolgai voltak, viszont azt tudom, hogy a Strucctoll nyitva van, amióta új az üzemeltetője (Akácfa u- Dob u-hoz közel).

 

Esetleg érdemes benézned a Váci u-i darabos Hádába is, ilyesmik ott is szoktak lenni.

 

 

agneza Creative Commons License 2010.09.28 0 0 25312
Ha nem lenne szánalmas az erőlködésed, hogy figyelmet vívj ki magadnak, akkor bosszantó is lehetnél.
De egyszerűen gáz, hogy nem olvasol, csak látsz pár képet és árat és azt hiszed ez kereskedő oldal :)
Én befejeztem :)

Előzmény: Törölt nick (25309)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.28 0 0 25309
Óóóóóóóóóóóó, nagyon kedves tőled hogy újaknak is megengeded hogy csatlakozzanak! Már azt hittem engedélyt kell kérniük TŐLED! XD Még szerencse hogy nem... :D Egyébként nagyon jó ez az egész, mert nálam úgy kezdődött hogy láttam vannak használt cuccok feltöltve és ugye árak is feltüntetve mellettük.... el sem olvastam milyen topic ez, feltöltöttem 2 darab cipőt. De nem is bánom, legalább egy kis élet van itt mostanában! :D
Előzmény: agneza (25306)
hodográf Creative Commons License 2010.09.28 0 0 25308
Vaterán is szokott lenni, én is szeretem nagyon.
Előzmény: excominfo (25307)
excominfo Creative Commons License 2010.09.28 0 0 25307
Előzmény: RareMiracle (25297)
agneza Creative Commons License 2010.09.28 0 0 25306
Eléggé tévedsz, mi itt nem eladunk, hanem a fogást mutogatjuk :)
Néha felkerül ide valami............ és mindenféle rosszindulat nélkül: itt törzstagok vannak, akik évek óta írogatnak ide. Újak is jöhetnek (szokott 1-2 turifan csatlakozni) szeretettel várjuk őket, de ők nem azzal kezdik, hogy idehozzák a felesleges cuccaikat.
Nem szeretjük itt az eladókat (főleg ha nem ismerős itt felénk) eladásra megvannak a megszokott topicok.
Előzmény: Törölt nick (25305)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.28 0 0 25305
Így legalább van mibe belekötnötök és csámcsogni rajta napokig! XD Nocsak mit olvasok... (envagyokate legutóbbi bejegyzése...) ti is szoktatok itt eladni... ejnye!!!!!!!!!! Szégyeljétek magatokat! :DDD
Előzmény: KisCiccca (25300)
envagyokate Creative Commons License 2010.09.28 0 0 25304
Bocsánat, tudom, hogy nem az eladásról szól a fórum, mivel sok-sok éve olvasom, és sokszor írtam is már a fórumba többféle névről, csak rossz a jelszómemoriám.

Azért mertem feltenni ide is, mert tudom, hogy szoktatok Ti is feltenni olyan darabot, amit eladnátok(és gondoltam előbb ide teszem fel, pont azért, hogy hátha valakinek tetszik) csak jót akartam, lehetőséget biztosítani!

Egyébként az alja fényes anyagból van (amiből mostanában az estélyik készülnek) a felső része pedig leírhatatlan, belül van egy kényelmes anyag bélésként, rajta pedig egy sok apró arany bogyóval teli rész mintába rátéve, plusz ugye a szőrme!
nem tudom leírni, de tényleg szép!
kissulak Creative Commons License 2010.09.28 0 0 25302
szerintem nem érdemes magyarázni, úgy sem fogják megérteni :-(
Előzmény: Micimalacka (25301)
Micimalacka Creative Commons License 2010.09.28 0 0 25301
nem tudom, miért nehéz felfogni, hogy létezik netikett meg fórum szabályzat...
ezek értelmében ez a turikról szól, nem adok-veszek, arra a már említett két topic van
Előzmény: Törölt nick (25299)
KisCiccca Creative Commons License 2010.09.28 0 0 25300
Úgy látszik itt egyesek vagy olvasni, vagy pedig a topic címét nem tudják értelmezni:)
Előzmény: Törölt nick (25299)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.28 0 0 25299
Vigyázz, mert Micimalacka és KisCicca mindjárt betámadnak hogy eltévesztetted az oldalt... itt nem szabad eladni, nem tudtaaad??? XDDD
Előzmény: envagyokate (25298)
envagyokate Creative Commons License 2010.09.27 0 0 25298
sziasztok!

érdekelne Titeket egy nagyon különleges, tökéletes állapotban lévő koktélruha/kisestélyi?
Eredeti ára 29900ft volt, kétszer viseltem rövid ideig, és garantáltan nem jött szembe:)
15000ft-ért megválnék tőle(fájó szívvel).
38-as méret van beleírva, de én sokszor 36os ruhát hordok, inkább az lenne szerintem!
ha valakit komolyan érdekel, próba lehetőségét tudom biztosítani Budapesten (arról is tudok képet küldeni, hogy milyen ha viselik, csak ide nem tenném fel)

RareMiracle Creative Commons License 2010.09.27 0 0 25297

Sziasztok!

 

A segítségeteket szeretném kérni! Olyan tesz-veszes, vaterás eladót tudtok említeni, akár e-mailben is, akiknek kifejezetten jó cuccai szoktak lenni? Elmondom mit szeretnék. Lesz november elején egy 2 napos konferencia, esti fogadással. Tehát min. 1 új kosztüm és új koktélruhát szeretnék. Turiba mindig csak zárásra esek be munka után, de azért megyek majd addig még. Hátha sikerül valami.:)

szemi25 Creative Commons License 2010.09.27 0 0 25296
Irigyellek benneteket lányok, sajnos ahol én dolgozom volt egy időszak emlékszem, hogy a nagy spórolás miatt szó szerint én kabátban voltam benn is :-((
Aztán rájöttek, hogy ez nem megoldás, de így sincs valami nagy meleg télen :-( utálom is nagyon a hideget.

Épp ma este pakoltam el a nyári felsőket és helyükre kerültek a melegebb darabok, közben rájöttem, hogy nincs egy normális pulcsim :-((
ánimáni Creative Commons License 2010.09.27 0 0 25295

Nagyon jókat vettél és annak is örülök, hogy jobban vagy!!!

 

Egyébként Szemi, én is hordok télen alulra egy könnyű topot, az helyettesíti nagyanyáink jéger alsóingét:)) és nevetni fogsz, megesik, hogy olyan túlfűtött helyiségbe keveredek, ahol lekerül a fölötte levő pullóver-kardigán...

Előzmény: agneza (25294)
agneza Creative Commons License 2010.09.27 0 0 25294
Köszönöm szépen, aranyos vagy, persze ilyenkor (meg még sokáig) kardigán és kiskabát alá hordom ezeket a nyárias darabokat. A legnagyobb minuszokban is felveszem, csak akkor vastagabb kardigánt veszek rá.
Kocsival járok, és az irodában meg van télen fűtés (nem is kicsit, szellőztetünk, annyira megy) így télen is lehetek nyárias :)))

Igen, hó vége van, én is a fizumat várom (kb. 1 hét) és megyek is csizmát venni (lapos bokacsizmát :))
Előzmény: szemi25 (25293)
szemi25 Creative Commons License 2010.09.27 0 0 25293
Agneza: nagyon szépek ezek a pántos tunikák!! Tudod még ezeket használni valami alá, vagy majd jövő tavasszal?
Eléggé hó vége van úgy látom. Októberben nekem is el "kellene" menni turizni, de feleslegesen nem költhetek mostanság....
Addig meg nézegetem a Ti fogásotokat :-)) képeket ,képeket!!! :-))


ui: valaki kérdezte itt, de nekem semmiféle eladó fehér csizmám nincs :-)
Előzmény: agneza (25285)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.27 0 0 25292
Ott is hirdetek! :))) És mégegy köszönöm... neked IS :D
Előzmény: Micimalacka (25291)
Micimalacka Creative Commons License 2010.09.27 0 0 25291
ha elolvasod a topic címet, ez használt ruha boltok...és nem eladó használt ruhák

van felesleges női holmik és felesleges mamaholmik topic, az eladó dolgok odavalók
Előzmény: Törölt nick (25290)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.26 0 0 25290
Na jó, nem poénkodok... :P Miért baj hogy olyan helyre töltöttem fel 2 olyan terméket, amit szivesen eladnék, ahová sok ember jár? Max. nem veszed meg. :D De azért köszi a figyelmeztetést, igazán kedves vagy és látom figyelsz! :)))
Előzmény: KisCiccca (25287)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.26 0 0 25289
Miért, mi a gond? Hogy használtruha és én cipőt töltöttem fel? Mutass olyan topikot hogy használt cipők, ok? :) Egyébként is miért zavar? Görgess tovább és kész...
Előzmény: KisCiccca (25287)
sportport Creative Commons License 2010.09.26 0 0 25288
Nálunk csak új ruhák vannak.:-(
Előzmény: KisCiccca (25287)
KisCiccca Creative Commons License 2010.09.26 0 0 25287
Eltévesztetted a topikot..:S
Előzmény: Törölt nick (25286)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.26 0 0 25286

Dögös lakkbőr PLATFORM cipő
NAGYON KEDVEZŐ ÁRON ELADÓ!!! (5490Ft,-)
Megkímélt, egyetlen karcolás van a bal cipőn teljesen a talpnál, alig észrevehető.
(Lakkbőr cipőknél a karcolás elkerülhetetlen, sajnos)
12,5 cm magas sarok és 3 cm-es talp!!! A belső talphossz 26 cm (40-es méret)
Elegáns, szinte újnak mondható, talpa, sarkai és a belső része is tökéletes állapotban van, csak 2 fotózáson volt viselve,
utcán egyáltalán nem!

Kérdésekre szívesen válaszolok! :)
Elérhetőségem: 0670/270-38-03 vagy aylawitch@gmail.com

 

 

Továbbá:

Állítható szár szélességű, nagyon jó (megkímélt) állapotban lévő női csizma stílusváltás miatt áron alul eladó. 39-40-es méret. Csak 2490 Ft,-! 
Érdeklődni az aylawitch@gmail.com e-mail címen lehet.


 

agneza Creative Commons License 2010.09.25 0 0 25285


Köszönöm, nagyon aranyos vagy, igen, gyógyulgatok, de még 1-2 hét minimum kell, amíg helyrejön a lábam. A bokacsontom eléggé kinn van mindkét oldalon, és reggelenként fájni szokott amikor először ráállok. És még nem múlt el a dagadás, de már azért nem olyan vészes mint volt.
Nem tett jót, hogy szerdától ma délutánig suliban voltam, napi 170 km vezetés, plusz ott voltam órákon.

Mivel hősiesen végigültem minden előadást (dögunalmasakról sem léptem le), jutalmul ma turiztam :))
Csak Renoválásban voltam, elegem lett a kilósok szánalmas választékából....

Nagyon szép holmik vannak, rengeteg kardigán, pulcsi.... szokásos Renoválás árakon....

1. Vero Moda szeténos pántos tunika 1700 Ft

2. Vero Moda szaténos lila felső, fodros szerű pánt szegéllyel 1800 Ft

3. Dunnes Stores hosszított kockás ing tunika 2200 Ft

4. C&A mintás tunika 500 Ft

5. Per Una elöl megkötős sötétkék vékony kardigán 1700 Ft

6. (ismeretlen márkájú) szürke szép mellényke 1700 Ft
Előzmény: ánimáni (25282)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!