Keresés

Részletes keresés

artist_not_engineer Creative Commons License 2020.11.04 -1 1 21366

Kösz. Igen, fent vagyunk. Onnan már egyszer egy találkát is sikerült összehozni. :-) Miért kérded?

Előzmény: ferfi53 (21365)
ferfi53 Creative Commons License 2020.11.03 -1 1 21365

Jókat írsz...Jók emlékszem, hogy a vágyaid.hu oldalon is vagytok?  Laci vagyok

Előzmény: artist_not_engineer (21349)
édeske44 Creative Commons License 2020.11.03 -2 16 21364



Törölt nick Creative Commons License 2020.11.02 0 0 21363

Ez pontosan így van, ahogy megfogalmaztad.

Előzmény: Vizicsörsz (21362)
Vizicsörsz Creative Commons License 2020.11.02 -1 1 21362

Itt pasikat keresnek párok, vagy pasi jelentkezők párokhoz

 

Hát pedig nagyon nem mindegy a kereslet-kínálat tekintetében, hogy melyik :(

Ha az utóbbi is benne van, akkor kb. használhatatlan, olyan, mint itt a "nő keres..." című topikok, amit teleírnak az ajánlkozó kanok.

 

 

Előzmény: Urbex (21361)
Rolexfan Creative Commons License 2020.10.29 -6 2 21359

Milyen az életed?

Előzmény: artist_not_engineer (21358)
artist_not_engineer Creative Commons License 2020.10.29 0 4 21358

Gyakran tapasztalom ebben a témában, hogy mások, ismeretlenül jobban akarják tudni nálam, hogy milyen az életem. A durván félremenő megállapításaik helyett miért nem kérdeznek inkább?

Rolexfan Creative Commons License 2020.10.28 -4 0 21357

Igy könnyű... :)

40+ Avatar Creative Commons License 2020.10.28 0 1 21356

Na hogy? Úgy hogy férj és feleség vagyunk:-)))

Előzmény: Rolexfan (21355)
Rolexfan Creative Commons License 2020.10.28 -4 7 21355

És az hogy van, hogy ugyanazt a képet rakjátok fel Igazi Freya-val

 

Előzmény: 40+ Avatar (21354)
40+ Avatar Creative Commons License 2020.10.28 0 0 21354

Pontosan!!!:-)))

Előzmény: Törölt nick (21353)
Törölt nick Creative Commons License 2020.10.28 0 2 21353

"Ilyen az élet"

Na ebben igazad van, neked ilyen, nekem olyan, másnak megint más. Ki-ki a saját tapasztalásai szerint. Így van ez jól.

Előzmény: Rolexfan (21352)
Rolexfan Creative Commons License 2020.10.28 -5 0 21352

"És hát ugye apa sem akar minden lotyóval összefeküdni, akármilyen kapható nővel, na, hanem a legjobbakkal! Anyának sem mindegy ám, hogy holmi őszintétlen sunyi fráter az álló farkával körülötte sündörögjön, hanem az egyenes, nyílt bikákat szereti"

 

Igen, csak az a baj, hogy apával épp csak a holmi lotyók feküdnének össze, anyát meg a sunyi fráterek töltenék meg ondójukkal.

 

Ilyen az élet

Előzmény: 40+ Avatar (21351)
40+ Avatar Creative Commons License 2020.10.28 0 6 21351

Rolexfan, lazíts már légyszi...

 

Igen, anya, dolgozó nő, feleség, aki reggelente elindítja a gyerekeit, elszürcsöli a kedves férjével a reggeli kávét, szerelmesen rámosolyog, aztán szülői értekezletek,  számlák, miegymás...apa is ugyanilyen fegyelmezett, erős, dolgos, stb stb....majd leszáll az este....és anya és apa szeme sarkában ott ül a cinkosság a legutóbbi szexkalandjukra gondolva.  Alig várják már, hogy újra átélhessék. Sőt, újra meg újra....Lehet, hogy csak kettesben voltak, lehet, hogy nem, de brutálisat keféltek, és közben disznóságokat beszéltek/beszélnek, hogy kő kövön nem maradt. Minden módon, formában csinálták, ahová és ahogyan csak lehet. Szakadt róluk a víz, patakokban folyt...Apa spermájából mindenütt volt már, anya imádja minden testtájékán/ban:-)))És őszintén elmondják egymásnak a vágyaikat, igen. Még a legmeredekebbeket is. Vannak ilyen emberek, nem is kevés. 

Have it all: megbízható munkaerők, gyermekek, szülők, adófizető állampolgárok ÉS!!!! őrült szeretők, gátlástalanul kefélni  akarók és tudók!!!, akiknek a szex az életük alapköve, MINDEN IS, sőt mindez EGYBEN!!!

 

És hát ugye apa sem akar minden lotyóval összefeküdni, akármilyen kapható nővel, na, hanem a legjobbakkal! Anyának sem mindegy ám, hogy holmi őszintétlen sunyi fráter az álló farkával körülötte sündörögjön, hanem az egyenes, nyílt bikákat szereti...

 

Na, Rolexfan, vannak ilyen elvetemültek, nahát!!! De milyen jó is nekik:-)))))

 

Előzmény: Rolexfan (21348)
Rolexfan Creative Commons License 2020.10.28 -7 1 21350

Egy kicsit én is ismerem a nőket. Baromi féltékenyek egy másik nőre, aki jobban néz ki mint ők és hülyét kapnak, ha a csaj kikezd a férjükkel.

 

A te nejed mit szól ahhoz, ha te mondod neki, hogy de megkúrnám azt a jó mellű fiatal lányt? Gondolom cigánykereket hány az örömtől és rohan bekeríteni neked a fiatal bulát  :)  

artist_not_engineer Creative Commons License 2020.10.28 0 1 21349

> Gondolom nem csak a nejed gusztálja a férfiakat, meg szemezik velük ha veled van, hanem te is bámulod a csajokat ezerrel, meg meséled neki, hogy mennyire megbasznád őket... 

Valóban.

 

> Namármost a nők leszarják a pasikat akik sasolják őket,

Nekem nem ez a tapasztalatom. De nagyjából mindegy. Aki nem akarja, az után minek rohanjak? Akivel kölcsönös a flört, azzal pedig lehet bármi.

 

> a férfiak meg - mi már csak ilyenek vagyunk - szívesen basznak minden kapható nővel.

Ne általánosíts! Én például nem így ismerem magam. Ez akkor már minimum egy. ;-)

 

> Hogy áll be az egyenlőség nálatok?

Milyen egyenlőségre gondolsz? Ez nem adok-kapok, ami darabra megy. Mindenkinek a saját dolga, hogy jól érezze magát. Nem várhatja másoktól.

Tehát nekem mindegy, hogy hármasszex, vagy párcsere. Az előbbinél többet tudok nézelődni, és sokkal többet tudjuk ketten kényeztetni a feleségemet. Utóbbinál általában mindenki többet foglakozik az "új" partnerével. De azért olyankor is tapogatjuk egymást, beszélünk egymással, és kifejezetten szeretjük azokat a pózokat, ahol párcserkor rálátunk a másikakra. Mindkettőnket izgat, hogy a párunkat mással látjuk.

Úgyhogy nem számoljuk, kinek mennyi jutott. Hazamegyünk remegő lábakkal, és hónapokig emlegetjük.

Előzmény: Rolexfan (21348)
Rolexfan Creative Commons License 2020.10.28 -3 0 21348

Artista

 

Gondolom nem csak a nejed gusztálja a férfiakat, meg szemezik velük ha veled van, hanem te is bámulod a csajokat ezerrel, meg meséled neki, hogy mennyire megbasznád őket... 

 

Namármost a nők leszarják a pasikat akik sasolják őket, a férfiak meg - mi már csak ilyenek vagyunk - szívesen basznak minden kapható nővel.

 

Hogy áll be az egyenlőség nálatok?

artist_not_engineer Creative Commons License 2020.10.28 0 0 21347

Tehát neked az jön be, ha nincs kommunikáció. Oké, szíved joga.

Én nem szeretnék olyan kapcsolatban élni. ;-)

Előzmény: Rolexfan (21339)
artist_not_engineer Creative Commons License 2020.10.28 0 3 21346

> Tudod, mit baromira nem irigyellek,

Ne irigyelj! ;-) Nem azért csináljuk, hogy bárki is irigyeljen.

 

> ez nagyon szar lehet!

Te onnan a távolból honnan tudod, hogy nekem milyen? Elhiszem, hogy neked nem menne. Elfogadlak ilyennek. Kérlek, te fogadd el, hogy ez jó nekem, jó nekünk. Ha érdekel, akkor kérdezz. Válaszolok szívesen. De ne ítélkezz.

 

> Vannak gyerekeitek?

Vannak.

 

> Hogy tisztelnek egy ilyen anyát?

Egy saját testét mindenestűl elfogadó, szexuális vágyait nem tabusító, másokat tisztelő, az életet élvező nőt?

Nekem úgy tűnik, hogy megy nekik.

Vagy azt mondod, hogy egy görcsös, kielégületlen, üvöltöző fapina jobb lenne anyának? :-D

Előzmény: Rolexfan (21344)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2020.10.28 -1 1 21345

...sfeggjek...

Folytasd csak! Hátha előbb-utóbb sikerül valamit helyesen megfogalmaznod és leírnod. Addig meg jókat szórakozunk legalább rajtad. :)

Előzmény: Rolexfan (21343)
Rolexfan Creative Commons License 2020.10.28 -2 0 21344

A feleségem például nem. Elmondja, hogy ki jön be neki, és mit csinálna vele."

 

Tudod, mit baromira nem irigyellek, ez nagyon szar lehet! Vannak gyerekeitek? Hogy tisztelnek egy ilyen anyát?

Előzmény: artist_not_engineer (21340)
Rolexfan Creative Commons License 2020.10.28 -2 1 21343

 Mert te valamivel értelmesebb vagy, elírásokon csak a buta sfeggjek lovagolnak

Előzmény: artist_not_engineer (21342)
artist_not_engineer Creative Commons License 2020.10.28 0 0 21342

:-D

 

Én rögtön behelyettesítettem "újabb szexpartner"re. ;-)

Előzmény: Egy Harmincas Pár (21341)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2020.10.28 -1 1 21341

"...a nők ugyanúgy vágynak az ismeretlen férfire, mint mi férfiak, csak ezt nagyon titkolják"

 

Szigorúan csak a magad nevében beszélj! Én még soha nem vágytam ismeretlen férfire! :D

Előzmény: Rolexfan (21339)
artist_not_engineer Creative Commons License 2020.10.28 0 3 21340

> a nők ugyanúgy vágynak az ismeretlen férfire,

Én is tapasztaltam ezt.

> csak ezt nagyon titkolják

Szerencsére nem mindegyik. A feleségem például nem. Elmondja, hogy ki jön be neki, és mit csinálna vele.

Az első párcserekor például csak a végefelé élvezett el, de akkor jól hallhatóan intenzívebben. Utána kérdeztem, mi történt. Válasza: "Tudatosult bennem, hogy egy vadidegen férfi kúr."

> Főleg a férjük, a gyerekeik apja előtt. Azok pedig nem beszélnek a férjükkel ilyen alpári stílusban.

Ez általában oda-vissza szokott blokkoló tényező lenni. Sok férfi is képtelen azt mondani a gyermekei anyjának, hogy "Most leszopod a haveromat, közben kúrlak hátulról." Miközben a haverokkal simán elmennek kurvázni vagy a szeretőjükkel többeszni.

Szerencsére mi ezen már túl léptünk. A feleségem kettesben is simán idézgeti a többesekkor elhangzottakat. Például: "Idézném a múltkori partneredet, akit olyan hosszan nyaltál: Könyörgöm! Könyörgöm, basszál meg!"

De az is érdekes, hogy az eddigi szexpartnereink zöme kapcsolatban (házasságban) él, de a szeretőjével jár többesezni, mert a partnerével el nem tudná képzelni...

> Ha pedigvannak ilyen nők, akkor annak örülök, hogy én ilyennel nem találkoztam.

Ez általában mindkét félen múlik. Ketten kellenek a nyitott kommunikációhoz. Nagyon vicces és izgalmas helyzetekhez tud ez vezetni. Például amikor szórakozóhelyen flörtölve a másik fél észreveszi, hogy mi ketten vagyunk.

 

> Egyáltalán nem olyan ez, ahogy itt leírják egyesek az álmaikat.

Szerinted milyen?

 

Nekem az a tapasztalatom, hogy a legtöbb emberben (így bennünk is) van egy erős gátlás, amin csak fokozatosan, gyakorlással lehet átlépni. Mikor először voltam a feleségemen kívül másik nővel, a behatolásig tartott az erekcióm. Utána a stressztől végem lett. Mikor először vontunk be plusz srácot, akkor egyikünk sem tudott elélvezni. (Alig vártuk, hogy végre kettesben maradjunk és kielégülhessünk.) Aztán eltelt másfél év, jöttek újabb alkalmak. És legutóbb már egészen olyan volt, mintha betéptünk volna. Nagyon jó és intenzív élmény, aminek nem is emlékszünk minden részletére. Egyáltalán nem hajtottunk az orgazmusra, mégis volt több is mindannyiunknak. Spontán cserélgettük a partnereket, mindenki összeizzadt mindenkivel, mindenki tapogatott meg csókolt mindenfelé. Igazi összegabalyodás volt.

Előzmény: Rolexfan (21339)
Rolexfan Creative Commons License 2020.10.28 -5 0 21339

"Számodra az az igazi nő, aki csak csinálja, de nem mondja? "

 

Hát körülbelül ez a lényeg. Jól tudom, hogy a nők ugyanúgy vágynak az ismeretlen férfire, mint mi férfiak, csak ezt nagyon titkolják. Főleg a férjük, a gyerekeik apja előtt. Mert ha elolvasod a topik címét itt feleségekről van szó. Azok pedig nem beszélnek a férjükkel ilyen alpári stílusban. Ha pedigvannak ilyen nők, akkor annak örülök, hogy én ilyennel nem találkoztam.

 

Nekem volt szerencsém pár alkalommal ilyen két férfi egy nő helyzetben lenni. Egyáltalán nem olyan ez, ahogy itt leírják egyesek az álmaikat. Egyébként az egész HUSZ dugás centrikus a sok fantáziáló ember miatt. A szexualitásnak az egy nagyon kis része és messze nem a legizgalmasabb. 

Előzmény: More Joy (21336)
Kivancsitina Creative Commons License 2020.10.28 0 7 21338

Ez a te felfogásod! Téged minősít!

Előzmény: Rolexfan (21332)
fotóraverő Creative Commons License 2020.10.27 -1 0 21337

Ej' more-more. Nem tudsz nyugodni. Megint azok a fránya elvonási tünetek.

Előzmény: More Joy (21336)
More Joy Creative Commons License 2020.10.27 0 3 21336

Itt most nem arról van szó, hogy a te nőideálod nem mond ki ilyeneket. Az én esetemben nem is ismered az idézett mondat előzményeit és a további eseményeket sem.
Javíts ki, ha valamit pontatlanul írok az alábbiakban.
Te miket is szoktál csinálni? Nem független nőket (is) fotózol meztelenül, néha megujjazod, szopatod őket és egyebek? Továbbá több szeretőd is volt, nem független is? Ők a párjuknak/férjüknek elmondták, hogy apa én most elmegyek meztelenül lefotóztatom magam, de más is történhet (történt), a másik esetben elmegyek kefélni a szeretőmhöz? Vagy simán hazudnak a hollétükről? Mert ezek szerint te is kapcsolatba kerülsz ilyen romlott nőkkel, de nem mindegy, hogy otthon beszélnek-e a mellékfoglalkozásukról vagy titkolják. Számodra az az igazi nő, aki csak csinálja, de nem mondja? Pedig szerintem amely kapcsolatban ennek érdekében hazudnak és titkolóznak, inkább annyi annak a kapcsolatnak (hogy a veled egyetértő fotóraverő és a többi nickje kedvenc megállapításával éljek), mint amelyikben őszintén és nyiltan kibeszélik vágyaikat és ha szerencséjük van, át is élik.

Előzmény: Rolexfan (21332)
mámoros Creative Commons License 2020.10.27 -1 0 21334

Van itt 20-30 év közötti pár/férfi/hölgy? Szívesen beszélgetnénk ebből a korosztályból akik hasonlóan gondolkodnak mint mi. 28f/26l

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!