Keresés

Részletes keresés

ercsibe Creative Commons License 2004.05.13 0 0 730
off
Satinette, most ez lehet, nagyon hülye kérdés: Te egy és ugyanaz vagy, mint aki volt itt anno Satine?
Tényleg sorry, ha ez nyilvánvaló (vagy nyilvánvalóan hülyeség)
Erika
on
Előzmény: Satinette (729)
Satinette Creative Commons License 2004.05.12 0 0 729

Mindegyikre, WepI,
mert semmihezsenem kezdtem hozzá,
és nem is fogok egyhamar,
szóval ne kérdezd meg, hogy mi is van a búvárkodással....

Léccci :)))

Azért Te persze meséljjjjj!!! :))

Előzmény: Törölt nick (728)
Satinette Creative Commons License 2004.05.12 0 0 727
WePi,
ne is kérdezd....

Én viszont nagyon örülök neked!!!
Igazad van, ügyes vagy...

(Bocs, de rólam most ez épp nem mondható el...)

Jó olvasni..... :)))

ath Creative Commons License 2004.05.11 0 0 724
él bizony! várom a számot és előre is köszönöm!
Előzmény: Törölt nick (723)
ath Creative Commons License 2004.05.11 0 0 722
jól láttad. esetleg van valami ötlet? szívesen venném.

a szuvenírboltokat próbálom messzire elkerülni.

a hajós merülések nagyon tetszettek (ez sharm előnye dahabhoz képest), de kint nem aludtam. idén szilveszterkor be volt tervezve egy 2 napos thislegormi túra, de elmaradt.

Előzmény: Törölt nick (721)
ath Creative Commons License 2004.05.11 0 0 720
először én is vaciláltam, majd kipróbálás után örök szerelem szövődött a merülés és köztem. a második egyiptomi túrán már az aow-t is megcsináltam és nagyon tervezek egy hajós szafarit. persze előbb jó lenne ha a párom is rákapna......
Előzmény: Törölt nick (716)
kepike Creative Commons License 2004.05.11 0 0 717
Sziasztok!

Máj 26-án megyünk Sharm-ba. Tudtok vmit a vízhőfokról? Az éves átlagok között honlaponként van vagy 2-3 fok eltérés. Ismertek esetleg olyan honlapot, ahol az aktuális VÍZhőfokot adják? (mert mindenhol csak levegőt látni)

Kösz.
Gábor

ath Creative Commons License 2004.05.10 0 0 715
nincs és mivel nem vagyok olyan "elvetemült" nem is tervezem a beszerzését. majd egyszer. ezeken a helyeken adnak, nekem semmi bajom nem volt velük.
passz, ez változó. az említett honlapokon ha jól emlékszem árak is és csomagok is vannak.

milyen várakozás?

Előzmény: neszka (714)
neszka Creative Commons License 2004.05.10 0 0 714
Jó ötletnek tűnik, majd feldobom Danideknek. Neked van saját búvárfelszerelésed? Ha nincs akkor itthon, vagy mindig az adott országban szoktad bérelni? Ha kint foglalunk szállást kb. mennyibe jön ki egy hét?

(ui.: ez a várakozási idő elég bosszantó....)

ath Creative Commons License 2004.05.10 0 0 713
nem szabad irodával menni. vegyél két jegyet és foglalj szállást magadnak. dahabban a nessima legjobb és legexkluzívabb, de százsszor szebb és barátságosabb mint bmelyik sharmi batár. és az árai sem csillagászatiak, sőt. olcsóbból pedig van egy raklapnyi. az éttermek a naamai áraknak a felén dolgoznak és rengeteg van belőlük.
szerintem kontaktálj a seadancerrel vagy a lighthouse-szal és ők ajánlanak neked szállást is.

www.seadancer.info
www.dahabdive.com

Előzmény: neszka (712)
neszka Creative Commons License 2004.05.10 0 0 712
Ezek szerint jól elbeszélgetünk két forumon egyszerre:)))

Tudsz esetleg irodát is mondani? Eddig Sharm el Sheikh-ben gondolkoztunk, de lehet, hogy megfontolandó amit mondasz, csak nem láttam oda még ajánlatokat. Ha tudsz javasolnál valakiket, vagy szállodát? Köszi.

ath Creative Commons License 2004.05.10 0 0 711
miért nem mentek dahabba? olcsóbb, van több magyar bázis is (lighthouse, seadancer, én az utóbbit ajánlom) kevesebb és normálisabb emberek, jobb hangulat, amolyan lazulós, fiatalos hely. sharm egy turista gyár, a sínai siófokja.
Előzmény: neszka (710)
neszka Creative Commons License 2004.05.10 0 0 710
Irjátok, hogy sok a túrista. Mennyire sok? Hering effektus mint augusztusban balatonon, és az adrián, vagy azért annyira nem vészes a helyzet? Június közepén is már sokan vannak, vagy csak az iskola vége után ugrik meg a létszám? Mi is merülni megyünk ott szeretnénk befejezni a PADI OWD vizsgánkat. Keresnünk kell még magyar bázist.
ath Creative Commons License 2004.05.10 0 0 709
én is merüléssel töltöttem az időmet, bár azzal is sietni kell annyi a turista.

off
most győzködöm a kedvesem, hogy tanuljon meg merülni júniusban thaiföldön, mert ennél jobb dolog nem létezik a világon....
on

Előzmény: Törölt nick (707)
neszka Creative Commons License 2004.05.10 0 0 708
Köszi a gyors választ, és bocs hogy odaát OFF voltam, csak itt olyan régi volt az utolsó hozzászólás...
ath Creative Commons License 2004.05.10 0 0 706
5 perc után úgy éreztem, hogy ha még valaki hello my friend-del köszöntve invitál be valami gagyi boltba, azt pofán verem. a sok csiricsáré orosztól pedig röhögőgörcsöm lett. az a baj, hogy lassan az egész sínai elnaamásodik. lassan dahab is olyan lesz.....
Előzmény: Törölt nick (705)
ath Creative Commons License 2004.05.10 0 0 703
szerintem minél messzebb, annál jobb. :)
naama egy igazi lehúzós műváros, amolyan bibione, jesolo féle csak egyiptomi kiadásban. én egyszer mentem be és menekültem, de persze kinek a pap, kinek a papné.....
Előzmény: neszka (702)
neszka Creative Commons License 2004.05.10 0 0 702
Sziasztok!

Kezdő vagyok Egyiptom témában. Június elején szeretnénk utazni. Sok szállodánál olvasom, hogy ennyi meg annyi km-re Naama Bay-tól. De mi az a Naama Bay? Erre még sehol nem találtam választ.
Megtennétek, hogy eláruljátok? Jó ha egy szálloda ehhez közel van, vagy sem:)))

Köszi, sziasztok: Neszka

Mega Tróger Creative Commons License 2004.05.02 0 0 701
Tervezünk májusban egy hetet - lehet hogy Egyiptomba, és mivel fiúcsapat - elég nagy szerepet játszik nálunk a piázás. Mik a tapasztalataitok e téren? be lehet vinni piát? lehet-e venni?

All Inclusive vagy inkább FP? (mi céljainkat is figyelembe véve :)

?

Satinette Creative Commons License 2004.05.01 0 0 700
A Dreamsben nem lehet csak úgy fürödni, nincs strand része, több helyen vannak a sziklák között, magaslatokon, teraszos részeken napozási lehetőségek, sportpályák, éttermek, minden, de direkt strandja nincs,
mert a halak egészen a partig jönnek, a korrallokat is védik, így egy stégen lehet besétálni, majd belehuppanni a mély tengerbe.
A stég pancsikázásra nem alkalmas, tényleg csak közlekedésre jó, megállni sme lehet, mert mint a metrónál, az egyik oldalon jönnek az emberek, a másikon mennek.
A halak ott uszkálnak a lábunk körül, etetni sem szabad őket, biztonsági őr figyeli, de úszni nem tudóknak is óriási élmény!

Minden búvárkellék kapható a szálloda boltjaiban, az árakra már nem emlékszem, sajnos.
Gondolom, azért itthon olcsóbb...

A másik kettőt nem ismerem.

Előzmény: zenox (698)
Satinette Creative Commons License 2004.05.01 0 0 699
Lopás bárhol előfordulhat, azért, mert 1x előfordult a Dreamsben, nem kell rettegni, másnak meg máshol voltak gondjai.
nekünk pl. itthon :((
Előzmény: zenox (698)
zenox Creative Commons License 2004.05.01 0 0 698
Várom a Dreams infokat is. Köszi!
Olvastam a Dreams lopásokról is.
Közelben vannak szines korallok, halak? Lehet "simán csak" fürödni is?
Kint mennyire lehet könnyen venni békatalpat és maszkot? Ugy mint görögben? Emlékezet szerinti ár is jól jönne. A tescoban nekünk megfelelő olasz uszony van 3200 ért.

A Coral beach, és a Holiday Inn is 4* os , de 2önkön már egy 20-ast sporolhatunk.

Előzmény: Satinette (697)
Satinette Creative Commons License 2004.05.01 0 0 697
A Dreamsről bármikor írok, a többit nem ismerem.
Előzmény: zenox (696)
zenox Creative Commons License 2004.04.30 0 0 696
Coral Beach, Holiday Inn, Dreams beach

Ez itt a kérdés.
Minnél közelebb a parthoz lehessen sznorizni, hogy lássunk is valamit, de azért lehessen csak ugy simán fürödni is.
A szállás tiszta legyen.
Eddig igazán a Dreamsrol olvastam, a másik 2-ről elég kevés az info.

thomas21 Creative Commons License 2004.04.29 0 0 695
Hát nem mondom hogy 5* szálloda volt, de nekünk megfelelt: aludni lehetett benne. Egyébként a neve Green Valley Camp.
Előzmény: ath (694)
ath Creative Commons License 2004.04.29 0 0 694
melyik helyen laktatok ennyiért?
Előzmény: thomas21 (693)
thomas21 Creative Commons License 2004.04.29 0 0 693
No megjöttem Dahabból. Nagyon szuper volt.
Vizumot NEM vettünk! Bejött az only Sharm, only Dahab duma! A kutya sem ellenőrizte a
vizum hiányát, hazafelé sem szóltak egy szót sem.

szállás: 20 LE/fő/éjszaka
cápasteak, barakuda: 10 LE/25 dkg
tintahal: 15 LE/25 dkg

Előzmény: Törölt nick (686)
Satinette Creative Commons License 2004.04.24 0 0 692
Szia, sajnos ez nem így megy nálam... :))

Persze az élményeidről még mindig nem meséltél!

Előzmény: Törölt nick (691)
Satinette Creative Commons License 2004.04.23 0 0 690
Hol vagy W.P.???
Satinette Creative Commons License 2004.04.20 0 0 689
WP, tényleg még legközelebb is?

mesélj részletesebben, léccci,
nekem jún. végéig tanfolyásom lesz,
úgyhogy nem úgy van, hogy most akkor... :((

Szia!
S.

Előzmény: Törölt nick (686)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!