Keresés

Részletes keresés

korbendallas2 Creative Commons License 2017.06.15 0 0 425

kinek hány ml jön ?

Jozef82 Creative Commons License 2017.06.08 0 3 424

A szelén, a cink és a folsav azok az alapvető ásványi anyagok, melyek az optimális spermatermelődéshez elengedhetetlenek. Általában napi rendszerességgel szedett multivitamin-készítmények megfelelő mennyiségben tartalmazzák ezeket. Az antioxidáns hatású C- és E-vitaminok szintén segítik az egészséges spermiumok fejlődését.

na meg a marhahusi fogyasztása ajánlott! :P

spárga, maca, dió, fokhagyma és a gojibogyó ezek is jók

Előzmény: TeJay (423)
TeJay Creative Commons License 2017.05.12 0 1 423

Lehet én vagyok türelmetlent, de 4 nap híjján 2 hónapig szedtem a volume 500-at de nem éreztem h a szexuális étvágyam növekedne vagy a spermám mennyisége is növekedne én semmi féle hatást nem éreztem talán annyit h tovább birtam valamivel a szexuális együttlétet, lehet több ideig kellett volna szednem de akkor miért írják a weboldalra ahol megrendeli az ember h 4 hónapig érdemes szedni DE! már az első hónap után érezhető a hatása. Nem tudom....

Most a maxatint akarom kipróbálni. Van valakinek erről a termékről valamiféle tapasztalata??

Amúgy nálam leinkább a 3-4 hét (vagy több hét) önmegtartóztatás is sokat segít a spermanövelésben.



gerkán Creative Commons License 2017.04.28 0 0 422

Használ valaki perui maca negra tablettákat?

Ede56 Creative Commons License 2017.03.24 0 0 421

Nagyon szépen köszönöm neked és libressznek is a segítő, jó szándékú reagálást, hozzászólást!

Hasznosnak vélem!

Előzmény: Bigpack (420)
Bigpack Creative Commons License 2017.03.23 0 2 420

Szia!

 

Nem feltétlenül kell ám NAGY NEVES cégek NAGY NEVES agyonreklámozott termékeire támaszkodni. Létezik sokkal egyszerűbb megoldás. A szervezetünkre nagyon igaz , hogy AMIT ESZEL ABBÓL LESZEL!!!

 

A spermatermelésre kifejezetten jó hatással van (saját hosszú távú tapasztalatom) ha CINK-hatóanyagot folyamatosan szedsz, (én ezer pár száz forintért vásárolt 2 havi adagot használok, napi 2 X 1 tabletta és még a napi szedhető mennyiségen belül maradok. Továbbá természetesen mivel a sperma tulajdonképpen fehérje (is), folyamatosan szedhetsz olyan hatóanyagokat melyek támogatják a sperma képződést , magyarul a fehérje képződést a fehérjék felépülését. Tudod miből épülnek a fehérjék? AMINOSAV!  Aminosavakat is lehet folyamatosan szedni és szintén saját hosszú távú tapasztalatom, hogy az is működik. Ha a szervezetedben minden építő elem rendelkezésre áll - a megelőző időszak esetleges hiányállapotához képest - hidd el nagyon is tapasztalni fogod a pozitív változást - esetedben a spermád mennyiségének tényleges növekedését. Természetesen mivel mind a cink, mind az aminosavak a szervezetünkben természetes úton is megtalálható (de többnyire nem elegendő mennyiségben) alap anyagok az említett hatóanyagok plusz szedése nem fog neked 1 héten belül óriási változást eredményezni. Két hónap alatt azonban szinte biztosan igen. 

 

Ha elolvasod a 333-as hozzászólásomat, láthatod, hogy azért vannak olyan tabletták, hatóanyagok is amelyek gyorsan, nagy sperma mennyiség növekedést hoznak (ténylegesen) de azokkal meg az a baj, hogy ún. "szervezetidegen" anyagok. Ami a legtöbb embernél azzal jár, hogy mellékhatásai vannak. 

 

Szóval több rétű lehetőség adott, azt te döntöd el melyikre támaszkodsz.

Azonban minden fentebb leírt dologra igaz továbbra is, hogy csak addig tapasztalsz majd hatást amíg ki nem ürülnek a szervezetedből, vagyis amíg alkalmazod őket. 

 

Megemlíteném még táplálék kiegészítők kapcsán azt amit szinte senki nem vesz figyelembe, elkezd egy szert szedni és csalódottan nyilatkozik, hogy semmit nem ér. Ha valaki vitaminokat, ásványi anyagokat szed akkor célszerű megvásárláskor tisztában lenni azzal, hogy az adott termék milyen kötésben tartalmazza a hatóanyagot. Pl. a zinc. Állítólag a szervezet számára legkönnyebben hasznosítható hatóanyag kötés a KELÁT (szerves) kötés. Tehát ha kiegészítőt veszel erre is figyelni kellene. Jó lenne ha minden gyártó feltüntetné a termék cimkéjén, hogy milyen kötésben vannak a hatóanyagok a termékében. Hiába szed valaki pl. multivitamint is ha a termék nem hasznosul a szervezetében mert egyerűen kipisili szinte az egészet. 

 

Esetleg gondolkodj el ezen, én azt mondom neked, hogy hosszú távon a cink és az aminosavak hatásosak a vágyad eléréséhez. Nálunk baba project miatt volt vágyott dolog a több sperma és nálam (!) működött abszolút. 

 

Üdv.

Előzmény: Ede56 (418)
Törölt nick Creative Commons License 2017.03.21 0 0 419

A netnek köszönhetően nem csak indexfórum létezik,hanem online eű rovatok is,ahol urológus orvosok válaszolnak kérdésekre!

A legjobb helyre írnál oda,és még,az inkognitód is megőrizhetnéd!

Nekik [és nekem] higgy!

Előzmény: Ede56 (418)
Ede56 Creative Commons License 2017.03.21 0 0 418

Szia Bigpack!

 

Köszönöm, hogy reagáltál a kérdésemre.

Ezek szerint ez is hasonló "pénzlehúzás", mint a potencianövelők többsége...

Ugye fantasztikus dolgokat írnak sok készítményről, lényeg, hogy a sok balek vásároljon....én is dobtam már ki pénzt semmit nem érő "cuccokra"... :(

Akkor ezt nagyon meggondolom, illetve azt hiszem ejteni fogom.

Egyébként szörnyű pofátlanságnak tartom, hogy ódákat zengnek sok hatástalan ún.étrendkiegészítőről...igaz, nem kötelező vásárolni. :)

Előzmény: Bigpack (416)
VBL Creative Commons License 2017.03.20 0 0 417

Az biztos, hogy a pia és bagó kerülendő, mindkettő árt a herének IS !

Bigpack Creative Commons License 2017.03.20 0 0 416

Szia Ede56!

 

Ha végig csinálsz egy 3-4 hónapos kúrát, akkor a 2-3. hónaptól szépen elkezd hozzá szokni a szervezeted a hatóanyagokhoz és kissé egyre kevésbé lesz hatékony a hátralévő időben, majd a kúra befejeztével minden addig tapasztalt pozitív hatása elmúlik, nyomtalanul eltűnik, tehát a további kúramentes időszakra tekintve vissza áll a szervezeted a megelőző alap állapotra. Bizony így működik ez! Nyoma sem marad.

 

Üdv.

Előzmény: Ede56 (415)
Ede56 Creative Commons License 2017.03.18 0 0 415

Tisztelt Fórumozók!

Akik már használták/használják valamelyik mennyiség növelő készítményt, azoktól kérdezem,hogy a kívánt hatás elérése érdekében ezt mindig, azaz állandóan szedni kell? Ha pl.végig csinálok egy 3-4 hónapos kúrát, annak van tovább tartó hatása vagy utána minden vissza a korábbi állapotba?

Maszti Marci Creative Commons License 2017.03.02 0 0 413
Maszti Marci Creative Commons License 2017.03.02 0 0 412
Fejjes Creative Commons License 2017.02.10 -1 0 411
TeJay Creative Commons License 2017.01.31 0 1 409

Akkor kérlek olvass utána, hogy a tesztoszteron szint és az ondó mennyisége nagyban összefüggésben vannak.

Ha akkora a szexuális étvágyad (libidó) mint egy vadállatnak és nem bírsz magaddal, mindenáron kivernéd vagy dugnál egyet az kérlek szépen a tesztoszteron szintől van, ugyanis az egekben jár.

Szintén olvass utána, hogy a sperma növelő tabletták pl. maxatin, volume 500, esetleg biotech USA - tribooster mind a tesztoszteron szintet növeli ezáltal nő a szexuális étvágy. Csak olvass utána. A mr.potencia weboldalán a volume 500-ról ezt leis írják.

Én bizony magamról tapasztalom, hogyha magas a szexuális étvágyam annyira, hogy majd meg veszek szó szerint, és nem bírok magammal, állandóan csak kiverném, akkor szoktam eléggé sokat lőni és ehhez 2-3 esetleg 4 hétnek is elkell telnie. 

Nem hinném, hogy bármilyen folyadéknak víznek, tejnek, kólának, narancslének, vagy bármilyen üdítőitalnak olyan tulajdonsága lenne, hogy növelje a spermát.

Ez meg az én véleményem. :)

Előzmény: pubi80 (385)
Kandel Láber Creative Commons License 2017.01.27 0 1 408

Nem tudom, ezt mire alapozod, szerintem inkább az látszik, hogy trükk, természetellenes az egész.

 

Hólyagfeltöltés, amit én egy beteg, értelmetlen és veszélyes dolognak tartok. Fertőzést kaphat, egészségét kockáztatja: nem normális.

 

Szorítógyűrű is látszik a tövénél, az is érdekes már, ha valakinek ilyenre van szüksége a merevedés megtartásához...

Előzmény: Testicles (403)
Törölt nick Creative Commons License 2017.01.20 -2 3 407

Én ezt az igézően szép testet, puncit, kedves asszonyt irigylem tőled ,hogy meglocsolhatod csodálhatod,élvezheted!

Nagyon vigyázz erre az értékes kedves odaadó ritka asszonyi csodára!!

Előzmény: ÚP-i (406)
ÚP-i Creative Commons License 2017.01.20 0 7 406

Hát nálunk valahogy ennyi az annyi. :)

Előzmény: Törölt nick (405)
Törölt nick Creative Commons License 2017.01.20 0 0 405

Őszinte leszek!!

Gőzöm sincs mennyi az annyi

Én csak az ilyen elismerő felkiáltásokból tudom hogy sok lehet!!

"énbelém férfi,még ennyi anyagot nem rakott,, és mosolyogva törölgeti a punciját.

Előzmény: ÚP-i (404)
ÚP-i Creative Commons License 2017.01.20 0 0 404

Háá-háá !  Nem rossz az ötlet. De párom még átgondolja. Bár érdekelné nálad mennyi lehet az a sok ? :)

Előzmény: Törölt nick (402)
Testicles Creative Commons License 2017.01.19 0 2 403

Ez a srác hogy csinálja, hogy ennyi van neki?

Márpedig ez egyértelműen nem trükk!

 

http://www.xnxx.com/video-9mfxj4d/a_lot_of_cum

 

Hihetetlen.

Törölt nick Creative Commons License 2017.01.19 0 1 402

egy kis humor...

hallhatnád!!

odaadom asszonykádnak és amikor megkapja kérd meg kiáltson fel :))))

már hallhatod is :)))

Előzmény: ÚP-i (401)
ÚP-i Creative Commons License 2017.01.19 0 0 401

Ezeket én is hallgatnám szívessen!!

Előzmény: Törölt nick (400)
Törölt nick Creative Commons License 2017.01.19 0 1 400

hogy a témánál maradjunk...

Elismerésem nekem is van

1< "termelsz ám rendesen,hallod e,,!!

2< "jézusom még a bokámon is csorog....,,

Előzmény: pubi80 (396)
ÚP-i Creative Commons License 2017.01.19 0 0 399

Így is jó ! :)  De én mosolyra a boldogságra gondoltam at arcán...  amúgy igen egyetértünk én is szeretem azt is látni rajta.

Előzmény: pubi80 (398)
pubi80 Creative Commons License 2017.01.19 0 0 398

vagy bárhol, én szeretem hasra, mellére, popsira, hátra, csak spriccelje össze!

Előzmény: ÚP-i (397)
ÚP-i Creative Commons License 2017.01.19 0 0 397

Igen, olyan öröm az arcán jó nézni.

Előzmény: pubi80 (396)
pubi80 Creative Commons License 2017.01.19 0 1 396

hasonlót tudok nyilatkozni én is magamról

de hogy témánál maradjunk: a mennyiség láttán mindig van egy helyes kis sikítás vagy egy "ohh woow" vagy hasonló pozitív visszajelzés amire nagyon büszke vagyok.

Előzmény: Törölt nick (395)
Törölt nick Creative Commons License 2017.01.19 0 1 395

azt nem írnám magamról,hogy kimondottan kicsi, de.....  kicsi és kész!

Elismerem férfiasan!!

viszont hölgy még kielégítetlenül nem kelt fel az ágyamból az biztos!!

 

Előzmény: pubi80 (394)
pubi80 Creative Commons License 2017.01.19 0 0 394

az a lényeg!

Előzmény: Törölt nick (393)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!