Keresés

Részletes keresés

zsuzsa Creative Commons License 2002.09.14 0 0 286
Nem, nem én mondtam, hanem a külföldiek mondták. Igaz, ők nem a Nefelejcs utcában laknak, de sokkal rosszabbra számitottak.Szinte minden világváros mocskos. A kutyaszar őket is zavarta. A kutyaszar mindne normális embert zavar, csak a gazdáik szerint a világ rendje, hogy büdös szarral potyogtatják tele az utcát. Menjen a francba az össze baloldali meg jobboldali szemét akiknek a büdöset szaró kutyáik vannak. Miert kell azt nekem nézni, ahogy kitüremkedik a végbele és kinyomja magából. Nekem is vannak házikedvenceim de se én se ők nem az utcán végzik a dolgukat. Fizettesennek velük kurva sok adót és büntessék meg őket jó alaposan, mint Bécsben. Ott ha valakinek a kutyája a járdára piszkit, a járókelők szólnak a rendőrnek és ugrika birság ( pár éve saját szememmel láttam )

Egyébként elég sok épületet felujitottak már, de itt kb 40 évig nem foglalkoztak a régi kerületek felujitásával. Én kormánypárti vagyok, de akárkit választanak polgármesternek, itt még legalább 15 év kell, hogy a lepattant régi bérházakat felujitsák.Schmittnek se lesz pénze rá.

Előzmény: magyar melós (275)
Törölt nick Creative Commons License 2002.09.14 0 0 285
ne orbánozz feleslegesen. a metróépítéshez a miniszterelnöknek maximum az átadási ünnepségen van köze...
Előzmény: BoGar (271)
Törölt nick Creative Commons License 2002.09.14 0 0 284
off

hozzászólásaidat nézve módositani kellene a nicknevedet, kis agyatlanra, esetleg nagy gyűlölködőre...

on

Előzmény: kis pimasz (281)
Törölt nick Creative Commons License 2002.09.14 0 0 283
hát azért ott nem 45-ös és 56-os lövésnyomokkal teli aládúcolt, összeomlófélben levő házakat találsz. hacsak az elmúlt 2 évben amióta nem jártam arra nem rosszabodott a helyzet...
Előzmény: AnyHun (280)
Andrew_s Creative Commons License 2002.09.14 0 0 282
Amikor itten volt egy lakossági forum, akkor azt mondták, hogy majd jol megritkitják a 7-es buszokat. Nagyon nem értették, hogy az emeberek miért nem akarnak kisétálni majd a metrohoz és miért akarnak buszt ÉS metrot. Ugyanis a korháztol, a tétényi közepéröl nem tudnak meg nem is akarnak a fit és fiatalos betegek, nyugdijasok stb. több száz métert sétálni, hogy metrot érjenek. Viszont akik a forumon képviselték a beruházokat, azok szerintem még téképen sem látták a környéket.
Előzmény: BoGar (211)
kis pimasz Creative Commons License 2002.09.14 0 0 281
jobbcsapott!
Téged a mozdony füstje megcsapott.
Előzmény: Törölt nick (278)
AnyHun Creative Commons License 2002.09.14 0 0 280
A köruton kivül is persze élet. De legalább tartjuk az Eu-normákat. Bécsben sem érdemes a Ringtöl nagyon eltávolodni.
Előzmény: Törölt nick (278)
AnyHun Creative Commons License 2002.09.14 0 0 279
Mivel ezt föleg ö állitja, inkább maradjunk a pártonkivülinél.
Előzmény: Törölt nick (277)
Törölt nick Creative Commons License 2002.09.14 0 0 278
borzasztóan le van rohadva. sétálgass mondjuk a szondy utca környékén. 400 milliárdból, meg amit eddig elcsesztek mondjuk demszky elvesztett pereire, már rég fel lehetett volna újítani a házak nagy részét. a körutakon kívül is van élet...
Előzmény: zsuzsa (273)
Törölt nick Creative Commons License 2002.09.14 0 0 277
mivel nem kap pénzbeli támogatást a pártoktól, maradjunk a függetlenben...
Előzmény: magyar melós (276)
magyar melós Creative Commons License 2002.09.14 0 0 276
sp mégiscsak függetlenként indul
Fogalmazzunk úgy (ez a helyes szvsz), hogy nem párttagként.
Előzmény: Törölt nick (266)
magyar melós Creative Commons License 2002.09.14 0 0 275
sokat idegenvezettem
más világvárosokhoz képest nem rosszabb Budapest pl tisztaságát nézve
A mellékutcákban is sétáltál velük, vagy csak a körúton? (pl. Visegrádi, Hegedűs Gy., és környéke, stb)
Előzmény: zsuzsa (273)
magyar melós Creative Commons License 2002.09.14 0 0 274
Erre is van megoldás: a sok szürkeruhás.
Beleveretni a gazdi orrát (konkrétan, aztán mehet az ombucmanhoz panaszra), ha nem takaritja fel azonnal a terméket.
Előzmény: Törölt nick (269)
zsuzsa Creative Commons License 2002.09.14 0 0 273
Függetlenül a polgármester-választásoktól a Margit hidat is hamarosan fel kell ujitani. Akkor lesz igazán nagy káosz. Emiatt tényleg felkellett ujitani a Flórián téri felüljárót mert azt pont 20 éve épitették. Nomost ha megépülne egy uj hid északon, akkor nem lenne ilyen katasztrofális a helyzet az Árpád hid vagy a Margit hid renoválásakor vagy pl árviz vagy bármi más gond esetén, de még azt sem tudják hol épitsék. Ujpesten az északi összekötő vasuti hidat átalakithatnák, de sokan Budakalász magasságában javasolnának egyet, ott átjárhatna Budapest északi része és a Dunakanyarból befele jövők.

Ezt csak azért irom, mert itt lakom és ez egy komoly probléma. nekem mindegy, hogy Schimmet vagy Demszkyt fogom anyázni, de most emiatt van egész Észak-Budapesten káosz és még el sem kezdték tervezni...

amugy nem csunya a város, szerintem nincs lerohadva. Mivel 1992-től kezdődően sokat idegenvezettem, láttam a változásokat. Olyan sok pénz kellene a felujitáshoz, amit semmilyen polgármester nem tudna egyszerre előteremteni. A külföldiek meg azt mondták, más világvárosokhoz képest nem rosszabb Budapest pl tisztaságát nézve, tömegközlekedést stb( eltekintve a hétköznap most már sajnos általános közlekedési dugótól )

BoGar Creative Commons License 2002.09.14 0 0 272
"Amúgy a 4-es metró arról szól hogy lenyúlják a NAGY LÉ-t.<"/i> Na ne mondj már ilyen hülyeséget? Akkor az összes főpolgjelölt, kezdve Schmitt-tel csak lopni akar? És ti ezt támogatjátok? Ja és Schimtt lenne a legnagyobb tolvaj szerinted, mivel Schmitt még 2 metrót is tervez.
Előzmény: névtelen (237)
BoGar Creative Commons License 2002.09.14 0 0 271
Ahogy Orbán személye is garancia rá!
Előzmény: Boxster (236)
Törölt nick Creative Commons License 2002.09.14 0 0 270
BoGár!

Hogy fog tudni felszállni a lakótelepi ember a Kosztolányi Dezső téren, a Hamzsabégi úton, a Tétényi Úti Kórháznál, a Tétényi 30-ban, a Puskáson, a Bornemissza téren és kijebb a 4-es metrora?

Előzmény: BoGar (211)
Törölt nick Creative Commons License 2002.09.14 0 0 269
szvsz amig az utcan bokaig er a kutyaszar, ne akarjal te legkondit a metroba...
Előzmény: Boxster (225)
Törölt nick Creative Commons License 2002.09.14 0 0 268
"Tűzoltásra lenne szükség, de a tűzoltóparancsnok a magápecsenyéjét sütögeti...:-(("

Van egyáltalán alkalmassági vizsgája arról, hogy tűzoltóparancsnoknak megfelelő? Egyáltalán, csak úgy mezei tűzoltónak jó? Én nem tudom...

Előzmény: névtelen (243)
Boxster Creative Commons License 2002.09.14 0 0 267
Én sem vagyok benne biztos, csak próbálok benne hinni egy kicsit...
Előzmény: névtelen (264)
Törölt nick Creative Commons License 2002.09.14 0 0 266
jobb. de én elfogult vagyok. :) viszont sp mégiscsak függetlenként indul.
Előzmény: névtelen (264)
névtelen Creative Commons License 2002.09.14 0 0 265
De jó is az nekünk....

A négyes metró szeret téged!
nem tudtad? Meg a körúti villamos is..

Előzmény: Törölt nick (263)
névtelen Creative Commons License 2002.09.14 0 0 264
"Játszhatna úgy is a saját zsebére, hogy közben fejlödne a város. "

Ehhez lusták a városházán. Legyen meg a lé, azt jól van.
Nem tudom, hogy a jobboldal jobb lenne-e... én nem bízom egyik oldalban sem..('politikus'='hazudik' :-((( tisztelet a kivételnek)

Előzmény: Boxster (262)
Törölt nick Creative Commons License 2002.09.13 0 0 263
de 54 méter hosszú kocsival egyik "világváros" sem büszkélkedhetne :)

Előzmény: névtelen (261)
Boxster Creative Commons License 2002.09.13 0 0 262
Látod én ezt az alapvetö különbséget látom a Fidesz és az MSZP-SZDSZ között. Mind a kettö velejéig korrupt, de a Fidesz mindezzel együtt próbálja az ország érdekeit szem elött tartani. Demszky pedig a saját zsebe az elsödleges. Játszhatna úgy is a saját zsebére, hogy közben fejlödne a város.

Boxster

Előzmény: névtelen (261)
névtelen Creative Commons License 2002.09.13 0 0 261
Igen...
Pl: a nagykörúti villamostenderre olyan műszaki paramétereket adtak meg, amilyen villamos nem is léteik (!!), azaz ki kell fejleszteni. Annyi fölös luxussal akarták felszerelteni, hogy 1 szerelvény kb. 2x annyiba került volna, mint a szükséges felszereltségű...

Demszkyvel az a bajom, hogy a saját zsebénet tömése miatt a nagy, FELESLEGES luxusberuházásokat támogatja, miközben leszarja, hogy mi van a várossal. Pl. SEHOL vidéken nincsenek olyan rossz utak, mint pesten...

Előzmény: Boxster (260)
Boxster Creative Commons License 2002.09.13 0 0 260
Öszintén szólva én laikus vagyok a közledési gondok megoldásának témájában. Hasonlóan az emeberek 99,9%-hoz. Ezért kellene egy számomra elfogadható városvezetés. Demszky már 'bizonyított' 10 éven keresztül.

Boxster

Előzmény: névtelen (258)
névtelen Creative Commons License 2002.09.13 0 0 259
Amúgy, ami többletköltséget a BKV-ra az M4 ró, a jagy kb 1,5x árra nő. Az egész városban. 150 Ft..
névtelen Creative Commons License 2002.09.13 0 0 258
Az M4-el az a bajom, hogy jelenleg tűzoltásra lenne szükség, és nem luxusra. Ráadásul a metróterv rossz, egy csomó rejtett szivatást tartalmaz (többletátszállások, kerülőutak, értelmetlen hálózatmódosítások). Ezekre a többség csak akkor fog rájönni, ha a metrót átadják, akkor viszont késő bánat lesz..
Előzmény: Boxster (256)
névtelen Creative Commons License 2002.09.13 0 0 257
Azér egy modern, szóló fapados busz kijön 25-ből.
Előzmény: Törölt nick (253)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!