Keresés

Részletes keresés

drog Creative Commons License 2005.03.22 0 0 1065
Nekem hosszas rábeszélés után sikeredett elérnem, hogy borotváltan is próbáljuk ki. Az eredmény frenetikus volt :))))))) A végén jól kikaptam, eddig miért nem? Mintha én nem akartam volna :)))
Sir Telen Creative Commons License 2005.03.19 0 0 1063

Kedves Mike!

 

Ne haragudj, de ilyentén heves érzelmi kitöréseddel lehet, hogy örökre elriasztottad ettől a fórumtól a kis, hamvas Timit.

Lehet, hogy érdemes lett volna megtartani legalább pár hozzászólás erejéig, hiszen ilyen érdekes dolgokat megtudni sosem árt. És biztos vagyok benne, hogy tudott volna Ő még sok izgalmas témát felvetni, amiről a "nagyöregeknek" sejtelmük sem lehet.

 

Timi! Esedezve kérlek ne hagyd el eme oldalt és írj! Ne törődj a kritikákkal! 

 

Azt azért tiszázzuk, már az elején, ez nem egy rajongói levél, mert én sajna nem vagyok 190 centinél magasabb, és ami a legdurvább még csak nem is mindenhol borotvált, de nem is vagyok a keleti hatcművészeti ágak (de ha jobban belegondolok a nyugatiaké sem) nagymestere, úgyhogy még véletlenül sem szeretnék megküzdeni életed hűséges párjával.

De vágyom a tudásra mely beragyogja e kies szürke monitor egyhangúságát. Írj még!

 

Sir Telen

Előzmény: Törölt nick (1049)
Jonessy Creative Commons License 2005.03.18 0 0 1062
Jó bizony. :)
Előzmény: buta Elizabeth (1060)


Jonessy Creative Commons License 2005.03.18 0 0 1061

Akkor térjünk vissza. :)

 

Jómagam mintegy másfél éve kaptam rá a dologra, egy hölgy biztatására, és örömére. NEm bántam meg.

 

Azóta néha így, néha úgy.

Hangulattól, partentől függ.

 

Nos, hirtelen ennyi. :)

Előzmény: 4321 (1057)
buta Elizabeth Creative Commons License 2005.03.18 0 0 1060
Jó az anélkül is, majd rájössz.
Előzmény: Timi1986 (1047)
4321 Creative Commons License 2005.03.18 0 0 1059
Bocs, de egyszerűen nem bírom az ilyet szó nélkül hagyni...
Előzmény: Törölt nick (1058)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.18 0 0 1058
Nem kell ennyire túllihegni...

Szórakozzunk inkább az ilyen hozzászólásokon, ne pedig szörnyülködjünk. :) Bár ez utóbbi helyénvalóbb lenne, dehát... ki ő hogy eggyel is megdobja a pulzusunkat?
4321 Creative Commons License 2005.03.17 0 0 1057

Még valamit elfelejtettem: tegyük fel...csak tegyük fel, hogy szakítotok a judós barátoddal. S jön Valaki. Akinek a pillantásától is megremegsz ott, valahol, nagyon mélyen belül...(nem ott, a lelkedre értettem). Akivel mintha egymásnak teremtettek volna benneteket. Minden szó talál, eszményien boldog vagy Vele, úgy érzed, Ő az egyetlen, és akkor...hirtelen...beüt a mennykő. Nem borotválja. Nem is akarja borotválni. Nem hagyja, hogy leborotváld neki! (mondjuk mert ő egy individuum, és ez van.) Akkor? Kész, hagyod is ott, szeded a sátorfádat? Vége a szerelemnek, minden szépségnek, mert nem szőrtelenít? Ha így van, nagyon sajnállak. Ugyanis egy férfi nem csak farokból áll. Hoppá, most újat mondtam, mi? Nézz fönnebb...még fönnebb...ott! Igen, van arca, lelke, személyisége, vágyai, álmai meg minden ilyen egyéb...

 

Eddig a véleményem, most pedig térjünk vissza a témához:

 

 

BOROTVÁLT FÜTYI

Szóval? Ki hogy szereti? 

Előzmény: Timi1986 (1047)
4321 Creative Commons License 2005.03.17 0 0 1056

Te jó atyavilág!!!!! S most jövök rá, hogy én meg két és fél évet egy nem szőrtelenített "pasi" mellett töltöttem legutóbb!!!!! Úristen, szerencse, hogy nem lett semmi bajom, még belegondolni is szörnyű, mi meg nem történhetett volna!!!De jó, hogy szólt ez a Timi, már ki is rúgtam az illetőt...nem volt hajlandó borotválni. Oszt' én megmondtam neki, hogy most olvastam, hogy egy ilyet még leköpni se érdemes.

 

Aha, ha borotválja, akkor nem csal meg. Szóval ezek szerint ha nem borotválja, akkor megcsal. Szóval én nem értem, mit a francot művel a sok tudós, pszichológus meg mi a franc, hogy ki mitől lesz hűséges típus, mikor itt van, tessék! Timi idős és kétségkívül..khmmm...tapasztalt (csúnyábban is írhattam volna ám...) barátnője megfejtette a dolgot. Csupán a borotvától függ. Valaki nem tudna szólni genetikusoknak meg miegymásnak, hogy ne törjék má többet az agyukat ezen...

 

Én nem félek a barátodtól, az az igazság. Ha mondjuk az IQja lenne 100on felüli, akkor talán szócsatát vívhatnánk legalább, de így...?

 

Szerintem a férfiaknak van olyan, amit úgy hívhatunk, hogy szabad akarat, szóval eldönthetik maguk is, hogy szőrösek akarnak lenni vagy szőrtelenek. És leborotválni mindig az aktuálist...Hát erre már írni sem tudok semmit. Kis tisztelet a férfinem iránt? Hm? Nem kéne? Csak azért, hogy hátha akkor ők is jobban tisztelnék a női nemet.

 

(félreértések elkerülése végett: nő vagyok magam is. Barátom is van. Nem judózik. Ő inkább...olvas meg ilyen baromságok, tudod...De attól még szeretem. S nem borotváltam le csak azért, hogy nekem tetszedjen jobban. Azt Ő döntötte el, maga, hogy borotválni szeretné.)

Előzmény: Timi1986 (1047)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.17 0 0 1055
:)
Tamisa Creative Commons License 2005.03.17 0 0 1053

Jaj.

Előzmény: Timi1986 (1047)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.17 0 0 1052
Jaja.. ilyenkor eszembejut egy lanybaratom aki hetente jar nogyogyaszhoz az evek ota tarto gombasodasa miatt.. max 1-2 hetre mulik el neki, és borotválja.. egeszseges.. biztos...

Vagy az a lany aki a regebbi barati tarsasagomon 2 honap alatt körbe ment, teljesen borotváltan volt hűséges mindenkihez bár 1 nap 2 fiut is lerendezett..

Ezek olyan meggyőző érvek :D
Előzmény: Törölt nick (1051)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.17 0 0 1050
Aki borotválja az hűséges..
Ha nem borotváljuk akkor az egészségtelen..

Nos néha úgy érzem érdemes fórumot olvasni mert ezeket az infokat csodálatos érzés magambaszívni :DDDD
Előzmény: Timi1986 (1047)
pisti_25 Creative Commons License 2005.03.14 0 0 1048

En nem szoktam teljesen megborotvalni, csak a hereimet borotvalom a tobit pedig meretre vagom.

Hogy teszik?

http://img.tar.hu/pisti25/size2/11228092.jpg

Timi1986 Creative Commons License 2005.03.11 0 0 1047

Helóka! XII. Kerület hóvirág u. 42. Csütörtök, Szombat  Info sms:06203864652

Még besem mutatkoztam, Timi vagyok 18 éves, 3 éve kezdtem borotválni magam és 2,5 éve meg az aktuális páromat.Egy idősebb barátnőm tanácsolta. 22 volt. Azt mondta, hogy csak azzal érdemes lefeküni aki ezt megteszi a párjának. Főleg az ilyen fiataloknak mint én. Ha leborotválja a nemiszervét, akkor nem csak egy éjszakára kellek neki. A megcsalás is nehezebben megy neki, mert a fiatalok általában szégyenlősek. Ráadásul az is fontos hogy az  Ő tisztasága az én egészségem. Arról nem is beszélve, hogy sokkal jobban néznek ki így a fiúk. Na mielőtt rajongói leveleket kapok a fiúktól : Van barátom, 190 magas 95kg judós fiú, Aki szintén teljesen szőrtelen. Nos mi is hasonló modszert használunk ,mint Bálint69. Nekünk is ez jött be. Másnap a SWISSformula szőrnövekedés csökkentő krémmel kenjuk.

Szóval lányok vegyétek rá a barátotokat a szőrtelenítésre megéri.

Előzmény: bob11 (1046)
bob11 Creative Commons License 2005.03.11 0 0 1046
Hol van olyan fürdő ahol a lányok mesztelenül láthatnak??????
Előzmény: bálint69 (1045)
bálint69 Creative Commons License 2005.03.10 0 0 1045
Szia! Tapasztalatom szerint a nudistastrandon nem igen foglalkoznak, sem a mérettel, sem a szőrtelenséggel, mivel nem illik!Hiszen mindenkin lehetne kifogást találni! Súly, alak, stb. De a 18 on felüli lányoknak eddig tetszett. Mással nem volt dolgom. Szerintem bátran leszedheted a szőrt magadról! Egyébként én járok fürdőbe is.Ott sem szólt meg érte senki. Volt akinek tetszett és szóvá is tette. (Hölgy) igaz volt próbálkozás egy fiatal ember részéről is de felvilágosítottam, hogy hetero vagyok. Ezt megértette és nem próbálkozott tovább! Tehát hajrá!
Előzmény: kapitany_ne (182)
bálint69 Creative Commons License 2005.03.10 0 0 1044
A gyantázógép egy egyszerű szerkezet amit bármelyik nagyobb áruházban megkaphatsz, feladata a gyanta patront felmelegíteni és a gyantát egyenletesen felvinni a bőrre. Amíg a gyanta lehúzócsikkal lehúzod a szőrt addig folyamatosan melegen tartja agyantát. 5000- 15000 ft-ig láttam a boltokban.
Előzmény: Bangar Hol (1033)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.06 0 0 1043
Az utóbbi időben én is többször vettem ilyen eldobható borotvákat, hát igaz, hogy nem vitte le olyan szépen a szőrt, mint a cserléhető fejes cuccok, de azért megvágni nem vágtam meg magam velük.
Előzmény: Jonessy (1034)
laca76 Creative Commons License 2005.03.01 0 0 1038
Háváj!!!!!! A farkam felet krémet használok(Opilca nevü, egész jó és olcsó), a zacskót meg borotválom!!!!!!
Valahogy így :O)

Előzmény: kertészboy (1037)
Jonessy Creative Commons License 2005.02.26 0 0 1034

Egy biztos, mozgó fejű borotvát használjatok, az egész művelet könnyebb. :)))

 

 

A multkor elfogyott a borotvafejem, és találtam egy bontatlan egyszer használatos borotvát. Mivel már ideje volt, megoldottam azzal. Bár ne tettem volna! :)

 

Sikerult egy - két helyen megvágni magam.... :(

Bangar Hol Creative Commons License 2005.02.25 0 0 1033
Mi az a gyantázógép?
Előzmény: bálint69 (1032)
bálint69 Creative Commons License 2005.02.25 0 0 1032

Sziasztok!  Én már 10 éve szőrtelen vagyok, de idáig a leg jobb módszer számomra a gyantázás volt! Ezt házilag csinálja nekem a barátnőm, én meg neki. Vettünk egy gyantázógépet és azzal. Néhány jótanács:Száraz és tiszta bőrt gyantázz, érzékeny helyeken, hónalj, fenék, fütyi, punci. használj a gyanta felkenése előtt hintőport. A szalag lehúzása előtt feszítsd meg a bőrt a kezeddel. 24 óráig ne használj tusfürdőt, másnap reggel érdemes bekenni a testedet szőrnövekedéstgátló testápolóval.

Szerintem az egésztestet érdemes szőrteleníteni a kezet kivéve. A térdem alatt két havonta egyéb helyeken havonta, Így nem olyan durva az átmenet a szőrös és szőrtelen területek között.

Ha van kérdésed írd meg.

laca76 Creative Commons License 2005.02.18 0 0 1025
Borrotválkozás utáni krémmel szoktam bekenni utána, így nem pattogzik ki!
laca76 Creative Commons License 2005.02.18 0 0 1024
Háwáj:O)))))
mi69 Creative Commons License 2005.02.17 0 0 1023

Laca  !

 

 

Borotválkozás után szoktad még valamivel kezelni ?

ancsa82 Creative Commons License 2005.02.17 0 0 1022
Nem kapok e-mailt?
Előzmény: laca76 (1021)
laca76 Creative Commons License 2005.02.17 0 0 1021
laca76 Creative Commons License 2005.02.17 0 0 1020
Én sem mindig borotválom, inkább szőrtelenitő krémet használok !!!!
Nem dickers vagyok Creative Commons License 2005.02.17 0 0 1019
én pont most jöttem ki a tus alól, pont így csináltam, csak szar volt a beretva így jól megvágtam szegényt. fáj mint álat...
Előzmény: laca76 (1018)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!