Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Firga85 Creative Commons License 2009.10.13 0 0 36
Sziasztok vettem egy 99-es 1.0 polo az a gondom vele hogy az ablaktörlő csak a legnagyobb fokozaton megy.és a műszerfalon a ventilátor kapcsolónál a világítás nem működik megtaláltam leesve mögötte egy piros ledet csak nem tudom hova való valaki tud nekem segíteni köszönöm.
sanyinak Creative Commons License 2009.07.04 0 0 35
Hali! 1999-es 1.4-es VW Polom van, megállt sajna az egyik henger. Tudtok valahol Budán megbízható autószerelőt ajánlani? Köszi.
zol.t Creative Commons License 2009.06.19 0 0 34
Sziasztok.

Holnap indulnék egy hosszabb útra és ma vettem észre, hogy nem világít az utastér lámpája.

Kérdezném, hogy ezt hogyan tudom szétszerelni, illetve milyen izzó szükséges ehhez?


Előre is köszönöm a választ.
Rentwin Creative Commons License 2009.03.30 0 0 32
sziasztok,
Tudna nekem vki segíteni abban, hogy a vw polo (2002) kulcsában hogyan lehet elemet cserélni? Hogy lehet a kulcsot szétszedni?
köszi
Rentwin
Rentwin Creative Commons License 2009.03.30 0 0 31
sziasztok,

Tudna nekem vki segíteni abban, hogy a vw polo (2002) kulcsában hogyan lehet elemet cserélni? Hogy lehet a kulcsot szétszedni?

köszi

Rentwin
Szilis Creative Commons License 2009.01.27 0 0 30

Sziasztok, eladom 1986-os VW Polomat. A hátulja törött, javítani kell, gurulóképes, de két évig vizsga, zöldkártya van rajta. Utolsó lehetősége szegénynek, ha nem kell senkinek, megy bontóba.

 

06 30 719 93 47

Tomy873 Creative Commons License 2008.08.16 0 0 29

Sziasztok! Üdvözlök minden Polos társat!

 

Nekem egy váltócseréhez kellene segítség. Ha valaki tud esetleg egy 2001-es 1.4 16v 75 lovas alá megbizható helyről váltot és jelezné nekem nagyon megköszönném.

 

Előre is köszi!

Üdv.: Tomy

krisztikeee Creative Commons License 2008.02.12 0 0 28
Sziasztok!

Namrég vásároltunk mi is egy Polo Classicot.
Az EPC és az ENGINE visszajelző a gyújtás ráadása után világít. Mikor beindítom a motort kialszanak. Menetközben sose világítanak. Most ez mit jelent?

A gázpedál gyárilag késik egy kicsit? Az előző autómban nem volt semmi elektromos kütyü, ennél meg... Váltáskor a kuplung kinyomása után még kicsit tovább pörög a motor. Nálatok is ilyen ez az autó?

Milyen olajat használjak?
A szerelő szerint elég bele a 10W-40-es is de lehet, hogy jobb lenne az 5W-40-es.
Innen vásárolnék olajat:
http://www.formula3000.hu/shop/product_info.php?products_id=1175
http://www.formula3000.hu/shop/product_info.php?cPath=84&products_id=1930

Tudtok nekem segíteni?

gixxer1000 Creative Commons License 2008.01.30 0 0 27
Szia! Rövid "ó"-val az nem az az oldal (ha régebbi a böngésződ pl:IE6 akkor még az ékezetes neveket nem tudja feldolgozni) itt egy kódolt név ezt illesztd be a böngészőbe    www.xn--autdiagnosztika-xrb.hu vagy klikk rá!
Előzmény: HA2EQD (26)
HA2EQD Creative Commons License 2008.01.21 0 0 26
...rövid ó-val megy.
Előzmény: gixxer1000 (24)
Dudu1994 Creative Commons License 2008.01.06 0 0 25
Sziasztok!
Tudna-e valaki segíten? VW Polo alapjárat problémám van.
Első indításkor normális az alapjárat (920 - as), viszont a motor melegedése után visszaesik 700-720 körülre. Mi lehet a probléma?
gixxer1000 Creative Commons License 2007.12.15 0 0 24

Sziasztok!

Szeretnék javasolni egy oldalt: (pl. ha világít az EPC)

 

autódiagnosztika.hu

 

autódiagnosztika.hu

(klikk erre ha a fenti nem megy)

üdv.

Zottyesz Creative Commons License 2007.10.15 0 0 23
Van olyan akinek a Polojában nehezen nyomható be a kuplung? Olyan mintha szorulna a pedál, a 3. bowdent tettük már be, és minden okésnak néz ki. Esetleg a pedáltengelyt kéne megnézni, de nem teljessen tiszta, hogy hogyan és hol kéne.
Zottyesz Creative Commons License 2007.10.15 0 0 22
Ilyen a mi autónkba is volt, elmúlt magától egy idő után :S
Előzmény: sztpuhi (17)
Zottyesz Creative Commons License 2007.10.15 0 0 21
Nekem lehet van ha érdekel, vagyis van egy totalcar jobb hátsó ajtóm, szerintem van hozzá mindenféle jó dolog is.
Előzmény: speti2 (19)
Tressy Creative Commons License 2007.06.15 0 0 20

Ide is beirom hátha :) Nincsen meg valakinek ez a reklám jó minöségben?Egyáltalán került magyar adásba anno?http://www.youtube.com/watch?v=K-AZwtC7C9E   1997-ben forgatták nálunk a felvonulási téren

speti2 Creative Commons License 2007.05.11 0 0 19

Sziasztok!

egy kis segítségre lenne szükségem. 2001es Polo Classic jobb oldali elekromos ablakemelőjének egy alkatrésze kb 8darabra tört szét, összragasztottam hogy legalább le tudjam fotózni.

Tudnátok olyan helyet mondani ahol tudok ilyet venni ? boltban nem lehet alkatrészkét kapni csak komplett ablaemelőt.

 

mylord76 Creative Commons License 2007.03.15 0 0 18

OFF

Eladó 4db keveset futott, jó állapotú Firestone Firehawk 700 82H nyárigumi, 185/60 R14 méretben.  A 4db ára: 20ezer Ft. (Pestről egy óra alatt elérhető helyen, ha érdekel írj mailt)

 

sztpuhi Creative Commons License 2007.02.26 0 0 17

Sziasztok!

 

Lenne egy problémám, hátha valaki tud segíteni ezügyben:

 

Sokadik esetben fordult elő, hogy jobb kerékkel pocsolyába hajtva leáll a motor. Kis pihentetés után beindul, de nagy gázadásra bedadog a motor.??? Diagnosztika és a levegőmennyiség mérő tisztítása után (kb8e) minden rendben a következő pocsolyáig.

Sehol nincs vízre utaló nyom, nincs elektromos berendezés sem a jobb oldalon.Már nincs ötletem sem mi lehet a baja.

99-es kiadású 1.4-es 8 szelepes  vw polo classic.

Előre is köszi a segítségeteket!

 

strife Creative Commons License 2007.01.10 0 0 16
Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni, talán tájékozattabbak vagytok egy kicsivel.

Kérdés:

A Polo Classic (sedan) és a kombi változat váltóműve azonos méretű, bele lehet rakni egyikét a másikéba?

Illetve ha tudtok véletlenül eladó váltót 99-eshez, kérlek jelezzétek.

A válaszokat előre is köszönöm!

üdv,

strife

latency Creative Commons License 2007.01.05 0 0 15
Sziasztok.

Van nekünk egy 1,4 66 Le-s Polo Classicunk. Az érdekelne engem, hogy találkozott-e már más is azzal, hogy mikor felmelegszik a váltó elkezd akadozni. Hidegen valamivel jobb, de nem akkor sem az igazi. Mikor megvettük (használtan) még nem volt vele ilyen gond csak késöbb jött elő. Azt tudom, hogy kétfajta váltóval szerelték ezeket és a mienkben a rosszabb van. Olaj rendben van a váltóban esetleg még lehet a bűnös a kuplung. Valaki esetleg?
Frolandt Creative Commons License 2006.12.25 0 0 14

a

 

Eladó, gyári VW alufelni BBS márkájú, 4db gumival, csavarjaival plussz lopásgátló csavarral együtt! Az ár 40.000Ft

 

Érdeklődni:  rocsodt@freemail.hu

             tel:  0630/4853663

hubbi_ Creative Commons License 2006.09.20 0 0 13

Sziasztok!

Kis segitseg kellene, adott egy 2006-os polo. Sajnos a gyarban lefelejtettek a kp zarrol a taviranyitot, ezert utolag keszulok beepiteni egyet. megtudja valaki mondani hol talalom benne a kp zar vezerlot? Eddig meg nem volt szerencsem vwkhoz, ezert kene kis kiindulasi segitseg.

KOszi!

Donibcsi Creative Commons License 2006.09.20 0 0 12
Én is ebben a cipőben:-)
Csak én egy 2000-es Polo (nem Classic)-hoz keresek az elejéhez cuccot.

Mail a nevem alatt!

Doni
Előzmény: epicsabi (11)
epicsabi Creative Commons License 2006.05.22 0 0 11
Sziasztok !

Poraibol építek össze egy 2000 évvégi classic - ot . 1600 ccm3 , 8 szelep , kombi a darab . Eleje volt sérült , a lakatolás már készen van , viszont kellene még sokminden hozzá . ( klímacsövek , kompresszor , váltó , levegőszűrőház )


Ha van esetleg valakinek cucc az elejéhez , keressen a 0670/2636282 számon vagy

epicsabi@axelero.hu ra e-mail !!!!!

Üdv : epicsabi

KeFear_C20xe Creative Commons License 2006.04.25 0 0 10
Sziasztok!

Szeretnék venni egy polo-t pár hónap múlva... kb 650 körül, hitelre :( mert egyben nincs cash, nem rég fürödtem rá egy rossz üzletre de kellene egy autó.... Nôvéremnek van egy 97-es polo classic-ja és az tuti és tip top állapotban van... Gondoltam akkor nem lehet rossz... Mennyire rohadnak? mire kell figyelni vásárlásnál? Hibák? Ilyenek érdekelnének.... mennyire drága az alkatrész?
Köszi Üdv Laci
HA2EQD Creative Commons License 2006.02.10 0 0 9

Szia Attila!

 

...itt-ott azért előfordulunk, de pl. sokan (HAm-ok) nem használják

a hívójelüket ilyen topic-okon. Igy aztán nem is ismerhető fel a "sorstárs".

 

Jó a weblapod...bár idebent a céges tűzfal mögül a tar.hu-s képeket

nem tudtam megnézni...SRI

 

Nézzél be hozzám!

 

 

http://www.qsl.net/ha2eqd    vagy: http://www.ha2eqd.fw.hu

 

73! Gyuri -Veszprém ***

Előzmény: autogaz (8)
autogaz Creative Commons License 2006.01.19 0 0 8

Szia 2EQD!

Végre találtam a topicok között egy rádióamatőrt is!

Üdv. Neked!

 

 HG8LDS Prohi

www.autogaz.gportal.hu

HA2EQD Creative Commons License 2006.01.11 0 0 7

nem jutottam semmire, összeraktam, próba és minden a régi :-(

 

így nézünk ki :-) nem tom' mi lesz....ez van! Gyuri ***
Előzmény: HA2EQD (6)
HA2EQD Creative Commons License 2006.01.11 0 0 6

Most ott tartunk, hogy...de egy kis előzmény:

Történt, hogy egy jó hónapja elkezdett bevillogni az EPC-lámpa.

(2001 Polo Variant 1,4/8 szelep AKK-sorozatu MPI moci) de nem teljes fénnyel

csak ilyen félfénnyel pislogva, mintha valami kh-s lenne.

A röhej az, hogy kivett kulcsnál is világítgatott.

Aztán pár hete teljes fénnyel világít már és levett gyújtásnál, kivett kulcsnál IS!

Ma a szervizben lekérdeztük a mikrovezérlőt....semmi hibát nem tárol semelyik felületen se'.

Szerelő/villanyász gyerek (13 éve dolgozik ott) nem találkozott még ilyennel.

99%-ra a műszerfal hibáját gyanítja, de nem találtunk másik kocsit helyben,

amivel ellenőrízhetnénk...hogy igaza van-e?? (műszerfal-cserére gondolok)

A műszerfalam TRW gyátmány, cikkszáma 6K9920 806E.

Itt fexik előttem szétdöntve...de nem sok esélyt látok rá, mert egy smd-szerelt

NYÁK és a két alapműszer szinte mindent letakar az alaplapon.

Itt tartok....nem tudom mit vacakolok, mikor 65e+paramdíjért raknának bele egy újat.

....ja és /x rendeléssel...-tehát adom le a szervizben mostanit... :-)

 

üdv: Gyuri -Veszprém ***

Előzmény: HA2EQD (5)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!