Keresés

Részletes keresés

Dámdámdámdám Gurgugyin Creative Commons License 2013.07.04 0 0 9400

Előzmény: Dámdámdámdám Gurgugyin (9399)
Dámdámdámdám Gurgugyin Creative Commons License 2013.07.04 0 0 9399

Ez egy adathalász levél én is kaptam. Ha nem titkosítot az oldal akkor nem a Paypal oldala. Valami orosz címről küldik .ru. 

Előzmény: k1atila (9398)
k1atila Creative Commons License 2013.07.04 0 0 9398

Sziasztok.

Kérdezném, hogy kapott-e valaki a Paypal-tól egy olyan levelet mostanában, hogy mivel sok account feltörés volt , ezért ki kell töltenem egy űrlapot, ahova a Paypalos adataimat kell újból beírnom (e-mail, jelszó, lakcím, bankkártya szám stb.).

Amennyiben 2013. 07.06-ig nem csinálom meg, annyiban törlik az accountomat.

 

Igaz lehet ez vagy átvágás?

Furlover Creative Commons License 2013.07.03 0 0 9397

Annyival még kiegészíteném, hogy ha pl eBayen vesznek tőled, vagy akár csak te, akkor cak a meghírdetett pénznemben tudnak, tudsz fizetni. Aztán az eladó úgy is arra konvertálja, amire akarja.

Előzmény: jazzcool1,2 (9396)
jazzcool1,2 Creative Commons License 2013.07.03 0 0 9396

Koszonom!

Előzmény: Furlover (9395)
Furlover Creative Commons License 2013.07.03 0 0 9395

Igazából mindegy, mivel ő fizet abban amiben akar, és te a beérkezés után dönthetsz, hogy megtartod eredeti formájában, vagy átváltod, mondjuk forintra.

Mindegy, hogy az eladó fizetéskor, vagy te, utána váltod át.

Persze vannak napi árfolyam ingadozások, amivel minimális nyerhetsz esetenként, vagy épp buksz.

Magadnak a magyar bankszámládra pedig úgyis csak forintban tudsz utalni PP-ről.

Előzmény: jazzcool1,2 (9394)
jazzcool1,2 Creative Commons License 2013.07.02 0 0 9394

ha magamnak, saját bankszámlámra szeretnék a paypalról átutalni, akkor érdemes inkább forintban kérnem a fizetőtől az utalást vagy ez tök mindegy, fizethet ő nekem euróban is? 

Furlover Creative Commons License 2013.07.01 0 0 9393

Nem tudom, ebben nyílván nem én döntök, hanem PP.

Lehet, hogy hajlanak rá, hogy többi ebay accod alol törlöd, és csak egynél marad.

Írj nekik.

A pénzedet nyílván nem fogják lenyelni.

Azt írták, hogy sem pénzt küldeni, sem pénzt fogadni nem tudsz.

Meg, ha jól emlékszem, valahol az alján azt is írták, hogy a következő 180 napban lehetőséged van a pénzedet átutalni a rendes bankszámládra, majd értesítenek, hogy mikortól nyílik rá leehtőséged.

Előzmény: xpe (9392)
xpe Creative Commons License 2013.07.01 0 0 9392

Akkor ezt már nem tudom megmenteni?

Mert elég sok dollár van itt és minden bankártya ide ehhez van rendelve és azt törölni sem engedi.?eg a pénzt sem engedi innen elkölteni. :-(

Előzmény: Furlover (9391)
Furlover Creative Commons License 2013.07.01 0 0 9391

Jah, hát kérem el kéne olvasni a Felhasználási feltételeket is. Nem csoda, hogy limitálták (ahogy nézem gyakorlatilag kitiltottak, csak arra adnak lehetőséget, hogy ami még pénz van accodon, azt átutalhasd magadnak). Ez úgy néz ki, mitnha a sok eBay fiókodat felhasználva akarnál csalni (még ha nincs is így).

 

Szerintem reggelj egy másik PP accot és csak 1 eBay fiókot használj. Épp elég bajod lesz azzal is :)

Ha meg neked mindenáron több PP és főleg eBay acc kell, akkor azt pl. családtagjaid nevére csináld.

 

Előzmény: xpe (9390)
xpe Creative Commons License 2013.07.01 0 0 9390

Azért limitáltak mert több ebay-hez rendeltem a paypal-t,gondolom én.És megsértettem valami szabályzatot.

 

Why is my account access limited?

Your account access has been limited for the following reason(s):

  • Jun 30, 2013 : You're only allowed to have one personal and one business account. In addition, we noticed one or more of the following problems:

    • You provided information that we believe was false, inaccurate, or misleading; or
    • You sent or received payment that was potentially related to fraudulent activity; or
    • You have more than one account with a negative balance; or
    • You are in violation of the User Agreement, the Commercial Entity Agreement, the Acceptable Use Policy, or another agreement you have with PayPal.
    Our decision was based on terms outlined in these agreements.

    Because of this, we've limited your accounts and can no longer offer our services to you. You'll still be able to log in to view your transaction history, but you won't be able to send or receive payment.

(Your case ID for this reason is PP-002-449-251-595.)

  • Jun 28, 2013 : When you signed up for your PayPal account, you agreed to our User Agreement and Acceptable Use Policy. Because some of your recent transactions violated this policy, we've had to permanently limit your account.

    Please remove any references to PayPal from your website.

    You'll be able to withdraw any money in your account 180 days after your last transaction. We'll email you when it's ready to be withdrawn.

(Your case ID for this reason is PP-002-445-934-723.)

Előzmény: Furlover (9389)
Furlover Creative Commons License 2013.06.30 0 0 9389

Tudni kéne, hogy miért limitáltak.

Ha a szokásos, akkor amit tenni érdemes:

- Jelszó csere

- Biztonsági kérdés csere

- Bankkártya hozzárendelés PP accchoz (ha még nincs).

- Esetleg írni PP ügyfélszolgálatnak

 

eBay alatt megjelölhetsz, hogy elfogadsz bankkártyás vagy Moneygram fizetést is, persze PP a legegyszerűbb és legolcsóbb.

Előzmény: xpe (9388)
xpe Creative Commons License 2013.06.30 0 0 9388

Mit todok tenni?

A Paypal limitálta az akountomat.Your account access is limited. 

Csináltam több ebay fiókot és mindhez a paypalt rendeltem,tudom nem kellett voln. :-)

Most mit tudok tenni? Az ebay fiókokba ha belépek unregistered user mindnél.

sjohn Creative Commons License 2013.06.24 0 0 9387

Sziasztok!

Honnan tudom letölteni a shipping labelt?

Furlover Creative Commons License 2013.06.14 0 0 9386

Szia. Szerintem erre ne itt várd a választ, hanem valami könyvelőt kérdezz, akinek a netes kereskedelem a szakterülete.

Én arra tippelnék amúgy, hogy onnatól, ahogy a PP számláról átutalod magadnaka pénzt a rendes számládra a rendes magyar adótörvények vonatkoznak. 

Előzmény: krxq (9385)
krxq Creative Commons License 2013.06.14 0 0 9385

Hello

 

Mint magánszemély, egy cégnek adnék el forráskódokat (egyszeri alkalom). A cég aminek eladnám, UK-ban van bejegyezve, és számlát kérnek. Az egészet PayPalon bonyolítanám le, ott számlakiállítás(invoice) opcióval.

 

Milyen adókat kellene megfizetnem, és hogyan szivathat meg a nav ezzel kapcsolatban, mire kell figyelni a kitöltésnél?

emii Creative Commons License 2013.06.09 0 0 9384

Sziasztok!

Hibásan (közben lefagyott a gép) lett indítva 3 fizetés a paypal-emen.

Később jelezte ki őket.

Kérdésem az, hogy a "pending" sttuszúakat hogyan tudom törölni? A Help menüben megnéztem, ott azt írja, hogy a History alatt jelöljem ki s az "Order status/Actions"ál töröljem.

Na ez nem megy, vagy valamit rosszul csinálok...

Valaki tudna gyorsan segíteni? Köszi!

Tibi1990 Creative Commons License 2013.06.07 0 0 9383

Sziasztok!

 

Regisztáráltam a paypalon és a kezdőoldalon jobb felül a Notifications alatt van policy updates el kellene fogadnom de sehol sem találom az elfogado gombot.Vagy egy pipát..Csak a sok szöveg van.Kérlek segitsetek hogy merre keresem.Vagy hogy mitcsinályak. Előre is köszönöm a segitségeteket.  

L_Gina Creative Commons License 2013.06.04 0 0 9382

Köszi a választ;)

Előzmény: Pavel (9381)
Pavel Creative Commons License 2013.06.04 0 0 9381

Oda megy vissza a pénz, ahonnan fizettél. Ha PayPal balance-ról akkor oda, ha kártyáról akkor oda. Utóbbi esetben a PayPal egyenlegeden nem fogod látni, pár nap múlva megjelenik a bankszámládon.

Előzmény: L_Gina (9380)
L_Gina Creative Commons License 2013.06.04 0 0 9380

Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni. Vásároltam az e-bayről, de nem érkezett meg az áru, és ezért visszautalták a pay pal számlámra az összeget, ez látszik is a tranzakcióknál, de a pay pal egyenlegem mégis 0. ez hogyan lehetséges? akkor nem tudom felhasználni az összeget további vásárlásra? vagy csak később fog látszani az egyenlegemen a pénz? Előre is köszönöm a válaszokat!:)

cliftony77 Creative Commons License 2013.06.02 0 0 9379

Lehet.

Előzmény: Burekfan (9378)
Burekfan Creative Commons License 2013.06.02 0 0 9378

Üdv

Én is hasonló gondokkal küzdök,jutottál-e valamire?

 

Mindenkitöl kérdezem:Personal accounttal lehet-e pénzt fogadni(barát,rokon és nem ebay)?

Köszönöm

Előzmény: soriri (9358)
mrobes Creative Commons License 2013.06.01 0 0 9377

Ez így nem teljesen igaz,az én címem is általában "confirmed",eltekintve egy-két esettől,de arra még nem jöttem rá,hogy akkor miért nem.

Ugyanarra a címre kérem,ugyanarról a számláról fizetek és mégis "unconfirmed".

 

Előzmény: blaze73 (9370)
fony72 Creative Commons License 2013.05.30 0 0 9376

Egyszer már megírtam nekik :-/

Még egy próbát teszek. Megint várhatok min egy hónapot mire kapok megint választ (gondolom ugyanazt a sablonos szöveget).

Azért köszi!

Előzmény: Furlover (9372)
Furlover Creative Commons License 2013.05.30 0 0 9375

Pontossan mire gondolsz?

Előzmény: 356 A (9374)
356 A Creative Commons License 2013.05.30 0 0 9374

kérdésem: hova kell beütni a 4 digit code-t??? köszönöm. előre is.

belphnaque Creative Commons License 2013.05.30 0 0 9373

Köszönöm mindkettőtöknek a választ.

Már értem.

Ennek alapján lépek tovább.

 

Belph.

Előzmény: blaze73 (9370)
Furlover Creative Commons License 2013.05.30 0 0 9372

Próbáld megírni neki ere a mailre válaszban, hogy nem volt semmi gond a számláddal, lecserélted amit kellett, és oldják fel a limitet.

Előzmény: fony72 (9368)
Furlover Creative Commons License 2013.05.30 0 0 9371

Itt a megerősített lakcímet értik, és nem az e-mail címedet.

Tehát csak arra szállítanak, ami PP rendszer alatt szerepel lakcímként.

Előzmény: belphnaque (9369)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!