Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2014.06.06 0 0 2803

Szia nemethkitti! Hol csinálták neked és melyik módszerrel?

Előzmény: nemethkitti (2802)
nemethkitti Creative Commons License 2014.06.06 0 0 2802
Helyi erzestelenitovel csinaltak,na az nekem nagyon fajt, meg 1 het utan kicsit begyulladt, bedagadt be is kellett mennem a surgossegire. Pihentetnem kell, sokat feküdni, amit nehezen birok. Mütét utan 6 héttel lehet csak rendes cipöt huznom. Na ezektöl lettem negativ.
Előzmény: Mónika1983 (2801)
Mónika1983 Creative Commons License 2014.06.05 0 0 2801

Megkérdezhetem,hogy miért vagy negatív?

Előzmény: nemethkitti (2800)
nemethkitti Creative Commons License 2014.06.05 0 0 2800
Szia. Nekem 13 napja volt a műtétem, kicsit negatìv vagyok még sajna. Ha végig pörgeted a fórumot elég sok dolgot megtudsz. Sok sikert a műtéthez.
Előzmény: Mónika1983 (2799)
Mónika1983 Creative Commons License 2014.06.03 0 0 2799

Sziasztok,

Én jövő heten megyek orvoshoz,hogy megmutassam a bütykeimet :-( Sajnos nagyon régóta húzom halogatom,hogy elmenjek vele orvoshoz...félek a műtéttől :-( Aki átesett már ilyenen,leírná a teljes folyamatot nekem?ezt altatásban végzik?mennyi ideig kell pihentetni a lábat?köszönöm szépen a segítségeteket!

kittinemeth Creative Commons License 2014.06.03 0 0 2798

Már megoldódott...

Előzmény: nemethkitti (2797)
nemethkitti Creative Commons License 2014.05.31 0 0 2797

Sziasztok. Valaki meg tudná mondani, hogy az természetes ha lilás fényes a nagylábujjam 8 nappal a műtét után? 

kirsty Creative Commons License 2014.05.31 0 0 2796

Szia Timi! ! Koszonom a biztatast...:) Neked mikor volt a muteted? Hogy van a labad most?

Előzmény: Törölt nick (2792)
EsztiH Creative Commons License 2014.05.30 0 0 2795

Köszi a választ, be volt fáslizva, de a doki mondta, ha ágyban fekszem és jegelem addig nyugodtan vegyem le, így ilyenkor csak két tapasz van rajta egy a varraton egy meg a nagyujjam tetején ahol a drót vége van. Így látom hogy elég jól be van dagadva a lábfejem, jegelés után kicsit jobb.

 

Ágica6105 Creative Commons License 2014.05.29 0 0 2794

Két nap után hogy látod a lábad, nincs rajta kötés??

Nekem az első hetekben, amig be volt fáslizva, nem dagadt a lábam, és igy most négy hónappal a mütét után, még mindig nagyon dagad,és feszül!

ugy hogy még sok sok türelem!!

két nap után egy kis hőemelkedés azt gondolom, nem természetellenes, hiszen gyulladásban van a láb.

Előzmény: EsztiH (2793)
EsztiH Creative Commons License 2014.05.29 0 0 2793

Sziasztok!

 

Két napja volt bütyök műtétem, szeretném megkérdezni tőletek, hogy kb. hány napig normális, ha dagadt, fényes a lábfej? illetve normális-e, ha van kis hőemelkedés?

Törölt nick Creative Commons License 2014.05.28 0 0 2792

Szia Kirsty!
Szerintem akkor tuti nagyon szép lesz a lábad, ha csavarozzák is! :)
Van pl. az a Schede módszer, ahol csak a kiálló felesleges részt szedik le, és nem csavaroznak, na az semmit nem ér, úgyhogy azért is kérdeztem, hogy csinálják neked. A Schede-től a láb még ráadásul rosszabb lesz, mint volt.

Előzmény: kirsty (2791)
kirsty Creative Commons License 2014.05.28 0 0 2791

Szia Timi! Koszi, hogy irtal.Ek alaku vagas, porclerakodas leszedese a butyok reszen es csavar behelyezese.Altatasban lesz a mutet.

Előzmény: Törölt nick (2790)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.28 0 0 2790

szia kirsty! Milyen módszerrel fog műteni?

Előzmény: kirsty (2789)
kirsty Creative Commons License 2014.05.27 0 0 2789

Sziasztok! Nekem június 10-én lesz a műtétem és Dr. Szikora Gyula fog műteni. Közületek van valaki akit ő műtött? Bármilyen hasznos infónak, bátorításnak nagyon örülök! :) 

Törölt nick Creative Commons License 2014.05.27 0 0 2788

Szia jparchyka!
Neked meddig volt benn a csavar? Szerintem menj vissza az orvoshoz és kérdezd meg, hogy miért fordulnak befelé az ujjaid.
Üdv

Előzmény: jparchyka (2787)
jparchyka Creative Commons License 2014.05.24 0 0 2787

Sziasztok! Úgy látom az ujjaim kezdenek megint befelé fordulni :-( Szerencsére nem fájnak, bár a csavarok kivétele után a jobb lábam begyulladt és 1 hétig gyógyszert kellett szednem. Azóta nincs ilyen jellegű problémám. Magasabb lett a lábfejem,ezért a talpbetétet se tudom minden cipőmbe hordani és a betét is elég vastag.

Aki hord betétet tudna ajánlani nekem?

Ágica6105 Creative Commons License 2014.05.23 0 0 2786

sajnállak, hogy neked sem lett teljesen jó az eredmény.

De amilyen nagy fájdalmaid voltak, ahhoz képest azért biztosan jobb. Legalább ez vigasztaljon.

Nem tudom, én is el voltam idáig, de most már kezdek türelmetlen lenni a gyógyulást illetően.

Olyat is olvastam, hogy a teljes gyógyuláshoz akár egy év is kell, akkor bizzunk benne, hogy még vissza áll a szép lábunk és fájdalom mentes lesz!

Előzmény: Törölt nick (2783)
Ágica6105 Creative Commons License 2014.05.23 0 0 2785

Annyira jó lenne, ha régebben mütöttek irnának nekem, hogy meddig tart a dagadás mütét után??

Nekem junius 7.-én lesz 4 hónapja, hogy mütötték a lábaimat, és az első két hónapban szinte nem dagadt ennyire,mint most egy pár hete.

Merev, nehézkes a járás, és  délutánra ugy feszül, beledagad a cipőbe, vagy inkább a papucsba,mert cipőt nem is tudok felvenni.

Most is jegelem, ez biztosan jó neki, idáig nem éreztem szükségét, pedig lehet hogy kellett volna.

 

eoandi Creative Commons License 2014.05.21 0 0 2784

Sziasztok!

 

Eladom kezelőcipőmet.

Egy pár 34/35-ös lábra való.

Érdeklődni: 20/9862011

 

Előzmény: pipacsovics (2781)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.20 0 0 2783

Én is azért nem megyek vissza, mert szerintem nem tudnak mit tenni már. Azt nem akarom, hogy ismét műtsék a lábamat. Nálad még van remény szerintem a javulást illetően. Azért még nem olyan rég műtötték a lábad. Az enyémet már fél éve...a csont fáj, úgy érzem. Most vettem homeo-s kenőcsöt, drága volt. Nem használ:( Mezítláb nem is tudok menni... Hát ez van... Jobbulást, Ági!

Előzmény: Ágica6105 (2782)
Ágica6105 Creative Commons License 2014.05.19 0 0 2782

Szia:)

 

Igen, nagyon örülök én is hogy ismét dolgozom.

És ugye azért pörgök egész nap, utazom,gyalogolok,és estére bizony nagyon fájnak a lábaim, merev, duzzadt, ugyhogy nem tudom, mikor lesz az az érzés, hogy nem érzem a lábam:) na ezt jól megmondtam, de hogy ne érezzem.

Edzőcipőben utazom, és az irodába veszek fel egy kicsit csinosabb papucsot, vagy fél cipőt, de nem egy komfort érzés:(

És azért nekem sem lettek egyenesek a nagyujjaim, pedig minden nap használom a szilikonos lábujj kitámasztót.

Igen, emlékszem a te mütétedre, azért az jó,ha nincs már az a nagy fájdalom.

Abban reménykedem, ha idővel elmulik a dagadás,talán formálódik még, és a helyére kerülnek az ujjaim.

Én sem mentem vissza a 3 hónapos kontrollra, mert egy az, hogy most nem tudok, szabit ezért nem veszek ki, a másik, hogy igazából semmit nem csinálna vele.

Várok, és bizom a csodában:)

 

Előzmény: Törölt nick (2777)
pipacsovics Creative Commons License 2014.05.19 0 0 2781

Sziasztok,

júliusban lesz Mády dr-nál Morton neuroma műtétem és szeretnék kezelő cipőt venni 35-36-os lábra. Esetleg van valakinek megúnt...azaz eladó? Esetleg volt már ilyen műtéte valakinek...mondanom sem kell nagyon izgulok.

Törölt nick Creative Commons License 2014.05.19 0 0 2780

Szia Helem!
Melyik orvos műtötte a lábadat a Honvéd Kórházban?
Köszi előre is! :)

Előzmény: Helem (151)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.19 0 0 2779

Szia böbike23!
Melyik orvos műtött téged? Köszönöm előre is! :)

Előzmény: böbike23 (2726)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.18 0 0 2778

Szia fructisa!
El tudnád kérlek küldeni az email címedet, szeretnék írni privátban.
Köszönöm előre is! :)

Előzmény: fructisa (2725)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.17 0 0 2777

Szia Ágica!

 

Olvasom, hogy még nem tökéletes a lábad. Nekem nem volt bütyökműtétem, így erre nem tudok reagálni.

Megértem, hogy el vagy keseredve, hasonlóan érzek én is. Biztos emlékszel még az én műtétemre, nekem a bal láb második lábujj tövénél vágták át, mert  elhalt csontom volt.  December elején műtöttek...hát mit mondjak....többet vártam a műtéttől. 

Az tény, hogy  a műtét előtt már menni se tudtam a fájdalomtól...most azért  nem fáj annyira. De ha megyek, akkor fájdogál még mindig. Ez másfajta fájdalom. Szerintem a műtött csont nincs rendben. 

Mondta az orvos, hogy hat hét után ha nem gyógyul, menjek vissza.

Nem mentem vissza. Mit tudna csinálni? Újra műteni?

Talpbetéttel tudok csak menni, de így se tökéletes.  

Gyógyulást neked Ági!

(olvasom, hogy van munkád! Szuper!)

 

Előzmény: Ágica6105 (2774)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.17 0 0 2776

Sziasztok! Van köztetek olyan, akit a Honvéd Kórházban műtöttek? Ha igen, ki műtött és milyen eredménnyel? Melyik orvost ajánlanátok onnan? Esetleg előtte-utána képeket tudnátok mutatni? Köszönöm előre is! :)

nono50 Creative Commons License 2014.05.16 0 0 2775

Szia kutasitimi!

Az e-mail címem: szakolczaine@citromail.hu.

Előzmény: Törölt nick (2773)
Ágica6105 Creative Commons License 2014.05.15 0 0 2774

Pár hónapos mütöttek véleményére lennék kiváncsi, vagy akit régebben mütöttek, és emlékszik arra, mikortól van az az állapot, hogy nem fáj gyalogláskor, nem dagad, és bármilyen cipőt fel tudsz venni.

Nekem három hónapja mütötték a bütykeimet, itthon jól el voltam, de most egy hete végre ismét dolgozom, és hát bizony a legnagyobb kihivás mindennap, hogy milyen cipőt vegyek fel.

Ugyanis titkárnőként dolgozom, ahol ugye nem lehet edzőcipőben lenni, sem papucsban, és nagyon szenvedek délutánra már annyira bedagad, alig birok hazamenni.

Milyen cipőt használtatok az első hónapokban??

Azért csináltattam meg, hogy végre feltudjak venni csinosabb cipőket, és még mindig semmi:((

Most már idegesit, hogy valaha normális lesz a lábam?

Ez a dagadtság elmulik?

A hegek nagyon érzékenyek, a bütyök helyén ha megnyom, még eléggé fáj.

 

Türelmes lennék, ha tudnám, hogy még két hónapig erre számitsak, de egyáltalán elmulik??

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!