Keresés

Részletes keresés

eka58 Creative Commons License 2014.06.13 0 0 2817

Sziasztok! Nekem is az a problémám, hogy egy rendes cipő sem jön fel a lábamra, én is égtem a cipőboltban mint a "Reistag" az eladók megvető pillantásaitól kísérve :)

Tavaly vettem egy Scholl szandált, aminek a feje elasztikus és nyúlik, hogy helye legyen a bütyöknek, most abban járok.  Áldom az eszem, hogy megvettem, bár nem túl szép,de tűrhető. Azon felül csak gyógypapucsot tudok húzni, de az olyan ciki az utcán.Az én lábfejem is szélesebb mint volt a bütyökkel együtt, olyan, mintha nem is az enyém volna. :(. Nem maradt más, mint a reménykedés, hogy őszre már nem azt az egy számmal nagyobb "bocskor" szerű valamiben kell csoszognom. Kedves Többiek, ez azért ne szegje kedveteket! Hasonló problémával küzdők lehetőleg mihamarabb járjatok a végére!!! Szépüljetek és gyógyuljatok!!!!

 

Ágica6105 Creative Commons License 2014.06.13 0 0 2816

Mindenkinek köszönöm a hozzászólást!

Nekem a Mády Ferenc csinálta, valamilyen speciális mütéttel, de nincs benne se csavar, se vas.

Annyira biztam abban, hogy szép lesz a lábam, de még igy reggel is feszül dagad. Tegnap egy cipőboltba naivan szerettem volna próbálni pár cipőt, háát semmi nem jött a lábamra.

Egy nagy bumszki az egész lábfejem:(((((((

két hónap után visszamentem a dokihoz, megnézte, azt mondta, rendben van, csak sokat mozgassam, tornáztassam.

Ezt megtettem, tornáztattam is, bár annyira nem rendszeresen, de két hónap után aktivan mentem, dolgoznom kellett!!

Talán ez a baj, hogy hamar terheltem???

Nagyon el vagyok már keseredve!

mindenkinek gyógyulást kívánok!

galagonyafa Creative Commons License 2014.06.12 0 0 2815

Sziasztok! 

Nekem lassan 4 hete, hogy műtötték a lábam. Nekem is dagad, illetve az lenne még a problémám,  hogy magasságban megvastagodott. Ez most még normális? El fog múlni?

Illetve tudtok olyan cipő márkát,  ami széles (valóban széles) lábra jó? De olyan, ami nem "nyanyás ". Már azt se bánom, ha több 10000 Ft-ba kerülne, csak kényelmes lenne és jól nézne ki. De tényleg,  ez a megvastagodás el fog múlni? Jelenleg szélesebb a lábam, mint volt... :-(

eka58 Creative Commons License 2014.06.12 0 0 2814

Kedves Ágica! Hónapok óta olvasgatom a fórumot, köztük a Te beszámolóidat.

Az én bütykömet ez év jan 15-én műtötték,nagyon csúnya volt,már járni is alig tudtam, cipőről már nem is szólva. Nagy reményeket fűztem a műtéthez,legalább is azt gondoltam, úgy fél év múltán talán fájdalom nélkül fogok közlekedni. Csinos cipőre, netán magas sarkúra gondolni se mertem. Sajnos még 6 hónap múltán is sántítok,100 méter gyaloglás után már dagad és lilul a lábam,az ujjam befelé görbül és mintha a bütyköm is kezdene vissza nőni. Az orvosom szerint előbb kellett volna műteni. Persze igaza lehet, de mentségemre legyen mondva, dolgoznom kellett. Azon felül,az én bal lábamba van egy iszonyú nagy vas is, amit még nem akar kivenni.

Szóval, most csalódott vagyok én is, mert itt annyi sikerélményről olvastam...és nagyon bizakodtam. Nekem ez most nem jött össze egyelőre. Dühít az is, hogy a régi cipőim közül a bal lábamra egy se jön fel, de venni se tudok, annyira vastag a lábfejem.:(

Üdvözlettel: Erika

Előzmény: Ágica6105 (2810)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.11 0 0 2813

Szia Ágica6105!
A kép alapján úgy tűnik, hogy Schede-vel :/

Előzmény: Ágica6105 (2810)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.11 0 0 2812

Szia Ágica 6105! Milyen módszerrel csinálták a 2 lábadat?

Előzmény: Ágica6105 (2810)
nemethkitti Creative Commons License 2014.06.11 0 0 2811
Szia Ágica. Dokihoz visszamentél vele?
Előzmény: Ágica6105 (2810)
Ágica6105 Creative Commons License 2014.06.10 0 0 2810

Nagyon jó lenne, ha régebbi mütöttek benéznének és válaszolnának nekem!!

4 hónapja mütöttek, két hónapja már aktivan használom a lábam, de  az utobbi hetekben nagyon nem tetszik, és nem hogy javulna, hanem egyre jobban idegesit, hogy  állandóan dagad és háát én ugy látom, nem lett szép egyenes.

Elég nagy volt a bütyköm mindkét lábamon, de a bal lábamon még mindig látom a dudort, és a dagadás... hát már kezd az agyamra menni.

Kész kihívás mindennap, hogy milyen cipőt vegyek fel.

Irodában nem lehetek edzőcipőben, most meg ebben a melegben, szinte csak egy betula papucsot tudok használni.

Egy két óra elteltével minden szandálba (már amelyik rám jön) beledagad a lábam.

Idáig türelmes voltam, de már megőrülök!!

Kérlek titeket, mondjátok el, nektek milyen volt a lábatok 4 hónap után.

És még mindig fáj, feszül az egész lábfejem.

próbálom sokat mozgatni, de nagyon kötöttnek érzem.

ez a meleg meg csak ront a helyzeten.

Egyáltalán várhatom, hogy visszaáll  a régi láb, csak már bütyök nélkül??????

jparchyka Creative Commons License 2014.06.09 0 0 2809

SZia! 3 hónapig volt benne.

Előzmény: Törölt nick (2788)
kittinemeth Creative Commons License 2014.06.08 0 0 2808

Csúnya volt nekem nagyon, állandóan belilult és fájt. Szerintem vágj bele, itt a fórumon szinte csak azt olvastam mennyire megérte :) Alig várom már hogy végre papucsot és szandált tudjak hordani nyáron :) De még a drót kivételig marad a kezelőcipő :( ami még 5 hét... 

Előzmény: Mónika1983 (2807)
Mónika1983 Creative Commons License 2014.06.07 0 0 2807

Értem :-)

És azóta hogy vagy?Neked amúgy fájt is a műtét előtt?azért döntöttél úgy,hogy rászánod magadat a műtétre?Ne haragudj,ha sokat kérdezek,de nem tudom,hogy mit csináljak :-(ha tényleg műteni kell majd...belevágjak?vagy éljek igy :/ Úgy szeretném,ha szebb lenne a lábam,és tudnék normális cipőt felvenni,úgy hogy ne nyomja a lábam :/

Ne kelljen takargatnom...mert ez borzasztó.

Előzmény: kittinemeth (2806)
kittinemeth Creative Commons License 2014.06.06 0 0 2806

Szia Mónika, nekem a Széphalmi doki csinálta, nem én választottam hozzá kerültem :)

Előzmény: Mónika1983 (2805)
Mónika1983 Creative Commons License 2014.06.06 0 0 2805

Szia Kitty,

 

Én is győri vagyok,neked ki csinálta?Én a Burkus Lászlóhoz megyek.

 

Előzmény: nemethkitti (2802)
nemethkitti Creative Commons License 2014.06.06 0 0 2804
Szia Timi. Györben Bösch módszerrel. Faragtàk drótozták.
Előzmény: Törölt nick (2803)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.06 0 0 2803

Szia nemethkitti! Hol csinálták neked és melyik módszerrel?

Előzmény: nemethkitti (2802)
nemethkitti Creative Commons License 2014.06.06 0 0 2802
Helyi erzestelenitovel csinaltak,na az nekem nagyon fajt, meg 1 het utan kicsit begyulladt, bedagadt be is kellett mennem a surgossegire. Pihentetnem kell, sokat feküdni, amit nehezen birok. Mütét utan 6 héttel lehet csak rendes cipöt huznom. Na ezektöl lettem negativ.
Előzmény: Mónika1983 (2801)
Mónika1983 Creative Commons License 2014.06.05 0 0 2801

Megkérdezhetem,hogy miért vagy negatív?

Előzmény: nemethkitti (2800)
nemethkitti Creative Commons License 2014.06.05 0 0 2800
Szia. Nekem 13 napja volt a műtétem, kicsit negatìv vagyok még sajna. Ha végig pörgeted a fórumot elég sok dolgot megtudsz. Sok sikert a műtéthez.
Előzmény: Mónika1983 (2799)
Mónika1983 Creative Commons License 2014.06.03 0 0 2799

Sziasztok,

Én jövő heten megyek orvoshoz,hogy megmutassam a bütykeimet :-( Sajnos nagyon régóta húzom halogatom,hogy elmenjek vele orvoshoz...félek a műtéttől :-( Aki átesett már ilyenen,leírná a teljes folyamatot nekem?ezt altatásban végzik?mennyi ideig kell pihentetni a lábat?köszönöm szépen a segítségeteket!

kittinemeth Creative Commons License 2014.06.03 0 0 2798

Már megoldódott...

Előzmény: nemethkitti (2797)
nemethkitti Creative Commons License 2014.05.31 0 0 2797

Sziasztok. Valaki meg tudná mondani, hogy az természetes ha lilás fényes a nagylábujjam 8 nappal a műtét után? 

kirsty Creative Commons License 2014.05.31 0 0 2796

Szia Timi! ! Koszonom a biztatast...:) Neked mikor volt a muteted? Hogy van a labad most?

Előzmény: Törölt nick (2792)
EsztiH Creative Commons License 2014.05.30 0 0 2795

Köszi a választ, be volt fáslizva, de a doki mondta, ha ágyban fekszem és jegelem addig nyugodtan vegyem le, így ilyenkor csak két tapasz van rajta egy a varraton egy meg a nagyujjam tetején ahol a drót vége van. Így látom hogy elég jól be van dagadva a lábfejem, jegelés után kicsit jobb.

 

Ágica6105 Creative Commons License 2014.05.29 0 0 2794

Két nap után hogy látod a lábad, nincs rajta kötés??

Nekem az első hetekben, amig be volt fáslizva, nem dagadt a lábam, és igy most négy hónappal a mütét után, még mindig nagyon dagad,és feszül!

ugy hogy még sok sok türelem!!

két nap után egy kis hőemelkedés azt gondolom, nem természetellenes, hiszen gyulladásban van a láb.

Előzmény: EsztiH (2793)
EsztiH Creative Commons License 2014.05.29 0 0 2793

Sziasztok!

 

Két napja volt bütyök műtétem, szeretném megkérdezni tőletek, hogy kb. hány napig normális, ha dagadt, fényes a lábfej? illetve normális-e, ha van kis hőemelkedés?

Törölt nick Creative Commons License 2014.05.28 0 0 2792

Szia Kirsty!
Szerintem akkor tuti nagyon szép lesz a lábad, ha csavarozzák is! :)
Van pl. az a Schede módszer, ahol csak a kiálló felesleges részt szedik le, és nem csavaroznak, na az semmit nem ér, úgyhogy azért is kérdeztem, hogy csinálják neked. A Schede-től a láb még ráadásul rosszabb lesz, mint volt.

Előzmény: kirsty (2791)
kirsty Creative Commons License 2014.05.28 0 0 2791

Szia Timi! Koszi, hogy irtal.Ek alaku vagas, porclerakodas leszedese a butyok reszen es csavar behelyezese.Altatasban lesz a mutet.

Előzmény: Törölt nick (2790)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.28 0 0 2790

szia kirsty! Milyen módszerrel fog műteni?

Előzmény: kirsty (2789)
kirsty Creative Commons License 2014.05.27 0 0 2789

Sziasztok! Nekem június 10-én lesz a műtétem és Dr. Szikora Gyula fog műteni. Közületek van valaki akit ő műtött? Bármilyen hasznos infónak, bátorításnak nagyon örülök! :) 

Törölt nick Creative Commons License 2014.05.27 0 0 2788

Szia jparchyka!
Neked meddig volt benn a csavar? Szerintem menj vissza az orvoshoz és kérdezd meg, hogy miért fordulnak befelé az ujjaid.
Üdv

Előzmény: jparchyka (2787)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!